بهترین تلویزیون خارجی

بهترین تلویزیون خارجی

بهترین تلویزیون خارجی

بهترین تلویزیون خارجی کدام است؟ اگر به فکر انتخاب تلویزیون هستید اين سوال پیش آمده كه چه مارک تلویزیونی بخریم؟ پاسخ به اين سوال برای افراد با سلیقه های مختلف، متفاوت خواهد بود.

ما در ادامه اين پست بهترین برند و مارک تلویزیون در جهان و در بازار ایران را به شما معرفی خواهیم کرد تا شما با درک بهتری نسبت به خرید آن اقدام کنید. با مرکز حرفه ای سرویس تی وی همراه باشید.

معرفی بهترین تلویزیون خارجی در بازار داخلی ایران!

تلویزیون های خوش رنگ و لعاب با کارایی عالی تولید خواهند شد و رقابت داغی در اين ميان مطرح است كه کاملا باید سلیقه خود را به کار بگیرید تا محصولی خوش تراش و زیبا را انتخاب کنید.

در اين پست ویژگی هایی از بهترین تلویزیون خارجی را مطرح خواهیم کرد. از ابر تولید کنندگان تلویزیون های سه برند ال جی، سامسونگ و سونی می باشند كه با انتخاب هر يک از آن ها بخشی از کیفیت و امکانات به شما ارائه می شود.

اين سه برند در مدت طولانی حضورشان در ایران کاربران زيادی را جذب خود ساخته اند. ما نیز به صورت ویژه اين محصولات را بررسی خواهیم کرد تا انتخاب آگاهانه و مناسبی داشته باشید و پس از خرید حس شیرین رضایت را تجربه کنید.

اما بهترین تلویزیون خارجی کدام است و آيا يکی از اين غول های تولید کننده جهانی برترین مدل را تولید خواهد کرد؟ پاسخ به اين سوال کمی پیچیده است و باید از همه لحالظ مورد توجه و مقایسه قرار گیرد.

بهترین تلویزیون خارجی ؛ سامسونگ، ال جی و سونی

سه برند سونی، ال جی و سامسونگ از برندهای قدیمی تولید تلویزیون می باشند كه بهترین محصولات را در زمینه لوازم خانگی و تلویزیون ها تولید کرده اند.

پس اطمینان داشته باشید كه هر يک از اين مدل ها کیفیت بالا را به شما ارائه خواهند داد. توصیه می شود در ابتدای کار لیستی از انتظاراتتان از تلویزیون انتخابی را يادداشت کنید.

در اين لیست دقیقا قید کنید كه چه ویژگی هایی برایتان اهمیت دارند و برای انتخاب بهترین برند تلویزیون به خواسته هایتان امتياز بدهید.

می خواهید تلویزیون شما چند اينچ باشد و قرار است اين محصول را در چه فضایی استفاده کنید؟ امکانات هوشمند تا چه حد برایتان مهم است؟

تا چه میزان می خواهید برای خرید تلویزیون هزینه کنید؟ سوالاتی از اين دست را از خود بپرسید و پاسخشان را يادداشت کنید.

قرار نیست در اين مقاله به تلویزیونی بیش از حد بها دهیم و يا ویژگی های مثبت برندی را نادیده بگیریم، معرفی ویژگی های مثبت و منفی اين برندها شما را در بهترین انتخاب ياری خواهد داد.

مقایسه در مورد هر ویژگی مربوط به تلویزیون های هم رده در برندهای مختلف می باشد، مقایسه محصولات ميان رده و بالا رده اصلا منصفانه نخواهد بود.

در ابتدا اصلی ترین ویژگی های تلویزیون ها را در هر برند ذکر می کنیم و نقاط قوت و ضعفشان را برخواهیم شمرد. و پس از آن در هر زمینه ای محصولات را مورد واکاوای قرار خواهیم داد و برترین تلویزیون را در فناوری و يا قابلیت پیش رو معرفی می کنیم.

در ادامه طور مشروح به بررسی برند سونی و ذکر مهمترین نقاط قوت اين مارک از تلویزیون ها می پردازیم. بهترین تلویزیون خارجی

پشتیبانی تلویزیون سونی

تلویزیون های سونی با کیفیت تصویر های متنوع تولید شده اند و شما در اين بین شاهد محصولاتی با کیفیت تصویر HD ، FULL HD و 4K خواهید بود.

پنل های به کار رفته در تلویزیون های سونی از نوع VA ، IPS و OLED است كه هر يک از آن ها کیفیت تصویر مطلوب و کارایی مناسب را از خود نشان خواهند داد.

درگاه های ورودی و خروجی بر روی اين تلویزیون ها از تنوع مناسبی برخوردارند و اين امکان را فراهم می کنند تا انواع پخش کننده ها و دستگاه ها را به تلویزیون سونی اتصال دهید.

گیرنده های دیجیتال داخلی در اين محصولات به کار رفته اند تا همه کانال های تلویزیونی را با تنوع بالا مشاهده کنید.

امکان اتصال به اينترنت در تلویزیون سونی به صورت وای فای و يا از طریق درگاه LAN امکان پذیر است و انتخاب هر يک ار آن ها کاملا به شما بستگی دارد. بهترین تلویزیون خارجی

اشتراک گذاری رسانه های صوتی و تصویری از طریق بلوتوث کارایی جذاب اين تلویزیون ها خواهد بود. سرعت رفرش بالا در اين تولیدات اين امکان را برایتان فراهم خواهد کرد.

اکثر تولیدات سونی هوشمند می باشند و از سیستم عامل آندروید برای دسترسی به امکانات هوشمند استفاده کرده اند. بهترین تلویزیون خارجی

نقاط قوت تلویزیون های سونی

در ميان تلویزیون های با برندهای مختلف، نام سونی در مورد کیفیت تصویر عالی خودنمایی می کند، تلویزیون های سونی برترین کیفیت تصویر را به نسبت برندهای ال جی و سامسونگ ارائه خواهند داد.

بهترین برند تلویزیون از بابت کیفیت تصویر دارای پردازنده تصویر قدرتمند می باشند كه صحنه هایی کاملا واقعی و زنده را خلق خواهند کرد.

سیستم عامل آندروید در اين تلویزیون ها امکانات و برنامه های متنوعی را ارائه خواهد داد و رابط کاربری راحت اين سیستم عامل امکان دسترسی به امکانات را بریتان راحت می کند.

قطعات به کار رفته در اين تلویزیون ها از دوام بالایی برخوردارند و عمر طولانی را ارائه می دهند. اين تلویزیون ها انتخابی بسيار مناسب برای دیدن صحنه های ورزشی و محتوای سریع خواهد بود.

اين تلویزیون ها رضایت بالا را به خریداران ارائه خواهند کرد و کمترین خراب ياز اين تلویزیون ها گزارش شده است.

نقاط ضعف تلویزیون های سونی

اصلی ترین ایرادی كه می توان به تلویزیون های سونی گرفت قیمت بالاتر اين محصولات به نسبت برندهای ال جی و سامسونگ است. بهترین تلویزیون خارجی

تلویزیون های سونی با طراحی خمیده تولید نشده اند و در مجموع طراحی اين تلویزیون ها ساده تر از تولیدات ال جی و سامسونگ می باشد.

با وجود اينكه استفاده از سیستم عامل آندروید چندان پیچیده نیست اما استفاده از سیستم عامل دیگر برندها راحت تر و با رنگ و لعابی بهتر ارائه شده است.

سطح کنتراست در تلویزیون سونی ضعیف تر از دو برند دیگر است و اين تلویزیون ها زاویه دید متوسطی را ایجاد خواهند کرد؛ البته اين ایرادات در تلویزیون OLED دیده نمی شود. صدا در اين تلویزیون ها با کیفیت پایین تری از تلویزیون ها ال جی و سامسونگ پخش می شود. بهترین تلویزیون خارجی

سرویس تی وی یکی از بهترین مراکز

پشتیبانی تلویزیون سونی در سراسر شهر تهران و کرج می باشد!

پشتیبانی تلویزیون ال جی

تلویزون های ال جی با فناوری هایی كه در ساله در اختيار کاربران قرار می دهند يکی از اولین گزینه های هر سلیقه ای برای انتخاب خواهد بود. بهترین تلویزیون خارجی

ویژگی تلویزیون های ال جی

تنوع بالای تولیدات در تلویزیون های ال جی اين محصولات را با کیفیت HD ، FULL HD و 4K ارائه کرده است. بعضی از مدل های تلویزیون های ال جی دارای فناوری سه بعدی می باشند.

پنل های به کار رفته در نمایشگر اين تلویزیون ها از نوع OLED و IPS می باشد كه کیفیت تولید تصویر درهر دو پنل بسيار بالاست. پورت های متنوعی روی تلویزیون های ال جی قرار دارند تا تنوع دستگاه های ارتباطی و سرگرمی ها را بریتان افزایش دهند.

گیرنده دیجیتال داخلی در اين تلویزیون ها متنوع اند و امکان دريافت کانال های داخلی و خارجی را فراهم خواهند کرد؛ همه تلویزیون های ال جی به گیرنده دیجیتال مجهز شده اند.

امکان اتصال بی سیم به اينترنت وجود دارد، البته می توانید به صورت سیمی و از طریق پورت LAN نیز اين کار را انجام دهید. قابلیت اشتراک گذاری بلوتوث در تلویزیون های اين برند خوش نام امکان پذیر است.

سرعت رفرش بالای تصویر سبب می شود تا بتوانید صحنه های با سرعت بالا و مسابقات اتومبیل رانی و يا تصاویری از اين دست را با کیفیت بالا مشاهده کنید. بهترین تلویزیون خارجی

نقاط قوت تلویزیون های ال جی

تلویزیون های ال جی دارای زاویه دید گسترده ای می باشند و شما می توانید در هر نقطه از اتاق بنشینید و کیفیت بالای تصاویر را شاهد باشید.

طراحی كه در تلویزیون های ال جی به کار رفته است منحصر به فرد می باشد و اين تلویزیون های خوش تراش برای انواع سلیقه ها تولید شده اند. برترین سیستم عامل در اين تلویزیون ها به کار رفته است و امکانات متنوعی در اين سیستم عامل با رابط کاربری عالی گنجانده شده است.

اکثر تلویزیون های اسمارت ال جی دارای کنترل جادویی می باشند و استفاده از قابلیت های هوشمند را برایتان راحت تر خواهند کرد.

تلویزیون های OLED ال جی با تنوع بالا در اين برند تولید شده اند كه کیفیت فوق العاده ای را ارئه خواهند داد، البته پنل IPS نیز کیفیت بالایی را در تصویر نشان می دهد. بهترین تلویزیون خارجی

تلویزیون ها ال جی به نسبت هم رده های خود مناسب ترین قیمت را دارند و با هزینه ای متوسط می توانید بهترین تلویزیون ال جی را در اختيار داشته باشید. همه مدل های WebOS دارای قابلیت ضبط می باشند و خود دارای حافظه داخلی می باشند.

تلویزیون های ال جی به نسبت تلویزیون های سونی و سامسونگ محبوبیت بیشتری در ميان کاربران دارند و اين محصولات پرفروش ترین تولیدات در ميان برندهای مختلف می باشند.

نقاط ضعف تلویزیون های ال جی

با کیفیت مطلوبی كه تلویزیون های ال جی ارائه می دهند، اين محصولات دارای نکات منفی نیز می باشند. کیفیت ساخت در اين محصولات به نسبت مدل های تولید شده در کمپانی های سامسونگ و سونی پایین تر است.

با وجود اينكه تلویزیون های OLED ال جی هیچ مشکلی از بابت تقویت کنتراست ندارند، اما دیگر مدل ها تا حدی با اين مشکل دست و پنجه نرم می کنند و در نتیجه عمق تصاویر کاهش خواهد يافت.

بعضی از مدل های IPS برای قرار گیری در فضای بسيار پر نور و يا با نور بسيار کم مناسب نیستند، زیرا حداکثر میزان روشنایی در اين تلویزیون ها کمی پایین است و غلظت نور مشکی تا حدی کاهش يافته است. بهترین تلویزیون خارجی

با وجود میزان عمر بالای تلویزیون های ال جی اين میزان عمر در تلویزیون های LED اين کمپانی از دیگر برندها کمتر است. گزارش نقص فنی در اين تلویزیون ها پایین است، اما نسبت به تلویزیون سونی و سامسونگ اين میزان بیشتر است.

پشتیبانی تلویزیون ال جی تخصص سرویس تی وی است،

همین حالا برای تعمیرات و نصب با ما تماس بگیرید.

پشتیبانی تلویزیون سامسونگ

تلویزیون های سامسونگ کیفیت تصویر HD ، FULL HD و 4K را به نمایش خواهند گذاشت. اين تلویزیون دارای پنل ها و نمایشگرهای کوانتومی می باشد كه وضوح تصویر عالی را پدید می آورد.

تلویزیون تخت سامسونگ در کنار مدل های منحنی قرار گرفته اند تا برای انواع سلیقه ها کاربرد داشته باشند. بهترین تلویزیون خارجی

پنل های به کار رفته در اين محصولات از نوع AV و QLED می باشد كه کیفیت تولید تصویر در هر دو نوع بالاست. پورت های متنوع به کار رفته کمک می کند اتصالات متنوعی انجام دهید.

در تلویزیون های سامسونگ تنها از گیرنده دیجیتال داخلی با امکان دريافت کانال های داخلی استفاده شده است.

در اين محصولات از قابلیت های وای فای و بلوتوث پشتیبانی خواهد شد تا در صورت نياز آن ها را مورد استفاده قرار دهید.

سرعت رفرش تصویر در اين تلویزیون ها بسيار بالاست و افت کیفیت تصویر و يا گوشه های محو در تصاویر با سرعت بالا دیده نخواهد شد تا چشمانتان در هنگام دیدن صحنه های پر هیجان و پر سرعت اذیت نشوند.

در تلویزیون های جدید سامسونگ از سیستم عامل TIZEN استفاده شده است، اين سیستم عامل مخصوص سامسونگ است و حداکثر میزان هماهنگی را با تلویزیون های اين برند معتبر نشان خواهد داد.

نقاط قوت تلویزیون های سامسونگ

کیفیت ساخت در تلویزیون های سامسونگ به نسبت محصولات ال جی و سونی بالاتر است و ساختاری مناسب از اين تلویزیون ها را شاهد خواهید بود.

اين تلویزیون های خوش ساخت دارای پردازنده مرکزی قدرتمند و قوی می باشند كه سرعت بالا را در تحلیل کارایی ها از خود نشان خواهند داد. سیستم عامل تایزن در اين تلویزیون ها امکانات متنوعی را ارائه می دهد.

عمر بالای قطعات اين تلویزیون ها سبب می شود تا بتوانید برای مدت طولانی از آن ها استفاده کنید. تلویزیون های سامسونگ با پنل AV تصاویر با کیفیت مطلوبی را ایجاد خواهند کرد.

طراحی تلویزیون های سامسونگ در تولیدات بالا رده اين کمپانی خیره کننده است و افراد زيادی را به خود جذب خواهند کرد.

نقاط ضعف تلویزیون های سامسونگ

همان طور كه اشاره شد تلویزیون های سامسونگ دارای کیفیت مطلوبی می باشند، اما ایراداتی نیز در اين محصولات موجود است كه لازم است آن ها را بدانید. بهترین تلویزیون خارجی

اين محصولات تلویزیون های OLED را شامل نخواهند شد، البته تلویزیون های QLED محصولات اين برند می باشند كه کیفیت بالایی را در خلق تصاویر از خود نشان می دهند. بهترین تلویزیون خارجی

میزان زاویه دید تلویزیون های سامسونگ از مدل های ال جی و سونی پایین تر می باشد. قیمت تلویزیون های اين برند در ميان تلویزیون های ال جی و سونی قرار می گیرد، البته قیمت در تلویزیون های پرچمدار بیش از دیگر برندهاست.

در صورت نیاز به خدماتی که در پشتیبانی تلویزیون سامسونگ انجام می شود

با سرویس تی وی تماس بگیرید!

بهترین تلویزیون خارجی

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی