بهترین جایگاه تلویزیون در دکوراسیون منزل

بهترین جایگاه تلویزیون در دکوراسیون منزل

بهترین جایگاه تلویزیون در دکوراسیون منزل

به نظر شما بهترین جایگاه تلویزیون در دکوراسیون منزل کجاست؟ شما از ایده برای میز تلویزیون ها، دیوار پشت تلویزیون، چیدمان روی میز تلویزیون و … چقدر می دانید؟ ما امروز با این مقاله جذاب می خواهیم جدیدترین تصاویر قرار دادن تلویزیون در خانه را به شما نشان دهیم.

با سرویس تی وی که به صورت اختصاصی تعمیرات تلویزیون ها را انجام می دهد، همراه باشید! سرویس تی وی یکی از مراکز معتبر و قدیمی برای تعمیر تلویزیون سونی و برندهای مطرح دیگر بازار است که با بهترین کارشناسان تعمیرات همکاری می کند.

هر زمانی که تلویزیون شما با مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری رو به رو شد، می توانید با ما تماس بگیرید و درخواست خود را برای ارسال تعمیر کار به محل و انجام خدمات تعمیرات تلویزیون سونی ثبت کنید.

بهترین جایگاه تلویزیون در دکوراسیون منزل کجاست؟

در گام اول باید انتخاب كنید كه قصد دارید چطور اطراف تلویزیون را دیزاين كنید. نکته اساسی و اولیه اين است كه بنا دارید تا اطراف تلویزیون را شلوغ و پر از وسیله بچینید یا خلوت و مینیمال. اين انتخاب در ابتدای كار به شما کمک می كند تا بتوانید گام های بعدی را دقیق تر و بهتر بردارید.

ایده هایی كه در ادامه ذكر خواهیم كرد، به شما کمک می كند تا بتوانید بهتر و مدرن تر اتاق نشیمن را دیزاين كنید. برای انتخاب بهترین مكان برای قرار دادن تلویزیون مكان پر رفت و آمدی را انتخاب نكنید. باید تلویزیون را در قسمتی قرار دهید كه رفت و آمد کم باشد تا در آرامش بیشتری تلویزیون نگاه كنید پس هرگز تلویزیون را كنار ورودی آشپزخانه یا نزديک درب ورودی قرار ندهید.

بهترین حالت برای چینش مبل، زاویه مستقیم مبل با صفحه تلویزیون است. باید دکوراسیون نشیمن توسط مبل طوری باشد كه در اطراف تلویزیون يک فضای محصور و دنج به وجود آوریدتا با لذت بیشتری به تماشای برنامه های محبوب خود بنشینید.

همینطور باید مبل را در فاصله مناسب با تلویزیون قرار دهید و جایگاه مبل را باید نسبت به بزرگی صفحه نمایش تلویزیون خود در نظر بگیرید چون نزديکی مبل به تلویزیون چشم شما را آزار می دهد.

نصب تلویزیون روی دیوار

بهترین جایگاه تلویزیون در منزل

جای تلویزیون گچی

بهترین جایگاه تلویزیون در دکوراسیون منزل

چیدمان میز تلویزیون در منزل

 

جای تلویزیون در پذیرایی مستطیل

بهترین جایگاه تلویزیون در دکوراسیون منزل

جای تلویزیون در خانه های کوچک

بهترین جایگاه تلویزیون در دکوراسیون منزل

بهترین جایگاه تلویزیون در دکوراسیون منزل

بهترین جایگاه تلویزیون در دکوراسیون منزل

دکوراسیون تلویزیون و میز تلویزیون

ایده برای تلویزیون و میز تلویزیون

نصب تلویزیون روی دیوار

زیر تلویزیون دیواری

دیوار پشت تلویزیون

تزیین دیوار پشت تلویزیون

زیر تلویزیونی بزرگ

معرفی بهترین جایگاه تلویزیون در دکوراسیون منزل

جایگاه تلویزیون در دکوراسیون منزل از اهمیت ویژه ای برخوردار است، برای انتخاب مناسب ترین جایگاه تلویزیون اين نكات مهم را در نظر بگیرید.

قرار دادن تلویزیون بالای شومینه دیواری

کمی عجیب به نظر می رسد اما قرار دادن تلویزیون روی همان قسمتی كه شومینه دیواری قرار دارد، به زیبایی منزل شما کمک می كند. با اين كار شما تنها از يک دیوار برای نصب كردن هر دوی اين وسایل استفاده می كنید و همین موضوع به نظم داخل منزل کمک می كند.

 

ترکیب تلویزیون بزرگ و شلف دیواری، برای زیبایی بیشتر

تلویزیونی كه اطرافش را شلف های مختلف در بر گرفته باشد، به شما اين امكان را می دهد كه موقع دیدن فیلم یا سریال، استراحتی به چشمانتان دهید و با دیدن دکوراسیون زیبای اطرافش، حس خوبی را تجربه كنید.

 

طراحی دیوار با تلویزیون بزرگ

اگر دیدن فیلم و سریال از عادات روزانه شماست و دوست دارید اين بخش از خانه را به جذابیت هرچه تمام تر بچینید، بهترین گزینه اين است كه در ابتدای كار يک تلویزیون بزرگ تهیه كنید؛ البته اگر تا به حال آن را نخریده اید!

 

قاب گرفتن تلویزیون با مبل زیبا و خوش رنگ

کمی عجیب است اما می توانید به جای اين كه دیوار پشت تلویزیون را تزیین كنید، آن را با مبل رنگی و دیگر عناصر موجود در خانه بیارایید. اين كار دیوار خانه را نسبتا خلوت نگه می دارد و در عین حال سرشار از رنگ و روح است.

 

استفاده از گل و گیاه، انتخاب بی نظیر همیشگی!

بازگشت به طبیعت همیشه می تواند به خانه شما روح و زندگی بیشتری را هدیه كند. استفاده از چند گلدان جلوی دیوار پشت تلویزیون منزل شما، نه تنها بسیار چشم نواز است، بلكه به تغییر روحیه شما هم کمک فراوانی خواهد كرد.

 

بیرون آوردن تلویزیون از مرکز دید، يک آلترناتیو جذاب!

شکستن قواعد دکوراسیون در برخی موارد چنان جذابیتی ایجاد می كند كه از خودتان می پرسید «چرا اين ایده را زودتر پیاده نكردم؟!». يکی از همین ایده ها برای دیوار پشت تلویزیون اين است كه اين جعبه جادویی را از مرکز دید بیرون بیاورید!

 

ساخت يک گالری نقاشی کوچک در خانه با تلویزیون!

اگر از آن دسته افرادی هستید كه اهمیت چندانی به دیدن تلویزیون نمی دهند و هنر و زیبایی را بر آن ارجح می دانند، استفاده از يک تلویزیون کوچک به اندازه يک قاب، در كنار چند قاب عکس یا طراحی زیبا می تواند دقیقا همان چیزی باشد كه خانه شما به آن نیاز دارد!

 

احاطه كردن تلویزیون با يک گالری هنری کوچک

افرادی كه به انواع هنر علاقه دارند، حتی می توانند پا را از اين هم فراتر بگذارند و طراحی دیوار پشت تلویزیون را به شکل يک گالری هنری کوچک در بیاورند. تابلوهای کوچک در ابعاد و اندازه های مختلف، کتاب، شمعدانی یا صنایع دستی مختلف همگی می توانند گزینه های مناسبی برای اين دیزاين باشند.

 

طراحی دیوار پشت تلویزیون با سنگ آنتيک

يکی از گزینه های جالب و زیبا برای دیزاين دیوار پشت تلویزیون، پوشاندن آن با سنگ و تم آنتيک است. اين نوع دکور تلویزیون دیواری را برای خانه های بزرگ به كار می برند؛ چراكه به كار بردن سنگ در خانه های کوچک باعث گرفته و کوچک به نظر رسیدن خانه می شود. البته لازم نیست تا حتما تمام دیوار را سنگ كنید؛ بلكه می توانید بخشی از دیوار را به اين نوع دیزاين اختصاص دهید.

 

طراحی دیوار و تلویزیون مخفی!

مخفی كردن تلویزیون داخل دیوار يکی از ایده های جالب محسوب می شود. پس اگر از کمبود جا در خانه ناراحت هستید یا ترجیح می دهید به هر علت دیگری دائم تلویزیون را در دید قرار ندهید، اين ایده می تواند كاملا شما را راضی نگه دارد.

 

باکس تلویزیون دیواری و نصب روی دیوار

باکس های تلویزیون دیواری از همان ترندهای روز دکوراسیون است كه می توان آن را در خانه های بزرگ یا کوچک به كار برد و ظاهر خانه را مدرن ساخت. از مزایای این باکس ها اين است كه فضای زیر میز تلویزیون را هم قابل استفاده می سازد.

 

استفاده از كاغذدیواری خاص برای دیوار پشت تلویزیون

يکی از راه های ساده برای ایجاد تغییرات بزرگ در اتاق پذیرایی، استفاده از كاغذدیواری های طرح دار برای دیوار پشت تلویزیون است. اين روش هزینه چندانی ندارد اما يک تغییر چشمگیر را به وجود می آورد. پس كاغذ دیواری ها در دکور دیوار تلویزیون جدی بگیرید.

 

امیدواریم توانسته باشیم در این مقاله با ایده های بهترین جایگاه تلویزیون در دکوراسیون منزل به شما کمک کنیم! نظراتتان را برای ما و خوانندگان دیگر سرویس تی وی به اشتراک بگذارید!

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی