بهترین پشتیبانی تلویزیون سونی

بهترین پشتیبانی تلویزیون سونی

بهترین پشتیبانی تلویزیون سونی

اگر به دنبال بهترین پشتیبانی تلویزیون سونی هستید کاملا درست آمده اید! سرویس تی وی در کنار شماست تا بهترین خدمات تعمیراتی را دریافت کنید! به وب سایت پشتیبانی تلویزیون سونی خوش آمدید! همین حالا با ما تماس بگیرید!

بهترین پشتیبانی تلویزیون سونی ما هستیم!

بسته به مشکل پیش آمده و دلیل آن، راهكار مورد استفاده برای حل این مشکل هم متفاوت است. شما كاربران گرامی می توانید برای دريافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با این قسمت از دستگاه و يا دیگر سرویس های پشتیبانی تلویزیون سونی به پشتیبانی سرویس تی وی مراجعه نمایید.

تعمیر مین برد تلویزیون سونی

خاموشی ناگهانی تلویزیون مشکل متداولی در انواع تلویزیون های موجود در بازار از جمله تلویزیون های سونی است. يکی از اصلی ترین علل پیدایش این مشکل، مشکل مین برد تلویزیون است. مین برد يکی از مهم ترین قسمت های سازنده تلویزیون به حساب می آید. بهترین پشتیبانی تلویزیون سونی

از آنجایی كه بر روی مین برد، پردازشگر تلویزیون، حافظه رم و ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI و … قرار می گیرد، بدیهی بوده كه مشکل این قسمت باعث از خاموشی تلویزیون شود.

پیشنهاد می کنیم كه برای پیشگیری از مشکل مین برد تلویزیون از كابل های استاندارد و اصل استفاده كنید. يکی از عوامل مخربی كه باعث پیدایش مشکل در مین برد تلویزیون می شود، استفاده از كابل های ارزان قیمت و تقلبی به جای نمونه های اصلی است.

استفاده از كابل های نامرغوب، باعث سوختن cpu و در نهایت مشکل مین برد خواهد شد. لازم به ذكر بوده كه کلیه اختلالات مین برد تلویزیون های سونی در پشتیبانی تلویزیون سونی در سطح کیفی بالایی قابل حل می باشند.

تعمیر برد پاور تلویزیون سونی

تاحالا با خودتان فكر كرده اید كه تلویزیون چگونه روشن می شود؟ درواقع يکی از قطعات مهم تلویزیون كه باعث روشن شدن تلویزیون می شود، برد پاور تلویزیون است. بهترین پشتیبانی تلویزیون سونی

برد پاور ولتاژ مورد نياز برای كار كردن هر يک از قطعات تلویزیون را تامین می كند؛ پس بدیهی بوده كه خراب شدن آن مانع از روشن شدن تلویزیون شود حتی گاهی مشکل برد پاور باعث دیر روشن شدن تلویزیون و روشن و خاموش شدن تلویزیون هم می شود.

صفحه سياه و بدون تصویر در تلویزیون

اگر تلویزیون سونی نمی تواند در يکی از ورودی های سیگنال ویدیو، تصویری را نمایش دهد اما ورودی های سیگنال ویدیو دیگر سالم می باشند، پس این نوع علامت تلویزیون به خاطر وجود مشکل در مادربرد است. خدمات مرتبط با حل این مشکل در پشتیبانی تلویزیون سونی ارائه می شود.

خطوط يا نوار عمودی روی صفحه تلویزیون

اگر خط يا نوار در ميان منوی OSD و همه ورودی های سیگنال ویدیویی دارای اثر يکسانی باشد، به معنی مشکل پانل LCD تلویزیون است. بهترین پشتیبانی تلویزیون سونی

نیمی از صفحه خالی بوده و تلویزیون تصویر ندارد در حالی كه نیمی دیگر عادی است

عمدتا این نوع علامت به خاطر كابل (های) FPC ایجاد می شود. این كابل خروجی از T-CON به برد راه انداز Source Driver) Source) است.

در این وضعیت علاوه بر كابل FPC، كانکتورهای آن در برد T-CON و برد راه انداز Source هم می بایست بررسی گردند. بعضی از همكاران در حوزه تعمیر، بر این تصورند كه پس از تعویض برد T-con و حل شدن این مشکل، كار به پايان رسیده است اما مشکل واقعی فقط به خاطر وجود لحیم سردی در كانکتور يا … است.

تعویض پنل تلویزیون سونی

ایجاد مشکل در پنل تلویزیون سونی امكان دارد به علل متعددی روی دهد؛ كه البته در این ميان، بعضی علل متداول تر می باشند. بهترین پشتیبانی تلویزیون سونی

شکستگی پنل تلویزیون، آبخوردگی پنل تلویزیون، سولفاته شدن و سوختگی فیزيکی فلت پنل تلویزیون، سياه شدن و دوتا شدن تصویر تلویزیون، كند شدن تصویر تلویزیون و مواردی از این دست بعضی از متداول ترین مشکل های پیش آمده در صفحه نمایش تلویزیون های سونی بوده كه تعویض پنل تلویزیون سونی را ضروری می سازد.

مشکل پنل تلویزیون به هر علت كه اتفاق بیفتد، بهترین اقدام برای حل آن، مراجعه به تعمیرگاه های معتبر و استاندارد پشتیبانی تلویزیون سونی است. در غیر اینصورت این احتمال وجود دارد كه نه تنها مشکل پیش آمده در دستگاه حل نشود، بلكه با وجود صرف هزینه بسيار، در نهایت، شاهد ایجاد مشکلاتی دوبرابر در تلویزیون باشیم.

تصویر نگاتیوی روی تلویزیون سونی

این نوع مشکل به خاطر وجود نقصی در مدار GAMMA در برد T-con ایجاد می شود. پس فقط برد T-con را تعویض كنید و مشکل رفع خواهد شد. خدمات مرتبط با حل این مشکل در پشتیبانی تلویزیون سونی ارائه می شود.

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی

استفاده از قطعات بی کیفیت در قسمت بک لایت تلویزیون كه بیشتر در تلویزیون های ميان رده اقتصادی دیده می شود، نوسان برق، جدا شدن لامپ های بک لایت از روی شاسی دستگاه و استفاده از بالاترین میزان نور بک لایت در منوی تنظیمات تلویزیون از علل اصلی مشکل بک لایت می باشند.

در بعضی از مدل های تلویزیون های ال سی دی سونی به علت پرس شدن لامپ های فلورسنت بر روی شاسی دستگاه، امكان تعمیر بک لایت وجود ندارد و باید آن را تعویض كرد اما در بعضی از مدل های این تلویزیون امكان تعمیر بک لایت تلویزیون وجود دارد و نيازی به تعویض آن نیست.

تعمیر انواع مدل های تلویزیون sony

پشتیبانی تعمیر تلویزیون، همه مدل های تلویزیون سونی را تعمیر می كند. اگر صاحب هر يک از مدل های تلویزیون ال سی دی سونی و ال ای دی سونی هستید و تلویزیون شما به مشکلی برخورده است، نگران نباشید.

تنها با يک تماس كارشناسان ما در پشتیبانی تلویزیون های سونی به محل مورد نظر شما اعزام شده و تعمیر تلویزیون را در محل انجام می دهند.

از آن جا كه همه امكانات لازم برای تعمیر تلویزیون در كارگاه های مجهز پشتیبانی تلویزیون سونی فراهم شده است، بدون هر گونه دغدغه ای می توانید پشتیبانی تلویزیون سونی را به كارشناسان ما بسپارید.

در صورت نياز به تعویض قطعات مثل تعویض بک لایت تلویزیون سونی و يا تعویض پنل ال سی دی سونی، تعویض پنل ال ای دی سونی و… فقط و فقط از قطعات اصل و اصل بهره خواهیم گرفت.

لازم به ذكر است تعویض آخرین گزینه تعمیر بوده و همه سعی خود را برای تعمیر قطعه و بازگرداندن آن به تلویزیون سونی خواهیم نمود. بهترین پشتیبانی تلویزیون سونی

در این قسمت به ذكر بعضی از مدل های تلویزیون سونی كه در پشتیبانی سونی تعمیر می شوند می پردازیم. بهترین پشتیبانی تلویزیون سونی

پشتیبانی تلویزیون سونی

پشتیبانی تلویزیون سونی اقدامات گسترده ای را در حوزه فروش و تعمیر تلویزیون این کمپانی به كاربران ارائه می دهد. در زمینه فروش، این پشتیبانی فروشگاه هایی را راه اندازی كرده بوده كه در آن ها جدیدترین تلویزیون های سونی به صورت اصل عرضه می شود. بهترین پشتیبانی تلویزیون سونی

در این مراکز همینطور كارشناسانی حضور دارند كه مشتريان را در خرید همراهی می كنند. تسلط این كارشناسان بر قطعات و مشخصات فنی باعث شده كه اطلاعات جامعی در اختيار مشتريان قرار بگیرد. تلاش كاركنان پشتیبانی تلویزیون Sony در جلب رضایت كاربران، این پشتیبانی را به محلی قابل اعتماد برای آن ها تبدیل كرده است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی