تعمیرات تلویزیون در تهران

تعمیرات تلویزیون در تهران

تعمیرات تلویزیون در تهران

تعمیرات تلویزیون در تهران یکی از مهم ترین وظایف سرویس تی وی است که در نهایت سرعت و دقت، توسط کارشناسان ماهر و با تجربه انجام می شود.

این گروه برای تامین راحتی شما عزیزان امکان تعمیر در محل را ارائه می کند و شما می توانید بعد از اعمال تعمیرات ضمانت نامه یک ماهه دریافت کنید!

تلویزیون شما خراب شده؟ مشکل سخت افزاری یا نرم افزاری پیدا کرده؟

نگران نباشید! همین حالا با سرویس تی وی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم!

تماس با سرویس تی وی : 02122873005

ما در هرکجای تهران یا کرج که باشید به اندازه یک تماس تلفنی از شما فاصله داریم! همین حالا تماس بگیرید و سفارش خود را برای ارسال تعمیرکار مجرب به محل ثبت کنید. تعمیرات تلویزیون در تهران

تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج تخصص ماست!

در این مقاله می خواهیم به شما موارد خرابی تلویزیون را اعلام کنیم و در این باره حسابی با شما همراه شویم. قرار است ببینیم تلویزیون ها چطور خراب می شوند و برای این که این دستگاه های گران قیمت خدایی نکرده با مشکل مواجه نشوند چه کاری باید انجام داد.

پس به شما توصیه می کنیم این مقاله را تا انتها بخوانید و در نهایت برای تعمیر تلویزیون سونی ، سامسونگ ، ال جی با ما در ارتباط باشید! در ادامه مواردی که باعث می شود به یک تعمیرکار تلویزیون نیاز پیدا کنید را مرور می کنیم:

تعمیر خاموش و روشن شدن تلویزیون سونی، سامسونگ، ال جی

خاموش و روشن شدن تلویزیون می تواند به علت اتصال برق باشد و نوسان برق هم می تواند باعث ایجاد این مشکل شود. خاموش و روشن شدن تلویزیون در مدل های مختلف علل بسیاری دارد كه در ادامه به چند نمونه از آن اشاره می کنیم:

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

خاموش روشن شدن تلویزیون در سری IN معمولا به علت خرابی برد پاور است كه باعث نگرانی نیست و برد پاور تعمیر می شود
این مشکل در سری IBمربوط به مین برد است كه به علت استفاده از كابل HDMIنامرغوب پیش می آید، سری lwهم معمولا به علت خرابی مین برد است و خرابی به علت اشكال در cpu است.

تلویزیون های سری Iy هم دچار خرابی مین برد می شود این مشکل به این صورت اتفاق می افتد كه با خاموش روشن شدن حافظه تلویزیون پاک شده و نیاز به تنظیم دوباره است این مشکل با هر بار كه تلویزیون را خاموش روشن كنید اتفاق می افتد و مین برد نیاز به تعمیر دارد.

 

بخوانید:

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون سونی

خاموش و روشن شدن تلویزیون یک مشکل نسبتا رایج در تلویزیون ها است كه می تواند علل مختلفی در ایجاد آن دخیل باشد پیشنهاد ما این است كه هرگز شخصا اقدام به تعمیرات نكنید چون به علت آشنا نبودن با اجزایی داخلی تلویزیون باعث آسیب و خرابی بیشتر تلویزیون خواهید شد. در صورت بروز مشکل با مجموعه تعمیرات تلویزیون در تهران سرویس تی وی تماس بگیرید!

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ

تلویزیون های LED و LCD سامسونگ معمولا با مشکل خاموش روشن شدن ناگهانی روبرو می شوند كه این اتفاق در بعضی مدل ها مثل 40d5500 بیشتر دیده می شود، به این شکل كه تلویزیون سامسونگ خود به خود خاموش روشن می شود یا تلویزیون خاموش می شود و لوگو سامسونگ ظاهر می شود و تلویزون شما خاموش می شود و این اتفاق تكرار می شود و تنها راه حلی كه برای شما می ماند قطع برق تلویزیون است.

علت روشن نشدن تلویزیون سامسونگ، ال جی، سونی

علت روشن نشدن تلویزیون سامسونگ، ال جی، سونی

روشن نشدن تلویزیون یک مشکل رایج است كه احتمال دارد در همه مدل ها و برند های تلویزیون پیش بیاید.

این مشکل دلایل زیادی می تواند داشته باشد. خرابی و فرسوده شدن بعضی از قطعات تلویزیون و یا یک مشکل جزئی مثل تنظیمات تلویزیون می تواند باشد. تعمیرات تلویزیون در تهران

در ادامه علت روشن نشدن تلویزیون را مرحله به مرحله بررسی می كنیم. همان طور كه توضیح داده شد اگر در تمام مراحلی كه توضیح داده می شود مشکل بر طرف نشد، برای سرویس و تعمیر تلویزیون با پشتیبانی سرویس تی وی تماس بگیرید.

بعد از تماس شما با پشتیبانی تعمیر تلویزیون سرویس تی وی، متخصص تعمیر تلویزیون با شما تماس می گیرد و در وقتی شما تعیین می كنید برای تعمیر به محل شما مراجعه می كند.

وقتی تلویزیون روشن نمی شود، پشتیبانی تعمیر تلویزیون قطعات مختلف این تلویزیون را بررسی می كند. فرسودگی قطعات اولین و مهمترین علت روشن نشدن تلویزیون است. تشخیص شدت فرسودگی با تعمیركار است.

معمولا با تعویض یا به روزرسانی این قطعات مشکل خواهد شد. البته ویروسی شدن مین برد در روشن نشدن تلویزیون هم می تواند دخیل باشد. این ویروس ها از اجرای درست برنامه های تی وی و روشن شدن آن جلوگیری می كنند.

احتمال دارد كاربر به هیچ وجه از وجود این ویروس ها مطلع نباشد، تنها تعمیركار نرم افزار تلویزیون می تواند وجود این ویروس ها را تایید کرده و شدت آسیبی كه به تلویزیون وارد كرده اند را مشخص کند. پیشنهاد ما این است كه برای پیشگری از ایجاد این مشکلات پیش از استفاده از فلش مموری آن را ویروس کشی كنید.

همینطور وقتی تلویزیون روشن نمی شود، خراب و نامرغوب بودن كابل hdmi هم می تواند پیش زمینه این مشکل باشد؛ همیشه به یاد داشته باشید كه این كابل را از مراکز معتبر تهیه كنید تا با این مشکل روبه رو نشوید. باید تعمیرات تلویزیون در تهران را به سرویس تی وی بسپاید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

خراب شدن پاور تلویزیون ال جی، سونی، سامسونگ

پاور تلویزیون همان كه از نام این قطعه پیداست، تأمین انرژی تلویزیون را برعهده دارد. در صورت خرابی این قطعه، دیگر، امكان تأمین انرژی و برق مورد نیاز برای طی نمایش تصاویر وجود دارد و این تلویزیون، عملا تبدیل به محصولی بی مصرف می شود.

از همین رو مشکلات پاور تلویزیون باید در سریع ترین زمان تعمیر و بر طرف شوند. تعمیر پاور تلویزیون به علت نقش حیاتی این قطعه در عملكرد دیگر قسمت ها و حساسیت بالای آن، باید با دقت بالا و بی هیچ خطایی انجام شود.

هر دستكاری نابجا در قسمت پاور، عملكرد دیگر قسمت ها را مختل كرده و دچار اشكال می سازد. اگر شما هم به سالم بودن این قسمت از تلویزیون خود مطمئن نیستید می توانید با خواندن این مقاله، اقدامات لازم برای تست پاور تلویزیون را انجام داده و در صورت نیاز نسبت به تعمیر مشکلات پاور تلویزیون اقدام كنید.

به علاوه شما كاربران گرامی می توانید برای تعمیر پاور تلویزیون خویش به پشتیبانی تعمیر تلویزیون مراجعه كنید. همه خدمات ارائه شده در این پشتیبانی گارانتی و ضمانت دوره ای دارند. تعمیرات تلویزیون در تهران تخصص ماست!

علت کم شدن نور صفحه تلویزیون ال جی، سونی، سامسونگ

قبل از هر چیزی پیشنهاد می كنیم اگر مدت زمان طولانی تلویزیون روشن است، به نمایش صفحه مشکی قناعت كنید همینطور از ثابت ماندن یک تصویر در آن خودداری كنید.

همانطور كه گفتیم بررسی مشکل کم نور شدن صفحه تلویزیون در اولویت امور تعمیری مربوط به آن قرار داد. قبل از این كه از خرابی تلویزیون اطمینان پیدا كنید اول به تنظیمات رفته و دوباره آن ها را تنظیم كنید. تعمیرات تلویزیون در تهران

احتمال دارد به خاطر دستكاری در آن، این مشکل ایجاد شده باشد. در هر صورت بهتر است بدانیم كه فسفر به كار رفته در تلویزیون های LCD، LED و پلاسما پس از مدت زمانی دچار كاهش کیفیت خواهد شد كه به تبع باعث كاهش نور صفحه نمایش تلویزیون می شود.

این یک امر بدیهی است كه پس از مدت زمانی زیادی كه از این تلویزیون ها استفاده می شود، اختلال کم نوری گریبان گیر تلویزیون شود یعنی در قبال برقی كه مصرف می كند، نور کمی در صفحه نمایش نشان می دهد.

اگر با مشکل کم شدن تور تلویزیون روبرو شدید می توانید از کارشناسان تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج سرویس تی وی کمک بگیرید!

پرش تصویر یا وجود خط های رنگی ثابت روی تصویر

پرش تصویر و جابجایی های ناگهانی آن بر روی مانیتور، به علت ایجاد اختلالاتی است كه در پنل صورت گرفته اند كه در این صورت پنل باید تعویض شود. برای عوض کردن و تعمیر پنل تلویزیون تعمیرات تلویزیون در تهران سرویس تی وی بهترین انتخاب پیش روی شما خواهد بود!

 

بیشتر بخوانید:

لكه های سیاه تلویزیون – هاله های سیاه در تلویزیون

این نقاط احتمال دارد در وسط، سمت چپ، راست، بالا یا پایین تلویزیون ها دیده شوند. به صورتی كه اگر این لكه ها را از زاویه های دیگری مشاهده كنید این نقاط سیاه به صورت سه بعدی به نظر می رسند و همچنین در نقاط مختلف به صورت متفاوتی قرار می گیرند.

این نقاط شبیه مورچه دیده می شوند. تا وقتی این مشکل حل نشود خیلی مسئله آزاردهنده ای است. لكه های سیاه در تلویزیون LED در کیفیت تصویر و تجربه مشاهده تداخل ایجاد می كند. به خصوص اگر این هاله های سیاه در وسط صفحه واقع شوند. تعمیرات تلویزیون در تهران

مشکل به وجود آمدن هاله سیاه روی تلویزیون های LED می تواند براثر دلایل مختلفی مثل گردوخاک، طول عمر تلویزیون، استفاده طولانی مدت از تلویزیون، رطوبت زیاد و یا گرمای زیاد، اختلافات دمایی و… رخ دهد.

در بهترین حالت لكه های سیاه ناشی از گردوغبارهایی است كه در سطح صفحه نمایش جمع شده؛ كه به راحتی با یک دستمال می توان آن ها را از بین برد؛ اما اگر مشکل جدی تر باشد باید به آن اهمیت داد. تعمیرات تلویزیون در تهران

درهر صورت كنار آمدن با این مشکل تلویزیون ایده مناسبی نیست. اتفاقا در صورت مشاهده این مشکل باید هرچه سریع تر اقدام به تعمیر تلویزیون ال جی ، سونی ، سامسونگ كنید؛ چون احتمال دارد قسمت های دیگر تلویزیون را در بربگیرد.

اصولا تعمیر سخت افزاری تلویزیون ها جز سخت ترین تعمیر است و ما پیشنهاد می كنیم كه حتما در پشتیبانی تعمیرات تلویزیون در تهران سرویس تی وی انجام شود.

وجود خطوط عمودی یا افقی بر روی صفحه مانیتور تلویزیون

ایجاد چنین اشكالاتی در LCD تلویزیون به علت مشکلاتی است كه در قسمت پنل ایجاد شده است. به منظور حصول اطمینان از این وضعیت، بررسی های بیشتر توسط كارشناسان تعمیر تلویزیون LCD ضرورت دارد. اگر خرابی پنل تأیید شود، پنل با جایگزین اورجینال تعویض خواهد گشت.

شکستگی پنل تلویزیون

یکی از مشکلات رایج تلویزیون های امروزی شکستگی پنل آن ها به علت نازک بودن آن ها است كه با جابجای نادرست یا اعمال فشار کم امكان ترک خوردن و شکستن آن وجود دارد و برای جلوگیری از ایجاد مشکلات بیشتر پیشنهاد می شود حتما برای تعویض پنل تلویزیون اقدام شود. تعمیرات تلویزیون در تهران

آبخوردگی پنل تلویزیون و تعمیرات تلویزیون در تهران

آبخوردگی پنل تلویزیون و تعمیرات تلویزیون در تهران

باید از رسیدن مستقیم مایعات به پنل یا خود تلویزیون خودداری كرد چون باعث خرابی پنل یا سوختن آی سی های تلویزیون و یا حتی خود تلویزیون خواهد شد و هزینه بسیاری برای تعمیر آن محتمل خواهید شد، در صورت مشاهده علائم آبخوردگی، سریعا تلویزیون را خاموش كرده و دوشاخه آن را از برق بکشید و برای سرویس تلویزیون به متخصصین قابل اطمینان مراجعه كنید.

تعمیر تلویزیون اب خورده یکی از مشکلاتی است كه كاربران زیادی به دنبال نحوه حل آن هستند. آب خوردگی تلویزیون LED یکی از شایع ترین مشکلاتی است كه به دفعات زیادی توسط مشتریان ما گزارش شده است.

ریخته شدن اب روی تلویزیون می تواند به صورت كاملا غیرعمدی انجام گیرد و نباید خود را سرزنش كنید. قصد داریم در قسمت آموزش تعمیر تلویزیون به شما نحوه تعمیر آب خوردگی تلویزیون را شرح دهیم.

ریخته شدن اب روی تلویزیون یکی مشکلاتی است كه خیلی از كاربران با آن حداقل یک بار روبه رو شده اند. مشکلی كه واقعا اگر خیلی زود نسبت به تعمیر آن اقدام نشود می تواند برایمان هزینه های زیادی داشته باشد. تعمیرات تلویزیون در تهران

ولی متخصصین ما این مژده را به شما عزیزان می دهند كه تلویزیون اب خورده درست می شود به شرطی كه در سریع ترین زمان ممكن با كارشناسان ما در تماس باشید. البته در ادامه چند راه حل را به شما پیشنهاد می كنیم كه بهتر است آن ها را رعایت كنید تا آسیب دیدگی کمتری داشته باشید.

قسمت های آسیب دیده و خیس شده تلویزیون را خشک كنید

نکته بعدی كه باید به آن توجه كنید، خشک نمودن تمام قسمت های تلویزیون است. می توانید از یک دستمال ضد خش کمک بگیرید. همراه با دستمال از یک سشوار با باد خنک هم بهره مند شوید.

البته باید این نکته را در نظر داشته باشید كه نباید باد به صورت مستقیم به صفحه نمایشگر تلویزیون برخورد كنید. همینطور نباید از باد گرم سشوار کمک بگیرید. تعمیرات تلویزیون در تهران

تلویزیون آب خورده را از برق بکشید

همیشه اولین كاری كه بعد از مشاهده عدم نرمال كار كردن تلویزیون، نداشتن تصویر واضح مثل همیشه یا اینكه احساس می كنید تلویزیون در حال سوختن است باید انجام دهید، خاموش نمودن تلویزیون است. سریعا تلویزیون را از برق بکشید. معمولا طبیعی است كه بخواهید اقدام به تعمیر تلویزیون خود كنید اما باید بررسی كنید تا عمق خسارت را متوجه شوید.

در تعمیر تلویزیون اب خورده صبور باشید

مشاهده شده مشتریان تمام مراحل بالا را انجام داده اند اما به سرعت اقدام به روشن نمودن تلویزیون خود كرده اند. با اولین جریان برقی كه وارد تلویزیون می شود تلویزیون شما هم خواهد سوخت.

پیشنهاد می كنیم تلویزیون خود را در محلی كاملا خشک قرار دهید می توانید جایی آن را قرار داده كه تهویه مطلوبی داشته باشد. حداقل وقتی نباید تلویزیون خود را روشن كنید یک تا دو روز است، البته مجموعه ما پیشنهاد می كنم سه روز تلویزیون خود را خاموش نگه دارید.

در بیشتر مواقع تمام مراحلی كه خدمتتان عرض كردیم بی فایده بوده و كاری از دستان شما برنمی آید. اما جای نگرانی نیست می توانید به تنکسین های مجرب و دوره دیده تعمیرات تلویزیون در تهران سرویس تی وی اعتماد كنید و در زمان و وقت خود صرفه جویی كنید.

مجموعه تعمیرات تلویزیون در تهران با دارا بودن جدید ترین تكنولوژی روز دنیا آمادگی سرویس و تعمیر انواع تلویزیون های LED و LCD را دارا است.

دیر روشن شدن تلویزیون ال جی – سامسونگ – سونی

دیر روشن شدن تلویزیون جزء مشکلاتی است كه كاربران بعضا با آن مواجه می شوند. به این معنی كه وقتی دکمه پاور را فشار می دهند، تلویزیون با تاخیر روشن می شود. در حالی كه بسیاری از افراد در این شرایط نگران شده و تصویر می كنند تلویزیوینشان در حال خراب شدن است، باید بدانید كه این مشکل دلایل مشخصی دارد.

در بیشتر موارد، قطعات داخلی مشکل داشته و نیاز به به بررسی و تعمیر دارند. گاهی هم مشکل از دکمه پاور است و با تعویض آن، تلویزیون با سرعت عادی روشن می شود. تعمیرات تلویزیون در تهران

چطور مشکل دیر روشن شدن تلویزیون را بر طرف كنیم؟

بهترین روش برای حل مشکل دیر روشن شدن تلویزیون، تعمیر پاور و یا تعویض این قطعه در صورت نیاز است. پاور قطعه مهمی است و بررسی و تعمیر آن باید توسط افرادی انجام شود كه به خوبی با ساختار این قطعه و نحوه باز و بسته كردن آن آشنایی دارند. معمولا كارشناسان تعمیر تلویزیون سامسونگ ، سونی ، ال جی خازن های آسیب دیده پاور را بررسی كرده و در صورت آسیب دیدگی، آن ها را تعویض می كنند.

اگر خازن های جدید اصل نبوده و یا فاقد کیفیت لازم باشند، درست كار نمی كنند و حتی احتمال دارد باعث خرابی پاور و دیگر قطعات تلویزیون شوند.

بنابراین لازم است كه تعمیر پاور تلویزیون در یک پشتیبانی تعمیری معتبر و توسط كارشناسان مجرب و دوره دیده انجام شود. تیم تعمیرات تلویزیون در تهران سرویس تی وی برای تعمیر درست و بی نقص پاور در خدمت شما عزیزان می باشند.

پس از روشن شدن تلویزیون و گذشت چند ثانیه تصویر قطع می شود

بک لایت تلویزیون كه شامل لامپ های متعدد LED است دچار مشکل شده است و احتمال بسیار زیاد برخی از لامپ های آن سوخته و دیگر لامپ ها هم در معرض سوختگی قرار دارند، همینطور امكان خرابی برد بک لایت تلویزیون هم هست كه باید سریعا توسط متخصص بررسی شده و تعمیر یا تعویض شود.

کار نکردن کنترل تلویزیون

اولین كاری كه باید انجام دهید بررسی ریموت (كنترل) است، راه های مختلفی برای بررسی وجود دارد، استفاده از ریموت دیگر یا بررسی ریموت فعلی با دوربین تلفن همراه ، بدین منظور باید دوربین تلفن خود را به سمت چراغ ریموت گرفته و برخی از دکمه ها را فشار دهید اگر داخل دوربین تلفن خود نوری مشاهده كردید نشان دهنده سلامت ریموت است و در غیر این صورت ریموت مشکل دارد.

اگر ریموت تلویزیون سالم باشد مشکل از برد تلویزیون است و باید توسط متخصصین تعمیرات تلویزیون در تهران مورد بررسی قرار بگیرد.

شکستن یا ترک خوردن صفحه نمایش بر اثر ضربه یا فشار

از عمده مشکلات بوجود آمده برای تلویزیون ها و پرهزینه ترین آن مشکل ترک خوردگی یا شکستن صفحه نمایش تلویزیون است كه در برخی موارد هزینه تعمیر آن از هزینه خرید دوباره تلویزیون بیشتر می شود و بر اساس برند و نوع مدل تلویزیون و هزینه ای كه متخصص به شما اعلام می كند باید تصمیم بگیرید كه تلویزیون فعلی را تعمیر كنید یا تلوزیون جدیدی را خریداری كنید.

برای تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج ما در کنار شما هستیم!

مشکل در ورودی های تلویزیون

ورودی های تلویزیون از قبلیل سوکت فیش های صدا و تصویر، HDMI، سویکت فلش و مموری، آنتن و دیگر ورودی ها است كه در صورت خرابی آنها، قطع و وصل شدن و یا كار نكردن مشکل می تواند از مین برد تلویزیون باشد. تعمیرات تلویزیون در تهران

مین برد همان برد مادر تلویزیون است كه مهم ترین قطعه تلویزیون است و وظیفه در اختیار قرار گرفتن اطلاعات تلویزیون و برقراری ارتباط قسمت های مختلف باهم را دارد، این قطعه بسیار مهم بر اثر وجود عوامل مختلفی مثل ضربه، آبخوردگی، حرارت زیاد و نوسانات برقی احتمال دارد دچار مشکل شده و خراب شود.

به منظور جلوگیری از خرابی مهم ترین قطعه تلویزیون می توایند از قرار دادن محافظ برق برای جلوگیری از رسیدن جریان بالا به تلویزیون و قرار دادن تلویزیون در مكان مناسب به برای جلوگیری از ضربه یا آبخوردگی احتمالی و همینطور دما مناسب کمک بگیرید و با رعایت كردن نكات ساده اولیه از پرداختن هزینه های هنگفت برای تعمیر یا تعویض تلویزیون خود جلوگیری كنید.

مشکلات دیگر تلویزیون ها و تعمیرات تلویزیون در تهران

  • قطع و وصلی تصویر در حال كار، مشکل در منبع تغذیه، كار نكردن دکمه های لمسی، شکستگی در صفحه، چشمک زدن چراغ پاور، به هم ریختگی رنگ های تصویر، شکستگی پنل LCD، ایجاد خطوط عمودی و افقی در تصویر.
  • روشن نشدن تلویزیون، عدم نمایش تصویر، قطع صدای تلویزیون، وصل نشدن تلویزیون به وای فای، پرش تصویر، عدم تمایز رنگ های تصویر، نمایش تصویر بی کیفیت، دیده شدن تصاویری مثل ابر سفید درون تصویر.
  • گیر كردن پیکسل ها روی تصویر تلویزیون، ثابت ماندن تصویر تلویزیون، نمایش رنگ مشکی در تصویر به رنگ خاکستری، نمایش ندادن حداکثر رزولوشن، به گوش رسیدن صدای تلویزیون با تاخیر، خاموشی ناگهانی تلویزیون و غیره.

جلوگیری از خراب شدن تلویزیون

جلوگیری از خراب شدن تلویزیون

به علت بار مالی و سختی های جستجو و مراجعه به مراکز ارائه خدمات فنی و تعمیر تلویزیون معمولا هیچ یک از ما حتی دوست نداریم راجع به خرابی تلویزیون و یا دیگر تلویزیون های صوتی و تصویری خود حتی چند دقیقه فكر كنیم و ترجیح می دهیم درگیر شدن با این موارد را به وقت نیاز و خرابی وسیله موکول كنیم و آنوقت برای تعمیر تلویزیون سونی – سامسونگ – ال جی خود اقدام كنیم.

در ادامه نوشته به راهكارهای مختلف جلوگیری از خرابی led و lcd كه از نظر عموم متخصصین نقش مهمی در خرابی تلویزیون ها دارند به صورت مختصر می پردازیم: تعمیرات تلویزیون در تهران

در حالت استندبای

قسمتی از تلویزیون فعال است، با استفاده از چند راهی های کلید دار می توانید جریان برق مجموعه لوازم صوتی و تصویری منزل را قطع كرده و همه آن ها را از حالت استندبای خارج كنید.

گرما تعمیرات تلویزیون در تهران

یکی از عوامل اصلی خرابی قطعات الکترونیکی است. تا آنجا كه می توانید تلویزیون های خود را خنک نگه دارید. خاموش كردن تلویزیون در فواصل زمانی ۱۰تا ۱۵ دقیقه به ازای هر ۲ ساعت كار، خاموش كردن تلویزیون در مواقعی كه به صورت فعال از آن استفاده نمی كنیم، کم كردن نور زمینه و یا حداقل تنظیم آن بر اساس نور محیط، استفاده از تهویه مناسب در اطراف تلویزیون، از راهكارهای مهم در این قسمت است.

تمیز كردن تلویزیون

از دستمال خشک و نرم و در صورت مواجهه با لكه های مقاوم از مواد پاک كننده استاندارد کمک بگیرید و مواظب باشید كه این مواد به هیچ وجه وارد تلویزیون نشود. تعداد زیادی از موارد آبخوردگی كه باعث آسیب دیدگی پنل تلویزیون می شود در اثر ورود مایعات پاک كننده رسانا به داخل تلویزیون اتفاق می افتد.

گران قیمت ترین و در عین حال آسیب پذیرترین قطعه

در تلویزیون پنل این تلویزیون ها است، با جستجوی ساده در اینترنت و سایت های تعمیر در منزل متوجه می شوید كه در عین وجود سختی زیاد در پیدا كردن این قطعه در مدل های مختلف هزینه تعویض در LED و LCD حدود ۷۰% ارزش تلویزیون است. تعمیرات تلویزیون در تهران را به ما بسپارید.

بک لایت

یکی از قسمت های داخلی در led و lcd است كه به علت توان مصرفی بالاتر نسبت به دیگر قسمت ها و به موازات آن تولید حرارت بیشتر امكان خرابی بیشتری نسبت به دیگر قطعات دارد. از راهكارهای تایید شده توسط متخصصین در جلوگیری از خرابی قطعات این قسمت مثل كاهش میزان نور بک لایت و تنظیم آن بر اسا نور محیط و روشن كردن گزینه energy saving کمک بگیرید.

 

 

اگر تلویزیون شما با مشکلی روبرو شد، برای انجام تعمیرات تلویزیون در تهران می توانند با یکی از شعب پشتیبانی معتبر سرویس تی وی به عنوان یک پشتیبانی تلویزیون تماس بگیرید. در اولین تماس، اول یکی از متخصصین ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می كنند مشکل تلویزیون را پیدا كنند.

در این مرحله اگر مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را بر طرف كنید. در غیر این صورت، می توانید درخواست كنید كه یکی از متخصصین ما برای حل مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور پیدا کنند. در این حالت، كارشناسان تعمیرات تلویزیون در تهران ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند.

گفتنی است كه همه هزینه ها و قیمت قطعات بر اساس نرخ مصوب اتحادیه محاسبه شده و پس از کم شدن تخفیف های مورد نظر گرفته می شود.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی