تعمیرات تلویزیون LED و LCD سامسونگ

تعمیرات تلویزیون LED و LCD سامسونگ

تعمیرات تلویزیون LED و LCD سامسونگ

سرویس تی وی با تعمیرات تلویزیون LED و LCD سامسونگ کنار شماست و شما می توانید در صورت مواجه شدن با هرمشکلی با این مرکز تماس بگیرید. سامسونگ یکی از برندهای پرطرفدار در بازار جهانی بوده که در زمینه تولید انواع تلویزیون فعالیت می کند. مرکز تعمیر و خدمات پس از فروش تلویزیون سامسونگ سرویس تی وی برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز اقدام به ارائه تعمیرات و خدمات برای این برند با بهترین کیفیت کرده است.

در واقع این مرکز با گرایش های مختلف در برندهای تلویزیون و سال ها تجربه برای تعمیر تلویزیون های سامسونگ و ارائه گارانتی معتبرجزو بهترین مجموعه های تعمیر تلویزیون سامسونگ شناخته می شود.

پوشش گسترده سرویس رایگان سرویس تی وی در سراسر تهران،کرج و حومه بستری آماده کرده تا شما عزیزان در هر نقطه از تهران کرج و حومه با کمترین هزینه و بدون پرداخت هیچ هزینه اضافی تلویزیون سامسونگ خود را در محل تعمیر نمایید.

تعمیرات تلویزیون LED و LCD سامسونگ

همانطور که گفته شد تعمیر تلویزیون سامسونگ جزو خدمات تخصصی نمایندگی سامسونگ محسوب می شود. تلویزیون سامسونگ به دلیل کیفیت و کارایی بالایی که دارد توانسته است اعتماد مردم را به خود باز کرده و آن ها را برای استفاده از این برند تشویق کند. باید بدانید که تلویزیون با اهمیت ترین وسیله سرگرمی محسوب می شود و همه افراد خانواده می توانند از برنامه های متنوع آن استفاده کنند.

ولی آن ها بیشتر از دیگر محصولات در معرض خطر قرار دارند. تلویزیون های سامسونگ در اثر گذر زمان، امکان دارد قطعات مختلف آن مشکل پیدا کرده و نیاز به ارائه خدمات تعمیر پیدا کنند. سرویس تلویزیون سامسونگ این اجازه را ایجاد می کند که استفاده بهینه از تلویزیون خود داشته باشید. نمایندگی سامسونگ برای برطرف سازی مشکلات پیش آمده همه سعی و تلاش خود را به کار می بندد.

تکنسین تتعمیرات تلویزیون LED و LCD سامسونگ در این کارگاه از میان متخصصان و سرویسکاران مجرب و توانمند تعمیر تلویزیون انتخاب شده اند. از مشکلات متداول تلویزیون؛ مشکلات مربوط به تصویر و قطع و وصل شدن پی در پی، خراب شدن پنل و بک لایت، خاموش و روشن شدن بی دلیل، قطع شدن صدا، مشکلات مربوط به رنگ تصویر زمینه و ال سی دی و … می باشد. تعمیر تلویزیون سامسونگ در نمایندگی به صورتحرفه ای صورت می گیرد و متخصصان این مجموعه توانایی مشکلات تلویزیون سامسونگ را دارند.

تعمیرات تلویزیون LED سامسونگ

تعمیر پنل جزو تعمیر اصلی در زمینه تلویزیون است. هرچه در بیشتر اوقات تعمیر چاره ساز نیست و فقط با تعویض می توانید کارکرد دستگاه را درست کنید و تعویض آن هم در بیشتر موارد به خاطر هزینه بالا، به صرفه نیست. پنل از اصلی ترین قطعات تلویزیون است و از اجزایی بوده که در فهرست تعمیرات تلویزیون LED و LCD سامسونگ در جایگاه اولیه قرار دارد. از مشکلات متداول پنل تلویزیون می توان به آبخوردگی، شکستگی و ضربه دیدگی اشاره داشت.

در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ کارشناسان به صورت حرفه ای برای تعمیرات تلویزیون LED آموزش دیده و در نتیجه به راحتی هر مشکل رخ داده در مورد این تلویزیون را رفع می کنند. آن ها به همه اجزای تلویزیون سامسونگ اشراف دارند و می توانند در سریع ترین زمان ممکن خدمات بسیار با کیفیتی را ارائه دهند.

تعمیرات تلویزیون LCD سامسونگ

در تلویزیون های LCD نور بک لایت توسط لامپ های فلورسنت تولید شده و این لامپ ها ضخامت یک مداد را داشته و طولی به پهنای اینچ تلویزیون دارند و به حالت افقی در پشت صفحه نمایش تلویزیون و میان 12 تا 20 ردیف را تشکیل می دهند. برای روشن شدن لامپ های فلورسنت ولتاژ لازم در بک لایت تولید شده و میزان روشنایی لامپ ها و عملکرد صحیح آن ها توسط قطعات این برد کنترل می گردد.

توان مصرفی لامپ های فلورسنت بالاست و در نتیجه عملکرد آن ها حرارت بسیاری تولید می کنند و به همین خاطر قسمت بک لایت تلویزیون های LCD استهلاک بالاتری نسبت به قطعات دیگر دارد. مشکل عمومی بخش بک لایت تلویزیون های LCD قطع شدن تصویر تلویزیون بعد از دقایقی کارکرد تلویزیون بوده که می تواند ناشی از عواملی مثل؛ خرابی یک یا تعدادی از لامپ های فلورسنت و یا خرابی برد بک لایت باشد.

تلویزیون مدام روشن خاموش می شود

خاموش و روشن شدن يک عیب شایع در تلویزیون های سامسونگ است كه در مدل های مختلف عیب متفاوت است. تلویزیون خاموش می شود لوگوی اسمارت نمایش داده می شود بعد از آن دوباره تلویزیون خاموش می شود و عیب پروسه به طور مداوم تكرار می شود این عیب مربوط به برد مین تلویزیون است و بیشتر در مدل های 40d5000، 40d5500 و 40d5950 متداول است.

يک دلیل دیگر مشکل برد پاور تلویزیون است و معمولا برد پاور در منزل قابل تعمیر است. لازم به ذكر است كه در موارد اندک مشکل بک لایت هم باعث خاموش و روشن شدن تلویزیون می شود و دلیل آن نیم سوز شدن بک لایت است كه باعث پروتکت كردن تلویزیون می شود. تعمیرات تلویزیون LED و LCD سامسونگ

تلویزیون تصویر ندارد اما صدا دارد تعمیرات تلویزیون LED و LCD سامسونگ

وقتی تلویزیون روشن می شود ولی تصویر وجود ندارد دلایل متعددی وجود دارد يکی از شایع ترین آنها مشکل بک لایت تلویزیون است بک لایت نور پشت صفحه نمایش است كه اگر خراب شود تصویر سیاه می شود و شما فقط حاله ای از تصویر را می توانید ببینید. معمولا بک لایت در منزل قابل تعمیر است و نیاز به حمل تلویزیون به كارگاه ناست.

يک دلیل دیگر مشکل برد پاور تلویزیون است وظیفه برد پاور ولت رسانی به بک لایت و برد مین است در بعضی از مواقع خروجی ولت بک لایت خراب می شود و تصویر تلویزیون قطع می شود.

مشكل آخر اینكه برد تصویر تلویزیون خراب می شود و تصویر تلویزیون سرمه ای می شود. البته اگر تلویزیون دچار آب خوردگی شود پنل تلویزیون یا همان صفحه lcd خراب می شود و برای تعمیر، تلویزیون باید به تعمیرگاه منتقل شود. تعمیرات تلویزیون LED و LCD سامسونگ

تلویزیون خود به خود خاموش می شود

خاموش شدن تلویزیون معمولا مربوط به برد پاور تلویزیون است و دلیل آن فرسودگی قطعات برد پاور است. البته نوسانات برق هم باعث مشکل برد پاور می شود كه بهتر است از محافظ برق استفاده كنید. خاموش شدن تلویزیون در LED های جدید مربوط به برد مین است كه معمولا به دلیل استفاده از فلش های ویروسی و استفاده از كابل hdmi غیر استاندارد به وجود می آید.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون

يکی از دلایل اصلی خاموش شدن ناگهانی تلویزیون نوسان برق است كه باعث مشکل برد پاور تلویزیون می شود. برد پاور در بیشتر مواقع قابل تعمیر است و در منزل و محل مشتری انجام می شود.

مشکل كابل hdmi هم باعث می شود كه cpu مین برد خراب شود و تلویزیون خاموش شود برای اتصال كابل hdmi حتما تلویزیون را از برق بکشید و بعد از انجام اتصالات تلویزیون را به برق بزنید.مشکل مین برد هم باعث خاموش شدن تلویزیون می شود كه به دلیل فرسودگی بعضی از قطعات است و در این حال مین برد باید تعویض شود.

در کل برای جلوگیری از مشکل تلویزیون باید چند نکته را رعایت كنید. اول اینكه حتما از محافظ برق استفاده كنید كه در مواقع نوسان برق جلوی مشکل گرفته شود. دوم برای اینكه از كابل hdmi استفاده كنید حتما از كابل مرغوب تهیه كنید. قبل از استفاده از فلش مموری آن را ویروس کشی كنید.

صدای تلویزیون قطع شده است تعمیرات تلویزیون LED و LCD سامسونگ

در این حالت به تنظیمات تلویزیون بروید و در قسمت تنظیمات صدا گزینه روشن بودن بلندگوی تلویزیون را بررسی كنید. اگر تنظیمات صدا مشكلی نداشت باشد بهتر تلویزیون را تنظیم كارخانه كنید. اگر با تنظیمات مشكل برطرف نشد از يک هدفون برای تست صدا استفاده كنید.

به این صورت كه هدفون را به خروجی صدای تلویزیون بزنید در اگر صدا موجود بود احتمال زیاد بلندگوهای تلویزیون خراب است. در بعضی از مواقع هم مشکل صدا مربوط به ic آمپیلی فایر است و باید تعویض شود. و در آخر اینكه مین برد تلویزیون خراب شده است و باید مین برد تعویض شود.

رنگ صفحه نمایش بهم ریخته است

پخش شدن رنگ یا حذف شدن يکی از رنگ های اصلی در تصویر یا ظاهر شدن خطوط افقی و عمودی ممكن است به دلیل مشکل بردهای اصلی، منبع تغذیه یا بک لایت باشد.

با تعمیر یا تعویض قطعات پس از بررسی های لازم می توان مشكل را حل كرد. این مشكل در بسیاری از مدل های سامسونگ وجود دارد. تعمیرات تلویزیون LED و LCD سامسونگ

تلویزیون روشن نمی شود

در این حالت ابتدا برق ورودی تلویزیون را بررسی كنید در بعضی از مواقع محافظ خراب می شود و ولتاژ لازم برای روشن شدن تلویزیون را نمی دهد و بهتر است كه تلویزیون را به برق مستقیم بزنید.

اگر محافظ مشكلی نداشت و چراغ استند بای تلویزیون روشن بود احتمال زیاد برد پاور تلویزیون خراب شده است و برد پاور قابل تعمیر است. البته در بعضی از هم مشکل مربوط به برد مین می شود كه در صورت تعمیر نشدن برد باید تعویض شود. تعمیرات تلویزیون LED و LCD سامسونگ

 

 

تماس با سرویس تی وی برای تعمیرات تلویزیون LED و LCD سامسونگ

سرویس تی وی با دارایی از تکنسین با تجربه و حرفه ای برای تعمیر تلویزیون LED ، LCD ، سینمای خانگی اقدام به ارائه تعمیرات تلویزیون LED و LCD سامسونگ کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر و یا ثبت درخواست برای تعمیر تلویزیون با شماره های درج شده در اطلاعات تماس در ارتباط باشید و یا با کلیک بر روی شماره به راحتی با ما تماس بگیرید. تعمیرات تلویزیون LED و LCD سامسونگ

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی