تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی

تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی

تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی

تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی سرویس تی وی یکی از بهترین خدماتی است که شما می توانید در صورت بروز مشکل در تلویزیون خود دریافت کنید!

شماره تماس تعمیرات تلویزیون سونی در محل

02122873005

شما به اندازه یک تماس تلفنی با ما فاصله دارید!

 

یکی از وسایل خانگی بسیار پركاری كه تقریبا هر روز به مدت چند ساعت مورد استفاده شما قرار می گیرد، تلویزیون می باشد. اين وسیله الکترونیکی با پیچیدگی های ساختاری خود و به علت فرسودگی و همچنین اشتباهاتی در نگهداری و مراقبت از آن، دچار مشكلات مختلفی می شوند كه برای برطرف سازی آن ها به تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی نیاز پیدا می کنیم.

مشكلاتی مثل روشن نشدن تلویزیون، نداشتن صدا یا تصویر، پرش تصویر، سوختن پیکسل ها، مشكلات بک لایت، آبخوردگی فلت و پنل تلویزیون و… را می توان به عنوان مشكلات رایج تلویزیون نام برد.

اما اين مشكلات با وجود کارشناسان زبده و باتجربه سرویس تی وی كه با دانش حرفه ای و تجهیزات پیشرفته خود می توانند بررسی تلویزیون و انواع تعمیر تلویزیون شما را در سریعترین زمان ممكن و به اصولی ترین شیوه ممكن انجام دهند، برطرف می شوند!

تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی در سه سوت!

مهمترین سرویس ارائه شده در نمایندگی تلویزیون سونی ارائه تعمیرات می باشد. در نمایندگی تلویزیون سونی بهترین تعمیركاران تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی جمع شده اند تا شما با یک بار حضور در اين پشتیبانی، بتوانید تلویزیون مورد نظر خود را تعمیر كنید.

شرح كامل مشكلات تلویزیون به مراجعان شرح مزایا و معایب تلویزیون، ارائه پیشنهاداتی بر اساس بودجه و مواردی از اين دست بعضی از خدمات ارائه شده در پارت تعمیر، نمایندگی تلویزیون سونی می باشد.

نمایندگی تلویزیون سونی با تکیه بر مهندسین متعهد خود، از معدود نمایندگی های حال حاضر ایران است كه در زمینه ارائه خدمات مرتبط با تعمیر و فروش تلویزیون Sony و تجهیزات مرتبط با آن مشغول به كار بوده و سرویس های متنوعی را به متقاضیان عرضه می کند.

یکی از حرفه ای ترین سرویس های ارائه شده در نمایندگی تلویزیون سونی، سرویس بهسازی و تعمیر اين تلویزیون یعنی تعمیر تلویزیون سونی است كه در پارتی مجزا، توسط تیمی خبره و با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات انجام می پذیرد.

تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی توسط كارشناسانی انجام می پذیرد كه بر ریز و درشت تمامی مدل های تلویزیون سونی مسلط بوده و قادر به رفع همه اشكالات نرم افزاری و سخت افزاری پیش آمده در آن ها می باشند.

مشكلات رایج تلویزیون سونی

در اين بخش از بلاگ در مورد بعضی از مشكلات تلویزیون های سونی را صحبت می كنیم، با ما همراه باشید.

قطع شدن صدای تلویزیون سونی

در اين مشكل تلویزیون به طور طبیعی روشن شده ولی صدای تلویزیون با تاخیر وصل می شود كه مدت زمان اين تاخیر به مرور بیشتر می شود. در مراحل اولیه قسمت پاور تلویزیون مشكل پیدا می كند كه به مرور خرابی تلویزیون به بخش سیستم كنترل هم سرایت می كند.

لكه های رنگی روی تصویر تلویزیون سونی

این مشكل بیشتر در مدل ۵۰ و ۶۰ اینچ دیده می شود و علت خرابی، مشكل در بخش LCDهای RGB تلویزیون بوده و یکی از مشكلاتی است كه در اثر طولانی بودن ساعات مصرف ايجاد می شود. ايجاد لكه های رنگی در تصویر از مواردی است كه درخواست زیادی را در تعمیر تلویزیون سونی به خود اختصاص داده است.

تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی در محل سرویس تی وی، شامل نصب، سرویس و تعمیر تضمینی تلویزیون می شود. تلویزیون شما از هر برند و مدلی كه باشد، آن را در هر نقطه از تهران و هر وقتی شما بخواهید در محلتان تعمیر می كنیم.

نوار صورتی رنگ در بالای تصویر تلویزیون سونی

در اين مشكل یک نوار عرضی به پهنای ۱۰ سانتی متر در بالای تصویر به رنگ صورتی دیده می شود كه به مرور زمان عرض اين نوار بیشتر شده و از یک مرحله به بعد بخش پایینی تصویر را تحت تاثیر قرار می دهد.

اين نوار در صورت کم شدن نور تصویر کمتر، دیده نمی شود به همین علت در بعضی موارد بعد از تعویض لامپ تصویر تلویزیون قابل رویت می شود و مصرف كنندگان تصور می كنند كه در اثر تعویض لامپ تصویر تلویزیون اين اتفاق افتاده است. قرمز شدن بالای تصویر تلویزیون پروجکشن سونی به علت ايجاد خرابی در بخش بلاک نوری تلویزیون اتفاق می افتد.

منوی عیب یاب تلویزیون سونی

تلویزیون های سونی دارای سیستم عیب یاب داخلی می باشند و قطعه یا بخش معیوب تلویزیون به وسیله کدگذاری چشمک زدن لامپ جلوی تلویزیون نشان داده می شود تا سهولت بیشتری در امر تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی ايجاد شود.

چشمک زدن چراغ جلوی تلویزیون های سونی در منوی ویژه ای كه در بخش سرویس مد تلویزیون قرار دارد، قابل دسترسی بوده و به وسیله آن می توان متوجه شد كه قبلا چه مواردی بعنوان مشكل معرفی شده است:

به عبارت ساده تر اگر تلویزیون سونی دچار مشكل و مشكلی شود كه بخش پروتکتور فعال شود اين کد در بخشی از منوی داخلی تلویزیون ثبت و ضبط می شود كه در صورت لزوم قابل دسترسی بوده و با مطالعه آن می توان متوجه شد كه قبلا تلویزیون چه مشكلاتی داشته و یا چه موارد تعمیری روی آن انجام شده است.

این بخش از منوی داخلی در تلویزیون های سونی با فشار دادن پشت سر هم دکمه های DISPLAY+5+(+VOL)+POWER ON قابل دسترسی بوده و با وارد كردن اين کد منویی به شکل زیر ظاهر می شود كه تعداد چشمک ها و عیب مربوطه را گزارش می دهد.

در منوی Self Check در تلویزیون های سونی، عدد اول تعداد چشمک ها و عبارت مقابل آن معرف بخش یا قطعاتی است كه در برخورد با آن تعداد چشمک، باید به سراغ آن برویم و عدد آخر تعداد دفعاتی است كه اين چشمک نشان داده شده است.

بعنوان نمونه در منوی بالا تعداد ۵ چشمک برای مشكل تلویزیون در بخش پنل معرفی شده كه همانطور كه می بینید تعداد ۲۴ بار اين علامت داده شده است ولی در بقیه کدها اعداد هم ردیف ۲۴ تغییری نداشته اند كه نشانه سلامت تلویزیون در آن بخش ها است.

منوی عیب یاب در رفع مشكل تلویزیون کمک بسیاری می كند كه شاید عمده ترین آن ها را باید آگاهی تعمیركار از عیوبی دانست كه به صورت مداوم در تلویزیون ظاهر نمی شود مثلا در تلویزیون های پروجکشن سونی مشكلی وجود دارد كه گاها تلویزیون روشن نشده و چراغ چشمک زن تلویزیون ۱۰ بار چشمک میزد.

اما دیده شده كه هنگام مراجعه تعمیركار، مشكل گفته شده در آن لحظه وجود نداشته است كه با وجود منوی عیب یاب، مشكل شناسایی شده و تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی با موفقیت انجام شده است.

علت خاموش روشن شدن تلویزیون سونی

خاموش و روشن شدن مداوم تلویزیون سونی می تواند نشان دهنده وجود مشكلات سخت افزاری یا نرم افزاری در تلویزیون باشد. علل زیر می توانند باعث به وجود آمدن اين مشكل باشند:

  • خرابی مین برد تلویزیون كه باعث چشمک زدن چراغ آن می شود اما با وجود روشن شدن چراغ، خود تلویزیون روشن نمی شود.
  • خرابی مدار استندبای نیز می تواند باعث بروز اختلال در شناسایی حالت استندبای تلویزیون شده و تلویزیون را در اين حالت نگه می دارد.
  • استفاده از كابل های نامرغوب HDMI، اين كابل های باعث به وجود آمدن اتصالی های کوچک و در نتیجه روشن نشدن تلویزیون می شوند.
  • ویروسی شدن تلویزیون هوشمند به وسیله اتصال فلش های آلوده نیز می تواند باعث خاموش شدن و روشن نشدن تلویزیون شوند.

خطای ۴۰۵۷ تلویزیون سونی

این خطا در چه زمان هایی رخ می دهد:

  • وقتی در حال به روزرسانی نرم افزارهای تلویزیون خود هستید.
  • زمان دانلود آخرین آپدیت های نرم افزارها
  • وقتی دانلود آپدیت های شما به پایان می رسد
  • وقتی در حال اتصال به اکسس پوینت ها چه به صورت با سیم و چه بی سیم برای دسترسی به اینترنت هستید.
  • زمان اتصال یا راه اندازی اپلیکیشن ها
 • در صورتی که مشکل حل نشد، با تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی تماس بگیرید.

رفع خطای ۴۰۵۷ تلویزیون سونی

روش اول: برای رفع اين خطا اين مراحل را دنبال كنید، در ابتدا اطمینان پیدا کنید كه تلویزیون به شبكه اینترنت متصل است.

۱. روی كنترل از راه دور تلویزیونتان دکمه خانه یا home را بزنید.
۲. تنظیمات یا setting را انتخاب كنید.
۳. در منوی تنظیمات preferences یا اولویت ها را انتخاب كنید.
۴. setup یا راه اندازی را انتخاب كنید.
۵. در بخش راه اندازی، شبكه یا network را انتخاب كنید و در اين قسمت نیز راه اندازی شبكه یا network setup را برگزینید.
۶. در بخش راه اندازی شبكه ” وضعیت شبكه و تنظیمات آن” یا View Network settings and status. را باز كنید.
۷. بررسی اتصال یا check connection را انتخاب كنید.

این مرحله امکان دارد زمانبر باشد، لطفا آن را كنسل نكنید و تلویزیون را هم خاموش نكنید.

تعویض پنل تلویزیون سونی

اشكالاتی كه در پنل تلویزیون های led و lcd سونی ايجاد می شود بسیار گسترده است. شکستگی پنل (كه در اثر ضربه، افتادن و موارد مشابه ايجاد می شود)، آبخوردگی پنل تلویزیون (كه به علت نفوذ مایعات رسانا به داخل تلویزیون اتفاق می افتد و در نهایت منجر به آسیب فلت های انتقال دهنده تصویر می شود)، خرابی در تصویر (مشكلهایی مثل خطوط عمودی و یا پیکسل سوختگی كه در اثر كاركرد و استهلاک تلویزیون ايجاد می شود) و … بخشی از اشكالاتی است كه در پنل تلویزیون های led و lcd ايجاد می شود و تعویض و یا تعمیر پنل تلویزیون سونی را در تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی ضروری می سازد.

همان كه می دانید پنل تلویزیون قطعه ای متشکل از سینی فلزی، بیس اصلی، لامپهای بک لایت، صفحات پولاریزه نور بک لایت و صفحه نمایش اصلی ( لیکوئید) است.

در صورت وجود یک پنل اصل جایگزین، برای صرفه جوئی در هزینه می توان بخش لیکوئید را تعویض کرد.

به طور کلی در میان اشكالات ايجاد شده در پنل، مشكلهایی كه در اثر ضربه و عوامل مشابه در پنل تلویزیون ايجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی تعویض كامل پنل تلویزیون است.

علت تعویض پنل تلویزیون سونی

مشكلات بسیار زیادی باعث می شود كه كاربر برای تعویض پنل تلویزیون سونی خود اقدام كند. برای حل اين مشكلات به یک پشتیبانی متخصص و ماهر نیاز است تا بتواند علت را به درستی تشخیص دهد و برای رفع آن اقدامات درست و به موقعی انجام دهد. تعویض پنل تلویزیون سونی می تواند علل بسیاری داشته باشد كه در ادامه به بعضی از آن ها اشاره می كنیم.

خط افقی روی تلویزیون سونی

علت اول تعویض پنل تلویزیون سونی می تواند وجود خط افقی در تصویر باشد. هیچ علت خاصی برای بروز اين مشكل وجود ندارد و تنها استفاده طولانی مدت و گرما می تواند از علل آن باشد. در تعدادی از مدل ها به علت استفاده از پنل های کم کیفیت، باحتمال خرابی پنل بیشتر است.

اگر كاربر تمایلی به تعویض پنل تلویزیون سونی خود ندارد، باید با اين خط افقی كنار بیاید و آن را نادیده بگیرد؛ چون تنها را حل اين مشكل تعویض پنل تلویزیون سونی است. برای رفع مشکل با تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی تماس بگیرید.

كندی تصاویر تلویزیون سونی

كند شدن تصویر تلویزیون به علت خرابی پنل است. اين مشكل در تلویزیون های سونی بسیار رایج است؛ تصاویر به حالت اسلوموشن نمایش داده می شوند و هاله ای از تصویر قبلی در تصویر بعدی دیده می شود.

اين كند شدن تصویر به علت عدم واكنش صحیح پنل به اطلاعات وارد شده و پاسخگویی پیکسل ها بوده و فقط با تعویض پنل تلویزیون سونی در مراکز معتبر تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی حل خواهد شد.

درهم آمیختگی رنگ ها

به بهم ریختگی رنگ ها،اضافه شدن غیر عادی یک رنگ در تمام یا قسمتی از تصویر و یا وجود هاله ای غیر عادی از یک عدد یا بیشتر علائم اختلال در پنل است. اين مشكل به ابتدایی ترین لایه پنل یعنی (Liquid) باز می شود.در اين مورد نیز هیچ راه حلی به جز تعویض پنل تلویزیون سونی وجود ندارد.

پیکسل سوخته

سوختگی پیکسل ها هم به علت خرابی پنل است. هر پیکسل ۳ عدد ساب برای ايجاد رنگ دارد. اين پیکسل ها به صورت نمایندگیی و به کمک ترانزیستورها كنترل می شوند. در صورت بروز هر مشكل در بخش های ذكر شده، پیکسل به حالت خاموش می شود كه اصطلاحا به پیکسل سوخته معروف است.

تنها راه درمان اين مشكل نیز تعویض پنل تلویزیون سونی است. توجه داشته باشید كه برای حل اين مشكل از انجام راه های سنتی مثل فشار با سوزن جدا خود داری كنید، چون آسیب های جدی به تلویزیون وارد خواهید كرد. برای رفع مشکل با تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی در ارتباط باشید.

بهم ریختگی های کلی

با خرابی پنل، اختلال در تصاویر و بهم ریختگی کلی ايجاد می شود، اما اين اختلالات شکل فیزیکی منظمی دارند. در اين مورد هم هیچ راهی جز تعویض پنل تلویزیون سونی نخواهد بود.

تاری تصویر

تاریکی و کم نور شدن تمام یا بخشی از تصویر هم نشانه خرابی پنل است. در اين شرایط هم چاره ای جز تعویض پنل تلویزیون سونی نداریم. این نکته در تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی اهمیت زیادی دارد و باید توسط کارشناسان بررسی شود.

هزینه تعویض پنل شکسته تلویزیون سونی

هزینه تعویض پنل شکسته تلویزیون سونی بسته به نوع شکستگی پیش آمده و مدل تلویزیون دارد. برای درک بهتر اين موضوع شاید بهتر است نگاهی به ساختار اين تلویزیون بیندازیم.

در تلویزیون های جدید LED و LCD سونی، پنل تلویزیون در واقع شامل صفحه اصلی یا ماژور است كه اين صفحه روی یک صفحه یا پلیت قرار می گیرد. در پشت اين صفحه لامپهای بخش بک لایت قرار دارند كه در بین آن ها صفحات پولاریزه نور است.

وظیفه صفحات پولاریزه پخش یكنواخت نور در تمام سطح پنل است. اگر ضربه وارد شده به صفحه تلویزیون باعث شکستگی ماژور شود، امكان تعمیر آن در هیچ برند وجود ندارد و اين صفحه فقط باید تعویض شود.

اما اگر اين شکستگی فقط در ماژور اتفاق افتاده باشد می توان فقط همان ماژور را تعویض كرد و برای تعدیل در هزینه تعمیر تلویزیون از بک لایت و صفحات پولاریزه قبلی استفاده كرد. شکستگی پنل تلویزیون در پنل های پلاسمای سونی داستان متفاوتی دارد.

اين تلویزیون ها بک لایت ندارند و پنل آن ها بصورت کپسولی شیشه ای است كه در یک بخش خلاصه می شود. از همین رو در صورت وارد شدن ضربه به پنل، احتمالا کپسول شکسته شده و غیر قابل استفاده شود. در اين تلویزیون ها تنها راه تعمیر تلویزیون در هنگام ضربه خوردن، تعویض پنل شکسته تلویزیون Sony است.

نکته دیگر در باب هزینه تعویض پنل شکسته تلویزیون سونی آن است كه در عموم تلویزیون های LED و LCD و پلاسما هزینه تعویض پنل از نمایندگی تولیدكننده به ای تعیین می شود كه با توجه به هزینه های حمل و نقل، مالیات های مختلف و … نزدیک به ۶۰ تا ۸۰ درصد ارزش تلویزیون را شامل می شود.

تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی سرویس تی وی بهترین هزینه ها را برای ارائه خدمات درنظر گرفته است.

تعمیر تلویزیون سونی در منزل – محل

نمایندگی تلویزیون سونی به منظور حمایت از مشتریان انواع تلویزیون های LED و ال سی دی و پلاسما سونی را تعمیر كند. در صورت بروز هر اختلال در تلویزیون های خود می توانید به تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی مراجعه كرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت كنید.

کارشناسان حاضر در واحد تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی به علت آشنایی كامل با اين تلویزیون فرآیند تعمیر را با کیفیت بسیار بالایی اعمال می كنند.

تعویض قطعاتی مثل پنل، برد پاور، مین برد و … در تلویزیون در اين واحد با جای گذاری نمونه های اورجینال انجام می شود. همه خدمات ارائه شده در نمایندگی تلویزیون سونی برای كاربران تضمین می شود.

متاسفانه گاهی خرابی های تلویزیون ناشی از جابجایی غیر استاندارد و ضربه هایی می باشند كه تلویزیون در حین انتقال به نمایندگی می خورد. از اين گذشته بعضی از مشكلات تلویزیون، به ای می باشند كه برای برطرف كردن آن ها نباید تلویزیون را تكان داد.

در چنین مواردی است كه اهمیت و ارزش تعمیر تلویزیون سونی در محل مشخص می شود. اگر تلویزیون شما دچار آبخوردگی شده، ضربه خورده و یا هر مشكل دیگری دارد، لازم نیست آن را به نمایندگی بیاورید. كارشناسان تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی نمایندگی را به خانه شما می آورند.

تعمیر تلویزیون سونی در شرق تهران

شما می توانید برای سرویس های دوره ای تلویزیون خود با نمایندگی مجاز سونی تماس بگرید و در خواست سرویس دوره ای كنید تا از خرابی تلویزیون شما جلوگیری شود. سرویس های دوره ای شامل تمیز كردن گرد و غبار تلویزیون و تعویض قطعات فرسوده برد پاور می باشد.

تعمیر تلویزیون سونی در غرب تهران

نمایندگی تلویزیون سونی سعی كرده است كه در تمام مناطق شمال جنوب شرق و غرب تهران شعبه ايجاد كند تا همشهریان گرامی در سریعترین زمان ممكن به تعمیركاران تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی دسترسی داشته باشند و فقط با یک تماس در کمترین زمان ممكن تكنسین تعمیر تلویزیون سونی در محل شما حضور پیدا كرده و مشكل تلویزیون شما را حل كند.

تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران

ین پشتیبانی با تیمی متخصص، باتجربه و ماهر و با استفاده از تجهیزات پیشرفته و مدرن، تمامی تعمیر حرفه ای تلویزیون سونی را انجام داده و قادر به رفع تمامی عیوب و اشكالات تلویزیون های LCD سونی و LED سونی می باشد.

همچنین در اين نمایندگی قطعات اصل و فابریک تلویزیون موجود بوده و در صورت نیاز به تعویض قطعات، از محصولات اورجینال در تعمیر تلویزیون استفاده می شود.

تعمیر تلویزیون سونی در جنوب تهران

اگر شما هم با هر یک از اين مشكلات یا مشكلات دیگری در تلویزیون سونی مواجه شده اید و به دنبال یک پشتیبانی معتبر برای بررسی و تعمیر تلویزیون سونی هستید ما به شما نمایندگی تلویزیون سونی را معرفی می كنیم.

خوشبختانه اين پشتیبانی در مناطق مختلف تهران از شمال گرفته تا جنوب، شرق و غرب شعبه دارد كه امكان مراجعه حضوری و تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی در محل را برای كاربران اين تلویزیون فراهم كرده است.

 

هزینه تعمیر تلویزیون سونی

نمی توان به راحتی در خصوص هزینه تعمیر تلویزیون سونی نظر قطعی داد. باید دید تلویزیون چقدر آسیب دیده و کدام قطعات دچار خرابی شده اند. تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی در کنار شماست تا بهترین تصمیم را بگیرید.

آیا می توان اجزای آسیب دیده را ترمیم كرد یا تنها راه حل موجود، تعویض آنهاست؟ حتی نوع قطعه معیوب هم در تعیین هزینه تعمیر تاثیرگذار است.

مثلا اگر پنل تلویزیون نیاز به تعویض داشته باشد، باید خودتان را برای پرداخت مبلغی بسیار بالا آماده كنید. چون پنل قطعه گران قیمتی بوده و گاهی قیمت یک پنل جدید، با قیمت یک تلویزیون برابری می كند! با اين حال در مواردی كه آسیب دیدگی جزئی بوده و نیاز به تعویض قطعات نیست، قیمت تعمیر تلویزیون sony چندان بالا نیست.

خدمات پشتیبانی تلویزیون سونی

نمایندگی تلویزیون سونی ارائه دهنده حرفه ای ترین تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی با بهسازی، ترمیم و تعویض قطعات انواع تلویزیون سونی به متقاضیان است.

شما كاربران گرامی می توانید با انتخاب آگاهانه نمایندگی تلویزیون سونی در کمترین زمان و با هزینه مصوب، تلویزیون معیوب خود را تعمیر كنید.

خدمات ارائه شده در اين پشتیبانی منحصر به مدل واشكالی خاص نیست و همه تلویزیون های تلویزیون را پشتیبانی می كند. بعضی از حرفه ای ترین سرویس های ارائه شده توسط كارشناسان پشتیبانی تلویزیون سونی عبارت است از:

تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی پلاسما

خرابی های پیش آمده در پنل های پلاسما عمدتاً به صورت عدم وجود صدا یا تصویر و گاه نیز هر دو اینها می باشد. اشكال رایج دیگری كه تعمیر تلویزیون پلاسما را ضروری می سازد مشاهده خطوط عمودی در تصویر بوده است. در هر حال سرویس های حرفه ای اين محصول نیاز با حضور در نمایندگی تلویزیون سونی قابل دریافت است.

تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی LED

در پشتیبانی حرفه ای تعمیر تلویزیون LED، پیش از هر اقدامی، با استفاده از پیشرفته ترین روش های بررسی، نوع اشكال پیش آمده در تلویزیون، بررسی و شناسایی می شود.

در مرحله بعد، نوع تعمیر با توجه به مدل و تكنولوژی به كاررفته در تلویزیون، انتخاب شده و با کسب اجازه از صاحب تلویزیون، بر روی LED پیاده می شود.

تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی اولد

كاربران تلویزیون های اولد به خاطر داشته باشند كه در صورت بروز هر نقص و مشكل در تلویزیون، از اقدام خودسرانه برای تعمیر و ترمیم آن خودداری كنند.

اقدامات خودسرانه كاربر بر روی تلویزیون نه تنها خطاهای موجود در تلویزیون را مرتفع نخواهد ساخت، بلكه امكان آسیب به دیگر بخش های تلویزیون و شدیدتر شدن اختلال آن را فراهم می آورد. سرویس های مرتبط با اين تلویزیون نیز با حضور در نمایندگی تلویزیون سونی قابل دریافت است.

تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی ال سی دی

به طور کلی در میان اشكالات ايجاد شده در پنل های LCD، مشكلهایی كه در اثر ضربه و عوامل مشابه (خراش یا ساییدگی) ايجاد می شود قابل تعمیر نبوده و تنها راه حل تعمیر تلویزیون ال سی دی در اين حالت تعویض كامل پنل تلویزیون است.

در هر حال اگر به هر علت ال سی دی تلویزیون شما دچار شکستگی گشته و نیاز به تعویض آن دارید می توانید به نمایندگی تلویزیون سونی مراجعه كرده و اشكالات ايجاد شده در اين تلویزیون را مرتفع سازید.

تعمیر مین برد تلویزیون سونی

برد قلب هر سیستم دیجیتال از جمله تلویزیون است كه وظیفه كنترل پردازش های قطعات مختلف تلویزیون را برعهده دارد. بر روی مین برد، پردازشگر، حافظه رم و ورودی و خروجی های مختلفی چون ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI و … تعبیه می شود.

خرابی اين بخش از تلویزیون در بعضی مواقع می تواند به علت استفاده از كابل های تقلبی پدیدار شود. به كارگیری كابل های نامرغوب، باعث سوختن cpu و سپس از كار افتادگی مین برد می شود.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون تلویزیون، نداشتن صدای تصویر در حال پخش، قطع و وصل شدن تصویر، روشن نشدن تلویزیون و مواردی از اين دست از نشانه های رایج خرابی مین برد می باشند.

در اين راستا تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی در كنار شما بوده و تمامی خدمات مرتبط با ترمیم و بازیابی كارایی مین برد را براساس پارامترهای اصولی و استاندارد انجام می دهد.

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی

بک لایت بخش مهمی از تلویزیون های سونی یا هر برند دیگری است كه متناسب با تكنولوژی ساخت تلویزیون در انواع مختلفی به كار گرفته می شود.

اين بخش از تلویزیون با ايجاد نور لازم، تصاویر درون نمایشگر تلویزیون را شکل می دهد. اصلی ترین علامت خرابی بک لایت تلویزیون، قطعی تصویر با وجود پخش صدای آن است.

در چنین شرایطی به هیچ عنوان به بدنه تلویزیون ضربه نزنید. اين كار می تواند هزینه تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی را به شدت افزایش دهد.

دقت كنید كه خرابی های بک لایت می تواند به پنل نیز سرایت كند و هزینه بسیاری برای شما داشته باشد. البته نمایندگی رسمی سونی همه مراحل تعمیر تلویزیون سونی را در مناسب ترین تعرفه قیمتی انجام می دهد.

تعمیر برد پاور تلویزیون سونی

برد پاور قطعه ای است كه ولتاژ برق شهری را به ولتاژهای مورد نیاز هر یک از اجزای تلویزیون تبدیل می نماید. بنابراین وقتی برد پاور از كار می افتد، انتقال انرژی الکتریکی به قطعات تشکیل نشده و دیگر تلویزیون قادر به روشن شدن نخواهد بود.

علائمی چون استندبای شدن تلویزیون و یا دیر روشن شدن آن می توانند نشان دهنده پیدایش نیاز به تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی برای ترمیم عملكرد برد پاور آن باشند.

نمایندگی رسمی تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی با استفاده از ابزارآلات پیشرفته و به كارگیری دانش به روز كارشناسان باتجربه خود چنین اختلالاتی را در مدت زمان کوتاهی و با سطح کیفی بی مثلی برطرف می سازد.

تعمیر پنل تلویزیون سونی

ايجاد مشکل در پنل تلویزیون سونی امکان دارد به علل متعددی روی دهد؛ كه البته در اين میان، بعضی علل رایج تر و رایج تر می باشند.

شکستگی پنل تلویزیون، آبخوردگی پنل تلویزیون، سولفاته شدن و سوختگی فیزیکی فلت پنل تلویزیون، سیاه شدن و دوتا شدن تصویر تلویزیون، كند شدن تصویر تلویزیون و مواردی از اين دست بعضی از رایج ترین خرابی های پیش آمده در صفحه نمایش تلویزیون های سونی است كه تعمیر تلویزیون سونی را ضروری می سازد.

خرابی پنل تلویزیون به هر علت كه رخ دهد، بهترین اقدام برای رفع آن، مراجعه به نمایندگی تلویزیون سونی است. در غیر اینصورت اين احتمال وجود دارد كه نه تنها اشكال پیش آمده در تلویزیون رفع نشود، بلكه با وجود صرف هزینه بسیار، در نهایت، شاهد بروز اشكالاتی دوچندان در تلویزیون باشیم.

نکته دیگر اين است که، غالب اشكالات پیش آمده در پنل های تلویزیون های سونی – جز در مواردی خاص مثل شکستگی و …- قابل تعمیر می باشند و اصلاح آن ها هزینه ای چندانی به صاحب تلویزیون تحمیل نمی كند.

البته تجربه تعمیركار تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی طی صحیح فرآیند بررسی و استفاده از تجهیزات حرفه ای اين كار، در نتیجه نهایی تعمیر تلویزیون سونی تاثیر بسیاری دارد.

تعمیر فلت تلویزیون سونی

یکی از علل بوجود آورنده اشكال در فلت تلویزیون آبخوردگی اين بخش از تلویزیون است. با ورود مایعات به اين بخش از تلویزیون پین های فلت های انتقال دهندۀ اطلاعات تصویر، كه در زیر قاب و سطح جلوئی تلویزیون قرار دارند، دچار اتصالی می شوند و عملكرد اين بخش را دچار اختلال می سازند.

اگر خرابی پیش آمده در فلت های تلویزیون به همین میزان باقی بماند، تعمیر آن با ترمیم برد آدرس و فلت های آبخورده امكان پذیر خواهد بود.

در غیراینصورت، یعنی اگر خرابی پیش آمده به بخش های دیگر سرایت كرده باشد و منجر به خرابی خود فلت های، خطوط ارتباطی فلت های و آی سی پردازنده شود، تعمیر تلویزیون دیگر امكان پذیر نیست و تنها راه باقی مانده در تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی تعویض فلت های پنل تلویزیون LED و LCD است.

پشتیبانی تلویزیون سونی در کنار شماست!

كافی است با نمایندگی سونی در پشتیبانی سرویس تی وی تماس بگیرید تا همكاران ما به آدرس شما بیایند و هر اقدام موثر را برای بررسی و تعمیر حرفه ای تلویزیون انجام دهند.

پشتیبانی تلویزیون سونی برای رفاه حال مشتریان شعبه های را در تمام نقاط شهر تهران و كرج ايجاد كرده است. اين شعب برای سرویس دهی سریع به مشتریان گرامی می باشد. بعد از تماس با تعمیرات و پشتیبانی تلویزیون سونی نزدیک ترین شعبه، نیرو برای سرویس و تعمیر تلویزیون ارسال می كند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی