تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

اگر نیاز به خدمات تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ خود دارید، با ما در این مقاله همراه باشید تا دلایل بروز این مشکلات را با هم مرور کنیم. همچنین شما می توانید از تیم سرویس تی وی درخواست اعزام تعمیرکار به منزل و تعمیر تلویزیون سامسونگ داشته باشید. خرید بک لایت تلویزیون سامسونگ سرویس تی وی فقط از مراکز اصلی انجام می شود و از این رو می توانید یک تعمیر با کیفیت داشته باشید.

برای اطلاع از قیمت بک لایت تلویزیون سامسونگ 49 – قیمت بک لایت تلویزیون سامسونگ 32 اینچ – قیمت بک لایت تلویزیون سامسونگ 42 – قیمت بک لایت تلویزیون سامسونگ ۴۰ اینچ – قیمت بک لایت تلویزیون سامسونگ ۴۸ با ما تماس بگیرید.

آیا تلویزیون نیاز به تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ دارد؟

تیره شدن بخشی از صفحه نمایش و کم نور شدن تلویزیون می تواند از عوامل خراب شدن بک لایت باشد. همینطور اگر بخشی از صفحه نمایش تلویزیون، تیره باشد و یا ظاهرا خاموش به نظر برسد اما صدا داشته باشد به معنی آسیب دیدگی بک لایت است.

اگر صدای تلویزیون شنیده می شد و تصویر خاموش به نظر می‌رسید، با یک چراغ قوه صفحه نمایش آن را بررسی کنید و نور را به صورت مورب به صفحه بتابانید؛ احتمالا متوجه می شوید که تصویر است اما نور پس زمینه نیست این علائم خراب شدن بک لایت شما است و شما باید به مراکز تعمیر تلویزیون سامسونگ مراجعه کنید.

علت خرابی بک لایت تلویزیون بالا بودن نور تصویر و کنتراست است که به طور پیش فرض روی 100 قرار دارد. در منوی تنظیمات در قسمت تنظیمات تصویر هر دو را روی 80 قرار دهید. عدم رعایت این موارد باعث خرابی و تعمیر بک لایت تلویزیون خواهد شد.

پعوامل خراب شدن بک لایت تلویزیون

  • قطعی و وصلی تصویر
  • لکه های سیاه
  • نقطه های روشن
  • خاموش شدن تلویزیون بعد از چند دقیقه
  • یکسان نبودن میزان روشنایی در سراسر صفحه نمایش
  • ظاهر شدن لوگوی برند تلویزیون بعد از روشن کردن و سپس خاموش شدن تلویزیون

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ در سرویس تی وی

سری B از تلویزیون های سامسونگ

در این سری از تلویزیون های سامسونگ که دارای چند ورژن متنوع مثل B530، B550، B570 می شود برد بک لایت و برد پاور با هم ادغام شده و به صورت یک برد که با نام برد پاور بک لایت شناخته می شود استفاده شده است.

در این مدل آسیب برد بک لایت به صورت قطع شدن تصویر بعد از مدتی عملکرد تلویزیون ایجاد می شد که به مرور زمان و با افزایش عمر لامپ های فلورسنت خراب شدن لامپ ها هم امکان دارد موجب ایجاد آسیب بک لایت و نیاز به تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ شود.

سری C از تلویزیون های سامسونگ

در این سری از تلویزیون های سامسونگ دوبارها برد بک لایت از برد پاور جدا شد و ایجاد تغییراتی در چینش و نوع قطعات موجب شده بوده که آسیب بک لایت به نسبت سری B در تعداد بسیار کم‌تری به وجود بیاید.

خراب شدن برد پاور به نحوی که موجب ایجاد آسیب بک لایت شود در این سری از تلویزیون های سامسونگ بیشترین آسیب دیده شده در بخش تعمیر بک لایت در تلویزیون های LCD سامسونگ سری C است.

سری D از تلویزیون های سامسونگ

این سری شباهت زیادی از نظر ساختار و قطعات با سری C دارد اما تغییرات جزئی در طراحی موجب از میان رفتن آسیب بک لایت در این سری از تلویزیون های سامسونگ شده است.

هشدار در خصوص تعمیر غیر اصولی بک لایت تلویزیون

گاهی اوقات مشاهده شده است، بعضی از تعمیرکاران غیر مجاز، از بک لایت عملکرده جهت تعمیر تلویزیون استفاده می کنند، یا اقدام به تعویض تنها یک ال ای دی از یک شاخه بک لایت می کنند که باعث خراب شدن دوباره تلویزیون در کوتاه مدت می گردد و حتی بعضی از این افراد با دستکاری برد تغذیه زمان برگشت آسیب را کمی به تاخیر می‌اندازند.

از این رو پیشنهاد می شود حتما از تعمیرکاران مجاز سرویس تی وی کمک بگیرید. زیرا تعمیر بک لایت توسط تعمیرکاران‌های غیر متخصص و دور از دید شما امکان دارد، موجب خراب شدن‌های بیشتری برای شما باشد، که حدامکان از آن ها درخواست کنید تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ در حضور خود شما انجام گردد.

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ را به سرویس تی وی بسپارید!

با داشتن خدمات بعد از فروشی مثل سرویس تی وی، تعمیر تلویزیون سامسونگ، دیگر نگران کننده نیست. از آنجایی که تلویزیون ها یکی از اصلی‌ترین تلویزیون های خانه به شمار می رود، وقتی دچار خرابی شود، برای رفع آسیب آن باید در سریع‌ترین زمان و به درست‌ترین شیوه خرابی را حل نمود.

ما با راهکار‌های متنوع در زمینه تلویزیون، آگاهی و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهیم و به یاد داشته باشید در هنگام خراب شدن محصولاتتان بهترین و بزرگ ترین پشتیبان برای شما گارانتی است، که اگر تمدید گارانتی تلویزیون را به موقع انجام داده باشید، از شر هزینه‌های گزاف تعمیر تلویزیون هم راحت می شوید.

سرویس تی وی با ارائه خدمات تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ به مشتریان خود همیشه در کنار آن ها قدم برمی دارد. همینطور اگر خرابی یا سوالی در این رابطه داشتید خوشحال می شویم آن را در نظرات برای ما بنویسید تا به شما کمک کنیم. برای تماس با ما از راه های ارتباطی درج شده در وب سایت کمک بگیرید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی