تعمیر تلویزیون سامسونگ فوری

تعمیر تلویزیون سامسونگ فوری

تعمیر تلویزیون سامسونگ فوری

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ فوری برای رضایت مراجعین گرامی همه اقدامات مربوط به تعمیر تلویزیون سامسونگ را به صورت تخصصی و مطابق با استاندارد های جهانی ارائه می كند. سرویس تی وی با کمک تعمیرکاران ماهر، توانسته جزو بهترين نمایندگی تلویزیون سامسونگ در تهران شود. نیروهای تعمیر تلویزیون سامسونگ به علت تجربه بالایی كه در اين زمینه دارند می توانند در سریع ترين زمان به تعمیر تلویزیون شما بپردازند.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ خدمات مربوط به سرویس دوره ای تلویزیون را هم انجام می دهد با اين کار می توان تا حد زيادی از هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ جلوگیری كرد. در صورت مشاهده نواقص و هر مشكل با نمایندگی تلویزیون سامسونگ تماس گرفته تا كارشناسان شما را در زمینه تعمیر تلویزیون سامسونگ فوری راهنمایی كرده و ازمشکلات جدی پیشگیری کنند.

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ فوری

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ به میزان مشكل، تعمیر کدام قطعات و اينكه آيا تلویزیون به تعویض قطعات نياز دارد يا خیر بستگی دارد. همه اين موارد با بررسی توسط كارشناسان مربوط به تعمیر تلویزیون سامسونگ فوری و با كمک سیستم بررسی صورت می گیرد.

برای اطلاع از هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ با نمایندگی تماس گرفته تا پس از بررسی به شما اعلام قیمت کنند و اگر مایل به انجام تعمیر بودید اقدامات لازم صورت می گیرد. پس از ثبت مشكل تلویزیون در نمایندگی تلویزیون سامسونگ، تعمیرکار به همراه ادوات مورد نياز به آدرس شما اعزام می شود

نخستین قدمی كه باید در پروسه تعمیر تلویزیون سامسونگ برداشته شود تعیین مدل کد دقیق تلویزیون است. مدل کد هر تلویزیون ساختار داخلی و مشخصات فنی آن تلویزیون را برای قسمت تعمیر تلویزیون مشخص می كند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ فوری

تعمیر تلویزیون سامسونگ LCD

سامسونگ در زمان تولید تلویزیون های LCD در یکی از بهترين دوره های فروش محصولات خود بوده و تقریبا به مدت 10 سال رکورددار فروش تلویزیون های LCD بود. همین مقدار باید اهمیت تعمیر تلویزیون LCD سامسونگ را در گروه تعمیر تلویزیون مشخص كند. متداول ترين مشكلاتی كه در میان تلویزیون های LCD سامسونگ ایجاد می شود عبارت هستند از :

روشن نشدن تلویزیون سامسونگ

یکی از مشكلاتی كه در تعمیر تلویزیون سامسونگ فوری مشاهده می شود روشن نشدن تلویزیون است. هر چند روشن نشدن تلویزیون یک مشكل کلی است و برای تعیین قطعات معیوب ابتدا باید حالت روشن نشدن تلویزیون را کمی بیشتر بررسی كرد و مشكل را دقیق تر مشخص كرد. نخستین قدم در اين قسمت مشخص كردن اين نکته است كه آيا چراغ استندبای روشن می شود يا خیر؟

روشن شدن چراغ استندبای تلویزیون یعنی قسمتی از برد پاور تلویزیون سالم است و ولتاژ استنبای هم به درستی تهیه می شود. به طور کلی روشن نشدن تلویزیون سامسونگ معمولا به دو علت عمده اتفاق می افتد : مشكل برد پاور تلویزیون و يا مشكل مین برد تلویزیون

در عموم موارد روشن نشدن تلویزیون سامسونگ به علت مشكل برد پاور است. تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ به جای تعویض می تواند هزینه تعمیر تلویزیون را تا حد بسیاری کم كند.

دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ

پس از روشن نشدن تلویزیون سامسونگ مشكل دیگری كه معمولا در برد پاور تلویزیون های سامسونگ ایجاد می شود دیر روشن شدن يا به عبارت دیگر سخت روشن شدن تلویزیون سامسونگ است. اين مشكل معمولا به علت ایجاد مشكل در یکی از ولتاژهای خروجی برد پاور ایجاد می شود.

بعضی از قطعات الکترونیکی با تغییرات دما ظرفیت و مقدار آن ها تغییر می كند. در ابتدای روشن شدن اين قطعات سرد هستند و پس از چند دقیقه کاركرد تلویزیون کم کم گرم می شوند و ظرفیت آن ها افزایش پیدا می كند و برد به حالت کار عادی برمی شود. اين مشكل در مدل های A , C و D زياد مشاهده می شود.

سفید شدن تلویزیون سامسونگ

سفید شدن تصویر یکی دیگر از مشكلاتی است كه در تلویزیون های سامسونگ ایجاد می شود. میزان روشنایی تصویر به حدی افزایش پیدا می كند كه تصویر تقریبا محو می شود و قابل مشاهده شدن نیست.

اين مشكل معمولا در برد تیکان و پنل تلویزیون های LCD سامسونگ ایجاد می شود. برد تیکان وظیفه پردازش و تایمینگ سیگنال تصویر برای قسمت های مختلف پنل (صفحه نمایش) را برعهده دارد. برای رفع این مشکل با مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ فوری سرویس تی وی تماس بگیرید.

قطع شدن تلویزیون سامسونگ

قطع شدن تصویر تلویزیون به صورت کامل يا پس از مدتی کاركردن مشكل دیگر تلویزیون های LCD سامسونگ است. اين مشكل در قسمت بک لایت ایجاد می شود.

بک لایت در تلویزیون های LCD شامل دو قسمت است:

  1. لامپ های بک لایت : تعداد 12 تا 22 لامپ فلورسنت (مهتابی) هستند و در پشت صفحه نمایش نور بک لایت را تولید می كنند تا تصویر قابل دیدن شود.
  2. برد بک لایت : وظیفه تامین ولتاژ برای تغذیه لامپ های بک لایت را برعهده دارد.

مشكل قطعات بک لایت گاهی به صورت کامل ایجاد می شود و باعث قطع شدن کامل تصویر می شود و گاهی هم قطعات قسمت بک لایت نیمه خراب می شوند و باعث می شود كه تصویر تلویزیون پس از چند دقیقه كاركردن قطع شود. اين مشكل تقریبا در همه مدل های LCD سامسونگ مشاهده می شود.

گروه تعمیر تلویزیون سامسونگ فوری

اگر تلویزیون شما دچار هر مشكل شوید و به تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل نياز داشتید با سرویس تی وی تماس بگیرید تا كارشناسان نمایندگی تلویزیون سامسونگ راهنمایی های لازم را به شما ارائه کنند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی