تعمیر صدای تلویزیون

تعمیر صدای تلویزیون

تعمیر صدای تلویزیون

تعمیر صدای تلویزیون یکی از خصوصیات نمایندگی تلویزیون ال جی سرویس تی وی می باشد. یکی از مشکلات پیش آمده در انواع تلویزیون، با نادیده گرفتن برند و فناوری ساخت آن ها، مشکلات مربوط به صدای تلویزیون به شمار می رود. اگر صدا از تلویزیون شنیده نمی شود یا این که صدا، ضعیف و ناواضح است یعنی یک چیزی مشکل دارد.
مشخص است با وجود همچین مشکلی، کاربر از تماشای تصاویر و فیلم ها به نمایش درآمده لذت نخواهد برد و تماشای تلویزیون با این وضعیت تبدیل به موضوع آزاردهنده ای خواهد می شود. خوشبختانه اکثر مشکلات پیش آمده در بخش صدای تلویزیون با کمی دستکاری قابل حل می باشند و چندان جدی به شمار نمی آیند. با ما همراه باشید تا علت قطع شدن صدای تلویزیون را بررسی کنیم.

تعمیر صدای تلویزیون در منزل کار درستی است؟

ما به شما پیشنهاد می کنیم هرگز خودتان اقدام به بازکردن تلویزیون نکنید چرا که اجزای داخلی تلویزیون های هوشمند بسیار حساس هستند و ممکن است به دیگر بخش های مهم تلویزیون آسیب جدی وارد شود. در بسیاری از موارد وقتی کاربر خودش اقدام به باز کردن و تعمیر تلویزیون می کند، تلویزیون مشکلات جدی پیدا کرده و حتی غیر قابل استفاده می شود. بنابراین فقط از مراکز معتبری مثل سرویس تی وی درخواست کنید برای رفع مشکلات به محل مراجعه کنند.

مهمترین علت ایجاد مشکل در صدای تلویزیون، وجود اختلال در بخش مین برد تلویزیون است. اگر امکان تعمیر این قطعه و تعمیر صدای تلویزیون، وجود نداشته باشد، پس از کسب اجازه از صاحب تلویزیون و انجام هماهنگی های مورد نیاز، مین برد تلویزیون تعویض می شود. اگر بررسی های کارشناسان ما در نمایندگی تلویزیون ال جی عملکرد صحیح مین برد را تأیید کند، دیگر قطعات تلویزیون نظیر پاور، بلندگو و … مورد آزمایش قرار می گیرند تا در صورت نیاز تعمیر و یا تعویض شوند.

صدا نداشتن تلویزیون به علت مشکل مین برد

مین برد در تلویزیون مثل مادربرد در کامپیوتر عمل کرده و می توان آن را قلب تلویزیون نامید. یکی از قطعاتی که با مین برد ارتباط دارد، سیستم صوتی تلویزیون است.

در واقع صدای خروجی از تلویزیون توسط مین برد به اسپیکر منتقل می شود. اگر در این قطعه اختلالی دیده شود، سیستم صوتی از کار افتاده و تلویزیون صدایی نخواهد داشت. مشکل مین برد امکان دارد کلی بوده و نیاز به تعویض داشته باشد و امکان دارد تنها یک یا چند قطعه الکترونیکی خراب شده و با تعویض آن ها مشکل برطرف شود.

تعمیرات صدای تلویزیون

بهم ریختگی تنظیمات صوتی تلویزیون

اگر زبان تلویزیون شما برایتان قابل درک است و یا دارای زبان فارسی است، به منوی تنظیمات رفته و زبانه صدا را که معمولاً با تصویر بلندگو نمایش داده می شود بازکنید.

در این اینجا می توانید همه تنظیمات مربوطه را اعمال کنید. بهترین کار برای تعمیر صدای تلویزیون این است که تنظیمات را ریست کرده یا به حالت Default قرار دهید. اگر با این کار مشکل صدا در تلویزیون برطرف شد، می توانید تنظیمات دلخواه خود را هم اعمال کنید. اگر مشکل با این روش حل شد، علت قطع شدن صدا و تصویر تلویزیون ال جی همین موضوع است.

مشکلات بلندگو

اگر اسپیکر خراب شده و یا سوکت های آن از جا کنده شده باشند، در این صورت با مشکل صدای تلویزیون روبرو می شویم. در این شرایط اگر تلویزیون خروجی هدفون دارد، صدای آن را از طریق هدفون گوش کنید. اگر از آن صدا دریافت کردید، بلندگوی تلویزیون شما از کار افتاده و باید تعویض شود.

البته باز هم یادآوری میکنیم که امکان دارد قطع شدن سیم یا سوکت های بلندگو موجب قطع صدای تلویزیون شده باشند. در این صورت هزینه تعمیر صدای تلویزیون کمتر از تعویض کامل اسپیکر خواهد بود.

بررسی مشکل صدای تلویزیون

توصیه کارشناسان ما در بخش تعمیر صدای تلویزیون آن است که موارد ذکر شده در بخش زیر را پیش از مراجعه به نمایندگی تلویزیون و یا تماس با این نمایندگی، بررسی کنید. موارد ذکر شده در ادامه، کمک بسیاری به شما در تعمیر صدای تلویزیون می کند.

  • مطمئن شوید که منبع خروجی را به درستی تنظیم کرده باشید.
  • مطمئن شوید که منبع خروجی از فرمت تاویزیون پشتیبانی کند.
  • در صورت اتصال کابل اچ دی ام آی، از اتصال صحیح کابل های HDMI و کابل صدا مطمئن شوید.
  • در صورت نیاز کابل را عوض کنید.
  • خروجی صدا را عوض کنید.
  • اگر تلویزیون خروجی تنها روی تلویزیون شما کار نمی کند. تلویزیون را تعمیر کنید.
  • اگر تلویزیون خروجی کار نمیکند، آن را عوض کنید.
  • حالت خروجی صدا را روی تلویزیون تعریف کنید.
  • اگر از منبع خارجی استفاده می کنید و صدا تاخیر دارد حالت تاخیر صدا را غیر فعال کنید.

 

تعمیر صدای تلویزیون با نمایندگی تلویزیون ال جی

ارائه خدمات نمایندگی تلویزیون در محل یکی از فعالیت های ارائه شده توسط کارشناسان سرویس تی وی است که با کمک آن، شما مراجعین گرامی از دردسرهای حمل و نثل تلویزیون به نمایندگی رهایی خواهید یافت. برای استفاده از این خدمات کافیست در صورت ایجاد هر مشکلی در تلویزیون، با نمایندگی تلویزیون ال جی تماس بگیرید و درخواست خود را مطرح کنید.

با هماهنگی های لازم، کارشناسان ما برای اِعمال تعمیر بر روی تلویزیون، به مکان مورد نظر ارسال می شوند و همه عملیات تعمیر را در محل انجام می دهند. خدمات ارائه شده توسط این سرویس منحصر به مشکلی خاصی نمی شود و همه مشکلات تصویر و صدای تلویزیون را تشکیل می دهد.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی