تعمیر فلت تلویزیون

تعمیر فلت تلویزیون

تعمیر فلت تلویزیون

اگر نیاز به تعمیر فلت تلویزیون دارید، این مقاله مختص شماست! مشکلات مربوط به فلت تلویزیون اکثرا با آبخوردگی تلویزیون بروز می کنند. در واقع یکی از مشکلاتی که در اثر آبخوردگی تلویزیون سونی رخ می دهد، خراب شدن فلت های تلویزیون است که در زیر قاب و سطح جلویی تلویزیون قرار دارد. در صورت وارد شدن هر نوع مایعات به پنل تلویزیون، پین های فلت تلویزیون که انتقال اطلاعات تصویر را انجام می دهند اتصالی کرده و در نهایت باعث ایجاد مشکل در نقطه اتصال فلت به برد آدرس خواهند شد.

تا این مرحله، ایراد وارد شده با تعمیر برد و فلت آبخورده تلویزیون قابل حل است. اما اگر مشکل پیش آمده به فلت سرایت کند و این سرایت، سوختن باعث قطعی خطوط ارتباطی و یا مشکل آی سی پردازنده شود، تعمیر این بخش دیگر امکان پذیر نیست و تعمیرات فقط با تعویض فلت تلویزیون انجام می گیرد.

تعویض و تعمیر فلت تلویزیون

تعویض فلت تلویزیون وقتی اهمیت پیدا می کند که به علت بالا بودن درصد خرابی در این بخش از تلویزیون، نتوانیم به تعمیر فلت بپردازیم. همانطور که مشخص است، فلت های به کار رفته در پنل تلویزیون قطعات و نوارهای نرم و انعطاف پذیری می باشند که وظیفه انتقال تصویر را از برد آدرس به پنل تلویزیون انجام می دهند.

برای تعمیر تلویزیون به مراکز معتبری مثل سرویس تی وی اعتماد کنید!

روی هر یک از این فلت ها یک IC برای پردازش نهایی تصویر و انتقال به پنل تلویزیون وجود دارد. مشکلی که برای فلت پیش می آید این است که اکثرا خطوط ارتباطی این فلت ها در اثر عبور جریان زیاد از بین می رود. در این شرایط تنها راه حل برای حل مشکل ایجاد شده، تعویض فلت تلویزیون می باشد.

تعمیرگاه فلت تلویزیون

تعمیر فلت پنل تلویزیون

ظرافت بالای قطعات به کار رفته در انواع تلویزیون به قدری است که امکان تعمیر آن ها را با چشم غیرمسلح سخت است. بیشتر کارشناسان تلویزیون برای تعمیر قطعات تلویزیون سونی از لوپ های خاص و تجهیزات مخصوصی کمک می گیرند.در بخش تعویض فلت پنل تلویزیون ما طور دیگری وارد عمل می شویم و این کار با کمک بندینگ ماشین صورت می گیرد. برای تعویض و تعمیر فلت تلویزیون در قدم اول فلت خراب از تلویزیون جدا شده و پس از اماده سازی محل نصب، فلت جدید در محل و با دقت زیادی نصب می گردد.

عمده مشکل تلویزیون های نسل جدید به رابط فلت COF آن ها مربوط است که با کمک تلویزیون تعمیر صفحه نمایش تلویزیون یا همان بندینگ ماشین Bonding Machine این مشکل به صورت کامل بر طرف می شود و مشکل پیش آمده در فلت تلویزیون مرتفع می شود.

این کار با کمک بندینگ ماشین انجام می شود. تعمیر صفحه نمایش تلویزیون یا همان بندینگ ماشین Bonding Machine، تلویزیونی بسیار پیشرفته برای چسباندن دوباره COF با کمک کمپرس های فشار هوای داغ، لنزهای فوق پیشرفته اپتیکال، سیستم نمایش دوگانه، پنل کوارتز و رابط کاربری ابزار گرما دهی به ال سی دی و همینطور برد نمایندگیی PCB است.

تعمیر تلویزیون سونی در تهران و کرج

هموطنان عزیز ساکن در شهر تهران در صورت نیاز به خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون سونی می توانند در نمایندگی تخصصی تلویزیون حضور یافته و پس از مراجعه به پارت تخصصی مربوطه سرویس های مورد نیاز را دریافت کنند. اگر به هر علت امکان جابجایی تلویزیون و تحویل آن به تعمیرگاه وجود نداشته باشد، خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون سونی در تهران، به صورت سرویس در محل ارائه می شود.

متقاضیان این سرویس کافیست تا از طریق راه های ارتباطی درج شده در سایت با مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون در تهران تماس گرفته و درخواست خود مبنی بر نیاز به حضور کارشناس تعمیر را ثبت کنند. همه خدمات تعمیرات تلویزیون سونی مشمول ضمانت است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی