تعمیر لامپ تصویر تلویزیون سونی

تعمیر لامپ تلویزیون سونی

تعمیر لامپ تصویر تلویزیون سونی

تعمیر لامپ تصویر تلویزیون سونی و تنظیم لامپ تصویر تلویزیون کاری حرفه ای بوده که باید توسط تعمیرکاران تعمیر تلویزیون سونی صورت گیرد. تعمیر بک لایت به تخصص نیاز دارد که ما از آن برخورداریم.

تعمیرکاران سرویس تی وی با گذر از دوره های حرفه ای تعمیر تلویزیون سونی آمادگی موردنیاز را برای تعمیر تلویزیون های جدید دارند.

علت نداشتن تصویر تلویزیون سونی چیست؟ چرا تصویر تلویزیون سونی کم نور شده است؟ همه این مشکلات را بررسی و تعمیر می کننیم.

کارشناسان این گروه برای تعمیر با بهترین کیفیت این قطعه، از ابزار و وسایل پیشرفته دنیا کمک می گیرند. این مجموعه جهت تعمیر بک لایت تلویزیون سونی فقط قطعات اصلی را ترجیح می دهد تا بعد از تعمیرات، تلویزیون بلافاصله کیفیت لازم را به دست آورد.

بک لایت تلویزیون های ال ای دی مجموعه ای از لامپ های LED بوده که به شکل سری و موازی کنار هم قرار دارند. ولت بک لایت تلویزیون های LED از طریق برد پاور تامین می گردد.

LED ها دارای تنوع بسیاری می باشند. در تلویزیون های LED سونی از بک لایت هایی استفاده شده که با در صورت بروز مشکل در آن ها تصویر تلویزیون سیاه می گردد.

بک لایت تلویزیون های 40 تا 50 اینچ دارای دو سری بک لایت هستند که اصولا یک سری از آن ها خراب خواهد شد.

اگر یک قسمت بالا و یا پایین تصویر تیره شود، برای تعمیر بک لایت باید قاب جلوی تلویزیون را باز کرد و با برداشتن پنل تلویزیون بک لایت را تعمیر نمود.

اگر این کار توسط کارشناسان بی تجربه انجام شود امکان خرابی پنل بالا می رود. تعویض پنل تقریبا هفتاد درصد قیمت کل تلویزیون هزینه بردار است.

تعمیر لامپ تصویر تلویزیون سونی – تعمیر تلویزیون سونی در منزل تخصص ماست!

علت سوختن بک لایت تلویزیون سونی

چند موضوع وجود دارد که خراب شدن بک لایت بر اثر آن ها رخ می دهد. اولین و بااهمیت ترین عامل خراب شدن بک لایت، به سر رسیدن عمر لامپ های LED به شمار می رود که مهم ترین علائم سوختن لامپ تصویر تلویزیون سونی کم نور شدن تلویزیون می باشد.

در سال های گذشته مشاهده شده که هر چه جلوتر می رویم عمر بک لایت تلویزیون های LED کم می گردد و به تعمیر لامپ تصویر تلویزیون سونی نیاز پیدا می کنید.

روش های بالا بردن عمر بک لایت تلویزیون

  • اگر می خواهید تلویزیون شما دیرتر خراب شود، به تنظیمات تلویزیون مراجعه کرده و بک لایت را میان 17 تا 15 تنظیم نمایید. اصولا این قسمت به صورت پیش فرض در بیشترین حالت ممکن قرار دارد و باعث فشار به LED های تلویزیونخواهد شد و همین امر آن ها را زودتر از رده خارج می کند.
  • قرار گرفتن تلویزیون در محیطی گرم اشتباه است. نباید تلویزیون جایی باشد که یک وسیله گرمایشی مثل شوفاژ و بخاری پشت آن قرار دارد.
  • نباید تلویزیون مداوم روشن باشد. بهتر است هر دو ساعت، 10 دقیقه تلویزیون را خاموش کنید. این کار باعث افزایش عمر تلویزیون می گردد.
  • در آخر اگر بک لایت تلویزیون شما دچار میکشل شده با مجموعه تعمیرات تلویزیون سونی تماس بگیرید. اگر تعویض بک لایت با جنس اصلی انجام نگیرد امکان تکرار مشکل بالا می رود. تعمیر بک لایت توسط تیم سرویس تی وی گارانتی می گردد که به صورت کتبی به شما تحویل ارائه خواهد شد.

تعمیر لامپ تصویر تلویزیون سونی

تعویض و تعمیر لامپ تصویر تلویزیون سونی

لامپ تصویر تلویزیون سونی نور را برای نمایش تصویر در پنل ایجاد می کند. لامپ تصویر در انواع تلویزیون ها وجود دارد و با ایجاد نور در پشت صفحه، تصاویر را با کیفیت و روشنایی مناسبی به نمایش می گذارد.

به طور کلی لامپ تصویر تلویزیون از اجزای متنوعی تشکیل شده است. یک محفظه شیشه ای خلا که دیگر قسمت ها را در بر گرفته بوده وظیفه محافظت از اجزای درونی لامپ را برعهده دارد.

فیلمان قسمت دیگری از لامپ تصویر بوده که با عبور جریان الکتریکی AC یا DC از آن، و باعث گرم شدن کاتد خواهد شد.

از دیگر قسمت های لامپ تصویر الکترون های ساطع شده از کاتد می باشند که امکان تشکیل نور را فراهم می کنند. در تلویزیون های LED و LCD، لامپ تصویر با عنوان بک لایت تلویزیون شناخته می گردد که در آن یک صفحه تشکیل شده از لامپ های LED نور را به صفحه پنل منتقل می کنند.

تعمیر لامپ تصویر تلویزیون سونی یکی از حرفه ای ترین امکانات در تعمیر تلویزیون است. دقت کنید که اگر هزینه تعمیر لامپ تصویر تلویزیون سونی با تعویض آن تفاوت کمی داشته باشد کارشناسان به شما پیشنهاد می کنند لامپ تصویر عوض شود.

این در شرایطی بوده که لامپ تصویر آسیب جدی دیده باشد و یا اینکه دچار سوختگی شده باشد.

اگر امکان تعمیر لامپ تصویر وجود نداشته باشد باید این قطعه عوض شود. تعویض لامپ می تواند از تعمیر به صرفه تر باشد.

برای لامپ تصویر یک عمر مشخص تعریف شده که با گذشت این دوره، کم کم از سطح روشنایی و کیفیت لامپ کم می گردد و تصویر تلویزیون به تدریج بی نورتر خواهد شد.

برای تعمیرات لامپ تلویزیون سونی با ما تماس بگیرید

نه فقط برای تعویض و تعمیر لامپ تصویر تلویزیون سونی بلکه در صورت بروز ایراد در هر قسمت از تلویزیون می توانید با تعمیرکاران ما تماس بگیرید و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنید.

این مجموعه یکی از مراکز مجهز و پیشرفته جهت ارائه تعمیرات تلویزیون سونی بوده و گارانتی تعمیرات را به مشتریان ارائه می کند.

تعمیر مین برد، تعمیر پنل، عوض کردن اسپیکر، تعمیرات مروبط به برد پاور، تعمیر پورت های ورودی و خروجی و تعمیر فلت تلویزیون جمعی از خدمات ارائه شده در این مرکز می باشد.

شما امکان دریافت خدمات تعمیرات در منزل را دارید و ما در سریع ترین زمان ممکن کارشناسان مورداعتماد و با تجربه را برای تعمیر لامپ تصویر تلویزیون سونی به سوی شما می فرستیم!

در تماس تلفنی به سوالات شما مثل هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون سونی هم پاسخ داده خواهد شد.

سرویس تی وی یکی از بهترین مراکز تعمیر انواع تلویزیون در تهران و کرج بوده و با کمک کارشناسانی حرفه ای و کاربلد در تلاش است مشکلات شما را حل کند. ما در کنار شما هستیم تا بتوانید با هزینه کم تلویزیون را به حالت عادی بازگردانید!

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی