تعمیر و سرویس تلویزیون سامسونگ

تعمیر و سرویس تلویزیون سامسونگ

تعمیر و سرویس تلویزیون سامسونگ

تعمیر و سرویس تلویزیون سامسونگ سرویس تی وی در کنار شماست تا بهترین تجربه های تعمیراتی را ثبت کنید. ایرادات تلویزیون سامسونگ امكان دارد برای تلویزیون یكسری ایراداتی را پیش بیاورد كه شما را نگران كند اما نگران نباشید، نمایندگی تلویزیون سامسونگ سرویس تی وی به كمك شما خواهد آمد تا ایراد را رفع کند.

طی چند سال اخیر، برند سامسونگ و كلیه محصولات آن، جز نام آشنا ترین و پرفروش ترین كالاها نزد مراجعین و مشتری های لوازم خانگی بوده است. اما با وجود این محبوبیت، محصولات خانگی سامسونگ هم مانند محصولات برقی سایر شركت ها و برندهای معتبر، امكان دارد دچار ایراداتی بشوند كه سبب بروز اختلال در كارآیی درستشان شود.

تلویزیون های سامسونگ هم از این قاعده مستثنی نیستند و همواره امكان و احتمال بروز اختلال و هرگونه ایرادی در روند كارآیی صحیح آن ها وجود دارد.

مشکلاتی که در تعمیر و سرویس تلویزیون سامسونگ رفع می شوند:

 1. به دفعات تلویزیون سامسونگ خاموش و روشن می شود
 2. تاخیر در روشن شدن تلویزیون سامسونگ
 3. قطع شدن صدا یا تصویر تلویزیون سامسونگ
 4. خاموش نشدن چراغ پاور تلویزیون سامسونگ
 5. و…

همه ما به این امر كه، مشاهده یك ایراد در كاركرد دستگاه تلویزیون، یعنی وجود حتمی ایرادی در یك یا چند قطعه از آن دستگاه، باخبر هستیم. اما اینكه كدام ایراد دقیقا از ایرادات چه قطعه در درون دستگاه سرچشمه میگیرد، نیاز به مطالعه دقیق تر دارد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

برد پاور تلویزیون سامسونگ چیست و كارآیی آن چگونه است؟

این مدار الكتریكی، به عنوان منبع تغذیه، ولتاژ برق شهری را، به ولتاژهای مستقیم مورد نیاز دستگاه تبدیل میكند. طرح و ساختار منابع تغذیه، متفاوت است. اما ساختار اغلب پاورهای مورد استفاده در تلویزیون های سامسونگ، كلیدی می باشد. در منابع تغذیه كلیدی، برای تولید ولتاژ متناوب فركانس بالا، جریان عبوری از ترانس، با كمك یك ترازیستور، هزاران مرتبه در ثانیه قطع و وصل می شود.

عمل قطع و وصل كلید بر عهده یك نوسان ساز مرجع مربعی می باشد. بررسی اختلالات كارآییی تلویزیون های سامسونگ، كه مرجعشان بازمیگردد به ایرادات پاور برد تلویزین سامسونگ.

حال با درك میزان اهمیت وجود پاور در تلویزیون های سامسونگ، میتوان به درستی دریافت كه بروز هرگونه اختلال در این قسمت از دستگاه ها، آن ها را دچار ایراداتی میكند كه اگر هرچه زودتر درصدد رفعشان بر نیاییم، جدی تر می شوند و به طبع رفعشان هم دشوار تر. در صورت روبرو شدن با این مشکل می توانید با مرکز تعمیر و سرویس تلویزیون سامسونگ سرویس تی وی تماس بگیرید.

ایراداتی كه خرابی پاور تلویزیون، میتواند برای تلویزیون ایجاد كند:

1-به دفعات تلویزیون ساموسونگ خاموش و روشن می شود:

تلویزیون سامسونگ خاموش و روشن می شود حال دیدن برنامه مود علاقتان هستید. ناگهان تلویزیون سامسونگ خاموش و روشن می شود می تواند بسیارآزاردهنده باشد.
خیلی مواقع به علت اختلال در برد پاور تلویزیون سامسونگ امكان دارد تلویزیون Samsung بارها خاموش و روشن شود. این ایراد در بعضی از سری های سامسونگ وجود دارد.نمایندگی تلویزیون سامسونگ سرویس تی وی می تواند با بررسی كامل برد به تعمیر تلویزیون سامسونگ بپردازد.

2-تاخیر در روشن شدن تلویزیون سامسونگ:

تاخیر در روشن شدن تلویزیون سامسونگ علتش آن بوده كه چند سالی است از این تلویزیون استفاده میكنید. این علت، علت قانع كننده ای برای این ایرادات نیست. خراب شدن پاور برد تلویزیون سامسونگ میتواند موجب بروز این ایراد شود.

كه هرچه زودتر به نمایندگی تلویزیون سامسونگ سرویس تی وی نسبت به تعمیر تلویزیون سامسونگ مراجعه نمونده تا از كامل خاموش شدن تلویزیون سامسونگ پیشگیری شود.

3-تصویر تلویزیون سامسونگ وجود دارد اما صدا قطع است:

تصویر تلویزیون سامسونگ وجود دارد اما صدا قطع امكان دارد بعد از روشن كردن تلویزیون یا حتی وسط دیدن فیلم شاهده قطع شدن صدا تلویزیون سامسونگ باشید. در ابتدا بلندگوها رو بررسی كرده، امكان دارد اتصال در سیم ها یا خراب شدن بلندگوها علت آن باشند. اگر همیشه این ایراد رخ میدهد مشكل از برد است. تعمیر تلویزیون سامسونگ كار راحتی نیست.پس از یك متخصص كمك بگیرید.

در نگاه اول به اختلالات بالا، كارشناسان مشكوك به وجود مشكلی در قسمت پاور برد تلویزیون سامسونگ می شوند پس ابتدا این قسمت از دستگاه مورد بازرسی قرار میگیرد. حساسیت بالا و نقش اساسی كه این قطعه، در كاركرد تلویزیون دارد، نیازمند توجه و احتیاط بالا و بدون خطای شما به عنوان تعمیركار است.

رخ دادن هر خطا و اشتباه از جانب شما در امر تعمیر این قسمت پركاربرد، موجب بروز اشكال و مشكلات بیشتر برای سایر قطعات و قسمت های تلویزیون شده و به جای بهتر شدن اوضاع، شرایط وخیم تر می شود.

پس اگر با این مواردی روبه رو شدید و درصدد تعمیر تلویزیون سامسونگ توسط شخص خودتان برآمدید، با توجه به نداشتن تخصص در این موارد، به شما توصیه میكنیم از اقدام به این كار جدا خودكاری كردن و با نمایندگی های تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس گرفته و دستگاه خود را به آن ها بسپارید.

سرویس تلویزیون سامسونگ

راهکارهای طولانی شدن عمر تلویزیون سامسونگ

 1. به میزان كمتری از تلویزیون هوشمند خود، از طریق وای فای آن استفاده كرده و به وب گردی در سایت ها بپردازید.
 2. از استفاده رسیور، برای تلویزیون های رسیور سر خود، بپرهیزهید.
 3. بعد از هر دو ساعت استفاده مداوم از تلویزیون سامسونگ، نیم ساعت آن را خاموش كنید.
 4. قبل از وارد كردن، یا خارج كردن USB یا همان فلش، تلویزیون را خاموش كنید.
 5. قبل از اتصال سایر دستگاه ها به تلویزیون، مانند تلفن همراه یا فلش، از سلامتشان و كیفیت سیم های رابط اطمینان حاصل كنید.
 6. قبل از ترك خانه برای سفر، تلویزیون را از برق كشیده و همه اتصالاتش را قطع كنید.
 7. قبل از تمیز كردن صفحه تلویزیون، آن را از برق بكشید و از اسپری كردن مستقیم آب به صفحه آن بپرهیزید.
 8. اگر اطلاعات كافی راجع به سرویس منوی تلویزیون ندارید، از دستكاری و تنظیم این قسمت صرف نظر كنید.
 9. هنگام بروز رسانی تلویزیون، اتصال آن را برق جدا نكنید.

یادآور می شویم كه قطعه مین برد میزان حساسیت بالایی دارد، پیشنهاد میكنیم امر تعمیر تلویزیون سامسونگ خود را به عهده همكاران متخصصمان در قسمت تعمییرات بسپارید. ایشان برای انجام این خدماتی آموزش و دوره دیده اند و می توانند به شما در تعمیر و سرویس تلویزیون سامسونگ كمك كنند تا شما با خیالی آسوده قادر به استفاده مجدد از دستگاه خود باشید.

علائم خرابی بك لایت تلویزیون سامسونگ

از شما میخواهیم به عنوان كاربر این سری از تلویزیون های سامسونگ، به مواردی كه در ادامه اشاره می شوند توجه كنید. بروز هر یك از این ایرادات همه و همه نمایان گر خراب شدن بك لایت تلویزیون شما می باشند.

 1. تلویزیون سامسونگ صدا دارد اما تصویر قطع است.
 2. كمی بعد تلویزیون سامسونگ روشن شده و تصویر قطع می شود.
 3. نور صفحه آن، در بعضی نقاط خاموش و روشن می شود.
 4. تصویر تلویزیون سامسونگ از بالا تیره و روشن می شود.
 5. بخش هایی از تصویر تلویزیون، كم نورتر از دیگر بخش ها است.
 6. قطع و وصل شدن یا به اصطلاح چشمك زدن تصویر روی نمایشگر.

سرویس تی وی برای تعمیر و سرویس تلویزیون سامسونگ کنار شماست!

اگر متوجه تغییر رنگ تصویر تلویزیون سامسونگ، اختلالات در صدا و یا هر مشکل سخت افزاری و نرم افزاری شدید و این موضوع را بررسی كردید و ایراد رفع نشد به ما كه نمایندگی تلویزیون سامسونگ هستیم مراجعه كنید. شما می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی