تعمیر پاور تلویزیون ال جی

تعمیر پاور تلویزیون ال جی

تعمیر پاور تلویزیون ال جی

ما باز هم با مقاله ( تعمیر پاور تلویزیون ال جی ) پیش شما آمده ایم تا اطلاعات مختصری درباره تعمیر تلویزیون ال جی به شما ارائه كنیم.

سوختن پاور تلویزیون ال جی علل متعددی دارد. در این مطلب سعی داریم به شرح علل مذكور بپردازیم. واحد تعمیر پاور تلویزیون ال جی با سالیان سال تجربه در زمینه ریكاوری تلویزیون به فعالیت میپردازد. مركز ال جی با بهره گیری از بهترین كارشناسان تلویزیون، آمادگی دارد تعمیر تلویزیون شما را در كمترین زمان انجام دهد.

تعمیر پاور تلویزیون ال جی

هزینه تعمیر در این مجموعه براساس نرخنامه مصوب از كاربران اخذ میگردد. اگر با اختلال پاور تلویزیون خود رو به رو شدید می توانید از دانش كارشناسان ما بهره ببرید.كادرفنی واحد تعمیر پاور تلویزیون ال جی پروسه بازیابی را با ارائه ضمانت انجام می دهند. به این ترتیب قصد داریم رضایت شما عزیزان را در زمینه پشتیبانی هم جلب كنیم.

علل سوختن پاور تلویزیون ال جی

مهندسین مجموعه تعمیر پاور تلویزیون ال جی با بررسی و آنالیز تلویزیون علل اختلال تلویزیون را تشخیص می دهند. این امر باعث میگردد بهترین راه برای ریكاوری انتخاب گردد. البته احتمال تعویض اشتباه قطعه هم به صفر میرسد. عواملی كه باعث می گردد كاربران به تعمیر پاور تلویزیون ال جی نیاز پیدا نمایند عبارت است از:

  • در مواردی ترانزیستور های بخش پاور خراب می گردد.
  • بیشتر خازن های بخش پاور LCD پس از چندین ماه و سال خراب می گردد.

رفع مشكل اختلال پاور تلویزیون ال جی

وقتی علت اختلال پاور مشخص شد كارشناسان به رفع ایرد آن از از طریق اصولی می پردازند. راه هایی كه برای حل مشكل وجود دارد به این تریب است:

  1. برای تعمیر باید خازن فرسوده پاور LCD تعویض گردد.
  2. در موارد كمی برای تعمیر LCD باید برد پاور LCD تعویض گردد.

كادرمجرب ما با روش های نوین علمی به رفع مشكل تلویزیون مشكلات كاربران می پردازند. علت چشمك زدن چراغ تلویزیون ال جی چیست؟

مركز ال جی و واحد های تعمیر ال جی

مركز ال جی، واحد های تعمیر ال جی را به صورت تفكیك شده راه اندازی كرده است. از این رو كاربران برای تعمیر پاور تلویزیون ال جی باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند. مشتری مداری و كسب رضایت ایشان مهمترین اهداف مدیریت و پرسنل مركز ال جی است. كارگاه های فنی این مجموعه به ابزارآلات درجه یك تجهیز شده است. كارشناسان ها با بكارگیری مدرنترین تجهیزات و تكیه بر مهارت خود پروسه تعمیر را انجام می دهند.

پس از رفع مشكل تلویزیون، كارشناسان به اعمال تنظیمات كلی و غبارروبی قسمت های داخلی محصول میپردازند. به همین علت مشتری پس از دریافت تلویزیون شاهد افزایش عملكرد آن است. لازم به ذكر است، همه تعمیر در مجموعه تعمیر پاور تلویزیون ال جی براساس استانداردهای جهانی انجام میگردد.

مهم ترین قسمت از سیستم كنترلی تلویزیون ال جی –و البته دیگر تلویزیون ها-، قسمت پاور آن است. این قسمت، ولتاژ مورد نیاز برای همه بردهای داخلی تلویزیون را توزیع و در اختیار آن ها قرار می دهد. ضمن آنكه این قسمت، ولتاژ مقدار جریان داخلی دیگر بخشهای برد را فراهم می آورد.

سیستم داخلی برد پاور متشكل از یك ورودی و تعدادی از پورتهای خروجی با ولتاژ و جریان های مختلف است. در تعمیر تلویزیون باید به این نكته توجه داشت كه نوسانات ولتاژی و یا جریانی كه برروی برد ایجاد می گردد منوط به فاكتورهای متعددی می باشند.

برای مثال عواملی چون وجود خازنهایی با نشتی و حالت سولفاته، وجود لحیم سرد برروی پایه های برد، شل بودن قطعات ترانزیستوری موجود بر روی هیت سینك، شل بودن پایه های سوكت تغذیه ورودی و خروجی و مواردی از این دست می توانند سبب آسیب تلویزیون و سوختن پاور تلویزیون ال جی گردند.

پیشگیری از سوختن پاور تلویزیون ال جی

در پارت ورودی تغذیه تلویزیون می توان از یك فیوز با آمپر مشخص استفاده كرد تا جریان های لحظه ای و شوك و نوسانات برقی را تا حدودی كنترل كرد. استفاده از سیستم حفاطتی دیگری همچون وریستور هم می تواند كمك شایانی در افزایش حرارت و افت جریان های لحظه ای كند.

توصیه كارشناسان آن است كه جهت پیشگیری از سوختن پاور تلویزیون ال جی در بخش تغذیه ورودی از مقاوتهای PTC ,NTC استفاده گردد. البته اطلاحات دیگری هم می توان در بردهای تلویزیون اِعمال كرد تا وضعیت و كیفیت كار این قسمت را بهبود ببخشید.

علائم اختلال و سوختن پاور تلویزیون ال جی

اختلال و سوختن پاور تلویزیون ال جی می تواند علل متعددی باشد كه در قسمت زیر به بعضی از آنها اشاره خواهد شد. این اختلال ها به هر علت كه ایجاد شده باشند باید در اولین فرصت مرتفع گردند. اختلال های پاور تلویزیون یكی از اشكالات شایع این تلویزیون است كه معمولاً چند سال پس از استفاده از این تلویزیون ظاهر می شوند. شما كاربران گرامی می توانید جهت تعمیر پاور تلویزیون ال جی خویش به مجموعه تعمیر تلویزیون LG مراجعه كنید. كلیه خدمات ارائه شده در این مجموعه مشمول ضمانت و ضمانت دوره ای است.

  • خراب شدن ترانزیستور های پاور

برای تعمیر باید ترانزیستور ها عوض شوند.

  • خاموش شدن كامل تلویزیون

این اشكال هم مربوط به قسمت پاور است و در این شرایط باید تعمیر مشكل سوختن پاور تلویزیون ال جی توسط كارشناسان آغاز گردد. اگر امكان تعمیر در بعضی شرایط خاص وجود نداشته باشد امكان تعویض برد هم وجود دارد.

  • دیر روشن شدن تلویزیون

دیر روشن شدن تلویزیون در بیشتر مواقع مربوط به برد پاور است.

  • روشن نشدن تلویزیون و توقف بر روی چراغ پاور

این اختلال در تلویزیون های LCD بیشتر مربوط به برد پاور است. ولی در تلویزیون های LED بیشتر مربوط به برد مین است. در چنین وضعیتی باید اقدامات مورد نیاز جهت تعمیر مشكل سوختن پاور تلویزیون ال جی بر روی تلویزیون انجام پذیرد. برد پاور تلویزیون های LCD ال جی در بیشتر موارد قابل تعمیر است. تعمیر برد مین هم در بعضی موارد امكان پذیر است.

  • خاموش شدن اتوماتیك تلویزیون پس از چند ساعت

این اختلال بیشتر مربوط به برد پاور تلویزیون است. تعمیر برد پاور تلویزیون ال جی در مدل های LED بصورت سرویس در محل امكان پذیر است.

  • چشمك زدن چراغ LED تلویزیون و روشن نشدن آن

اختلال تلویزیون به علت اشكال در قسمت پاور است و باید پاور تلویزیون ال جی تعمیر گردد.

تعمیر تلویزیون ال جی

در صورت ایجاد هر مشكل، اختلال و نقص در عملكرد تلویزیون -از جمله مشكل سوختن پاور تلویزیون ال جی-، تعمیر این تلویزیون را صرفاً در مراكز مجاز و یا مركز های ال جی تماس بگیرید چون تعمیر تلویزیون ال جی در مراكز غیرمجاز و به دست افراد مبتدی، نه فقط مشكل تلویزیون شما را برطرف نخواهد كرد بلكه با ورود كارشناسان ناشی به حوزه های نامرتبط امكان بازیابی و اصلاح آن برای همی شه از بین خواهد برد.

شما می توانید با انتخاب آگاهانه مجموعه تعمیر تلویزیون تلویزیون مشكلات خود را در كمترین زمان و با كمترین هزینه، تعمیر كنید. احترام به مشتریان و هموطنان گرامی در كنار ارائه بالاترین خدمات، هدف مدیریت و كادر فنی تعمیر تلویزیون ال جی است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی