تعمیر پنل تلویزیون سونی

تعمیر پنل تلویزیون سونی

تعمیر پنل تلویزیون سونی

ما باز هم با مقاله ( تعمیر پنل تلویزیون سونی ) پیش شما آمده ایم تا اطلاعات مختصری درباره تعمیر تلویزیون سونی به شما ارائه كنیم. برای دریافت هزینه تعمیر پنل تلویزیون سونی با ما تماس بگیرید.

قیمت فلت پنل تلویزیون سونی – خط افقی در تلویزیون سونی – پنل تلویزیون سونی چیست – نمایندگی تلویزیون سونی – هزینه تعمیر تلویزیون پنل شکسته – تعمیر تلویزیون سونی در منزل – فروش قطعات تلویزیون سونی

مشكلات رایج پنل تلویزیون سونی

شكستگی پنل تلویزیون

از مواردی كه آسیب دیدگی شدید پنل شده و فقط با تعویض قابل حل است، شكستگی پنل است. مشكلاتی كه در اثر ضربه و عوامل مشابه در پنل تلویزیون ایجاد می شوند به اندازه ای می باشند كه تعمیر پنل تلویزیون سونی را غیرممكن می کنند.

اجزای پنل شامل سینی فلزی، بیس اصلی، لامپ های بك لایت، صفحات پولاریزه نور بك لایت و صفحه نمایش اصلی در این حالت آسیب می بینند و قابل ترمیم نیستند. اگر شدت ضربه زیاد نباشد و صفحات پولاریزه آسیب ندیده باشند، می توان با تعویض لیكوئید مشكل را حل كرد. وگرنه راهی به غیر از تعویض پنل تلویزیون سونی نیست.

آبخوردگی پنل تلویزیون

به عنوان یكی از مهم ترین مشکلات پراهمیت در تعمیر پنل تلویزیون سونی به آبخوردگی این قطعه اشاره می کنیم. وقتی شما برای تمیز كردن صفحه نمایش تلویزیون خود از مایع های پاك كننده کمک بگیرید، این امکان را باید درنظر بگیرید كه رطوبت به درون پنل نفوذ می کند و به تلویزیون اختلالاتی وارد می کند؛ این حالت آبخوردگی پنل نام دارد.

همینطور عدم واكنش صحیح پنل به اطلاعات وارد شده به تلویزیون هم یكی دیگر از مشکلاتی است كه این قطعه را درگیر می سازد. تلاش همكاران ما این است كه با تعمیر پنل تلویزیون sony در این شرایط، مشكل را برطرف كنند.

علائم نیاز به تعمیر پنل تلویزیون سونی

خاموش شدن خود به خود تلویزیون و یا چشمك زدن چراغ استندبای، جزو مواردی است كه نشان دهنده ایجاد مشكل در پنل این تلویزیون محسوب می شود. اگر تصاویر در تلویزیون سونی شما كند شده و یا به صورت اسلوموشن به نمایش در آمدند، باید وجود مشكل در پنل تلویزیون خود را تایید كنید.

دوتایی شدن تصویر و ادغام تصاویر قبلی در بعدی هم علامت مهمی در این مورد به حساب می آید. اگر تصویر تلویزیون از یك طرف سیاه و یا تیره شد، باید سریع نسبت به تعمیر پنل تلویزیون سونی خود اقدام نمود.

توجه داشته باشید كه مشكلات ذكر شده، معمولا پس از چند روز خود به خود برطرف می شوند. به همین علت هم اغلب كاربران موضوع را جدی نگرفته و تلویزیون را به حال خود رها می كنند.

در حالی كه آسیب های پنل در صورت عدم رسیدگی، به سرعت پیشرفت كرده و امكان دارد دیگر قطعات را هم درگیر كند. از این رو پیشنهاد می كنیم در صورت مشاهده هریك از علائم ذكر شده، تلویزیون خود را به یك تعمیرگاه معتبر برده و مساله را به شكل تخصصی پیگیری كنید.

سیاه و دوتایی شدن تصویر تلویزیون از یك طرف

یكی از علائم مهم اختلال پنل تلویزیون، این است كه تصویر از یك سمت سیاه شده یا به صورت دوتایی نمایش داده می گردد. به این ترتیب كه ابتدا یك سوم بالای تصویر در سمت راست یا چپ دچار این حالت می گردد و پس از مدتی استفاده، به تدریج نصف و سپس همه تصویر تلویزیون به این شكل در می آید.

در روزهای ابتدایی ایجاد شدن این مشكل، مشكل خود به خود برطرف می گردد. اما نباید تصور كنید كه مشكل به صورت كلی حل شده و نیازی به عیب یابی و تعمیر نیست. باید برای جلوگیری از تشدید مشكل، بلافاصله پس از مشاهده این مشكل اقدام به تعمیر پنل تلویزیون سونی یا تعویض این قطعه كنید.

كند شدن تصویر تلویزیون

كند شدن تصویر هم یكی از علائمی است كه نشان می دهد پنل دچار مشكل شده و نیاز به عیب یابی و ترمیم دارد. در این شرایط تصاویر به حالت اسلوموشن نمایش داده شده و هاله ای از تصویر قبلی در تصویر بعدی دیده می گردد. گاهی این مشكل در یك سوم بالایی تصویر و گاها در همه قسمت های تصویر دیده می گردد.

كند شدن تصویر تلویزیون به علت عدم واكنش صحیح پنل به اطلاعات وارد شده و پاسخگویی پیكسل هاست. خوشبختانه در بیشتر موارد امكان تعمیر پنل تلویزیون سونی با این مشكل وجود داشته و نیازی به تعویض این قطعه نیست.

تعمیر پنل تلویزیون سونی با ضمانت یک ماهه

برای تعمیر پنل تلویزیون سونی و چگونگی انجام این كار، به نوع و شدت آسیب دیدگی پنل توجه می گردد. گاهی با ترمیم یا تعویض فلت های تصویر، مشكل پنل برطرف شده و عملكرد آن به حالت عادی باز می گردد.

گاهی هم امكان دارد خود پنل آسیبی ندیده باشد و تعمیر بك لایت به تنهایی كفایت كند. اما اگر پنل شكسته باشد، راهی جز تعویض پنل وجود ندارد.

همینطور اگر لیكوئید آسیب شدید دیده باشد، امكان تعمیر پنل تلویزیون sony وجود ندارد. البته همكاران ما در مركز سونی تلاش می كنند كه پنل را ترمیم كرده و تا حد امكان مانع از تعویض این قطعه گران قیمت شوند.

با این حال گاهی نوع و شدت آسیب دیدگی پنل به اندازه ای است كه قابلیت تعمیر ندارد. البته باید بدانید كه تعویض پنل تلویزیون سونی و دیگر برندها با توجه به قیمت پنل، هزینه بسیار بالایی دارد.

پیش زمینه اصلی كه آگاهی از آن پیش از تعمیر این قطعه ضروری است، شناخت این قطعه و آشنایی با نحوه كار آن است. پنل، در واقع گران ترین و ارزشمند ترین قسمت تلویزیون است كه معمولا اگر از كار بیفتد، هزینه تعمیر آن با قیمت یك تلویزیون جدید برابری می كند.

این قطعه چیز چندان عجیبی نبوده و در واقع همان نمایشگر تلویزیون است. جالب است بدانید كه پنل برای نمایش تصویر نیاز به نوری دار كه آن را از طریق بك لایت تامین می كند.

نكته ای كه در مورد پنل تلویزیون وجود دارد، این است كه معمولا تعمیر این قطعه امكان پذیر نبوده و نیاز به تعویض آن است. پیش تر هم اشاره كردیم كه به علت قیمت بالای این قطعه، تعویض آن هم به صرفه نیست و بیشتر كارشناسان، پیشنهاد به خرید یك تلویزیون جدید می كنند.

به همین علت هم نیاز است كه توجه ویژه ای به این قسمت كنید و حتی الامكان از اختلال آن پیشگیری كنید.

شما كاربران گرامی جهت استفاده از خدمات تعمیر پنل تلویزیون سونی در این مجموعه باید تا در صورت افت عملكرد تلویزیون و یا ایجاد هر نقص در بدنه و تصاویر آن و یا حتی اختلال قسمتی از آن با مجموعه تعمیر تلویزیون سونی تماس بگیرید و از مشاوره و راهنمایی مهندسان و كارشناسان این مجموعه بهره ببرید.

كارشناسان ما به دو صورت تعمیر در محل تلویزیون و تعمیر در مجموعه در كنار شما خواهند بود و اشكالات تلویزیون شما را در كمترین زمان و با بالاترین كیفیت رفع خواهند ساخت.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی