تعویض پنل تلویزیون ال جی

تعویض پنل تلویزیون ال جی

تعویض پنل تلویزیون ال جی

اگر نیاز به خدمات تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ال جی دارید، اولین چیزی که باید در این زمینه به شما یادآور شویم این است که باید این امر را فقط به کارشناسان مجرب این امر بسپارید تا از کیفیت خدمات مطمئن باشید. تعمیرکاران شخصی هرگز نمی توانند تعمیرات انجام شده را ضمانت کنند و به شما این قول را بدهند که مشکلتان صد در صد حل شده است.

در واقع آن ها بعد از اعمال تعمیر تلویزیون ال جی با شما به معنای واقعی خداحافظی می کنند و دیگر به آن ها دسترسی نخواهید داشت. یکی از علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی را می توان خراب شدن پنل دانست.

پنل تلویزیون یکی از مهم ترین و پر هزینه ترین بخش های تلویزیون محسوب می شود که به صورت بسیار متنوعی مشکلات خود را بروز می دهد. در حقیقت اگر صفحه نمایش تلویزیون دچار کوچکترین مشکل در نمایش تصاویر شود، لذت تماشای ما را از برنامه مورد علاقه می گیرد و ما را به فکر تماس با یک سرویس کار تلویزیون می اندازد.

تعویض پنل تلویزیون ال جی نیاز به تخصص و دانش کافی دارد که تکنسین های این مجموعه به خوبی از آن برخوردار بوده و توسط کارشناسان مجرب خود آن را به پایان می رسانند. این مرکز برای هر برند تلویزیون تعمیرکاران حادقی در اختیار دارد که از همه قطعات تلویزیون آگاه هستند و می توانند در وقت و هزینه شما صرفه جویی بسیار مناسبی داشته باشند.

اگر نیاز به خدمات تعویض پنل تلویزیون ال جی دارید این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و هر گونه سوال، تجربه یا پیشنهادی در این باره دارید در قسمت نظرات مقاله با ما به اشتراک بگذارید.

تعویض پنل تلویزیون ال جی

همانطور که کمی قبل تر عرض کردیم، پنل تلویزیون یکی از حساس ترین و پراهمیت ترین قطعاتی است که در صورت استفاده بیش از حد، پاک کردن با مایعات به صورت مستقیم، ورود ضربه به تلویزیون، پرتاب شی به صفحه نمایش و … ایجاد می شود. شما باید برای رفع مشکلات به وجود آمده هر چه زودتر با ما تماس بگیرید چرا که گاهی نادیده گرفتن مشکلات به وجود آمده شما را برای پرداخت هزینه های سنگین تر آماده می کند.

 

مشکلاتی که گاهی با تعمیرات رفع می شوند:

گاهی مشکلاتی مثل کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون، ایجاد خطوط در پنل و … به علت بروز مشکل در بک لایت های تلویزیون بوده است و نیاز به تعمیرات تخصصی دارد. این مشکلات توسط کارشناسان قابل بازبینی هستند و در نهایت به شما هزینه تعمیر اعلام شده و در صورت تایید گرفتن از شما تعمیرات مربوطه شروع می شود.

تعویض پنل تلویزیون ال جی

مشکلاتی که فقط با تعویض پنل تلویزیون رفع می شوند:

اگر تلویزیون دچار آسیب دیدگی هایی مثل شکستگی پنل تلویزیون ال جی شود، فقط باید پنل آن را تعویض کرد و هیچ راه دیگری برای برگرداندن آن به حالت عادی وجود ندارد. برای پیشگیری از چنین مشکلاتی تا جای ممکن مراقب بازی کردن کودکان در نزدیکی تلویزیون باشید و یا سعی کنید تلویزیون در جای پر رفت و آمد مثل نزدیکی درب ورودی قرار نگیرد. ما با همکاری بهترین نمایندگی فروش پنل تلویزیون ال جی می توانیم در سریع ترین زمان با ارزان ترین هزینه مشکلات شما را رفع کنیم.

تعویض پنل تلویزیون ال جی

آب خوردگی پنل تلویزیون

اگر مایعات روی صفحه ریخته شود دستگاه در نمایش تصویر دچار مشکل می شود.مشکلاتی از قبیل (خط افتادن روی تصویر، تیره شدن قسمتی از تصویر و یا دو تیکه شدن تصویر) اشاره کرد. در اکثر مواقع آب خوردگی پنل تلویزیون باعث ایجاد خط افقی و عمودی روی صفحه تلویزیون می شود.

هنگامی که مایعات روی صفحه تلویزیون ریخته می شود این مایعات که معمولا رسانا هم هستند از پایین پنل که فاصله ی بسیار کمی بین قاب تلویزیون و صفحه نمایش دارد وارد تلویزیون شده و چون فلت های انتقال دهنده تصویر در زیر پنل قرار دارند باعث اتصال پین های مختلف این فلت ها به هم می شوند که بعضی از آن ها ولتاژ و بعضی دیگر اطلاعات تصویر می باشد.

رسیدن مایعات رسانا به فلت های انتقال تصویر باعث جرقه زدن،سولفاته شدن مدار و سوختگی فیزیکی این مدارهای حساس شده و این مشکل باعث بروز خطوط عمودی،نوارهای سفید و یا مشکی روی تصویر و دو تیکه شدن تصویر می شود.

آسیب دیدن فلت های پنل و برد آدرس گاهی اوقات باعث خرابی برد تیکان می شود. برای مثال در تلویزیون های سونی زمانی که برد تیکان آسیب ببیند تلویزیون خاموش شده و چراغ استندبای ۵ مرتبه چشمک میزند.

تعویض پنل تلویزیون ال جی

سیاه شدن و دوتایی شدن تصویر تلویزیون از یک طرف

در تلویزیون های سامسونگ و یا پنل های سامسونگ که برای برندهای دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد این ایراد شایع‌ تر است به طوری که اول یک سوم بالای تصویر در سمت راست یا چپ دچار این حالت می شود و با استفاده کردن تمام صفحه درگیر این حالت می شود.گاهی دیده شده که بعد از کمی استفاده کردن از تلویزیون این ایراد برطرف شده و این باعث شده مصرف کنندگان از تلویزیون در همان وضعیت استفاده کنند تا اینکه ایراد به حد زیادی پیش می رود و این امر باعث افزایش هزینه تعمیر تلویزیون می شود.

تعویض پنل تلویزیون ال جی

کند شدن تصویر

این ایراد بیشتر در تلویزیون های سونی و سامسونگ‌ دیده می شود. و تلویزیون های که از این پنل ها استفاده کرده اند نیز این مشکل را پیدا می کنند.

در این حالت تصویرها به صورت اسلوموشن نمایش داده می شود و یا هاله هایی از تصویر قبل در تصویر بعدی دیده می شود، معمولا تصویر قبلی چند ثانیه روی تصویر بعدی می ماند.

این کند شدن تصویر بخاطر عدم واکنش صحیح پنل به اطلاعات وارد شده و پاسخگویی پیکسل ها است. معمولا دلیل این خرابی فرسوده شدن قطعات برد آدرس تلویزیون می باشد. البته در مواردی این مشکل از لیکوید پنل می باشد. در اکثر مواقع با تعویض برد آدرس پنل مشکل برطرف می شود. اگر این مشکل برای تلویزیون شما پیش آمده است آن را خاموش کنید و با مرکز حرفه ای تعمیر پنل تلویزیون تماس بگیرید. اگر در این حالت از تلویزیون استفاده کنید باعث خرابی بیشتر پنل می شود.

تعویض پنل تلویزیون ال جی

تعویض پنل شکسته تلویزیون ال جی

برای تعویض پنل شکسته تلویزیون ال جی باید بدانید که هزینه این عملیات تقریبا 70 درصد قیمت کل تلویزیون بوده و بهتر است در صورتی که می توانید بودجه بیشتری به آن اختصاص دهید یک تلویزیون جدید خریداری کنید. نمایندگی فروش پنل تلویزیون ال جی سرویس تی وی اقدام به تعمیرات تخصصی می نماید.

کارشناسان سرویس تی وی دارای تخصص و تجهیزات لازم برای ارائه تعمیرات اجزای مختلف تلویزیون هستند و در سریع ترین زمان ممکن تعویض پنل تلویزیون ال جی را حل می کنند. نکته قابل توجه در این مجموعه این است که پیش از اقدام به عملیات تعمیراتی هزینه موردنیاز با شما در میان گذاشته شده و بعد از گرفتن تایید از شما اقدام به تعمیرات از سوی تعمیرکاران صورت می گیرد.

تعویض پنل تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی را به ما بسپارید!

یکی از خدمات معتبر سرویس تی وی که موجب پیشرفت این مجموعه و اعتماد و رضایت مشتری های عزیز شده است، ارائه گارانتی تعویض پنل تلویزیون ال جی برای ضمانت تعمیرات انجام شده و قطعات تعویض شده می باشد. در صورتی که مشکل شما تا زمان بافی بودن ضمانت تکرار شود، این مجموعه بدون کوچک ترین هزینه ای آن را برعهده می گیرد.

اگر هر مشکلی در تلویزیون خود می بینید که نیاز به بازبینی و تعمیرات دارد، مثل بروزهر مشکلی در صفحه نمایش تلویزیون، تغییرات و فطع شدن صدا و بروز مشکلات در عملکرد دکمه های تلویزیون می توانید همین حالا از طریق شماره های تلفن ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن سرویس کار مربوطه را به محل موردنظر اعزام کنیم.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی