تعویض پنل تلویزیون سونی

تعویض پنل تلویزیون سونی

تعویض پنل تلویزیون سونی

تعویض پنل تلویزیون سونی یکی از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز تعمیر تلویزیون سونی بوده که توسط تیم حرفه ای سرویس تی وی صورت می گیرد.

در صورت بروز هر مشکلی برای صفحه نمایش تلویزیون، لذت تماشای تلویزیون از شما سلب شده و باید هر چه زودتر تا این مشکلات گسترده تر نشده اند برای تعمیر آن اقدام کنید.

پنل تلویزیون از گران ترین و هزینه ترین بخش های این دستگاه جادویی بوده که در صورت خراب شدن تلویزیون را تا حدودی برای شما غیر قابل استفاده می کند.

پنل تلویزیون دارای حساسیت منحصر به فردی بوده و شما باید برای تمیز کردن تلویزیون از اصول مقرر شده پیروی کنید. برای مثال هرگز نباید از مایعات به طور مستقیم برای تمیز کردن صفحه نمایش تلویزیون استفاده کرد و تلویزیون را در مکان های پر رفت و آمد قرار نداد.

اگر در جست و جوی تعمیر و تعویض پنل تلویزیون های خود هستید، این مقاله را از دست ندهید! در صورتی که شاهد بروز مشکلاتی در صفحه نمایش خود هستید می توانید از تیم حرفه ای سرویس تی وی بخواهید برای تعمیر و تعویض پنل تلویزیون شما به منزل شما مراجعه کنند.

بعد از عیب یابی تلویزیون شما اگر پنل تلویزیون نیاز به تعمیرات داشت، سرویسکاران مشکل را در محل حل می کنند و اگر نیاز به تعویض یا بررسی های بیشتر داشت به کارگاه تعمیرات اختصاصی تلویزیون منتقل می شود. تعویض پنل تلویزیون سونی

تعویض پنل تلویزیون سونی نیاز به تعمیرکاران مجربی دارد که با پشت سر گذاشتن دوره های تخصصی در کم ترین زمان ممکن و به همراه کیفیت بالا مشکلات پیش آمده را حل کنند. با ما همراه باشید تا با ارائه اطلاعاتی مختصر و مفید در زمینه تعمیرات مربوط به صفحه نمایش تلویزیون شما را یاری نماییم.

برای اطلاع از قیمت فلت پنل تلویزیون سونی – هزینه تعمیر تلویزیون پنل شکسته با ما تماس بگیرید!

تعویض پنل تلویزیون سونی

پنل تلویزیون به دلایل مختلفی می تواند خراب شود و نیاز به تعمیرات و یا حتی تعویض پیدا کند. این دلایل عبارت هستند از:

شکستگی پنل – خرابی تلویزیون سونی

شکستگی پنل تلویزیون به دلایلی مثل ایجاد ضربه های عمدی یا غیر عمدی صورت می گیرد و در این زمان تنها راهی که برای بازگرداندن تلویزیون به حالت عادی در پیش روی ما قرار دارد، تعویض پنل تلویزیون می باشد.

کم نور شدن صفحه تلویزیون – خط افقی در تلویزیون سونی

یکی از مهم ترین دلایلی که شما را به فکر انجام تعمیرات و تعویض پنل تلویزیون سونی می اندازد، کم نور شدن صفحه تلویزیون است که در همه تلویزیون ها بعد از گذشت عمر مفید عادی است. در واقع در این نوع تعمیرات باید بک لایت های تلویزیون تعویض شوند.

تغییراتی در روند نمایش تصویر تلویزیون

هر تغییراتی که در روند نمایش تصاویر تلویزیون شما را ناراضی کند می تواند عوامل مختلفی داشته باشد که بسیار گسترده هستند. این تغییرات شمال کم نور شدن بخشی از تلویزیون، ایجاد شدن خطوط مختلف روی صفحه نمایش تلویزیون و … می باشد. لازم به ذکر است که در صورت مشاهده هر کدام از این مشکلات باید بلافاصله برای تعمیر تلویزیون سونی خود دست به کار شوید چرا که در صورت نا دیده گرفتن این مشکلات، آسیب به وجود آمده گسترده تر شده و شما را ملزم به پرداخت هزینه های سنگین تر و جدی تری خواهد کرد.

هزینه تعمیر پنل تلویزیون سونی

اگر از تعویض پنل تلویزیون سونی اطلاعی ندارید، باید در نظر داشته باشید که تعیین کردن هزینه کاملا به نوع مشکل ایجاد شده بستگی دارد و هر چه تعمیرات نیاز به قطعات بیشتر و صرف زمان طولانی تر داشته باشد، طبیعتا هزینه تعمیر بیشتری از شما سلب خواهد شد. برای اطلاع از هزینه واقعی تعمیرات و تعویض پنل تلویزیون سونی می توانید همین حالا با ما تماس بگیرید و اطلاعات لازم را به دست آورید.

تعمیر پنل تلویزیون ال ای دی سونی

پنل تلویزیون LED سونی در واقع همان پنل تلویزیون LCD سونی است، با این تفاوت که برای تولید نور در آن بجای لامپ فلورسنت از سیستم نورافشانی LED استفاده شده است.

بدین ترتیب که برای وضوح بهتر بر روی صفحه نمایش های بزرگتر، تلویزیون های LCD به نور پس زمینه LED مجهز شدند و رزولوشن را افزایش دادند. در این پنل، به جای استفاده از سیستم بک لایت یکدست که کنتراست تصاویر را محدود می کند، پیکسل ها توسط لامپ های ال ای دی نوردهی می شوند.

این LED در پشت پنل و یا کناره های آن تعبیه می شوند که البته قرار گرفتن آنها در کناره ها امروزه بیش از پیش دیده می شود.

اشکالی که این نوع از انواع پنل در تلویزیون ها دارد آن است که نور پس زمینه در آن موجب ایجاد هاله ای از نور می شود و کیفیت تصویر را دچار نقص می سازد.

تعمیر پنل تلوزیون ال سی دی سونی

در تلویزیون های ال سی دی SONY تقریبا همه چیز خوب است جز آنکه این تلویزیون ها قادر به نمایش رنگ مشکی به نحو مناسب نیستند.

تلویزیون های LCD یا همان Liquid Crystal Display به واقع یک نمایشگر نوری است که ساخت آن بر پایه خصوصیات نوری کریستال مایع در ولتاژهای مختلف صورت گرفته است.

در تلویزیون های ال سی دی تمامی نور تصاویر توسط یک منبع نور پشتی (بک لایت) تامین می شود. تعویض پنل تلویزیون سونی ال سی دی تخصص ماست.

نتیجه این پروسه، یکدستی روشنایی در تصاویر و در ادامه تولید تصاویر با کنتراست پایین است. اگر چه تلویزیون های LCD قادر به برطرف سازی بیشتر اشکالات تلویزیون های پیش از خود یعنی تلویزیون های پلاسما PDP بودند اما این نوع از انواع پنل در تلویزیون ها ، قادر به تولید مشکی خالص نبودند و کیفیت تصویر محدودی نیز داشتند.

تعمیر پنل تلویزیون QLED سونی

بهترین پنل در تلویزیون های سونی ، به پنل QLED اختصاص دارد. فناوری QLED در واقع ترکیبی به دست آمده از Quantom dot + LED = QLED است.

فناوری QLED در تلویزیون های سونی با قرار دادن یک لایه یا یک فیلم از نقطه های کوانتومی روی نور پس زمینه یک پنل LED معمولی کار می کند.

لایه مذکور متشکل از ذرات بسیار ریزی است که هر کدام از این ذرات با توجه به ابعادش (بین ۲ تا ۱۰ نانومتر)، نور جداگانه ای از خود ساطع می کند.

ابعاد این ذرات، طول موج نور ساطع شده از آن ها را تعیین می کند و از این طریق رنگ های مختلف ایجاد می شوند. در نسل سوم تلویزیون های کوانتوم دات که QLED نامیده می شوند، ذرات تغییر یافته اند و حالا مجهز به هسته های آلیاژ فلزی جدید و بدنه ی فلزی شده اند. تعویض پنل تلویزیون سونی را به ما بسپارید!

تعمیر پنل تلویزیون OLED سونی

پنل تلویزیون OLED سونی نمونه دیگر موجود در میان انواع پنل ها در تلویزیون های سونی است. یکی از بارزترین ویژگی های تلویزیون OLED ، نمایش رنگ سیاه، به بهترین شکل ممکن است.

پنل های اولد، در مواجهه با رنگ سیاه، چراغ های تصویر را خاموش می کنند و بدین وسیله غلظت رنگ سیاه را دوچندان می کنند. از دیگر ویژگی های پنل تلویزیون OLED سونی، درخشندگی خوب تصویر و بالابودن کیفیت و وضوح تصاویر به نمایش در آمده در آن است.

چنین ویژگی هایی سبب تمایز تلویزیون OLED سونی از سایر مدل های تلویزیون سونی گشته است که با پنل LED تولید می شوند. در تلویزیون های اولد سونی ، لامپ تصویر از پنل حذف شده است و آنچه که سبب نمایش تصاویر می شود، خاموش و روشن شدن پیکسل های صفحه نمایش می باشد. تعویض پنل تلویزیون سونی تخصص ماست.

تعمیر تلویزیون سونی را به ما بسپارید!

اگر هنوز هم نمی دانید که پرا باید سرویس تی وی را انتخاب کنید باید به شما یادآوری کنیم که این مجموعه تخصصی تعمیرات و تعویض پنل تلویزیون سونی یکی از خدماتی که بعد از انجام تعمیرات به شما ارائه می دهد، ضمانت نامه معتبر تعویض قطعات و اعمال تعمیر تلویزیون بوده که در صورت مشاهده مجدد مشکل پیش آمده توسط نمایندگی تلویزیون سونی سرویس تی وی به رایگان انجام می شود.

شما می توانید برای استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون سونی و برندهای دیگر تلویزیون ها همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با کارشناسان مجرب ما تماس بگیرید و ضمن اعلام مدل تلویزیون و شرح مشکل به وجود آمده از آن ها بخواهید تعمیرکار مربوطه برای برای انجام تعمیرات به محل اعزام کنند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی