خاموش شدن تلویزیون ال جی

خاموش شدن تلویزیون ال جی

خاموش شدن تلویزیون ال جی

ما باز هم با مقاله ( خاموش شدن تلویزیون ال جی ) پیش شما آمده ایم تا اطلاعات مختصری درباره تعمیر تلویزیون ال جی به شما ارائه كنیم.

ویروسی شدن تلویزیون ال جی و پیغام برنامه ریزی نشده در تلویزیون ال جی می تواند از دلایل بروز این مشکل باشد. علت نداشتن تصویر در تلویزیون ال جی چیست؟ آبی شدن صفحه تلویزیون ال جی چه دلیلی دارد؟

روشن نشدن تلویزیون ال جی علت های مختلفی دارد كه ما چند مورد از این اختلال ها را برای شما توضیح می دهیم. مهمترین علتی كه می توان برای خاموش شدن تلویزیون های LCD و LED ال جی می توان گفت فرسودگی بردهای تلویزیون است كه به علت چند سال كاركردن به وجود آمده است. در زیر علت خاموش شدن تلویزیون ال جی و روش تعمیر تلویزیون توضیح داده شده است.

خاموش شدن تلویزیون ال جی با ذکر مدل ها

خاموش شدن تلویزیون مدل ۴۲lw۵۷۰۰

این اختلال به این صورت است كه تلویزیون هنگام كاركردن خاموش می گردد و وقتی دوباره دكمه پاور را می زنیم چراغ جلوی تلویزیون شروع به چشمك زدن می كند ولی تلویزیون روشن نمی گردد.

این مشكل معمولا از مین برد تلویزیون است و برد مین در بیشتر موارد قابل تعمیر است. عیب یابی تلویزیون ال جی در منزل انجام می گردد و شامل یک ماه ضمانت است. برای اطلاع از قیمت مین برد تلویزیون ال جی با ما تماس بگیرید.

خاموش شدن تلویزیون ال جی مدل ۴۲lv۳۷۱۰۰

این مدل تلویزیون قبل از اینكه به صورت كامل خاموش شوند هنگام كاركردن تصویر آنها قطع می گردد و یا در بعضی از مواقع تصویر یك سایه سبز و یا قرمز پیدا می كند كه این مشكل از مین برد تلویزیون است و علت آن را می توان كاركرد چند ساله تلویزیون دانست. تعمیر برد مین در منزل امكان پذیر است و تعمیر توسط افراد متخصص انجام می گردد.

خاموش شدن تلویزیون مدل ۴۲led۵۶۰۰

در این مدل از تلویزیون ها اختلال هم بیشتر از برد مین تلویزیون است و احتمال اختلال برد پاور وجود دارد و خوشبختانه این برد ها قابل تعمیر می باشند و تعمیر تلویزیون در منزل انجام می گردد. همه تعمیر شامل یک ماه ضمانت برای آسودگی از سالم بودن تلویزیون است.

خاموش شدن تلویزیون ال جی ۴۲LV۵۵۰۰

این مدل تلویزیون ها بیشتر در بخش مین برد دچار اختلال می شوند به این صورت كه گیرنده داخلی تلویزیون از كار می افتد و پس از مدتی ورودی های HDMI تلویزیون غیر فعال می گردد و در آخر تلویزیون خاموش می گردد. در این مدل تلویزیون ها در بیشتر موارد برد قابل تعمیر است و تعمیر تلویزیون در منزل انجام می گردد.

خاموش شدن تلویزیون مدل ۴۲lw۵۷۰۰

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی به علت اختلال برد پاور

یكی دیگر از مواردی كه باعث خاموش شدن تلویزیون می گردد اختلال ic برد پاور تلویزیون است كه باید IC تعویض گردد و خازن های اطراف IC هم باید تعویض گردد كه اختلال تكرار نگردد. خاموش شدن تلویزیون ال جی

استفاده از كابل HDMI بی کیفیت تلویزیون ال جی

اگر از كابل HDMI برای اتصال محصولات جانبی به تلویزیون تان استفاده می کنید، بهتر است از مدل های با کیفیت آن استفاده کنید. كابل های HDMI نامرغوب و بی کیفیت، منجر به اتصالی تلویزیون شده و مشکلاتی را در روند كاری آن ایجاد می کنند.

پس توصیه می‌ شود جهت وصل کردن تلویزیون‌ های دیگر (کنسول بازی، سیستم های پخش و صوت و …) به تلویزیون خود صرفاً از كابل ارائه شده همراه خود تلویزیون استفاده کنید.

نوسانات برق تلویزیون ال جی

اولین و مهم ترین دلیل خاموش و روشن شدن مداوم تلویزیون ها نوسانات جریان برق است. تلویزیون معمولا با ولتاژ پایین كار می کند و در صورت بروز کوچک ترین نوسانی در جریان برق خاموش می شود. خاموش شدن تلویزیون ال جی

اگر جریان برق قدرت كافی نداشته یا دچار نوسان شود، برد پاور دچار مشکل شده و تامین ولتاژ نیز مختل خواهد شد. پس + تلویزیون لحظه ای خاموش شده و مجددا روشن شود.

اتصال فلش ویروسی تلویزیون ال جی

اتصال فلش و هارد ویروسی هم می تواند منجر به خاموش روشن شدن تلویزیون ال جی شما شود. با این كار، ویروس ها به تلویزوین های هوشمند منتقل می شوند و برنامه های اصلی را مختل می سازند. پس بهتر است تا حد امكان از سالم و بدون ویروس بودن فلش یا هاردی كه به تلویزیون وصل می کنید مطمئن شوید.

خرابی مین برد تلویزیون ال جی خاموش شدن تلویزیون ال جی

یکی دیگر از مواردی كه هنگام روشن خاموش شدن تلویزیون ال جی بررسی می شود، خرابی مین برد است. اگر مین برد یا برد اصلی تلویزیون درست كار نکند، تلویزیون هنگام كارکردن خاموش می شود.

جالب تر این كه وقتی دوباره دکمه پاور فشار داده می‌ شود، چراغ جلوی تلویزیون شروع به چشمک زدن می‌ کند اما تلویزیون روشن نمی شود.

از كار افتادن مدار استندبای تلویزیون ال جی خاموش شدن تلویزیون ال جی

از كار افتادن مدار استند بای عامل دیگری است كه می تواند زمینه را برای خاموش روشن شدن تلویزیون lg فراهم سازد. مدار استند بای جهت تغذیه توان mcu و قطعات دیگر تلویزیون lcd در زمانی كه تلویزیون خاموش است كاربرد دارد. این مدار روی برد smps قرار دارد و به آسانی توسط ترانسفورمر سویچینگ کوچک خود قابل شناسایی است.

نتیجه گیری و خلاصه مقاله علت خاموش شدن ناگهانی تلوزیون

در بخش نتیجه گیری و خلاصه مقاله علت خاموش شدن ناگهانی تلوزیون به بررسی مهم ترین و در عین حال ساده ترین نکات برای مشکلات یاد شده می پردازیم. نکاتی که می توان با توجه به آن نه تنها از خاموشی تلویزیون، بلگه از مشکلات جدی تر مانند آسیب دیدگی سخت افزاری دستگاه نیز جلوگیری کرد.

بررسی علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی خاموشی به صورت ناگهانی و همچنین خاموشی انواع تلویزیون های قدیمی و جدید تنها در صورت عیب یابی فنی توسط کارشناسان تعمیرات تلویزیون امکان پذیر است.

در صورتی که به هر علت در مراحل عیب یابی، مشکل اصلی خاموش شدن تلویزیون را متوجه نشدید، ضمن ارتباط با کارشناس تعمیر تلویزیون، تلویزیون را به مدت 30 ثانیه از برق جدا کنید.

Audio only در تلویزیون ال جی
روشن نشدن تلویزیون ال جی
ویروسی شدن تلویزیون ال جی
علت نداشتن تصویر در تلویزیون ال جی
علت پرش تصویر تلویزیون ال جی
علت خاموش شدن تلویزیون ال جی پلاسما
تعمیر تلویزیون ال جی
قیمت مین برد تلویزیون ال جی

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی