خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی در حال تماشا برنامه مورد علاقه می تواند اتفاق ناراحت كننده ای باشد و با توجه به قیمت تلویزیون در بازار باعث نگرانی شما شود، در ادامه مطالب علت خاموش روشن شدن تلویزیون را برای شما شرح می دهیم و راه حل برطرف كردن مشکل روشن نشدن تلویزیون ال جی را هم توضیح میدهیم.

برای تعمیر تلویزیون ال جی خود، همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در همین وب سایت با ما تماس بگیرید! ما برای تعمیرات تلویزیون های شما به شما خدمات ارائه می کنیم تا بتوانید دوباره مثل سابق از تلویزیون لذت ببرید.

مهم نیست مشکل تلویزیون شما چیست، سرویس تی وی تعمیر همه مدل ها را برعهده می گیرید و مشکل شما را با ضمانت نامه های معتبر حل می کند.

خاموش و روشن شدن تلویزیون های ال جی و آبی شدن صفحه تلویزیون ال جی و علت پرش تصویر تلویزیون ال جی می تواند به دلیل اتصالات باشد و نوسانات برق هم می تواند باعث بروز این مشکل شود. تلویزیون های ال جی با ولتاژ برق پایین کار می كند و نوسانات برق می تواند باعث خرابی آنها شود تحت كنترل در آوردن نوسانات برق هم امری غیر احتمال دارد بروز خرابی با یک نوسان برق یک نقطعه ضعف در این تلویزیون محسوب می شود.

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی در مدل های مختلف

خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی در مدل هاب مختلف می تواند علل مختلفی داشته باشد كه در ذیل به چند مورد آن اشاره كرده ایم:

    • خاموش روشن شدن تلویزیون در سری INمعمولا به دلیل خرابی برد پاور است كه باعث نگرانی نیسشت و برد پاور تعمیر می شود
    • این مشکل در سری IBمربوط به مین برد است كه به دلیل استفاده از کابل HDMIنامرغوب پیش می آید
    • سری lwهم معمولا به دلیل خرابی مین برد است و خرابی به دلیل اشکال در cpu است
    • تلویزیون های سری Iy هم دچار خرابی مین برد می شود این مشکل به این صورت اتفاق می افتد كه با خاموش روشن شدن حافظه تلویزیون پاک شده و نیاز به تنظیم مجدد است این ایراد با هر بار كه تلویزیون را خاموش روشن كنید اتفاق می افتد و مین برد نیاز به تعمیر دارد. برای اطلاع از قیمت مین برد تلویزیون ال جی و رفع مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی با ما تماس بگیرید.

تنظیمات تلویزیون بهم خورده است!

اولین موردی كه برای خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی باید بررسی كنید این است كه تلویزیون روی تنظیمات خاموش شدن در زمان تعیین شده نباشد. برای این کار به بخش تنظیمات تلویزیون بروید و در بخش سیستم گزینه زمان را انتخاب كنید و حالت آن را روی خاموش بگذارید. باید توجه داشته باشید بعد از انجام تنظیمات حتما دکمه ok كنترل را فشار دهید تا تنظیمات روی تلویزیون اعمال شود.

اگر با تنظیماتی كه توضیح داده شدن مشکل خاموش شدن تلویزیون شما برطرف نشد به بخش تنظیمات تلویزیون بروید و دوباره تنظیمات سیستم را انتخاب كنید و گزینه آخر را انتخاب كنید. گزینه آخر تنظیمات کارخانه است و شما این گزینه را انتخاب كنید و بعد از شما سوالی پرسیده می شود كه آیا برای برگشتن تنظیمات کارخانه مطمئن هستید ، دکمه ok كنترل را فشار دهید تا تلویزیون به تنظیمات اولیه کارخانه برگردد. معمولا با انجام این مراحل مشکل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون برطرف می شود.

خاموش شدن تلویزیون بدون سیگنال

بعضی مواقع اگر تلویزیون بدون سیگنال باشد و شما تا چندین دقیقه هیچ دکمه ای از كنترل را فشار ندهید تلویزیون به طور خود کار خاموش می شود. اگر این اتفاق افتاد نگران نشوید و شما می توانید با بررسی ورودی های تلویزیون مشکل را برطرف كنید. این فناوری بر روی همه تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی وجود دارد. این فناوری Eco Solution نام دارد.

این فناوری در حالتی كه تشخیص بدهد كه تلویزیون هیچ سیگنالی دریافت نمی كند، تلویزیون را با طور خودکار خاموش می كند. اگر بعد از چند دقیقه دکمه ای از تلویزیون را فشار دهید تلویزیون روشن می ماند. یا می توانید به تنظیمات تلویزیون بروید و این تابع را غیر فعال كنید.

برای این کار به بخش تنظیمات تلویزیون بروید و در بخش تنظیمات سیستم گزینه Eco Solution را انتخاب كنید و گزینه Auto Power Off را فعال كنید و سپس دکمه ok كنترل تلویزیون را فشار دهید. احتمال دارد با تنظیم این مورد مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی حل شود.

تلویزیون شما به چه تلویزیونی متصل است

یکی از عواملی كه باعث خاموش و روشن شدن تلویزیون می شود، تلویزیون های ورودی تلویزیون می باشد. بعضی مواقع این خرابی مربوط به تلویزیون ورودی می باشد كه به تلویزیون وصل شده است. به طور مثال خرابی گیرنده دیجیتال باعث می شود كه تلویزیون به صورت خود کار خاموش و روشن شود. برای تشخیص این نوع خرابی باید كه همه تلویزیون های متصل مثل ، رسیور ، dvd و … را از تلویزیون جدا كنید و بصورت تک تک وصل كنید و تلویزیون را امتحان كنید.

در این حالت اگر خرابی از ورودی های تلویزیون باشد تلویزیون معیوب شناسایی می شود. اگر این مشکل از خرابی تلویزیون های ورودی بود به هیچ عنوان تلویزیون معیوب را به تلویزیون وصل نكنید چون باعث خراب تلویزیون می شود.

البته لازم به ذكر است ورودی های usb هم جدا شود. بعضی مواقع فلش مموری و هارد دیسک های ورودی هم باعث این مشکل می شوند. یعنی ویروسی شدن تلویزیون ال جی باعث مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی شود. باید كه قبل از اتصال آن ها را ویروس کشی بكنید.

هزینه تعمیر خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

هزینه خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی و تعمیر تلویزیون ال جی با اعلام مدل تقریبا مشخص می شود. البته لازم به ذكر است كه بگوییم هزینه تعمیر تلویزیون کاملا متغییر بوده و بر اساس همین موضوع معمولا پس از آنكه تكنسین سرویس تی وی به محل مورد نظر شما می آید و بررسی های لازم برای تلویزیون بررسی تلویزیون را انجام می دهد قیمت نهایی را اعلام می نماید.

علاوه بر این موضوع نوع قطعه ای كه خراب شده است و مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون را به وجود آورده است در هزینه تعمیر بسیار تاثیر گذار است. تكنسین های سرویس تی وی تا جای كه امکان دارد سعی بر تعمیر قطعات دارند. در صورت نیاز به تعویض قطعه از قطعات اورجینال استفاده می كنند.

در رابطه با هزینه تعمیر تلویزیون باید بگوییم كه اگر تصور می كنید كه می توانید خودتان تعمیر تلویزیون را انجام دهید تا جای ممكن این ریسک را نكنید. در واقع گاهی صرفه جویی در هزینه تعمیر باعث هزینه های بیشتری برای شما خواهد شد به همین دلیل شما باید برای تعمیر با نمایندگی سرویس تی وی تماس بگیرید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی