خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ

خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ

خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ

تلویزیون های ال ای دی و ال سی دی سامسونگ معمولا با خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ ناگهانی روبرو می شود كه این اتفاق در بعضی مدل ها مثل 40d5500 بیشتر بروز پیدا می كند. به این صورت كه تلویزیون سامسونگ خود به خود خاموش روشن می شود یا تلویزیون خاموش می شود و لوگوسامسونگ ظاهر می شود و تلویزون شما خاموش می شود و این اتفاق تكرار می شود و تنها راه حلی كه برای شما می ماند قطع برق تلویزیون است. این مدام شنیده شدن صدای روشن شدن تلویزیون سامسونگ می تواند شما را کلافه کند. با ما همراه شوید تا علت خاموش شدن تلویزیون سامسونگ را باهم بررسی کنیم.

برای تعمیر تلویزیون ال جی خود، همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در همین وب سایت با ما تماس بگیرید! ما برای تعمیرات تلویزیون های شما به شما خدمات ارائه می کنیم تا بتوانید دوباره مثل سابق از تلویزیون لذت ببرید.

مهم نیست مشکل تلویزیون شما چیست، سرویس تی وی تعمیر همه مدل ها را برعهده می گیرید و مشکل شما را با ضمانت نامه های معتبر حل می کند.

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ چیست؟

اگر با مشکل خاموش روشن شدن تلویزون روبرو شده اید باید ابتدا بررسی كنید كه این مشکل به چه علت اتفاق افتاده شاید بتوانید آن را بدون نیاز به تعمیرکار برطرف كنید.

  • پیش از هرکاری اتصال تلویزیون خود را به برق چک كنید اگر از محافظ استفاده می كنید احتمال دارد محافظ دچار مشکل شده باشد تلویزیون را به صورت مستقیم به برق متصل كنید
  • دلیل دیگر هم می تواند خرابی كنترل باشد كنترل تلویزیون خود را مخصوصا دکمه خاموش روشن را بررسی كنید
  • مطمئن شوید تلویزیون روی تایمر نیست كه در تایم مشخصی خاموش و روشن شود. تایمر روشن شدن تلویزیون سامسونگ را قطع کنید.
  • اگر از تلویزیون هوشمند استفاده می كنید سیستم ها و نرم افزار های كه مربوط به عملكرد نمایشگر است را بروزرسانی كنید.
  • اگر سیم تلویزیون از پشت قابلیت خارج شدن دارد سیم را چک كنید احتمال دارد روشن و خاموش شدن تلویزیون به دلیل متصل نبودن کابل برق باشد
  • تنظیماتی در بعضی تلویزیون ها وجود دارد تحت عنوان eci solutionكه به عمل ذخیره برق کمک می كند و باعث خاموشی تلویزیون می شود
  • همه تلویزیون های كه به تلویزیون وصل شده را قطع كنید تا مطمئن شوید مشکل از آنها نیست
  • تنظیمات برق و قدرت را در تلویزیون های اندروید مخصوصا چک كنید.
 • نوسانات برق و خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ

تلویزیون ها نسل جدید با ولتاژ پایین کار می كند كه همین امر می تواند علت خاموش روشن شدن تلویزیون باشد برای پیشگیری از بروز این اتفاقات باید تلویزیون را مستقیم به برق متصل نكنید و از محافظ های برق کمک بگیرید.

 • فلش مموری ویروسی

اتصال فلش مموری ویروسی احتمال دارد باعث بروز مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون شود این مشکل در تلویزیون های هوشمند اتفاق می افتد به اصطلاح تلویزیون شما ویروسی شده و به صورت خاموش روشن شدن مشکل بروز می كند. برای تعمیر تلویزیون سامسونگ با ما در ارتباط باشید.

 • ایراد در آی سی برد پاور

خرابی در ای سی برد هم می تواند باعث ایجاد این مشکل در تلویزیون شما شود پاور وظیفه تامین ولتاژ قطعات تلویزیون را دارد پس اگر ای سی ها تلویزیون شما ایراد د اشته باشد روشن خاموش شدن تلویزیون با مشکل روبرو می شود برای برطرف كردن و تعویض ICها پاور خازن ها را هم تعویض می كنند تا مشکلی بوجود نیاید.

 • کابل HDMI بی کیفیت

توصیه می شود از کابل ها و اتصالات با کیفیت استفاده كنید اگر ازکابل HDMI نامرغوب استفاده كرده باشید می تواند باعث بروز مشکل روشن خاموش شدن تلویزیون شود بهترین نوع کابل ها برای اتصال دیگر تلویزیون ها به تلویزیون استفاده از کابل های خود تلویزیون و کابل های اورجینال استفاده كنید.

 • خرابی مین برد در خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ

علت دیگر بروز این مشکل خرابی در مین برد است اگر مین برد شما دچار اخلال شود تلویزیون وقتی روشن است خاموش می شود و با زدن دوباره کلید پاور چراغ جلوی تلویزیون چشمک میزند ولی تلویزیون روشن نمی شود مین برد به نحوی با همه بخش های تلویزیون تاثیر میگذارد و به طور کلی فرآیند و عملكرد تلویزیون را مختل می كند. برای اطلاع از قیمت مین برد تلویزیون سامسونگ با ما تماس بگیرید.

 • از کار افتادن مدار استندبای

اگر هیچ یک از این موارد باعث ایجاد مشکل روشن خاموش شدن تلویزیون نباشد آخرین علتی كه باعث ایجاد این مشکل می شود از کار افتادن مدار استندبای آن است مدار استند بای به منظور تغذیه توان mcu و قطعات دیگر تلویزیون lcd زمانی كه تلویزیون خاموش است مورد استفاده قرار میگیرد و دلیل نام گذاری آن به استند بای همین است این مدار بر برد smps است و بوسیله ترانسفورمر سویچینگ کوچک خود قابل تشخیص است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی