خرابی تلویزیون سونی

خرابی تلویزیون سونی

خرابی تلویزیون سونی

اگر با خرابی تلویزیون سونی روبرو شده اید اولین کاری که باید بکنید تماس با پشتیبانی تلویزیون سونی می باشد. بدون شک شما هم دوست ندارید كه با خرابی تلویزیون، ناچار به تعویض آن شوید. قیمت تلویزیون بالبوده و برای خرید يک تلویزیون جدید، باید هزینه بسیاری پرداخت كنید.

این در حالی بوده كه با تعمیر تلویزیون سونی می توان، البته به شکل درست و حرفه ای، می توان تا مدتها بعد هم از این تلویزیون استفاده كرد. تعمیر تلویزیون sony، از بررسی این تلویزیون شروع شده و پس از ترمیم یا تعویض قطعات آسیب دیده، در آخر به رفع شدن مشکلات آن ختم می شود.

آنچه اهمیت دارد این بوده كه تعمیركار تلویزیون سونی بتواند منشأ اشكالات را به درستی شناسایی كرده و اقدامات موثری در برای رفع كردن آن ها انجام دهد.

در ادامه شما را با روند تعمیر تلویزیون سونی آشنا می كنیم. همكاران ما در پشتیبانی سونی انواع LCD، LED، پلاسما و سینمای خانگی این برند را با تجهیزات مدرن و پیشرفته بررسی كرده و به بهترین شکل، ترمیم می نمایند.

تعمیر خرابی تلویزیون سونی در محل

پشتیبانی سونی پیشرفته ترین امكانات و تجهیزات زمینه تعمیرات در محل تلویزیون سونی و فروش را در اختیار نیروی انسانی و كادر فنی خویش نهاده تا با ارائه برترین و باکیفیت ترین خدمات، رضایت كاربران و مشتریان این پشتیبانی را کسب كند. به علاوه برای آسودگی كاربران خدمات مرتبط با تعمیر بعضی از محصولات سونی مثل تعمیر تلویزیون بصورت تعمیر در محل به كاربران گرامی ارائه می شود.

به یاد داشته باشید كه نصب اشتباه و غیر اصولی تلویزیون سونی، می تواند در ایجاد اشكالات بسیاری سهیم باشد. نصب صحیح و بر طبق استاندارد تلویزیون بر روی دیوار یا پایه و غیره، توسط کارشناسان ما، می تواند از ایجاد این اشكالات جلوگیری كند.

خدمات تعمیر تلویزیون سونی

انواع تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی در نمایندگی تعمیرات تلویزیون قابل تعمیر می باشند. اگر تلویزیون شما با مشکلاتی چون پرش تصویر، دو نیم شدن تصویر، قطع صدای تلویزیون، روشن نشدن تلویزیون، شکستن پنل تلویزیون، کم نور و پر نور بودن بخش هایی از تصویر و … مواجه شد می توانید با مراجعه به واحد تعمیرات تلویزیون آن ها را بر طرف كنید.

تعمیر پنل تلویزیون سونی

خرابی های پنل تلویزیون كه قابل تعمیر است، خط عمودی برد اثر آب خوردگی است. در بیشتر موارد خرابی كه به علت آب خوردگی رخ می دهد قابل تعمیر است. خرابی های كه بر اثر ضربه و فشار به وجود می آیند غیر قابل تعمیر می باشند. معمولا پنل تلویزیون بر اثر نفوذ آب یا خرابی پيکسل ها دچار اشكال می شود. در نتیجه با مشکل پنل، تصویر به درستی نمایش داده نمی شود و تلویزیون باید تعمیر شود. سعی ما بر این است تا جایی كه امكان دارد پنل تلویزیون شما را تعمیر كنیم تا از تعویض آن جلوگیری شود.

هزینه تعویض پنل معمولا مقرون به صرفه نیست. باید بدانید كه این قطعه گران ترین بخش تلویزیون بوده و تقریبا معادل ارزش يک تلویزیون نو قیمت گذاری می شود. برای تعمیر پنل تلویزیون تلویزیون باید به گارگاه منتقل شود. تعمیر پنل با تلویزیون های پیشرفته انجام می شود.

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تخصص می خواهد و ما این ادعا را داریم. بک لایت را می توان نور پس زمینه تلویزیون دانست، كه اجزا راه انداز بک لایت را می توان برد پاور و برد اینورتر دانست. بک لایت در تلویزیون های LCD لامپ فلورسنت بوده و در تلویزیون های LED لامپ های led می باشند. بک لایت مانند نور پشت آپارات در سینما است پنل تلویزیون يک آپارات دیجیتال است. باید بدانید كه بک لایت جزئی از پنل بوده و برای تعمیر آن نیاز به باز كردن پنل خواهد بود. کارشناسان این پشتیبانی هر شش ماه دوره تعمیر و تعویض بک لایت را می بینند تا با تعمیر بک لایت تلویزیون های جدید آشنا شوند.

خرابی بک لایت یا لامپ های آن، اشكالاتی را در نمایش تصویر و عملكرد کلی تلویزیون ایجاد می كند و به همین دلیل هم این قطعه باید در اولین فرصت تعمیر شود. چنانچه این قطعه قابل تعمیر نباشد، تیم تعمیر تلویزیون سونی در محل اقدام به تعویض كامل آن با يک نمونه فابريک می كنند.

تعمیر مین برد تلویزیون سونی

مین برد یا مادر برد برد اصلی تلویزیون است. همه پردازش های صدا و تصویر در این قطعه صورت می گیرد. مین برد قطعات ریز و پیچیده ای دارد كه كارشناسان ما با آن آشنا می باشند. مین برد فرمان كار را به قطعات دیگر را می دهد، و علاوه بر این، سیگنال ها را از ورودی های مختلف دریافت كرده و آن ها را توسط cpu پردازش می كند. بنابراین اگر مین برد به درستی تعمیر نشود عملكرد تلویزیون با اشكال مواجه می شود. معمولا استفاده از كابل hdmi نا مرغوب باعث خرابی مین برد می شود. بهتر است هر 3 سال كابل hdmi را تعویض كنید. برای استفاده از فلش مموری آن را ویروس کشی كنید.

نوسان برق هم باعث خرابی مین برد تلویزیون می شود. برای جلوگیری از این خرابی از محافظ برق استفاده كنید. محافظ برق باید مخصوص تلویزیون باشد. تعمیر مین برد نیاز به تخصص دارد. بهتر است اگر دانش كافی ندارید از دست كاری مین برد خوداری كنید.

تلاش پشتیبانی تلویزیون سونی بر تعمیر مین برد تلویزیون است. اگر مین برد قابل تعمیر نباشد، با يک برد فابريک جایگزین می شود. به این صورت عملكرد تلویزیون شما به حالت عادی باز خواهد گشت.

تعمیر پاور تلویزیون سونی

يک از خرابی های متداول در تلویزیون های سونی خرابی برد پاور تلویزیون است كه در اکثر موارد برد قابل تعمیر است. برد پاور شامل آی سی و ترانزیستور و خازن است. معمولا برد پاور به علت فرسودگی های قطعاتی مثل خازن رخ می دهد.

فرسوده شدن خازن های برد پاور باعث سوختگی آی سی و ترانزیستور می شود. در بیشتر اوقات با تعویض آی سی str و ترانزیستور های خراب اشكال رفع می شود. در کل در بسیار موارد برد پاور قابل تعمیر بوده و بیشتر موارد برد پاور در منزل قابل تعمیر است. مگر در بعضی مواقع كه نیاز به تلویزیون های پیشرفته باشد.

برد پاور وظیفه ولت رسانی به همه بخش های تلویزیون را دارد. در صورت خرابی تلویزیون سونی در قسمت برد پاور از كار می افتد. معمولا اشكالاتی مثل چشمک زدن چراغ پاور، دیر روشن شدن تلویزیون، خاموش شدن ناگهانی تلویزیون در حال كار از برد پاور

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی