خرید تلویزیون سامسونگ یا سونی

خرید تلویزیون سامسونگ یا سونی

خرید تلویزیون سامسونگ یا سونی

ما باز هم با مقاله ( خرید تلویزیون سامسونگ یا سونی ) پیش شما آمده ایم تا اطلاعات مختصری درباره تعمیر تلویزیون سامسونگ به شما ارائه كنیم.

تلویزیون سونی بهتر است یا سامسونگ – تلویزیون ال جی بهتره یا سامسونگ یا سونی – بهترین تلویزیون سونی – کیفیت تصویر تلویزیون سونی – تلویزیون سونی یا سامسونگ نی نی سایت – نظرات درباره تلویزیون سونی – در مورد تلویزیون سونی

خرید تلویزیون سامسونگ یا سونی – مقایسه بی طرفانه!

سامسونگ و سونی دو غول سازنده سیستم های صوتی و تصویری می باشند و تقریبا كسی نیست كه نام این دو برند را نشنیده باشد. این دو برند، برندهای اصلی سازنده تلویزیون می باشند كه بیشتر در ایران فعالیت و فروش دارند و هر جا اسم بهترین نمایشگرهای دنیا مطرح می گردد قطعا دو نام آشنا به گوش خواهد رسید: سونی یا سامسونگ كدام را انتخاب كنیم؟

سونی زمانی پادشاه بی رقیب تلویزیون بود. سری قدیمی تر تلویزیون های سونی بنام premium و سری جدید تر آن بنام Bravia همی شه نمادی از تلویزیون های با كیفیت بوده اند. اما یك كمپانی كوچك كره ای بنام سامسونگ شروع به كار كرد و طی مدت نه چندان طولانی به صدر جدول تولید كنندگان تلویزیون دست یافت و قسمت زیادی از بازار های جهانی را به خود اختصاص داد.

ویژگی تلویزیون سامسونگ

تلویزیون های سامسونگ كیفیت تصویر HD،FULL HD و 4K را به نمایش خواهند گذاشت. این تلویریون ها دارای پنل ها و نمایشگرهای كوانتومی می باشند كه وضوح تصویر خیلی خوبی را پدید می آورند. خرید تلویزیون سامسونگ یا سونی

تلویزیون های تخت سامسونگ در كنار مدل های منحنی قرار گرفته اند تا برای انواع سلیقه ها كاربرد داشته باشند. پنل های به كار رفته در این محصولات از نوع AV و QLED است، كیفیت تولید تصویر در هر دو نوع بالا است. پورت های متنوع به كار رفته در این تلویزیون ها این امكان را فراهم خواهند كرد كه اتصالات متنوعی را انجام دهید.

در تلویزیون های سامسونگ فقط از گیرنده دیجیتال داخلی با امكان دریافت كانال های داخلی استفاده شده است. این محصولات قابلیت های بلوتوث و وای فای را پشتیبانی می كنند تا در صورت نیاز از آن ها استفاده كنید.

سرعت رفرش تصویر در این تلویزیون ها بسیار بالاست و افت كیفیت تصویر و یا گوشه های محو در تصاویر با سرعت بالا دیده نمی گردد و چشمانتان هنگام دیدن صحنه های پر هیجان و پر سرعت اذیت نمی شوند.

در تلویزیون های جدید سامسونگ از سیستم عامل TIZEN استفاده شده است، این سیستم عامل مخصوص سامسونگ است و حدبیشتر میزان هماهنگی را با تلویزیون های این برند معتبر نشان می دهد. خرید تلویزیون سامسونگ یا سونی

نقاط قوت تلویزیون های سامسونگ

كیفیت ساخت در تلویزیون های سامسونگ به نسبت محصولات سونی بالاتر است و ساختاری مناسب از این تلویزیون ها را شاهد خواهید بود. تلویزیون های سامسونگ خوش ساخت و دارای پردازنده مجموعهی قدرتمند و قوی می باشند كه سرعت بالا را در تحلیل كارایی ها از خود نشان می دهد. سیستم عامل TIZEN در این تلویزیون ها امكانات متنوعی را ارائه می دهد.

عمر بالای قطعات این تلویزیون ها سبب می گردد تا بتوانید برای مدت طولانی از آن ها استفاده كنید. تلویزیون های ساموسنگ با پنل AV تصاویر با كیفیت مطلوبی را ایجاد خواهند كرد كه می توانید در محیط های روشن هم آن ها را مورد استفاده قرار دهید. طراحی تلویزیون های سامسونگ در تولیدات بالا رده این كمپانی خیره كننده است و افراد زیادی را به خود جذب می كند.

نقاط ضعف تلویزیون های سامسونگ خرید تلویزیون سامسونگ یا سونی

این محصولات تلویزیون های OLED را شامل نخواهند شد، البته تلویزیون های QLED محصولات این برند می باشند كه كیفیت بالایی را در خلق تصاویر از خود نشان می دهند. میزان زاویه دید تلویزیون های سامسونگ از مدل های سونی كمتر است. قیمت تلویزیون های این برند در میان تلویزیون های سونی قرار می گیرد، البته قیمت در تلویزیون های پرچمدار بیش از دیگر برندها است. خرید تلویزیون سامسونگ یا سونی

ویژگی تلویزیون سونی

تلویزیون های سونی با كیفیت تصویرهای متنوع تولید شده اند و شما در این بین شاهد محصولاتی با كیفیت تصویر HD،FULL HD و 4K هستید. پنل های به كار رفته در تلویزیون های سونی از نوع VA،IPS و OLED است كه هر یك از آن ها كیفیت تصویر مطلوب را از خود نشان می دهند. درگاه های ورودی و خروجی بر روی این تلویزیون ها تنوع زیادی دارند و این امكان را فراهم می كنند تا انواع پخش كننده ها و تلویزیون ها را به تلویزیون سونی اتصال دهید.

گیرنده های دیجیتال داخلی در این محصولات به كار رفته اند تا همه كانال های تلویزیونی را با تنوع بالا مشاهده كنید. اتصال به اینترنت در تلویزیون سونی به صورت وای فای و یا از طریق درگاه LAN امكان پذیر است و انتخاب هر یك ار آن ها به شما بستگی دارد. خرید تلویزیون سامسونگ یا سونی

اشتراك گذاری رسانه های صوتی و تصویری از طریق بلوتوث این كار را برای كاربران آسان كرده است و از جذابیت های این تلویزیون ها به شمار می رود. سرعت رفرش بالا در این تولیدات این امكان را برایتان فراهم خواهد كرد تا تصاویر با هیجان بالا و اكشن را با كیفیت عالی مشاهده كنید و وجود تاری در تصویر از هیجان صحنه ها کم نمی کند.

بیشتر تولیدات سونی هوشمند می باشند و از سیستم عامل اندروید جهت دسترسی به امكانات هوشمند سود برده اند. خرید تلویزیون سامسونگ یا سونی

نقاط قوت تلویزیون های سونی خرید تلویزیون سامسونگ یا سونی

در میان تلویزیون هایی با برندهای مختلف، نام سونی در مورد كیفیت تصویر عالی خودنمایی می كند، تلویزیون های سونی بهترین كیفیت تصویر را به نسبت برند سامسونگ ارائه می دهد. بهترین برند تلویزیون از بابت كیفیت تصویر دارای پردازنده تصویر قدرتمند می باشند كه صحنه هایی كاملا واقعی را خلق می كنند.

سیستم عامل اندروید در این تلویزیون ها امكانات و برنامه های متنوعی را ارائه می دهد و رابط كاربری راحت این سیستم عامل امكان دسترسی به امكانات را بریتان راحت می كند. قطعات به كار رفته در این تلویزیون ها از دوام بالایی برخوردارند و عمر طولانی را ارائه می دهند.

تلویزیون های سونی انتخاب بسیار مناسبی برای دیدن صحنه های ورزشی و محتوای سریع می باشند. این تلویزیون ها رضایت بالا را به خریداران ارائه می دهند و كمترین میزان اختلال از این تلویزیون ها را گزارش داده اند.

نقاط ضعف تلویزیون های سونی

مهم ترین و اصلی ترین مشكلی كه می توان از تلویزیون های سونی گرفت قیمت بالای این محصولات نسبت به برندهای ال جی و سامسونگ است. تلویزیون های سونی با طراحی خمی ده تولید نشده اند و در مجموع طراحی این تلویزیون ها ساده تر از تولیدات سامسونگ است. با وجود اینكه استفاده از سیستم عامل اندروید چندان پیچیده نیست. اما استفاده از سیستم عامل دیگر برندها راحت تر و با رنگ و لعابی بهتر ارائه شده است.

كنتراست در تلویزیون سونی ضعیف تر از سامسونگ است و این تلویزیون ها زاویه دید متوسطی را ایجاد می كنند، البته این مشكلات در تلویزیون OLED دیده نمی گردد. صدا در این تلویزیون ها با كیفیت پایین تری از تلویزیون های سامسونگ پخش می گردد. خرید تلویزیون سامسونگ یا سونی

از لحاظ قیمت؛ خرید تلویزیون سامسونگ یا سونی

برند سونی را نمی توان یك كمپانی ارزان در زمینه ساخت تلویزیون معرفی كرد، اما وقتی كیفیت فوق العاده این تلویزیون ها را با دیگر برندها مقایسه می كنید، شاهد تفاوت فاحش كیفیت و كارایی این تلویزیون ها خواهید بود. با وجود قیمت بالای تلویزیون های سونی، این محصولات در مقایسه با كیفیتی كه ارائه می دهند، ارزش خرید را دارند و از مناسب ترین گزینه های انتخاب می باشند.

تلویزیون های سامسونگ با توجه به كیفیت و طراحی مجذوب كننده ای كه دارند قطعا می توانند انتخابی ایده آل برای كسانی كه بودجه بالایی را برای خرید تلویزیون در نظر ندارند، باشد و اما اگر محدودیت بودجه برای خرید تلویزیون ندارید توصیه می كنیم تلویزیون های سونی را خریداری كنید.

چون علاوه بر كیفیت بالایی كه دارند، قطعات آن هم نسبت به دیگر برندها با دوام تر است. در كل می توان گفت با توجه به اختلاف قیمت بسیار زیاد میان این دو برند، تلویزیون های سامسونگ بسیار مقرون به صرفه تر می باشند. پس برای خرید تلویزیون سامسونگ یا سونی باید به اولویت های خود توجه کنید.

خرید تلویزیون سامسونگ یا سونی ؟ کدام را انتخاب کنیم؟

دوام و كارایی تلویزیون سامسونگ یا سونی كدام بهتر است؟ طول عمر بالای یك محصول نشان خواهد داد كه قرار است برای مدت طولانی از آن استفاده كنید. شاید عیب یابی این موضوع در مورد تلویزیون های تولید شده در برندهای خوش نام سونی و سامسونگ چندان عادلانه نباشد.

این برندهای معتبر هر ساله تكنولوژی های جدید و پیشرفته ای را در محصولاتشان ایجاد خواهند كرد، این تغییر در مورد ساخت قطعات و طراحی آن ها هم صادق است. میزان ماندگاری كیفیت این تلویزیون ها تا حدی متفاوت است و علاوه بر تغییر در كیفیت قطعات به كار رفته، پس از مدتی كیفیت ایجاد تصاویر، سطح نور پس زمینه، سرعت سیستم عامل و مواردی این چنین تغییر خواهند كرد.

امكان دارد این عیب یابی همچون دیگر عیب یابی ها به صورت قطعی در مورد همه مدل ها صادق نباشد، اما در مجموع با توجه به نظر كاربران، تجربه چندیدن ساله، سوال از صاحب نظران و كارشناسان این نتیجه حاصل شده است كه تلویزیون های سونی بالا ترین سطح كیفیت و ماندگاری آن را به خود اختصاص داده اند.

شما می توانید سال ها از تلویزیون های این برند استفاده كنید و شاهد ماندگاری كیفیت در ساخت قطعات و حفظ كیفیت در صدا و تصویر باشید. خرید تلویزیون سامسونگ یا سونی

برند سامسونگ در رده بعدی قرار گرفته است. چون این محصولات در مدل های بالا رده كیفیت مطلوبی را برای مدت طولانی ارائه خواهند داد و كیفیت تصویر هم تا حدی برای زمان طولانی باقی خواهد ماند.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی