خط افتادن روی تلویزیون

خط افتادن روی تلویزیون

خط افتادن روی تلویزیون

اگر می خواهید مشکل خط افتادن روی تلویزیون خود را هرچه سریعتر رفع کنید، با سرویس تی وی همراه باشید. کیفیت تصویری که در یک تلویزیون مشاهده می کند بعد از گذشت مدت زمانی از خرید و استفاده امکان دارد به تدریج کاهش پیدا کرده و تصویر ارائه شده کیفیت و وضوح اولیه را از دست بدهد. خط افتادن روی تلویزیون که به مشکل مختلفی مشاهده می شود، یکی از موارد مهم روی کیفیت تصویر نمایش داده شده در تلویزیون بوده که علت آن را می توان به خود مراجعین ربط داد.

خطوط افقی روی تلویزیون – خط افقی در تلویزیون – علت پیدا شدن خطوط افقی روی صفحه تلویزیون – از بین بردن خط روی صفحه ال ای دی

پشتیبانی تلویزیون ال جی سرویس تی وی همیشه درکنار شماست!

برای اطلاعات بیشتر با 02122873005 نماس بگیرید!

در این جا با بررسی انواع این مشکلات و علل ایجاد آن، راه کار های پیش رو برای حل این مشکل را بررسی می کنیم. در ضمن بهتر است بدانید برای تعمیر و تعویض پنل می توانید با پشتیبانی تلویزیون ال جی در ارتباط باشید.

خط افتادن روی تلویزیون چه دلایلی دارد؟ برای رفع مشکل چه باید کرد؟

موارد مهمی مثل ضربه خوردن به پنل تلویزیون، پرت شدن اشیا به سمت نمایشگر تلویزیون، شکستن LCD، آب خوردگی تلویزیون و نوسانات برقی از جمله عوامل آسیب رسان به انواع تلویزیون ها می باشند. مشکل در کابل های گیرنده تصویر هم از دیگر علل خط افتادن روی تلویزیون است.

گاهی هم در آی سی پردازشگر تصویر مشکل ایجاد شده و آن قطع می شود. کارت گرافیکی متصل به پنل تلویزیون هم در صورت قطع شدن می تواند عامل خط افتادن روی تلویزیون باشد. شکستگی LCD، مشکل و ایجاد مشکل در برد تیکان تلویزیون، مشکل و ایجاد مشکل در بک لایت و موارد مهم بسیاری از این دست می توانند عامل رخ دادن این خطوط باشند.

علل و عوامل اشاره شده می توانند موجب خط افتادن روی تلویزیون شوند. برای همین باید به بخش های سخت افزاری اشاره داشت که در صورت آسیب و مشکل آن ها، این خطوط روی تلویزیون مشاهده خواهند شد. گاهی این خطوط زمان قطع شدن و پارگی فلت تصویر متصل با پنل تلویزیون ظاهر می شوند.

خط افتادن روی تلویزیون چگونه مشاهده می شود؟

اول از همه باید به انواع خطوط روی تلویزیون اشاره کنیم. این خطوط می تواند به رنگ ها و مشکل مختلفی دیده شود. قطعا علل ایجاد هر یک هم متفاوت خواهد بود. خطوط می توانند سیاه رنگ یا سفید رنگ باشند. همینطور امکان دارد خطوطی رنگی از جمله بنفش و سبز هم روی صفحه تلویزیون مشاهده شوند.

گاهی خطوط نمایشگر تلویزیون فقط در یک بخش از تلویزیون دیده می شوند و گاهی این خطوط در کل صفحه مشاهده خواهند شد. خط های مورب هم حالت دیگر خط افتادگی تلویزیون بوده که مراجعین امکان دارد با آن روبرو شوند. گاهی خطوط روی تلویزیون به شکل موقت و دائمی مشاهده می شوند. معمولا خط های اول در یک قسمت ظاهر شده و به تدریج به بخش های دیگر صفحه نمایش تلویزیون هم گسترش پیدا می کنند.

مورد مهم دیگر در برای این خطوط است. خط افتادن روی تلویزیون هم می تواند به شکل خطوط افقی و هم خطوط عمودی باشد. این خطوط هم به شکل مجزا و هم با هم دیگر روی نمایشگر دیده خواهند شد.

خط افتادن روی تلویزیون

راهکارهای حل مشکل خط افتادن روی تلویزیون

نخستین کاری که با دیدن اولین خط روی نمایشگر تلویزیون باید انجام داد مراجعه به یک پشتیبانی تلویزیون معتبر و قابل اعتماد است. پشتیبانی تلویزیون ال جی می تواند گزینه معتبر و قابل اطمینانی باشد. سرویسکاران تلویزیون تلویزیون را بررسی می کنند تا علت ایجاد مشکل را پیدا کند و راه حل های تعمیری را از سر بگیرند. بررسی دقیق بر اساس مدل و برند تلویزیون باید صورت بگیرد چون امکان دارد فناوری های یک مدل با دیگر مدل ها دارای تفاوت هایی باشد.

اگر خط های روی تلویزیون به دلیل ضربه یا آبخوردگی ایجاد شده باشند

تنها روش حل مشکل، تعویض پنل تلویزیون می باشد!

سرویسکاران باید متحرک بودن، دائمی یا موقتی بودن و نوع خطوط روی نمایشگر را هم در نظر گرفته و اقدامات لازم را در پیش بگیرند. تست تصویر و تست همه کانال های تلویزیون برای اطمینان از این که مشکل ریشه فنی دارد، قبل از هر اقدام تعمیری اهمیت زیادی دارد. سرویسکاران تصویر تلویزیون را تست می کنند و همه اتصالات و کابل های گیرنده تلویزیون را مورد بررسی قرار خواهند داد تا مطمئن شوند که مشکل خط افتادن روی تلویزیون مربوط به مشکلات فنی درون تلویزیون است. ضربه و آب خوردگی پنل خود می تواند مسیر تعمیر و حل مشکل خطوط روی تلویزیون را مشخص کند.

اگر ثابت شود که مشکل خط افتادن روی تلویزیون به مشکل یک بخش سخت افزاری مربوط می شود، تعمیر مورد نیاز در آن زمینه صورتمی گیرد. مثلا اگر فلت تصویر متصل به پنل تلویزیون دچار پارگی و قطع شدگی شده باشد، با تعمیر و تعویض آن مشکل خطوط روی تلویزیون را حل می کنند. تعمیر برد تیکان یا تعویض آن هم از دیگر رویکرد های تعمیر خط افتادگی روی نمایشگر تلویزیون است.

پیشگیری از خط افتادن روی پنل تلویزیون

در هر صورت باید از ایجاد مشکلات جدی در تلویزیون پیشگیری شود تا این که کار به تعمیر اختصاصی برسد. پرهیز از ضربه و آسیب به تلویزیون و پیشگیری از آب خوردگی پنل تلویزیون می تواند از خط افتادن روی تلویزیون پیشگیری کند.

هرگز با پارچه های خیس یا پاک کننده های شیمیایی اقدام به تمیز کردن تلویزیون نکنید. از سوی دیگر محافظ برق مطمئن هم می تواند تاثیرات خوبی داشته باشد. اگر خطوط روی تلویزیون را مشاهده کردید، باید مدت زمان کوتاه تری از تلویزیون مورد نظر استفاده کنید و در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر و بررسی، آن را به پشتیبانی تلویزیون ال جی ارسال کنید.

همین حالا با پشتیبانی تلویزیون ال جی تماس بگیرید!

تعمیر و تعویض آی سی پردازشگر تصویر، تعمیر و تعویض بک لایت، تعمیر و تعویض LCD تلویزیون، تعمیر و تعویض پنل و … از دیگر راه حل های موجود برای حل مشکل خط افتادن روی تلویزیون است. بعضی از این راه حل های تعمیری مثل تعویض LCD یا تعویض پنل LCD تلویزیون هزینه زیادی دارد. به هر حال با توجه به به تشخیص یک تعمیرکار باتجربه، باید برای تعمیر و تعویض قطعات مختلف تلویزیون مورد نظر اقدامات لازم را انجام داد. برای رفع مشکلات مربوط به پنل و یا نمایشگر تلویزیون همین حالا با پشتیبانی تلویزیون ال جی تماس بگیرید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی