روشن نشدن تلویزیون

روشن نشدن تلویزیون

روشن نشدن تلویزیون

چرا تلویزیون روشن نمی شود؟ يا علت روشن نشدن تلویزیون در چیست؟ وقتی با صفحه سیاه این جعبه جادویی روبه رو می شوید و هر آنچه را كه می دانید پیاده می كنید تا تصویر تلویزیون شما برشود و بتوانید از تلویزیون خود استفاده كنید، اما موفق نمی شود. پشتیبانی تلویزیون سونی در کنار شماست!

این اشكال می تواند ریشه در مسائل گوناگونی داشته باشد كه تشخیص آن از عهده كاربر خارج بوده و بدون شک باید به يک پشتیبانی معتبر تعمیر تلویزیون مراجعه كنید.

تنها يک كارشناس و تعمیركاران حرفه ای و مجرب بوده كه می تواند ریشه این مشکل را به درستی کشف و مسیر دقیق تعمیر و تعمیر و بهبودی تلویزیون را انتخاب و اجرا كند. پس توصیه می كنیم وقتی تلویزیون روشن نمی شود و شما موارد پایه و ابتدایی نظیر اتصال به منبع برق، تنظیمات آنتن و اینگونه موارد را بررسی كردید و همچنان اشكال پایدار است؛ دست نگه دارید و درخواست کمک كنید.

 

سرویس تی وی نمایندگی حرفه ای تعمیرات انواع تلویزیون سونی، ال جی و سامسونگ بوده و شما در هرکجای تهران و کرج که باشید می توانید روی خدمات این مجموعه حساب کنید!

02122873005

 

روشن نشدن تلویزیون ال جی ، سونی ، سامسونگ

همه مواردی كه در این مقاله در رابطه به علت روشن نشدن تلویزیون بیان شده اند برای تلویزیون های برندهای مختلف كاربرد دارد؛ پس با استفاده از مطالب بیان شده در این مقاله می توانید برای اشكالات:

  • علت روشن نشدن تلویزیون سامسونگ
  • علت روشن نشدن تلویزیون ال جی
  • علت روشن نشدن تلویزیون سونی
  • علت روشن نشدن تلویزیون پاناسونیک

و دیگر برندها استفاده کنید. البته لازم به ذكر است در صورت بروز اشكال فنی باید از تعمیركاران حرفه ای برند و تلویزیون خود برای بررسی تلویزیون کمک بگیرید. در ادامه مقاله اقدامات لازم برای بررسی و پی بردن به اینكه آیا علت روشن نشدن تلویزیون اشكال فنی و حرفه ای است يا يک اشكال ساده و قابل حل توسط خوتان است را توضیح می دهیم.

قبل از هر اقدامی هر USB يا فلش مموری، كنسول های بازی و تلویزیون های دیگر مثل دی وی دی، ریسیور و… را از تلویزیون جدا كنید.

تلویزیون روشن نمی شود اما چراغ استندبای روشن است

روشن شدن چراغ استندبای وقتی تلویزیون خاموش است، امری طبیعی است. اما در صورتی كه هر چه تلاش می كنید تلویزیون روشن نمی شود، تنها موردی كه می ماند ریموت كنترل است.

پیشنهاد می كنیم ابتدا باتری كنترل را تعویض كنید. همچنین خود ریموت كنترل می تواند خراب شده باشد يا چیزی مانع عبور سیگنال مادون قرمز شده باشد، ای پی بردن به این كه علت روشن نشدن تلویزیون از ریموت كنترل است يا خیر، سعی كنید تلویزیون خود را بدون ریموت روشن كنید.

موقعیت دکمه پاور بسته به مدل تلویزیون شما متفاوت است. این دکمه معمولا در بخش كناری يا پشت تلویزیون قرار دارد. در صورتی كه تلویزیون روشن شد یعنی اشكال از كنترل تلویزیون بوده كه يا به تعویض باتری نیاز دارد يا باید تعمیر شود.

در صورتی كه از این طریق توانستید تلویزیون خود را روشن كنید؛ پس اشكال از ریموت كنترل شما خواهد بود. برای بررسی اینكه آیا كنترل شما كار می كند يا خیر باید اقدام به تست ریموت كنترل تلویزیون خود کنید.

تلویزیون را به مدت ۳۰ ثانیه از برق جدا كنید سپس آن را به يک پریز برق دیگر كه مطمئن هستید درست كار می كند متصل كنید. در صورتی كه همچنان تلویزیون شما روشن نمی شود باید از يک تعمیركاران حرفه ای کمک بگیرید.

تلویزیون روشن نمی شود و چراغ استندبای خاموش است

بدون استفاده از ریموت، يکی از دکمه های تلویزیون را بفشارید.

در صورتی كه هنگام كار با كنترل، چیزی روی صفحه ظاهر می شود، این تایید می كند كه تلویزیون شما روشن است. در صورتی كه كنترل تلویزیون باعث نمی شود چیزی روی صفحه ظاهر شود احتمالا ریموت شما اشكال دارد و باید آن را بررسی كنید.

نمایندگی تلویزیون ال جی در محل

تلویزیون را به مدت 30 ثانیه از برق بکشید و سپس آن را به يک پریز برق دیگر متصل كنید

مورد بعدی كه باید بررسی كنید، وجود هر اشكال برق در تلویزیون است. تلویزیون را به مدت 30 ثانیه از برق جدا كرده و هنگام اتصال دوباره، مستقیما آن را به پریز برق كه مطمئن هستید كار می كند وصل كنید.

در صورتی كه چراغ استندبای روشن شود، تلویزیون شما در حال دریافت برق بوده و احتمالا روشن می شود. این بدان معنبوده كه در خروجی اصلی يا در صورت استفاده از محافظ برق، اشكالی وجود دارد.

تلویزون روشن نمی شود و چراغ استندبای چشمک می زند

در صورتی كه دوشاخه تلویزیون خود را به محافظ وصل می كنید، امكان دارد محافظ برق فرسوده شده باشد و ولتاژ لازم برای تلویزیون شما را تامین نكند، در نتیجه تلویزیون روشن نمی شود و چراغ استند بای مرتب چشمک می زند. اما در صورتی كه از سالم بودن محافظ برق تلویزیون خود مطمئن هستید، احتمالا تلویزیون شما اشكال فنی دارد و باید از يک تعمیركاران حرفه ای کمک بگیرید.

ریست كردن برای حل اشكال روشن نشدن تلویزیون

امكان دارد اشكال روشن نشدن تلویزیون ال جی، سامسونگ و دیگر برندها با ریست كردن حل شود، برای ریست كردن تلویزیون خود دو شاخه تلویزیون را از جریان برق جدا كنید؛ دکمه پاور روی خود تلویزیون را حداقل 10 ثانیه نگه دارید سپس چند دقیقه صبر كرده و بعد كابل تلویزیون را به برق متصل و تلویزیون را روشن كنید. پشتیبانی تلویزیون ال جی همراه شماست!

جمع بندی:

به غیر از مواردی كه بیان كردیم، موارد حرفه ای فراوانی می توانند علت روشن نشدن تلویزیون ال جی، سامسونگ، فیلیپس، سونی و … شوند؛ مثل برد اصلی، ماژول و قطعات داخلی تلویزیون. همچنین فیوزهای داخلی می توانند دچار اشكال شده باشند كه تعمیر هر کدام از این موارد نیازمند تخصص و مهارت در تعمیر تلویزیون بوده كه از حساسیت بالایی برخوردارند.

همچنین همان طور كه پیش تر بیان كردیم، امكان دارد علت روشن نشدن تلویزیون سونی با ال جی يا سامسونگ متفاوت بوده و به طور کلی در هر برند و مدلی تعمیر این تلویزیون فرق می كند؛ پس توصیه می كنیم از هر اقدام در راستای تعمیر روشن نشدن تلویزیون جلوگیری كنید تا از آسیب به تلویزیون و خسارات مالی پیشگیری شود.

در صورتی كه با انجام مراحلی كه ذكر كردیم اشكال روشن نشدن تلویزیون تان همچنان برقرار بود؛ بهترین راه حل تماس با سرویس تی وی و يا ثبت درخواست تعمیر به صورت آنلاین است تا در سریع ترین زمان تعمیركاران حرفه ای تلویزیون به محل شما اعزام شود. پشتیبانی تلویزیون سامسونگ با شماست!

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی