ریست فکتوری تلویزیون ال جی

ریست فکتوری تلویزیون ال جی

ریست فکتوری تلویزیون ال جی

ریست فکتوری تلویزیون ال جی یا همان بازگشت به تنظیمات کارخانه قابلیتی بوده که برای ترمیم وضعیت نرم افزاری تلویزیون های هوشمندی چون تبلت و گوشی کاربرد فراوان دارد. ریست فکتوری تلویزیون ال جی هم به همین شکل بعد نرم افزاری تلویزیون را بازگردانی می کند. همان طور که می دانید پس از ریست فکتوری در گوشی موبایل همه تنظیمات و ابعاد دستوری به حالت پیش فرض تغییر می کنند. مشکل ریست شدن تلویزیون ال جی و راه اندازی تلویزیون ال جی هم نیاز به مراحلی دارد.

ریست فکتوری تلویزیون ال جی هم موجب حضور دوباره حالت پیش فرض می شود. ادامه مطلب پیش رو را از دست ندهید تا به شما بگوییم برای بازگشت به تنظیمات کارخانه در تلویزیون ال جی باید چه کرد. با وب سایت پشتیبانی تلویزیون ال جی همراه باشید.

چه زمانی باید ریست فکتوری تلویزیون ال جی انجام دهیم؟

به هر حال ریست فکتوری تلویزیون ال جی قدرت زیادی برای حل مشکلات سیستمی ندارد. این پروسه فقط تنظیمات تلویزیون را به حالت اولیه منتقل می کند و کاربرد دیگری ندارد. اما گاهی مشکل هنگ کردن تلویزیون با یک ریست ساده حل می شود. رمز ریست تلویزیون ال جی در دفترچه ذکر شده است.

ریست فکتوری تلویزیون ال جی و دیگر برندهای موجود در بازار امکان دارد تغییراتی در تنظیمات به وجود آورد که دیگر قابل برگشت نباشد. توصیه می شود پیش از تصمیم به انجام این کار با کارشناسان پشتیبانی تلویزیون ال جی سرویس تی وی مشورت کنید.

نحوه ریست فکتوری تلویزیون ال جی

ریست فکتوری تلویزیون ال جی کار چندان دشواری نیست. باید به منوی اصلی تلویزیون مراجعه کنید و گزینه مرتبط به آن را پیدا کنید. برای پیدا کردن گزینه ریست فکتوری مدل تلویزیون اهمیت دارد.

بازگشت به تنظیمات کارخانه در تلویزیون ال جی Netcast System

اگر تلویزیون ال جی مورد نظر از Netcast System استفاده می کند، برای شروع فرآیند ریست فکتوری تلویزیون ال جی، دکمه SETTINGS ریموت کنترل را بفشارید. می توان از گزینه Home و منوی موجود در آن هم برای حضور در بخش تنظیمات استفاده کرد.

سپس از نوار کناری سمت چپ گزینه Reset to Factory Default را انتخاب کنید. در آخر پیام هشدار را تایید کرده و تلویزیون را ریست کنید. برای کسب راهنمایی های بیشتر همواره می توانید با پشتیبانی سرویس تی وی تماس بگیرید.

بازگشت به تنظیمات کارخانه در تلویزیون ال جی WebOS System

اگر تلویزیون ال جی مورد استفاده شما شامل WebOS System است، اول باید به تنظیمات تلویزیون بروید. سپس به قسمت General Menu رفته و گزینه Reset to Initial Settings را انتخاب کنید. در این مرحله پیام هشداری از طرف تلویزیون نشان داده می شود که درباره اطمینان شما از انجام پروسه ریست فکتوری سوال می پرسد. با تایید گزینه بله، ریست فکتوری تلویزیون ال جی شروع می شود.

چه تنظیماتی در ریست فکتوری تلویزیون LG تغییر می کنند؟

در پروسه ریست فکتوری تلویزیون ال جی، همه تنظیماتی که کاربر به شکل دستی آن ها را تغییر داده است؛ به حالت اولیه خود بر می شوند. در این راستا تنظیمات و اطلاعاتی که مرتبط با نحوه استفاده از تلویزیون می شوند هم قرار دارند.

مثلا همه اطلاعاتی که در خصوص جستجوی کانال ها انجام داده اید پس از تمام شدن فرآیند ریست فکتوری تلویزیون LG پاک می شوند. تنظیماتی چون رنگ، نور و صدا تغییر کرده و معمولا پس از ریست به حالت متوسطی انتقال پیدا می کنند. پس اگر وضعیت تنظیماتی تلویزیون وضعیت ایده آلی برایتان پیدا کرده است، شاید بهتر باشد از انجام ریست فکتوری منصرف شوید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی