سرویس تلویزیون ال جی

سرویس تلویزیون ال جی

سرویس تلویزیون ال جی

ما باز هم با مقاله ( سرویس تلویزیون ال جی ) پیش شما آمده ایم تا اطلاعات مختصری درباره تعمیر تلویزیون ال جی به شما ارائه كنیم. سرویس تی وی به عنوان مجموعه تخصصی خدمات تعمیر تلویزیون ال جی و مجموعه تعمیر تلویزیون های LED و LCD LG در انواع آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی است. ما در زمینه سرویس تلویزیون ال جی آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می كنیم كه با كیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه كنیم.

سرویس تی وی دارای بخش مجزایی برای تعمیر تلویزیون ها و كارشناسان مجربی است كه به طور اختصاصی در زمینه تعمیر تلویزیون LED و LCD ال جی در انواع مدل ها توسط سرویس تی وی به عنوان مجموعه تخصصی خدمات تعمیر ال جی آموزش دیده اند و این امر باعث ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

مزایای سرویس تلویزیون ال جی با سرویس تی وی

این مجموعه دارای سه شعبه واقعی در سطح تهران است كه خدمت رسانی به مشتریان را تسهیل و تسریع می كند. از دیگر خدمات قابل توجه این تعمیرگاه مجاز LG می توان به استفاده از قطعات یدكی اصلی تلویزیون های ال جی و ضمانت قطعات و همینطور ضمانت سرویس تعمیر به مدت ۶ ماه پس از ارائه اشاره كرد.

بعلاوه، این مجموعه مجاز و معتبر به منظور افزایش هر چه بیشتر رضایتمندی مشتریان، در هنگام ارایه خدمات، همی شه تخفیف های ویژه ای را برای آن ها در نظر می گیرد.

ضمانت سرویس و تعمیر

اگر اختلال مجدد تلویزیون ال جی شما از همان مشكلی باشد كه شما برای رفع آن با سرویس تماس گرفته باشید و كمتر از یک ماه از خدمات ما گذشته باشد طبق ضمانت تعمیر و رفع عیب تلویزیون شما رایگان انجام می گردد.

تعیین زمان خدمات توسط شما

پس از تماس تلفنی شما با تعمیرگاه و ثبت درخواست سرویس تلویزیون ال جی خود، تعمیركار ما در سریعترین زمان ممكن با شما تماس گرفته و پس از هماهنگی طبق وقتی شما اعلام می كنید جهت ارائه خدمات سرویس تلویزیون ال جی در محل حاضر می گردد.

مشكلات متداول در سرویس تلویزیون ال جی

در سالهای اخیر، تولیدكنندگان شركت ال جی، به صورت گسترده ای به ساخت تلویزیون های هوشمند با ساختارها و قابلیت های متفاوت روی آورده اند. این تلویزیون ها با توجه به قابلیت های گسترده ای كه دارند از قطعات مختلف و حساسی تشكیل شده اند و امكان دارد گاهی دچار اشكال شده و نیازمند سرویس و تعمیر تخصصی شوند.

در چنین شرایطی باید با مركز های تعمیر ال جی یا تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی تماس گرفته و درخواست راهنمایی كنید. از جمله مشكلات احتمالی كه امكان دارد برای تلویزیون های LED LG به وجود آید می توان به موارد زیر اشاره كرد:

خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون LED ال جی

این مشكل جزء مشكلات رایج در تلویزیون است. تلویزیون به صورت ناگهانی خاموش می گردد و به حالت استند بای می رود.

این مشكل می تواند بر اثر فرسودگی قطعات اتفاق افتاده باشد همینطور اگر تلویزیون روشن نمی گردد، باید تا كابل اچ دی ام آی را هم عیب یابی كنید. همینطور اگر كابل hdmi تقلبی باشد می تواند به برد تلویزیون آسیب برساند، در نتیجه لازم است تا از كابل اورجینال استفاده كنید.

علاوه بر این خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون می تواند بخاطر نوسانات برق، سوختن آی سی برد پاور، خرابی مدار استند بای، وصل كردن فلش ویروسی به تلویزیون و…. هم اتفاق افتاده باشد.

پرش تصویر در تلویزیون LED ال جی

وقتی تصویر تلویزیون مدام دچار پرش می گردد، یعنی تلویزیون یك مشكلی دارد. معمولا در این صورت مشكل از مین برد، اختلال پنل، مشكل پاور، ضعیف بودن لامپ LED تلویزیون و… است. پس لازم است تا هر یك از این مواردی كه گفته شدند، به صورت دقیق در سرویس تلویزیون ال جی عیب یابی شوند.

تركیب شدن و مبهم بودن رنگ ها در تصویر تلویزیون LED ال جی

گاهی امكان دارد كه هنگام تماشای تلویزیون متوجه شوید كه رنگ ها به هم ریخته اند و همچونا دو رنگ متفاوت را به یك رنگ ببینید. همینطور امكان دارد كه نوشته و حروف لاتین را به صورت مبهم یا به صورت هاشور زده شده ببینید. در این صورت احتمالا پنل یك مشكلی دارد و به احتمال زیاد نیاز است تا پنل تعویض گردد.

كم نور بودن یا پر نور بودن قسمتی از تصویر

یكی دیگر از مشكلات رایجی كه امكان دارد برای تلویزیون شما ایجاد گردد، پر نور بودن یا كم نور بودن بخش هایی در تصویر است. این مشكل عموما بخاطر اختلال بك لایت رخ می دهد. به عبارتی این مشكل به خاطر برخورد TFT به پنل تلویزیون رخ می دهد. در این صورت لازم است تا بك لایت تعویض گردد. اما اگر امكان تعویض بك لایت وجود نداشت، لازم است تا پنل در سرویس تلویزیون ال جی تعویض گردد.

مشكل صدای تلویزیون LED ال جی

وقتی تلویزیون صدا ندارد، لازم است تا مواردی از قبیل وصل بودن صحیح كابل اچ دی ام آی به تلویزیون، وصل بودن هدفون یا رسیور به تلویزیون عیب یابی شوند. همینطور باید تا تنظیمات صدا هم عیب یابی گردد. همینطور لازم است تا كابل های صوتی را عیب یابی كنید و اگر نسبت به سلامت آن ها مشكوك هستید، كابل های صوتی را تعویض كنید.

چه موقع تلویزیون LED ال جی به تعمیر نیاز دارد؟

 • وقتی تصویر تلویزیون دارای پرش است.
 • وقتی تمایز بین رنگ ها در تصویر تلویزیون مشخص ناست.
 • وقتی بخشی از تصویر پر نور و بخشی دیگر دارای نور كمی است.
 • سرویس تلویزیون ال جی برای وقتی که تصویر تلویزیون بی كیفیت است.
 • وقتی تصاویری همچون ابر سفید درون تصویر دیده می گردد.
 • وقتی پیكسل های روی صفحه گیر كرده اند.
 • وقتی یك تصویر به صورت موقت روی تلویزیون ثابت می ماند.
 • وقتی رنگ ها اشتباه دیده می شوند.
 • وقتی رنگ مشكی خاكستری دیده می گردد.
 • وقتی حدبیشتر رزولوشن در تلویزیون نمایش داده نمی گردد.
 • وقتی تلویزیون روشن نمی گردد.
 • سرویس تلویزیون ال جی برای وقتی که وقتی تلویزیون صدا ندارد.
 • وقتی صدا وجود دارد اما تصویر نداریم.
 • وقتی صدا با تاخیر می آید.
 • وقتی تلویزیون به WIFI متصل نمی گردد.

نكات مهم در استفاده و نگهداری از تلویزیون LED و LCD ال جی

 • تلویزیون را در مكانی قرار دهید كه از نور مستقیم آفتاب دور باشد و حتی الامكان نور كمتری روی صفحه تلویزیون تابیده گردد.
 • تلویزیون را در مكانی قرار دهید كه از تلویزیون های حرارتی، رادیاتورها و رطوبت دور باشد.
 • حواستان باشد كه سوراخ های تهویه پشت تلویزیون پوشانده نگردد تا تبادل حرارتی به راحتی انجام گیرد.
 • تلویزیون را با فاصله مناسبی از دیوار قرار دهید تا گردش آزادانه هوا به راحتی صورت گیرد.
 • تلویزیون را با پارچه خیلی خیس و تمیز كننده های شیمیایی تمیز نكنید این كار امكان دارد باعث آسیب رسیدن به پنل تلویزیون گردد.
 • از وارد شدن هر ضربه به تلویزیون مخصوصا تلویزیون های LED كه ظرافت زیادی دارند خودداری كنید.
 • برای جلوگیری از آسیب های ناشی از نوسان های برق حتماً از یك محافظ و یا ترانس استفاده كنید.

نحوه ارائه خدمات سرویس تلویزیون ال جی به چه صورت است؟

جهت استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون LED ال جی، شما باید ابتدا از طریق ثبت سفارش به صورت آنلاین و یا به صورتی تلفنی، درخواست خود را ثبت كنید. سپس كارشناس مربوطه پس از ثبت درخواست شما، بلافاصله با شما تماس می گیرد و مشكل تلویزیون را با جزئیات بیشتر از شما می پرسد. سپس متناسب با مشكل تلویزیون، امكان دارد كه تعمیر در منزل یا محل كار شما و یا این كه در كارگاه تعمیر انجام گردد.

اگر امكان تعمیر تلویزیون در محل وجود داشته باشد، كارشناسان در زمان تعیین شده به محل مراجعه می كند و مشكل تلویزیون LED ال جی شما را بر طرف می كند. اما اگر تعمیر، نیاز به محیط كارگاه داشته باشد، تلویزیون توسط شما و یا توسط پیك ویژه شركت به كارگاه تعمیر، جهت انجام تعمیر منتقل می گردد. همینطور پس از انجام سرویس تلویزیون ال جی شما ضمانت هم می گردد.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی