شماره تعمیر تلویزیون سامسونگ

تماس با شماره تعمیر تلویزیون سامسونگ

شماره تعمیر تلویزیون سامسونگ

شماره تعمیر تلویزیون سامسونگ در سرویس تی وی 02122873005 بوده و شما می توانید در هرکجای تهران و کرج که هستید از نمایندگی خدمات پس از فروش این مجموعه برای تعمیرات تخصصی تلویزیون استفاده کنید.

تلویزیون سامسونگ یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین محصولات در بازار صوتی و تصویری ایران می باشد که با گذشت زمان یا دخالت کاربر در اجزای آن دچار مشکل می شود. در واقع نه فقط تلویزیون سامسونگ، بلکه هر تلویزیونی با گذر از عمر مفید خود دچار اختلالاتی در تصویر و دیگر اجزا می شود که فقط با حضور کارشناس حرفه ای می توان آن ها را به طور حتمی رفع کرد.

سرویس تی وی یکی از بهترین مراکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ محسوب می شود که با تجهیزات پیشرفته خود می تواند در سریع ترین زمان ممکن کارشناس مربوطه را به محل اعزام کند.

 

سرویس تی وی با بهترین هزینه های تعمیرات تلویزیون سامسونگ در کنار شماست!

تماس با شماره تعمیر تلویزیون سامسونگ

همانطور که اشاره کردیم سرویس تی وی یکی از بهترین مراکزی است که می تواند به شما در تعمیرات تلویزیون کمک کند تا دوباره از تماشای تلویزیون لذت ببرید. این مرکز تعمیراتی معتبر دارای بهترین و کاربلدترین تعمیرکاران برای بررسی تلویزیون هاست که می توانند در سریع ترین زمان ممکن مشکلات شما را حل کنند.

 

در هرکجای تهران که ساکن باشید، سرویس تی وی برای تعمیر تلویزیون سامسونگ در کنار شماست، ما در شرق، غرب، شمال و جنوب تهران + کرج نمایندگی های فعال داریم تا روند تعمیرات به سریع ترین شکل ممکن انجام شود.

متداول ترین مشکلات در مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ

روشن و خاموش شدن تلویزیون سامسونگ

این مشکل یكی از عیوب متداول در تلویزیون LED سامسونگ سری ۵ مانند D5000 , D5500 , D5950 است و در بیشتر موارد بعلت خرابی برد اصلی تلویزیون ظاهر می شود. تعویض نرم افزار تلویزیون، تعویض آی سی حاوی نرم افزار، تعویض قطعات مربوط به بخش حافظه تلویزیون و در نهایت تعویض كامل برد اصلی تلویزیون مراحل مختلف برای تعمیر تلویزیون سامسونگ در این مشکل است.

دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ

این مشکل مختص تلویزیون های LCD سامسونگ است، و بیشتر به علت مشکل در بخش پاور برد دستگاه ایجاد می شود. معمولا در ابتدای ظهور مشکل، پس از دقایقی روشن ماندن و چشمک زدن چراغ استندبای، تلویزیون روشن می شود و به مرور زمان بیشتر شده و در نهایت با آسیب رسیدن به بخش برد اصلی تلویزیون به خاموشی كامل فرو می رود. برای رفع این مشکل با شماره تعمیر تلویزیون سامسونگ در تماس باشید.

هاله سیاه روی تصویر سامسونگ

این خرابی در تلویزیون های ال ای دی سری H سامسونگ مدل UA48H5590 به وجود می آید كه برای بهترین حالت تعمیر آن، باید بک لایت به صورت كامل تعویض شود. در قسمت بک لایت بعد از مدتی LEDهای تلویزیون شروع به خاموش شدن می كنند و هاله سیاه بر روی تصویر ایجاد می كنند.

تصویر از قسمت بالا تاریک و روشن می شود و تصویر دو تایی می شود

این مشکل در قسمت پنل (صفحه نمایش) ایجاد می شود و یكی از مشکلات متداول سری ۵ و مدل های ۵۵۰۰ و ۵۵۵۰ و ۵۰۰۰ است. شماره تعمیر تلویزیون سامسونگ در همین وب سایت درج شده است و می توانید از آن برای ارتباط با ما استفاده کنید.

قطع شدن تصویر تلویزیون سامسونگ

با خرابی برد تیكان كه آخرین مرجع پردازش تصویر قبل از اعمال به پنل تلویزیون است تصویر تلویزیون قطع می شود. البته در این حالت نور زمینه و یا بک لایت وجود دارد كه این مشکل با توجه به ساختار خاص در تلویزیون های LCD سامسونگ به وفور دیده می شد.

تلویزیون روشن شده و تصویر آن پس از چندثانیه قطع می شود

برد بک لایت و LED های داخل پنل كه نور بک لایت را می سازند در این مشکل بیشترین احتمال خرابی را دارند.

تلویزیون سامسونگ در حالت استند بای مانده و خارج نمی شود

عیب یابی را باید با بررسی برد پاور شروع كرد و پس از اطمینان از سلامت آن مین برد را مورد عیب یابی قرار داد. در صورت روبرو شدن با این مشکل با شماره تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید.

تلویزیون سامسونگ صدا دارد تصویر ندارد

وقتی تلویزیون LED صدا دارد ولی تصویر ندارد بیشتر خرابی در قسمت بک لایت تلویزیون است كه تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. خرابی بک لایت در تلویزیون های ال ای دی شایع است. در تلویزیون های ال ای دی سری f سامسونگ خرابی بک لایت بیشتر است.

 

همین حالا برای رفع مشکلات با شماره تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی