علت روشن نشدن تلویزیون ال جی

علت روشن نشدن تلویزیون ال جی

علت روشن نشدن تلویزیون ال جی

علت روشن نشدن تلویزیون ال جی پلاسما و علت نداشتن تصویر در تلویزیون ال جی چیست؟ مهمترین علت روشن نشدن تلویزیون ال جی ایراد برد مین تلویزیون است که بیشتر در تلویزیون های اتفاق می افتد که حداقل سه یا چهار سال کار کرده باشند و بعضی از قطعات فرسوده شده و باید تعویض یا برروز رسانی شوند.

یک علت دیگر این بوده که تلویزیون ویروسی شده است و باید تلویزیون دوباره برنامه ریزی شود که برای این کار باید IC حافظه و برنامه تلویزیون توسط دستگاه پروگرمر برنامه ریزی شوند. برای جلوگیری از این اختلال باید که قبل از استفاده از فلش مموری آن را از ویروس پاک سازی نمایید. بهتر از قبل از وصل کردن فلش تلویزیون را خاموش کنید و بعد از برقراری اتصال تلویزیون را روشن نمایید.

احتمال دارد کاربر به هیچ وجه از وجود این ویروس ها مطلع نباشد، تعمیرکار تلویزیون می تواند وجود این ویروس ها را تایید کند و شدت آسیبی که به دستگاه وارد کرده اند را مشخص نماید. پیشنهاد اکید این بوده که برای جلوگیری از بروز چنین حالتی قبل از استفاده از فلش مموری حتما آن را ویروس کشی نمایید. همینطور وقتی تلویزیون روشن نمی شود، خراب و نامرغوب بودن کابل hdmi نیز می تواند زمینه ساز این اختلال باشد؛ همواره به یاد داشته باشید که این کابل را از مراکز معتبر و مجاز تهیه کنید چرت که علت پرش تصویر تلویزیون ال جی و روشن نشدن آن می تواند همین عامل باشد.

مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی و تعمیر آن

وقتی تلویزیون روشن نمی شود، ابتدا باید عیب یابی دقیقی از علت این اختلال صورت بگیرد. سپس وارد فاز تعمیر شد. گاهی نیز شدت اختلال تا حدی است که تعمیرکار مجبور است از مسیر تعویض اختلال را رفع کند. در هر صورت عیب یابی درست کمک می کند تا منشا اختلال به وجود آمده به درستی شناسایی شود و تعمیر از مسیر صحیح پیش گرفته گردد.

در مرکز تعمیر تلویزیون ال جی با استفاده از ابزار و تجهیزات مدرن و پیشرفته، بهترین و با کیفیت ترین خدمات تعمیری اجرا می گردد. متخصصان این مرکز به علت آشنایی با ساختار کلی و تکنولوژی های به کار رفته در انواع تلویزیون ها خدماتی منحصر به فرد را به کاربر اراده می دهند.

روشن نشدن تلویزیون مدل LV

تلویزیون مدل LV داری نوع های مختلفی می باشند که بیشتر اختلال در قسمت مین برد تلویزیون است که تلویزیون خود به خود خاموش می شود و دیگر روشن نمی شود و با زدن دکمه پاور تلویزیون چراغ های جلوی تلویزیون روشن می شوند ولی تصویر تلویزیون بالا نمی آید. در این نوع مین برد قابل تعمیر است و تعمیر تلویزیون در محل انجام می گردد.

تلویزیون مدل lw

این نوع تلویزیون ها که بیشتر دچار ایراد مین برد می شوند. ایراد تلویزیون های lw به این صورت است که در ابتدا تلویزیون دچار قطع و وصلی تصویر می شود و بعد از چند روز تلویزیون خاموش می شود و به حالت استند بای می رود. معمولا برد مین در این نوع تلویزیون قابل تعمیر است. البته احتمال ایراد برد پاور هم در این نوع هم هست ولی در بیشتر موارد برد مین خراب می گردد. ویروسی شدن تلویزیون ال جی هم می تواند علت روشن نشدن تلویزیون ال جی باشد.

در صورت ایراد برد پاور باید قطعات معیوب تعویض شوند. یکی از اشکالاتی که در این نوع تلویزیون به وجود می آید ایراد بک لایت تلویزیون است به این صورت که تصویر تلویزیون سیاه می شود و صدا هست که در این صورت باید برای تعمیر تلویزیون بک لایت به صورت کامل تعویض گردد.

تلویزیون مدل LB

اختلال گسترده این نوع تلویزیون ها قطع شدن تصویر است به این صورت که تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد که بیشتر مربوط به بک لایت تلویزیون است. یکی از اشکالاتی که در این نوع تلویزیون ها اتفاق می افتد سیاه شدن تصویر در یک سمت تلویزیون است که این اختلال هم در بعضی از موارد از پنل و یا بک لایت است.

یک اختلال دیگر که در این نوع تلویزیون است پاک شدن حافظه بعد از خاموش کردن تلویزیون است که مربوط به برد مین است و برد قابل تعمیر است و تعمیر تلویزیون ال جی در محل انجام می گردد. اگر تلویزیون صدا داشته باشد ولی تصویر نداشته باشید احتمال ایراد پنل تلویزیون است که در این صورت رنگ تصویر به صورت خاکستری و یا سرمه ای است.

تلویزیون مدل LF

در این نوع تلویزیون ها دارای تنوع بیشتری بک لایت می باشند که برای هر نوع تعمیر متفاوت است به این صورت که در بعضی نوع ها LED ها به صورت یک مدل کامل بر روی یک فلز آلومینیومی است و برد پاور متفاوتی است که برای تعمیر تلویزیون ال جی باید بک لایت به صورت کامل تعویض شود البته در این نوع تلویزیون ها تصویر با وضوح بیشتر است.

یک اختلال دیگر که در این نوع متداول است خاموش و روشن شدن رایج است که این اختلال از برد مین تلویزیون است. تعمیر توسط متخصصین مجرب انجام می گردد. در این مرکز سعی شده که تعمیر را به همراه رفع اختلالی که سبب این ایراد شده است انجام می گردد.

تلویزیون مدل LN

این نوع از تلویزیون ها اولین مدل از تلویزیون های می باشند که دارای بک لایت با چندین خط مدل است و تعمیر در این نوع تلویزیون با LED های فابریکی انجام می شود ایراد در این نوع به این صورت است که تصویر تلویزیون به شکل کامل سیاه می شود ولی صدا هست البته در نوع های ۴۷ و ۵۰ و ۵۵ در لحظه اول روشن کردن چند ثانیه لوگوی ال جی دیده می شود و بعد تصویر سیاه می شود که در این نوع اصلاحیه های برای جلوگیری از ایراد دوباره انجام می گردد. همه تعمیر و انجام اصلاحیه در محل انجام می گردد.

 

بیشتر بخوانید:

تعویض پنل تلویزیون ال جی

نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران

 

 

تعمیر تلویزیون ال جی

وقتی تلویزیون روشن نمی شود، مرکز تعمیر تلویزیون ال جی قطعات مختلف این دستگاه را عیب یابی می کند. فرسودگی قطعات اولین و مهمترین علت روشن نشدن تلویزیون است. تشخیص شدت فرسودگی با تعمیرکار است. معمولا با تعویض یا به روزرسانی این قطعات اختلال خواهد شد. البته ویروسی شدن مین برد در روشن نشدن تلویزیون نیز می تواند دخیل باشد. این ویروس ها از اجرای درست برنامه های تی وی و روشن شدن آن جلوگیری می کنند. برای ارتباط با سرویس تی وی برای اطلاع از هزینه مین برد تلویزیون ال جی و پنل دستگاه از راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت استفاده کنید!

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی