قیمت تعمیر پنل تلویزیون سونی

قیمت تعمیر پنل تلویزیون سونی

قیمت تعمیر پنل تلویزیون سونی

قیمت تعمیر پنل تلویزیون سونی یکی از سوالات پرتکرار مشتریان ما از ماست. تعویض پنل تلویزیون سونی یکی از گسترده ترین تعمیرات تلویزیون ها به حساب می آید. شیوه عملکرد تلویزیون ها با نوع های قدیمی تفاوت زیادی دارد و به همین علت اشکالات و ایرادات فنی آن ها هم با نوع های CRT متفاوت. برای تعویض پنل تلویزیون سونی بهترین راهکار تماس با یک خدمات تعمیر تلویزیون مجاز و رسمی است.

از اشکالات رایجی که سبب ایراد پنل و نیاز به خدمات تعمیر تلویزیون سونی میشود، میتوان به آبرفتگی و نفوذ مایعات پاک کننده و یا وارد شدن ضربه های محکم و شکستگی ال سی دی اشاره کرد. در این موارد اگر تعمیر پنل تلویزیون ممکن نباشد، باید به تعویض پنل فکر کرد. تعویض پنل ال سی دی تلویزیون سونی، گزینه انتخابی آن دسته از افرادی است که سطح بالای ایراد ایجاد شده در پنل تلویزیون، امکان تعمیر آن را از بین می برد.

روش های مراقبت از پنل تلویزیون سونی

همیشه به مسئله آب خوردگی دقت نمایید. توجه کنید که منظور ما ریخته شدن ناگهانی آب یا هر مایع دیگری روی تلویزیون نیست. بلکه آب خوردگی پنل تلویزیون های LED و ال سی دی عبارتی است که برای نفوذ مایعات پاک کننده مثل شیشه شوی از فاصله بسیار کم بین قاب و صفحه نمایش تلویزیون به کار گرفته می شود. در نهایت به علت آسیبی که به مرور ایجاد می کنند ناچار به تعویض پنل تلویزیون سونی خواهیم بود.

قیمت فلت پنل تلویزیون سونی – قیمت تلویزیون پنل شکسته – خط افقی در تلویزیون سونی – فروش پنل تلویزیون led

تمیز کردن تلویزیون

همیشه به یاد داشته باشید که در زمان تمیز کردن تلویزیون به علت اسپری مستقیم مایع پاک کننده روی صفحه، به علت رسانا بودن این مایعات به راحتی از پایین پنل وارد دستگاه شده و به علت قرار گرفتن فلت های منتقل کننده اطلاعات تصویر در زیر پنل تلویزیون سبب اتصال پین های مختلف این فلت ها به هم می شوند.

بعضی از آن ها ولتاژ و بعضی دیگر اطلاعات تصویر می باشند.با رسیدن مایعات رسانا به فلت های انتقال تصویر اشکالاتی همچون جرقه، سولفاته بستن مدار و سوختگی فیزیکی این مدارات ظریف و حساس دور از انتظار نیست. در نهایت عیوب ظاهری مختلفی بروز می کنند که خطوط رنگی عمودی، ایجاد نوارهای سفید و مشکی روی تصویر و تفاوت روشنایی در دو نیمه راست و چپ تلویزیون از معروفترین آن ها می باشند.

تعمیر و قیمت تعمیر پنل تلویزیون سونی

اشکالاتی که در پنل تلویزیون های ال ای دی و lcd سونی ایجاد می شود بسیار گسترده است. شکستگی پنل، آبخوردگی پنل تلویزیون، ایراد در تصویر و … بخشی از اشکالاتی است که در پنل تلویزیون های ال ای دی و lcd ایجاد می شود و تعویض و یا تعمیر پنل تلویزیون سونی را ضروری می سازد. همانگونه که می دانید پنل تلویزیون قطعه ای متشکل از سینی فلزی، بیس اصلی، لامپهای بک لایت، صفحات پولاریزه نور بک لایت و صفحه نمایش اصلی است.

در صورت وجود یک پنل اصل جایگزین، برای صرفه جوئی در هزینه می توان بخش لیکوئید را تعویض کرد. به شکل کلی در میان اشکالات ایجاد شده در پنل، ایرادهایی که در اثر ضربه و عوامل مشابه در پنل تلویزیون ایجاد می شود قابل تعمیر نبوده و باید به تعویض کامل پنل تلویزیون پرداخت.

مواردی که به تعویض پنل تلویزیون سونی منجر می شود:

اشکالات بسیار زیادی سبب می شود که کاربر برای تعویض پنل تلویزیون سونی خود اقدام کند. برای رفع این اشکالات به یک مرکز متخصص و حرفه ای نیاز است تا بتواند علت را به درستی تشخیص دهد و برای رفع آن اقدامات درست و به موقعی انجام دهد. تعویض پنل تلویزیون سونی می تواند دلایل بسیاری داشته باشد که در زیر به بخشی از آن ها اشاره می کنیم.

خط افقی

علت اول تعویض پنل تلویزیون سونی می تواند وجود خط افقی در تصویر باشد. هیچ علت خاصی برای بروز این اختلال وجود ندارد و فقط استفاده طولانی مدت و گرما می تواند از دلایل آن باشد. در تعدادی از نوع ها به علت استفاده از پنل های کم کیفیت، باحتمال ایراد پنل بیشتر است.اگر کاربر تمایلی به تعویض پنل تلویزیون سونی خود ندارد، باید با این خط افقی کنار بیاید و آن را نادیده بگیرد؛ زیرا فقط را رفع این اختلال تعویض پنل تلویزیون سونی است.

کندی تصاویر

کند شدن تصویر تلویزیون به علت ایراد پنل است. این ایراد در تلویزیون های سونی بسیار متداول است؛ تصاویر به حالت اسلوموشن نمایش داده می شوند و هاله ای از تصویر قبلی در تصویر بعدی دیده می گردد. این کند شدن تصویر به علت عدم واکنش صحیح پنل به اطلاعات وارد شده و پاسخگویی پیکسل ها است و فقط با تعویض پنل تلویزیون سونی رفع خواهد شد.

درهم آمیختگی رنگ ها

به بهم ریختگی رنگ ها،اضافه شدن غیر عادی یک رنگ در همه یا قسمتی از تصویر و یا وجود هاله ای غیر عادی از یک عدد یا بیشتر علائم اختلال در پنل است. این اختلال به ابتدایی ترین لایه پنل یعنی باز می گردد.در این مورد هم هیچ راه حلی به جز تعویض پنل تلویزیون سونی وجود ندارد.

پیکسل سوخته

سوختگی پیکسل ها هم به علت ایراد پنل است. هر پیکسل ۳ عدد ساب برای ایجاد رنگ دارد. این پیکسل ها به صورت گروهی و به کمک ترانزیستورها کنترل می شوند. در صورت بروز هر گونه اختلال در بخش های ذکر شده، پیکسل به حالت خاموش می شود که اصطلاحا به پیکسل سوخته معروف است. راه حل این اختلال هم تعویض پنل تلویزیون سونی است. توجه داشته باشید که برای رفع این اختلال از انجام راه های سنتی مثل فشار با سوزن جدا خود داری نمایید، زیراآسیب های جدی به تی وی وارد خواهید کرد.

بهم ریختگی های کلی

با ایراد پنل، اختلال در تصاویر و بهم ریختگی کلی ایجاد می شود، اما این اشکالات شکل فیزیکی منظمی دارند. در این مورد هم هیچ راهی جز تعویض پنل تلویزیون سونی نخواهد بود.

تاری تصویر

تاریکی و کم نور شدن همه یا بخشی از تصویر هم نشانه ایراد پنل است. در این شرایط هم چاره ای جز تعویض پنل تلویزیون سونی نیست.

 

بیشتر بخوانید:

تعمیر تلویزیون سونی براویا

تعویض پنل تلویزیون سونی

 

 

تماس با ما برای اطلاع از قیمت تعمیر پنل تلویزیون سونی

پنل تلویزیون را میتوان یکی از مهم ترین و گران ترین اجزای تشکیل دهنده تلویزیون های سونی و دیگر تلویزیون ها دانست. تعمیر و تعویض پنل تلویزیون امری تخصصی به شمار میرود که انجام آن نیازمند، تجربه و مهارت بسیار بالایی ست.

بعضی موارد هم هزینه تعمیر پنل به قدری بالاست که گزینه تعویض منطقی تر به نظر میرسد. کارشناسان تعمیر تلویزیون سونی با تخصص و تجربه بالا، به خوبی قادرند امکان تعمیر یا تعویض پنل را مورد عیب یابی قرار دهند و آن را با نهایت دقت وظرافت به انجام برسانند.

در مرکز تعمیر تلویزیون سونی با سرمایه گذاری و زحمات فراوان، انواع پنل های سونی را با نازلترین قیمت در اختیار شما قرار می دهیم. مرکز تعمیر تلویزیون سونی همه ایرادات متداول در پنل تلویزیون را رفع کرده و در صورت نیاز اقدام به تعویض پنل تلویزیون سونی خواهد کرد.

برای ارتباط با سرویس تی وی از راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت استفاده کنید!

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی