مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

شماهم دچار مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی شده اید؟ در سال های اخیر، شاهد مواردی از ضعف در طراحی و تولید محصولات ال جی بوده ایم. خاموش روشن شدن تلویزیون ال جی به این شکل دیده می شود که تلویزیون روشن شده و پس از نمایش لوگوی ال جی باز خاموش می شود.

به این حالت، در اصطلاح تعمیر تلویزیون reboot شدن گفته می شود.معمولا در این صورت مین برد دستگاه دچار نقص شده می باشد. راه حل تعمیر تلویزیون ال جی از تعویض نرم افزار تا تعویض کامل برد را در بر می گیرد. این مشکل در بسیاری از مدل های تلویزیون LED ال جی ازجمله سری LB و ال ای دی و ال ای دی دیده می شود. درواقع دلایل خاموش شدن تلویزیون های ال جی در مدل های مختلف متفاوت می باشد. به عنوان مثال به این موارد می پردازیم :

  • خاموش شدن تلویزیون LED ال جی سری lw مربوط به برد مین آن ها است.
  • خاموش شدن تلویزیون LED ال جی به برد پاور ربط دارد.
  • خاموش شدن تویزیون ال جی به مدل ۴۲ال ای دی5600 مربوط به برد مین است.
  • تلویزیون LED ال جی، معمولا دچار اختلال تصویر می شوند که با روشن کردن تلویزیون رخ می دهد.

مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

راه حلی که جهت جلوگیری از این ایراد باید به آن اشاره کنیم این می باشد که از اتصالات دستگاه خود مطمئن شوید. همچنین باید بدانید نوسانات برق می تواند موجب روشن نشدن تلویزیون ال جی شود و مهمترین علت خاموش و روشن شدن تلویزیون به شمار می آید.

این تلوزیون ها به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند، نوسانات برق می تواند تاثیرات مخربی برروی آن ها بگذارد. در واقع این یک ضعف جهت دستگاه محسوب می شود که، با یک نوسان برق شاهد از کار افتادن تلویزیون باشیم. راه حلی قطعی جهت جلوگیری از ایجاد این ایراد وجود ندارد.

جهت رفع این ایراد مراحل زیر را انجام دهید.

احتمالاً ذخیره برق یا تابع تایمر خواب باید تنظیم شود.

این می تواند باعث شود در زمان هایی که تلویزیون هیچ فعالیتی را تشخیص نمی دهد خاموش یا روشن شود. اگر تلویزیون در فواصل منظم مانند ۳۰ دقیقه یک بار یا یک ساعت یک بار خاموش یا روشن شود، احتمال دارد یکی از این تابع ها تنظیم شده باشد. مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی با رفع این مورد حل می شود.

از اتصال دقیق و صحیح برق اطمینان داشته باشید

  • اگر سیم تلویزیون شما از پشت قابلیت خارج شدن دارد، اطمینان حاصل کنید که به صورت صحیح و کامل به پشت تلویزیون وصل شده می باشد
  • اگر تلویزیون شما دارای یک آداپتور برق متناوب می باشد، از اتصال سیم برق اصلی تلویزیون و آداپتور اطمینان حاصل کنید
  • اطمینان داشته باشید که سیم برق به درستی به منبع برق بر روی دیوار متصل شده می باشد
  • از واسطه ها جهت اتصال تلویزیون به برق استفاده نکنید و آن را مستقیم به برق وصل کنید تا مطمئن شوید که دستگاه های اضافی باعث ایجاد ایراد در تلویزیون نشوند
  • برای یافتن علت خاموش و روشن شدن تلویزیون سونی پریزهای برق مختلفی را امتحان کنید و مطمئن شوید که جریان برق خروجی های برق برقرار می باشد

باتری های کنترل (ریموت) تلویزیون را بررسی کنید و مطمئن شوید که هنوز شارژ دارند.

در صورت مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی این آزمون را زمانی انجام دهید که نمی توانید از راه دور به خوبی تغییراتی را در تلویزیون اعمال کنید.

همه دستگاه های خارجی که به تلویزیون متصل هستند را جدا کنید

فقط سیم برق را متصل کنید و بررسی کنید که دستگاه های خارجی باعث این ایرادات شده اند یا خیر. اگر ایراد را پیدا کردید دستگاه ها را دوباره متصل کنید و یا دستگاه ها را به صورتی تکی متصل کنید تا ایراد را پیدا کنید.

تنظیمات تلویزیون را به حالت کارخانه برگردانید

این کار را هم جهت تلویزیون های اندرویدی و هم تلویزیون های دیگر انجام دهید. اگر با انجام راهکارهای گفته شده ایراد تلویزیون شما حل نشد احتمالاً باید که توسط یک فرد متخصص سرویس و ایراد یابی شود. با این کار شاید مشکل ویروسی شدن تلویزیون ال جی هم رفع شود.

 

بیشتر بخوانید:

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ مرکز تهران

 

 

تعمیر تلویزیون ال جی

مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی در این بخش جهت مطالعه شما عزیزان مورد بررسی قرار گرفته شد. مرکز ال جی از طریق پرسنل متخصص خود اقدام به تعمیر تلویزیون های این کمپانی می کند. کارشناسان این مرکز در ابتدا به یافتن علت خاموش روشن شدن تلویزیون ال جی می پردازند و می توانند مشکلات آبی شدن صفحه تلویزیون ال جی و یا خط و خطوط افقی و عمودی را برطرف کنند.

بعد با به کمک پیشرفته ترین تجهیزات به رفع مشکل دستگاه شما عزیزان اقدام می کنند. کارشناسان این مرکز با آمادگی کامل، در مرکز و محل مورد نظر کاربران به تعمیر تلویزیون ال جی می پردازند. با کمک تعمیر در محل می توانید علاوه بر رفع مشکل دستگاه، در وقت و هزینه خود نیز صرفه جویی نمایید. همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با سرویس تی وی تماس بگیرید.

 

 

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی