مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ

خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ

مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ

آیا مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ دارید؟ در حال تماشای یک فیلم یا سریال مورد علاقه خود هستید که ناگهان تلویزیون خاموش و روشن می شود. یا اینکه پس از روشن کردن تلویزیون، لوگوی شرکت سازنده تلویزیون نمایش داده شده و دوباره تلویزیون خاموش می شود.
درواقع مشکلات خاموش و روشن شدن تلویزیون، رایج بوده که بیشتر مراجعین تلویزیون با آن روبرو شده اند.
اما از آن جا که مراجعین تلویزیون سامسونگ بیشتر با این مشکل روبه رو می شوند، در این مطلب به بررسی مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ می بپردازیم. شما می توانید در صورت بروز مشکل با ما تماس بگیرید و بهترین خدمات تعمیراتی را دریافت کنید. اگر ناگهان صدای روشن شدن تلویزیون سامسونگ را می شنوید و در جست و جوی علت خاموش شدن تلویزیون سامسونگ هستید با ما همراه شوید.

خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ از کجا نشأت می گیرد؟

ایراد مین برد تلویزیون سامسونگ

یکی از عواملی که می توان به عنوان علت ایجاد این مشکل در نظر گرفت، ایراد مین برد تلویزیون سامسونگ است. اما مین برد چیست؟ به مین برد تلویزیون، مادربرد یا برد اصلی تلویزیون هم گفته می شود.

درواقع نقش مین برد در تلویزیون مثل نقش مغز در بدن انسان است؛ چراکه مین برد وظیفه کنترل و مدیریت همه بخش های تلویزیون را برعهده دارد. پس همه دستورهایی که ما به عنوان کاربر به تلویزیون می دهیم، از طریق مین برد به اجزای تلویزیون مورد نظر منتقل شده و درخواست ما اجرا می شود. بر روی مین برد تلویزیون قطعات و اجزای بسیار مهمی شامل: CPU یا پردازنده اصلی، بخش های تیونر و انواع ورودی و خروجی ها قرار می گیرند.

ایراد برد پاور تلویزیون سامسونگ

برد پاور وظیفه تامین برق تلویزیون را برعهده دارد. پس خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ را مدیون برد پاور آن هستیم. درواقع برد پاور پس از دریافت برق 220 ولت، ولتاژ آن را که از نوع ac است به ولتاژ dc تبدیل می کند.

درنهایت ولتاژ dc را به مین برد تلویزیون ارسال می کند تا مین برد با انتقال ولتاژ dc به دیگر اجزای تلویزیون، موجب روشن شدن تلویزیون گردد. می توان احتمال داد که یکی از دلایل مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ، ایراد برد پاور تلویزیون است.

خاموشی تلویزیون سامسونگ

چگونه مشکل خاموش روشن شدن تلویزیون سامسونگ را حل کنیم؟

با کمک سرویس تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل، نه فقط می توانید نظارت و کنترل کاملی بر روی کار تعمیرکار داشته باشید بلکه می توانید در هزینه و وقت خود هم صرفه جویی کنید. اگر مشکل ریست شدن تلویزیون سامسونگ دارید، نمی توانید تایمر روشن شدن تلویزیون سامسونگ را حذف کنید و یا می خواهید از قیمت مین برد تلویزیون سامسونگ اطلاع پیدا کنید، با ما تماس بگیرید.

سرویس تی وی نمایندگی تلویزیون سامسونگ در محل را به مراجعین این تلویزیون ارائه می دهد. اگر از مراجعین تلویزیون سامسونگ هستید، می توانید برای استفاده از این خدمات با نمایندگی سرویس تی وی تماس بگیرید.

مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ یا به علت ایراد برد پاور آن است یا به علت ایراد مین برد تلویزیون. تعمیر هر یک از این قطعات تلویزیون سامسونگ به تخصص نیاز دارد پس نمی توانیم از یک کاربر معمولی توقع داشته باشیم که این قطعه را تعمیر کند.

پس توصیه می کنیم در صورت ایجاد مشکل خاموش روشن شدن تلویزیون سامسونگ با نمایندگی سرویس تی وی تماس بگیرید. کارشناسان این نمایندگی بلافاصله برای ارائه خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل مورد نظر حاضر می شوند.

اختصاصی ترین نمایندگی تعمیر تلویزیون

نمایندگی سرویس تی وی در زمینه تعمیر تلویزیون بدون هیچ محدودیتی از نظر نوع مدل یا برند فعالیت می کند. از بارزترین ویژگی های این نمایندگی می توان به هزینه مناسب، سرعت بالا در تعمیر، کیفیت در ارائه خدمات و جلب رضایت مشتری اشاره کرد. می توانید تعمیر اختصاصی تلویزیون خود را با اطمینان خاطر به نمایندگی تعمیر تلویزیون بسپارید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی