نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران

نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران

نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران

نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران تخصص ماست! تعمیر تلویزیون های ال جی در تمام نقاط کشور با تکنسین متخصص، کار بلد و حرفه‌ای سرویس تی وی قابل انجام است و از سوی دیگر تکنسین سرویس تی وی با کمک دانش فنی و کامل، بروز و استفاده از ابزارهای پیشرفته، برای تعمیر تلویزیون های ال جی، آماده خدمت رسانی به مشتریان هستند.

سرویس تی وی بهترین نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران

از هر موضوعی با ارزش‌تر و مطمئن تر برای تعمیر تلویزیون، داشتن علم و اطلاعات کافی نسبت به آن محصول است، که با اطمینان، تکنسین های سرویس تی وی از آن ها برخوردارند. برای تماس با نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران از راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت استفاده کنید.

ترفندهای تلویزیون ال جی در نمایندگی تعمیرات ال جی در تهران

تلویزیون ال جی دارای ترفندها و قابلیت هایی است که ممکن است از آن ها بی خبر باشید، اگر چنین تلویزیونی دارید با ما همراه باشید تا آن ها را به شما معرفی کنیم.

فعال سازی گیرنده دیجیتال تلویزیون ال جی

با شبکه‌ های دیجیتالی چقدر آشنا هستید؟ برای دریافت این شبکه‌ های دیجیتالی چه چیزهایی باید مورد توجه قرار بگیرد؟ اگر از تلویزیون های قدیمی استفاده می کنید برای فعال سازی گیرنده دیجیتال تلویزیون احتیاج به ۱ واسطه دارید و آن چیزی نیست جز تلویزیون گیرنده دیجیتال یا ستاپ باکس. این تلویزیون‌ها تنوع بالایی دارند و با قیمت‌ های متفاوت در بازار وجود دارند.

اگر تلویزیون شما جدید است به راحتی می توانید بی هیچ واسطه ای، کانال های دیجیتال را بگیرید.

شرکت ال جی در تلویزیون ها از این فناوری کمک گرفته و قابلیت گیرنده‌ های دیجیتالی را به آن ها افزوده است. برای شما نحوه فعالسازی گیرنده دیجیتال تلویزیون های ال جی را شرح می دهیم:

  1. از روی کنترل دکمه ADJ را لمس کرده و رمز عبور 0413 را وارد کنید.
  2. در این مرحله وارد منو تلویزیون خواهید شد، قسمت کشورها را انتخاب و عدد 12 را به 16 تبدیل کرده و تایید کنید.
  3. تلویزیون را مجدد خاموش و روش کنید.
  4. مجدد وارد تنظیمات تلویزیون شوید و کانال ها را جست و جو کنید. می بینید که کانال های دیجیتال به سیستم وارد شده اند.

اگر نتوانستید این کار را انجام بدهید، با نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران تماس بگیرید!

آموزش ریست کردن تلویزیون lg

امکان دارد به هر دلیلی نیاز به ریست کردن تلویزیون ال جی پیدا کنید. مثلا تنظیمات تلویزیون شما به هم خورده است، قصد جا به جایی تلویزیون و انتقال آن به جای دیگری را دارید یا شبکه های تلویزیون به هم ریخته و نمی توانید آن را تنظیم کنید. با ریست تلویزیون تنظیمات و کانال های تنظیم شده تلویزیون از بین می رود. برای ریست باید:

  1. تلویزیون ال جی را روشن کرده، از روی کنترل دکمه setting یا تنظیمات را فشار دهید. روی این دکمه عکس چرخ دنده درج گردیده است.
  2. با اینکار منوی تنظیمات تلویزیون به شما نمایش داده می گردد. آخرین دکمه آنکه ۳ نقطه روی هم است. این گزینه را انتخاب کنید. نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران
  3. در این مرحله دسترسی به تنظیمات تلویزیون به صورت کامل برای شما ایجاد می شود، دکمه Reset to initial setting را فشار دهید. با اینکار تنظیمات کارخانه تلویزیون ال جی اعمال خواهد شد.

 

منوی مخفی تلویزیون ال جی

تلویزیون ها هوشمند همگی منوی مخفی دارند که به کاربر اجازه می دهد تنظیماتی همانند میزان روشنایی، طول صفحه و کنتراست را به دلخواه خود تنظیم کند. چون این منوها از چشم کاربر مخفی است، به آن ها منو مخفی می گویند. راه رسیدن به این منو در هر برندی فرق دارد. اما برای نمایش منوی مخفی تلویزیون ال جی باید به این صورت عمل کرد:

اولین نکته این است که دکمه OK کنترل و پنل تلویزیون را برای ۵ الی ۷ ثانیه به صورت پیوسته فشار دهید. می توانید دکمه کاهش دهنده صدا با دکمه OK را به طور همزمان با هم فشار داده تا وارد منوی مخفی شوید. نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران

بعضی از مدل های تلویزیون به راحتی منوی مخفی را در اختیار شما قرار می دهند. گاهی امکان دارد با انتخاب این دکمه ها وارد صفحه ای شوید که رمز نیاز دارد. رمز های بسیاری برای تلویزیون ال جی وجود دارد:

0000، 7777، 0413، 8743، 8878، 8741

به گزارش نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران این اعداد جزو رمز‌ های ال جی برای منوی مخفی می باشند. یکی از این ارقام رمز منوی مخفی شما است. نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران

با وارد کردن رمز، منوی مخفی شما باز شده و شما با تنظیمات تلویزیون آشنا می شوید. تغییراتی که می خواهید را روی تلویزیون انجام دهید و برای درج این تغییرات را با OK تایید کنید.

چطور با تلویزیون ال جی فیلم ضبط کنیم؟

ضبط فیلم یکی از خصوصیات جذاب تلویزیون ها هوشمند محسوب می شود. با این قابلیت به راحتی می توانید برنامه مورد علاقه خود را ضبط کرده و در هر ساعت که خواستید آن را ببینید.

یکی از ساده‌ ترین روش ها برای ضبط فیلم از روی تلویزیون، فلش یا USB است. این روش برای همه تلویزیون ها قابل اجرا است. کافی است فلش خود را به پورت پشت تلویزیون وصل کرده، پیغام روی صفحه نمایش را قبول کرده و دکمه ضبط را فشار دهید. برای متوقف سازی ضبط باید دکمه STOP را بزنید.

اگر برنامه‌ های مورد علاقه شما باهم تداخل زمانی پیدا کرده اند و نمی دانید کدام را باید ببینید، تلویزیون ال جی برای این مواقع هم راه‌حل دارد. ضبط و تماشا، اسم قابلیتی است که فقط در بعضی مدل های تلویزیون هوشمند موجود است. برنامه ای که نیاز دارید را با خیال راحت تماشا کنید، برنامه دوم را در حین تماشا ضبط کنید، به همین سادگی.

سرکار یا در مهمانی هستید و برنامه مورد علاقته شما را نشان می دهد و تکراری ندارد؟ از ضبط وقت بندی‌شده کمک بگیرید. فقط باید ساعت آغاز ضبط را در منوی تلویزیون تنظیم کرده و سراغ کار خود روید تا برنامه مورد علاقه شما ضبط شود. نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران

اگر تلویزیون هوشمند شما دارای دوربین است، می تواند به شکل خودکار برنامه ها را ضبط کند. برای چند دقیقه از پای تلویزیون بلند می شوید، وقتی برمی گردید متوجه می شوید قسمت مهم فیلم را از دست داده اید. با این قابلیت جادویی فیلم را به عقب برگردانید و قسمت از دست داده را ببینید.

فراموش کردن قفل کودک تلویزیون

اگر می خواهید به تلویزیون رمز دهید و آن را از دسترس کاربر خارج سازید، تلویزیون ال جی این قابلیت را فراهم کرده است. بسیاری از والدین‌ برای اینکه تلویزیون هوشمند را از دسترس فرزندان خارج سازند روی آن رمز می گذارند. احتمال دارد این رمز با گذشت زمان از ذهن شما پاک شود، در این مواقع چطور از تلویزیون استفاده کنیم؟

شاید بعضی افراد به سراغ ریست کردن تلویزیون و بازگشت به تنظیمات کارخانه بروند، ولی رمز ورود در تلویزیون ال جی در قسمت حافظه نگه داری نمی شود و بازگشت به تنظیمات کارخانه هم نمی تواند جلوی رمز خواستن را بگیرد. نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران

پس باید تلویزیون را در منوی مخفی ریست کنید. این کار فقط با ریموت کنترل سرویس که در اختیار گروه تعمیر تلویزیون است ممکن است. برای درج درخواست تعمیر با نمایندگی تلویزیون ال جی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

راه بعدی استفاده از رمز مادر تلویزیون است. پشت سرهم ۳ بار دکمه MUTE را فشار داده و رمز مادر را وارد کنید. در این هنگام تلویزیون از شما رمز جدیدی می خواهد، رمز را وارد کنید تا مشکلتان رفع شود.

اگر هر مشکلی در تلویزیون ال جی خود دیدید، سامانه اعزام تعمیرکار سرویس TV به شما این اجازه را می دهد تا به راحتی و در هر زمان به تکنسین تلویزیون نیاز داشتید، با یک تماس، از خدمات ما بهره مند شوید. نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران

شماره نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران

سرویس تی وی ارسال تعمیرکاران به محل، در کم‌ترین زمان، برای بررسی ایراد تلویزیون‌‌های ال جی دست به کار شده و مشکلات شما را حل می کند. برای استفاده از خدمات این مجموعه از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با ما تماس بگیرید. کافیست از طریق راه های ارتباطی ثبت شده در وب سایت اقدام کنید.

مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون ال جی (SAMSUNG) طی سال ها تجربه در زمینه سرویس دهی خدمات تعمیر تلویزیون ال جی به خوبی به این نتیجه دست پیدا کرده است که تلویزیون در منزل و محل شما از اهمیتی خاصی برخوردار بوده و شرکت ها و برندها نیز برای این کار همه توان خود را به کار برده اند تا محصولات خود را با بهترین کیفیت تولید کنند.

با توجه به آمار فروش و تولید تلویزیون ال جی به راحتی می توان متوجه شد که این لوازم خانگی مورد استقبال مردم واقع شده و تمامی کسانی که از این محصولات استفاده می کنند در خرید بعدی خود مطمئناً به دنبال لوازم خانگی ال جی خواهند گشت. نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران

زیرا ما اعتقاد داریم که تولید محصول با کیفیت نیازی به تبلیغات نداشته و تمامی هزینه های هنگفتی را که در بخش تبلیغات نیاز به صرف کردن است را در بخش تولید و کیفیت تولید لوازم خانگی ال جی به کار می بریم.

تعمیر تلویزیون ال جی خود را به متخصصان حرفه ای و با تجربه ما بسپارید

مرکز مجاز تعمیرات ال جی (samsung) هر ساله با برگزاری دوره های آموزشی برای تعمیرکاران تلویزیون ال جی، این تعمیرکاران را با روش های تعمیر لوازم خانگی ال جی آشنا کرده و نحوه تعمیر تلویزیون ال جی را به آن ها آموزش می دهد. نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران

شما می توانید با خیالی آسوده زمانی که تلویزیون شما با مشکل مواجه می شود و نیاز به تعمیرات تلویزیون ال جی دارد با تعمیرگاه مجاز ال جی سرویس تماس گرفته تا ما متخصص ترین و ماهرترین تعمیرکار تلویزیون ال جی را برای شما اعزام کنیم تا در کمترین زمان ممکن و با هزینه ای منطقی نسبت به تعمیر تلویزیون ال جی اقدام کرده و آن را مانند روز اولش به شما تحویل دهیم.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی