نمایندگی و پشتیبانی تلویزیون سامسونگ

نمایندگی و پشتیبانی تلویزیون سامسونگ

نمایندگی و پشتیبانی تلویزیون سامسونگ

نمایندگی و پشتیبانی تلویزیون سامسونگ در کنار شماست تا بهترین تجربه های تعمیراتی را ثبت کنید. آشنا شدن با مجموعه تعمیر تلویزیون سامسونگ در تهران برای تمام كسانی كه دارای تلویزیون های سامسونگ است یك امر ضروری محسوب می شود. امروزه در همه خانواده ها وجود تلویزیون كه وسیله اصلی سرگرمی كانون خانواده است به یك ضرورت تبدیل شده است.

نمایندگی و پشتیبانی تلویزیون سامسونگ حرفه ای

سامسونگ یكی از بزرگترین تولید كننده های تلویزیون در جهان است. این شركت تلویزیون هایی در اندازه و مدل های مختلفی مانند LED، LCD، او LED و غیره را تولید نموده و به بازار عرضه می كند.

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید كه تلویزیون خود را سامسونگ انتخاب كرده اید و دستگاه شما با ایرادات و ایراداتی روبرو شده است، لازم است برای رفع این ایرادات از مراكز مربوطه نمایندگی و پشتیبانی تلویزیون سامسونگ كه خدمات پس از فروش و تعمیر مربوط به این برند را ارائه می دهند، كمك بگیرید.

متداول ترین ایرادات ها و ایرادات تلویزیون های سامسونگ

1. خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون

اگر در حین تماشای تلویزیون، دستگاه شما به صورت ناگهانی خاموش شده و سپس به صورت خود به خود روشن می شود، باید برد پاور آن را بررسی كنید.
زیرا ایرادات این قطعه موجب ایجاد این ایراد می شود و اگر برد پاور بطور كلی از كار بیفتد، تلویزیون پس از خاموش شدن دیگر روشن نمی شود.
باید برای رفع كردن این ایراد با یك سرویس كار ماهر و متخصص در زمینه تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید.

2. در حین تماشای تلویزیون تصویر قطع می شود.

تصاویر قبل از اعمال به پنل تلویزیون توسط قطعه ای پردازش می شوند كه برد تیكان نام دارد. در صورت ایرادات این قطعه تصاویر تلویزیون قطع شده و نشان داده نمی شوند، اما نور زمینه وجود دارد. برای رفع كردن این ایراد با یك سرویس كار ماهر تماس بگیرید.

3. تلویزیون دارای صدا بوده اما تصویر ندارد.

اگر بك لایت تلویزیون خراب شود باعث می شود كه وقتی تلویزیون را روشن میكنید تصویر نداشته اما دارای صدا باشد. خراب شدن این قطعه موجب سیاه تصویر شده و تنها هاله ای از تصاویر مشخص است.
یكی از دلایل دیگری كه موجب می شود تلویزیون شما دارای صدا بوده اما تصویر نداشته باشد خراب شدن برد پاور است. وظیفه این قطعه رساندن ولت به بك لایت و برد مین بوده و خراب شدن آن موجب قطع شدن تصاویر می شود.

4. تاریك و روشن و دوتایی شدن تصویر تلویزیون

برای بررسی این ایراد ابتدا لازم است اتصالات كابل و آنتن تلویزیون خود را بررسی كنید و در صورت وجود ایراد آن ها را رفع كنید.
یكی دیگر از دلایلی كه موجب تاریك و روشن و یا دوتایی شدن تصاویر تلویزیون می شود، نوسانات ایجاد شده در برق است.
برای رفع كردن یا پیشگیری از ایجاد این ایراد تلویزیون را به طور مستقیم به پریز برق نزده و از یك محافظ كمك بگیرید كه نوسانات برق را كنترل می كند.

5. تلویزیون دارای تصویر بوده اما صدا ندارد.

برای رفع كردن این ایراد ابتدا بلندگوهای تلویزیون را بررسی كنید. با توجه به اینكه بلندگوهای تلویزیون های سامسونگ كوبررسی و سبك می باشند اگر كوچكترین ایرادی در آن ها ایجاد شود بر كیفیت صدا تاثیر می گذارد.
اگر ایراد از بلندگوها نبود، باید مین برد دستگاه را بررسی كنید. این قطعه تمام دستورات برای پخش شدن صدا و تصویر را صادر می كند.

6. چند ثانیه پس از روشن شدن تلویزیون تصویر آن قطع می شود.

این ایراد معمولا وقتی رخ می دهد كه برد بك لایت و LED های داخل پنل كه وظیفه ساختن نور بك لایت را دارند، دچار ایراد شده باشند. برای رفع كردن این ایراد لازم است با یك تعمیركار ماهر در این زمینه تماس بگیرید.

7. بر روی تصاویر هاله سیاه ایجاد شده است.

اگر LED های تلویزیون پس از مدتی خاموش شده و بر روی تصاویر هاله سیاه ایجاد كردند، بهتر است بك لایت به صورت كامل عوض شود.

8. خارج نشدن تلویزیون از حالت استندبای

برای بررسی این ایراد ابتدا باید برد پاور را بررسی نموده و اگر این قطعه ایرادی نداشت، مین برد باید مورد بررسی قرار گیرد.
توصیه می شود در صورت وجود این ایراد با یك تعمیركار ماهر در این زمینه تماس بگیرید.

9. عدم روشن شدن تلویزیون

گاهی اوقات به علت عدم تامین ولتاژ لازم برای روشن شدن، تلویزیون روشن نمی شود. اگر تلویزیون شما دارای محافظ برق است امكان دارد محافظ خراب بوده و ولتاژ لازم تأمین نشود، پس بهتر است ابتدا تلویزیون را مستقیماً به پریز برق متصل كنید.

اما اگر ایراد از برق نبود و متوجه شده كه تلویزیون بر روی حالت استندبای قرار دارد به احتمال زیاد ایراد به خاطر ایرادات برد پاور ایجاد شده است.
اگر پاور هم ایرادی نداشت برد مین را بررسی نموده و در صورت درست نشدن آن را تعویض كنید.

معرفی بهترین مجموعه نمایندگی و پشتیبانی تلویزیون سامسونگ

نمایندگی و پشتیبانی تلویزیون سامسونگ سرویس تی وی، با سال ها سابقه در زمینه ارائه خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیون های سامسونگ آماده خدمت رسانی به مراجعین عزیز خود است. شما می توانید برای رفع عیوب تلویزیون های سامسونگ خود با این شركت تماس گرفته و از خدمات این شركت كه توسط سرویس كاران ماهر، مجرب و آموزش دیده و متخصص در این زمینه ارائه می شود استفاده کنید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی