هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

اگر تلویزیون شما دچار ایراد شده و از هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ خبر ندارید، با ما در این مقاله همراه باشید. تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل یکی دیگر از حرفه ای ترین خدمات ارائه شده در گروه تعمیر سرویس تی وی است.

شما ضمن تماس تلفنی با ما می توانید از هزینه تعمیر سیاه شدن صفحه تلویزیون ، قیمت ال سی دی تلویزیون سامسونگ ، قیمت قطعات تلویزیون ال ای دی سامسونگ و … اطلاع پیدا کنید.

گروه سرویس تی وی با همکاری با ماهرترین کارشناسان و تعمیرکاران در زمینه ارائه خدمات تعمیرات برندهای مختلف تلویزیون در کنار شما هستند تا در سریع ترین زمان ممکن مشکلات مربوط به پنل، برد، پاور، بک لایت و … را رفع کنند و تلویزیون را به کیفیت روزهای اولیه بازگردانند.

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ چقدر است؟

شما در جریان هستید که جهت تعمیر تلویزیون چقدر هزینه باید کنید؟ برای جواب دادن به چنین سوالی تباید به شدت و نوع مشکل در تلویزیون توجه داشت. در گروه تعمیر تلویزیون، تلویزیون بررسی می شود تا نوع تعمیرات مورد نظر مشخص شده و قطعات خراب آن شناخته شوند.

در مرحله بعدی کارشناسان بررسی می کنند که چه قطعاتی امکان تعمیر دارند و کدام قطعات باید عوض شوند. مثلا پنل در بیشتر موارد قابل تعمیر نبوده و باید تعویض گردد.

هزینه تعویض قطعات بالاست و از این رو تلاش کارشناسان، تعمیر آن ها است، ولی گاهی شدت اختلال انقدر زیاد است که باید عوض شوند. در صورت تعویض قطعات، قیمت آن قطعه به هزینه کلی تعمیر اضافه می شود.

در هر صورت تا وقتی تلویزیون له دست تعمیرکاری حرفه ای مورد عیب یابی قرار نگیرد، نمی توان درباره هزینه و قیمت تعمیر به نتیجه قاطعی رسید.

اگر نگران جا به جا کردن تلویزیون برای انتقال به تعمیرگاه و بدتر شدن مشکلات آن به علت ضربه های احتمالی هستید، می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل کمک بگیرید.

در این صورت کارشناسان به آدرس مورد نظر آمده و علاوه بر عیب یابی تلویزیون، اقدامات لازم برای برطرف کردن اشکالات آن را به کار می گیرند. به این ترتیب شما تلویزیون را جا به جا نمی کنید و خطرات ناشی از ضربه خوردن و … هم به حداقل می رسند.

شما می توانید پس از برقراری تماس با تعمیر تلویزیون در گروه سرویس تی وی، درخواست دریافت سرویس در محل را ثبت کنید. تعمیرکاران ما اطلاعاتی مثل آدرس و مدل و اشکالات تلویزیون را از شما دریافت کرده و در اولین فرصت، به محل اعزام می شوند.

اگر در زمان اعلام شده در منزل حضور داشته باشید، خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل سریع تر به شما ارائه شده و مشکلی در این زمینه به وجود نمی آید.

یکی از مواردی که موجب پیشرفت سرویس تی وی شده است، این است که کلیه هزینه های دریافتی این مجموعه طبق مصوبه و بسیار منصفانه می باشد. همین حالا برای اطلاع از قیمت تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ با ما تماس بگیرید.

هزینه تعمیر تلویزیون ال سی دی – هزینه تعمیر تلویزیون پنل شکسته – تعمیر ال سی دی شکسته تلویزیون

تلویزیون های LCD دارای ساختاری ساده تر به نسبت تلویزیون های LED دارند و قطعات آن ها امکان تعمیرات بیشتر می باشند. مشخص کردن هزینه تعمیر تلویزیون ال سی دی نیاز به عیب یابی تلویزیون دارد.

اکثرا با تعمیر تلویزیون LCD با خرابی یکی از قسمت های تلویزیون روبرو هستیم ولی دلیل خراب شدن قطعه یا قطعات دیگر بوده و در صورتی که از چشم گروه تعمیراتی پنهان شود، احتمال دارد در مدتی کوتاه ایراد تکرار شود.

مثلا خرابی خازن ها اطراف یک آی سی ممکن است موجب خراب شدن آی سی ها هم بگردد.

در ادامه به این نکته اشاره می کنیم که با توجه به شرایط سنی در عموم تلویزیون های LCD در اکثریت موارد مراجعه قسمت تعمیر تلویزیون ال سی دی میزان قیمت تعمیر تلویزیون در حداقل نگه داشته می شود.

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ پلاسما

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ به قیمت انواع تلویزیون پلاسما بستگی دارد. در بحث مشخص میزان هزینه تعمیر تلویزیون ها، لازم بوده که پیش از رفتن به موضوع تلویزیون های LED به تلویزیون های پلاسما بپردازیم.

ساختار و نوع طراحی و قطعات تلویزیون های پلاسما به کلی با تلویزیون های LCD و LED متفاوت بوده و طبیعتا نوع خرابی و میزان هزینه آن ها هم متفاوت با آن ها است.

اکثریت مشکلات این برند به بردهای Y و X مربوط است. با توجه به هزینه بالای تعویض برد Y و X، مراجعین این قسمت به تعمیرگاه هایی مراجعه می کنند که قادر به تعمیر این بردها هستند. هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

هزینه تعمیر تلویزیون ال ای دی – قیمت ال سی دی تلویزیون سامسونگ

خرابی مین برد تلویزیون و نیاز به تعمیر آن ایراد شایع بعدی در تلویزیون های ل ای دی است. با توجه به قیمت بالای مین برد، امکان تعمیر به جای تعویض مین برد باعث ایجاد صرفه جویی یادی در هزینه تعمیر تلویزیون می گردد. ما با تعمیر قطعات به شما کمک می کنیم.

خدمات سرویس تی وی در سرویس تی وی و هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ

بعضی از کاربران تلویزیون های سامسونگ از این مسئله گلایه دارند که چرا تلویزیون سامسونگ خود به خود خاموش می شود و مجدداً روشن می شود یا اینکه چرا با چند دقیقه تاخیر روشن می شود؟

اگر شما هم با یکی از این مشکلات رو به رو شده اید، خوب است که به یاد داشته باشید احتمال بروز مشکل در گرو برد پاور تلویزیون بوده و باید مورد سرویس اساسی قرار بگیرد. برای اطلاع از قیمت برد پاور تلویزیون سامسونگ با ما تماس بگیرید.

تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون سامسونگ

یکی از اشکالات متداولی کاربران تلویزیون عدم استفاده صحیح از اسپری برای پاک کردن صفحه تلویزیون بوده که به صورت آبخوردگی بروز می کند.

تلویزیون های باکیفیت و مدرن سامسونگ هم از این قاعده مستثنی نبوده و احتمال دارد با ایراد آبخوردگی دچار اختلالات ساختاری فراوانی شوند. هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

پنل از قطعات اصلی تلویزیون محسوب می شود و خرابی یا آبخوردگی آن سبب بروز اشکالات جدی در کارآیی اصلی تلویزیون می شود. برای اطلاع از هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ با ما تماس بگیرید.

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ بک لایت

قیمت تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ به مدل و جنس قطعه بر می گردد. این که چطور می توان بهترین نوع بک لایت را با هزینه کم انتخاب نمود اهمیت زیادی دارد.

بک لایت اصل نور کاملا سفید دارد و بک لایت ها درجه دوم و سوم دارای نور مایل به آبی و سبز هستند که کیفیت تصویر را پایین می آورد. هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

شرکت تعویض کننده بک لایت چند ماه ضمانت برای تعویض LED های بک لایت به شما می دهند و شما از اعتبار شرکت تعمیراتیمطمئن می شوید.

موضوع بعدی این است که ظاهر بک لایت باید با بک لایت اصلی تلویزیون یکسان باشد. وگرنه بالا و پایین بودن ولتاژ بک لایت و یا ظاهر بک لایت باعث خرابی زود هنگام بک لایت شده و در نهایت بک لایت نباید هاله بر روی تصویر کمترین ایجاد کند.

به پایان مقاله هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ رسیدیم…

 • عیب یابی دقیق تلویزیون و برطرف سازی اشکالات آن با توجه به علائم
 • تعمیر و تعویض پنل
 • تعمیر آمپلی فایر
 • تعمیر و تعویض برد
 • تعمیر برد پاو
 • تعمیر اسپیکر
 • تعمیر و تعویض پاور
 • تعمیر برد تی کان
 • تعمیر بک لایت
 • اصلاح وضعیت لامپ های بک لایت (فلورسنت یا LED) تعمیر تیونر
 • تعمیر انواع مدل های LCD و LED سامسونگ
 • تعمیر حرفه ای سینمای خانگی و تعمیر تلویزیون سامسونگ در منزل

جزو خدمات تخصصی سرویس تی وی می باشد.

سرویس های حرفه ای تعمیرات تلویزیون سامسونگ دارای گارانتی برای ارائه تعمیرات هستند و شما می توانید در صورت نیاز به بازبینی مجدد از آن استفاده کنید. هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی