وصل کردن تلویزیون سونی به وای فای

وصل کردن تلویزیون سونی به وای فای

وصل کردن تلویزیون سونی به وای فای

وصل کردن تلویزیون سونی به وای فای امکان پذیر است و ما می خواهیم به آموزش این امر در چند روش بپردازیم. علت عدم اتصال تلویزیون سونی به اینترنت چیست؟ اتصال تلویزیون سونی به اینترنت با کابل شبکه چگونه انجام می شود؟ خطای متصل بدون اینترنت در تلویزیون سونی چرا رخ می دهد؟ پیغام متصل بدون اینترنت در تلویزیون سونی به چه معناست؟ برای تازه سازی محتویات اینترنت تلویزیون سونی چه باید کرد؟

در دنیای امروز، هر وسیله الكتریكی كه تولید می شود، تولید كننده بیشترین سعی خود را می كند كه بتواند توانایی اتصال به شبكه جهانی اینترنت را در توانایی های دستگاه قرار دهد. توانایی اتصال به اینترنت كه قبلا یک امتیاز ویژه برای هر وسیله ای بود، امروزه عدم وجود آن نشان دهنده وجود یک نقش آشكارا در ساخت آن وسیله است. مشکل وای فای تلویزیون سونی هم حاکی از این موضوع می باشد.

اتصال به اینترنت باعث می شود وسیله مورد نظركارایی چند برابری داشته باشد چون هم می تواند به راحتی خود را آپدیت كند و از خصوصیات جدیدی كه برای آن ارسال شده است عقب نماند و هم می تواند در هر نیاز اینترنتی به ما كمک كند. تلویزیون از این قضیه مستثنی نیست و در ادامه در قصد داریم در مورد چگونگی وصل کردن تلویزیون سونی به وای فای بحث كنیم.

وصل کردن تلویزیون سونی به وای فای و اینترنت

در گذشته اصلا به قضیه اتصال به اینترنت در تلویزیون ها فكر نمی شد، چون فقط وسیله ای برای كانال یابی و كار آن تنها نشان دادن شبكه های تلویزیونی بود. با تولید تلویزیون های هوشمند، نصب سیستم عامل بر روی آن و افزودن خیلی امكانات دیگر، فرق آن زیادی بین توانایی های یک تلویزیون هوشمند و یک كامپیوتر نیست. لذا در این نوع تلویزیون ها اتصال به اینترنت به امری ضروری تبدیل شده است. اگر با مشکل متصل بدون اینترنت در تلویزیون سونی مواجه شدید، با ما تماس بگیرید.

در تلویزیون های هوشمند شركت سونی در صورت عدم اتصال به اینترنت حدود پنجاه درصد از كارایی كه می تواند برای شما ارائه دهد را دیگر از دست خواهید داد. در ادامه با مطالعه مطالبی كه بیان می شود می توانید با چگونگی وصل کردن تلویزیون سونی به وای فای با روش های مختلف آشنا شوید.

در تلویزیون های شركت سونی، سیستم عامل اندروید بر روی آن ها قرار دارد. این امر باعث شده كار كردن با آن راحت شود. Google Play Store جزو برنامه های كاربردی برای تلویزیون های شركت سونی فرض می شود و به صورت پیش فرض بر روی آن نصب است. برای استفاده از این برنامه و دیگر توانایی های تلویزیون های شركت سونی باید آن را به اینترنت كنید. برای اتصال چند روش وجود دارد كه آن ها را به اختصار عنوان می كنیم.

برای اتصال تلویزیون های شركت سونی به اینترنت سه راه وجود دارد:

وصل کردن تلویزیون سونی به وای فای با كابل Ethernet

رایج ترین روشی كه برای اتصال تلویزیون به اینترنت وجود دارد، Ethernet نام دارد. برای استفاده از این روش به یک مودم نیاز دارید. بعد از تهیه مودم باید، مودم و تلویزیون را توسط یک كابل LAN به یكدیگر وصل كنید. با کمک كنترل تلویزیون به قسمت Menu مراجعه كرده و گزینه SETUP را پیدا كنید و وارد آن شوید. بعد از ورود به این بخش به قسمت Network وارد شوید و Network selection را انتخاب کنید. حال با انتخاب گزینه Cable وارد بخش Network setup cable شده و با نصب و انتخاب مودم مورد نظر، تلویزیون به اینترنت متصل می شود.

در قسمت Network Test می توان وصل بودن به اینترنت را بررسی كنید. چند آیكون را به شما نشان می دهد كه در صورت اتصال به اینترنت در كنار همه آن ها علامت تیک قابل مشاهده است.

اتصال تلویزیون به اینترنت با Wireless

Wireless روشی است كه در اكثر تلویزیون ها با برند های مختلف من جمله سونی وجود دارد. برای استفاده از طریق وایرلس باید به قسمت Menu مراجعه کنید. سپس به بخش Setup و بعد از آن Wireless را برگزینید. حال با انتخاب Network selection و بعد از آن Wireless Network Setup می توانید گزینه Auto setup را برگزینید و به صورت خودكار شروع به جست و جو و اتصال به اینترنت وایرلس كند.

حال شما می توانید با انتخاب گزینه Access Point select به مشاهده شبكه های وایرلسی كه وجود دارد بپردازید. حال با انتخاب شبكه وایرلس مورد نظر و رمز آن می توانید به آن وصل شوید. این روش ساده ترین راه وصل کردن تلویزیون سونی به وای فای محسوب می شود.

وصل کردن تلویزیون سونی به وای فای با کمک Wi-Fi Direct

دو روش قبل كه عنوان شد به صورت عام برای همه تلویزیون های هوشمند قابل اجرا است اما در این جا می خواهیم در مورد یک قابلیت بحث كنیم كه تقریبا مخصوص تلویزیون سونی است. Wi-Fi Direct جز خصوصیاتی است كه جز در تلویزیون های شركت سونی در تلویزیون های كمتر شركتی دیده خواهد شد. استفاده و هدف اصلی این آپشن انتقال داده است. این قابلیت نوعی بلوتوث پیشرفته می توان معرفی كرد كه برای انتقال داده بین تلویزیون و دیوایس دیگر با سرعتی خارق العاده قابل استفاده است.

حال از این قابیلت می توان برای اتصال به اینترنت هم استفاده كرد. روش اتصال به دستگاه همثل روش وایرلس است اما به جای انتخاب گرینه Wireless باید گزینه Wi-Fi Direct را انتخاب كرد. نكته مثبتی كه وای فای دایركت نسبت به وایرلس دارد سرعت انتقال داده آن است كه وای فای دایركت به صورت غیر قابل باوری پرسرعت است.

در این مقاله ما د مورد وصل کردن تلویزیون سونی به وای فای و اینترنت صحبت كردیم. بهتر است اضافه کنیم که ما در نمایندگی تلویزیون سونی آمده ارائه خدمات رسانی هستیم و شما می توانید در صورت بروز مشکل با ما تماس بگیرید.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی