ویژگی های تلویزیون هوشمند

ویژگی های تلویزیون هوشمند

ویژگی های تلویزیون هوشمند

همین ویژگی های تلویزیون هوشمند است كه آن را از تلویزیون های دیگر متمایز می كند. اين مدل از تلویزیون ها با قابلیت های استثنایی كه دارند، امکانات بسيار ایده آلی در اختيار کاربران قرار می دهند كه با توجه به گستردگی فناوری و تكنولوژی در دنيای امروز، به آسانی می توانند پاسخگوی نياز های کاربران باشند. كارشناسان نمایندگی تلویزیون در تعریف تلویزیون هوشمند اينگونه می گویند كه اين تلویزیون های نوظهور و نوین، جعبه های جادویی منحصر به فردی می باشند كه امکان خارج شدن هر چیزی از آن ها وجود دارد.

بررسی ویژگی های تلویزیون هوشمند

اين تلویزیون ها به علت اينكه مجهز به سیستم عامل می باشند، حکم یک سیستم رايانه ای بزرگ را دارند كه امکانات متعددی در اختيار قرار می دهند. همه تلویزیون های اسمارت یک ورودی کابل شبكه اترنت يا قابلیت اتصال به وای فای دارند. البته برای تلویزیون هوشمند سرعت اينترنت و وای فای باید به اندازه کافی سریع باشد.

از مهم ترين و اصلی ترين خصوصيات تلویزیون هوشمند باید امکان اتصال به نت را عنوان كرد. هرچند اتصال به نت کمی خطرناک به نظر می رسد و احتمال نياز به تعمیر تلویزیون را کاهش می دهد. با اين حال ویژگی بسيار مهمی محسوب می شود.

ویژگی های تلویزیون هوشمند

 • نصب نرم افزار
 • مشاهده ویدیو و تصاویر آنلاين
 • بازدید صفحات وب
 • اجرای بازی
 • اتصال به کانال های اينترنتی IPTV
 • استفاده از قابلیت Time Shifting
 • اتصال به شبكه های اجتماعی و سرویس های اشتراک گذاری
 • پشتیبانی از DLNA
 • كنترل تلویزیون با دستورات صوتی و حتی ژست های حرکتی
 • اتصال به وبکم
 • اجرای نرم افزار SKYPE
 • گزارش و پیش بینی وضعیت آب و هوا
 • دسترسی به رادیوهای اينترنتی

ویژگی های تلویزیون هوشمند

تلویزیون اسمارت به چه معنا است؟

معنای تلویزیون اسمارت با توجه به ویژگی های تلویزیون هوشمند تعریف می شود. مهم ترين مسئله و فاکتور در تلویزیون های اسمارت، امکان اتصال آن ها به اینترنت است. اين مسئله در روند تعمیر تلوزیون هم بسيار مهم است. چون می تواند تلویزیون را درگیر ویروس های مختل كننده كند. با اين حال به كمک اين مدل از تلویزیون ها می توانید به اينترنت متصل شوید و وبگردی كنید. تصاویر و ویدئوهای آنلاين را در ابعادی بسيار بزرگ تر ببینید. بر روی تلویزیون خود نرم افزار های مختلف نصب و اجرا كنید.

همینطور امکان اجرای بازی های مخصوص را هم خواهید داشت. Internet TV ها يا تلویزیون های هوشمند امکانات بسيار گسترده و وسیعی در اختيار کاربران قرار می دهند. هرچه پیشرفت تكنولوژی بیشتر و گسترده تر شود، نياز استفاده از اين محصولات هم پر رنگ تر می شود. اين سری از تلویزیون ها با توجه به اينكه تازه وارد بازار شده اند، قیمت تمام شده بالاتری نسبت به تلویزیون های معمولی دارند. اين قیمت ها کاملا منطقی و به جا است، چون قابلیت های بسيار فراتر از دیگر تلویزیون ها در اختيار قرار می دهند.

اجرای نرم افزار SKYPE در تلویزیون های هوشمند

از دیگر ویژگی های تلویزیون هوشمند باید امکان استفاده از اپ تماس تصویری SKYPE اشاره كرد. به كمک اين اپ و به كمک قابلیت های كه اين تلویزیون ها در اختيار کاربران می گذارد، به راحتی می توانید با دوستان و آشنايان خود از درگاه تلویزیون و به كمک یک وبکم تماس تصویری بگیرید.

نمایندگی تلویزیون سونی

نمایندگی تلویزیون سونی درگاهی مطمئن و استاندارد است كه در خدمت کاربران است. اين نمایندگی به كمک نمایندگی سرویس تی وی خدمات و تسهیلاتی بسيار مختلف و کاربردی در زمینه بررسی تلویزیون در محل در اختيار کاربران قرار می دهد. در واحد های جداگانه و مستقل صفر تا صد مشكلات نرم افزاری و سخت افزاری انواع تلویزیون ها را شناسایی و برطرف می كند. كارشناسان نمایندگی تلویزیون در زمینه کاری خود متخصص و باتجربه می باشند. برای دريافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید. همه تعمیر و خدمات همراه با ارائه کارت ضمانت کیفیت است.

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی