پرش تصویر تلویزیون سونی

پرش تصویر تلویزیون سونی

پرش تصویر تلویزیون سونی

پرش تصویر تلویزیون سونی به دلایل مختلف به وجود می آید. پرش تصویر بعضی وقت ها با انجام کارهای ابتدای حل می شود و نيازی به تعمیر تلویزیون نیست. با مرکز پشتیبانی تلویزیون سونی همراه باشید.

برای رفع مشکلات تلویزیون خود همین حالا با ما تماس بگیرید!

ما در سراسر تهران و کرج قعالیت داریم

تعمیر در محل جزو خدمات اصلی ما محسوب می شود!

پرش و يا لرزش تصویر در تمام مدل های تلویزیون سونی اتفاق می افتد. اگر پرش تصویر يک بار اتفاق بیقتد جای نگرانی نیست. اما اگر این مشکل ادامه داشت باید بررسی شود.

گاهی پرش تصویر تلویزیون می تواند از سیم کشی ساختمان باشد و يا اینكه يک تلویزیون در کنار تلویزیون شما باعث ایجاد نویز برروی تصویر شود. با بررسی مرحله به مرحله می توانید این ایراد را حل کنید.

تعمیر پرش تصویر تلویزیون سونی

سرویس تی وی نمایندگی حرفه ای تعمیر تلویزیون سونی با کمک تجهیزات پیشرفته این مشکل را بررسی و حل می کند. اگر تلویزیون شما با مشکل پرش تصویر مواجه شده يا اینكه تصویر تلویزیون حالت عادی ندارد، می توانید با این نمایندگی تماس بگیرید و از کارشناسان مشاوره بگیرید.

اگر مشکل تلویزیون شما با مشاوره حل نشد می توانید درخواست تعمیر تلویزیون خود را ثبت کنید. بعد از ثبت درخواست شما کارشناسان تعمیر به همراه وسایل مورد نياز برای بررسی به محل شما می آید. پرش تصویر تلویزیون سونی

خرابی بک لایت تلویزیون

خرابی بک لایت تلویزیون

يکی از عواملی كه باعث پرش تصویر تلویزیون می شود خرابی بک لایت تلویزیون است. بک لایت يا همان نور زمینه مجموعه ای از لامپ های است كه با هم سری شده اند و نور مورد نياز برای نمایش تصویر را تامین می کند. معمولا وقتی كه در تلویزیون های ۴۷ تا ۵۵ يک سری از بک لایت ها خراب می شود. پرش تصویر تلویزیون سونی

به علت سالم بودن سری دوم باعث می شود كه تصویر تلویزیون به حالت چشمک زن در بياید. در بعضی موارد هم اتصال کوتاه شدن لامپ های هم باعث این مشکل می شود. يک نکته مهم در تعمیر بک لایت این بوده كه باید بک لایت به صورت کامل تعویض شود. در غیر این صورت احتمال خرابی دوباره وجود دارد.

خراب شدن پنل تلوزیون

خراب شدن پنل و سوختگی در برد آدرس پنل يکی از پراهمیت ترین علل پرش و لرزش تصویر تلویزیون است. پنل همان پنل تلویزیون است كه تصویر را نمایش می دهد و تقریبا هفتاد درصد قیمت تلویزیون را داراست.

خرابی پنل به علت ضربه خوردن و آب خوردگی به وجود می اید. اگر پنل تلویزیون ضربه خورده باشد تنها راه تعمیر تلویزیون تعویض کامل پنل است كه معمولا هزینه تعمیر مقرون به صرفه نیست. پرش تصویر تلویزیون سونی

آب خوردن پنل باعث خراب شدن برد آدرس و فلت های پنل می شود. معمولا در بیشتر موارد آب خوردگی پنل قابل تعمیر است. اگر تلویزیون شما دچار آب خوردگی شده است، تلویزیون را از برق بکشید و با نمایندگی تعمیر تلویزیون تماس بگیرید.

اگر از تلویزیون آب خورده کمک بگیرید خرابی آن بیشتر می شود و احتمال اینكه دیگر قابل تعمیر شود وجود دارد. تعمیر پنل تلویزیون باید در گارگاه حرفه ای انجام شود.

پرش تصویر به علت خرابی برد پاور

خرابی سیم کشی ساختمان

در بعضی مواقع به مشکل در سیم کشی ساختمان يا وسایلی مثل فن ها كه در خانه استفاده شده است. باعث پرش تصویر می شود. علت این مشکل ایجاد نویز است كه بر روی سیگنال های تلویزیون تاثیر می گذارد و باعث تيک زدن و يا پرش تصویر شود. پرش تصویر تلویزیون سونی

برای متوجه شوید مشکل از چه بخشی است و مرحله به مرحله فیوزهای خانه را قطع کنید تا قسمت ایجاد نویز را پیدا کنید. بهتر است برای این کار از يک کارشناس برق ساختمان کمک بگیرید.

پرش تصویر به علت خرابی برد پاور

برد پاور وظیفه ولت رسانی به تمام قطعات تلویزیون را دارد. خرابی برد پاور هم می تواند باعث پرش تصویر شود. يکی از مشکلات خرابی برد پاور این بوده كه ولت بک لایت را به درستی تامین نکند و این امر باعث پرش نور زمینه و تصویر می شود. يک مورد دیگر این بوده كه باعث ایراد در عملکرد مین برد شود.

وقتی مین برد درست وظیفه خود را انجام ندهد باعث قطع وصل شدن تصویر می شود. يک نکته مهم این بوده كه اگر برد پاور به موقع تعمیر نکنید باعث خراب شدن دیگر قطعات تلویزیون می شود و هزینه تعمیر تلویزیون را زياد می کند.

پرش تصویر به علت خراب مین برد پرش تصویر تلویزیون سونی

مین برد تلویزیون فرمان عملکرد دیگر قطعات را می دهد و وظیفه پردازش صدا و تصویر را دارد. بعضی مواقع با خراب شدن قطعات مین برد ایراد در علمکرد تلویزیون به وجود می آید. تصویر اول در مین برد تلویزیون پردازش می شود و از طریق کابل های lvds به برد تيکان منتقل می شود.

اگر مین برد به درستی عمل نکند تصویر خروجی با مشکل مواجه می شود. مین برد هم قابل تعمیر است. خراب آی سی برنامه مین برد و يا cpu می تواند باعث پرش تصویر تلویزیون شود.

تلویزیون شما خراب شده است؟ نمی توانید به هر دلیلی مثل گذشته از آن لذت ببرید؟ با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناس مربوطه را به محل موردنظر برای تعمیر تلویزیون سونی اعزام کنیم!

اشتراک گذاری :

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی