پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران در كنار شماست! آیا با روند تعمیر تلویزیون ال جی آشنایی دارید؟ در حالت کلی، تعمیر تلویزیون ها يک روند مشابه دارد و قطعات هم مشترک می باشند.

با ما برای ثبت سفارش تعمیرات در محل تماس بگیرید!

02122873005

تعمیر تلویزیون ال جی شرق تهران ، غرب ، شمال و جنوب تخصص ماست!

 

روند تعمیر تلویزیون با گزارشی كه شما از مشکلات تلویزیون ال جی به تعمیركار تلویزیون ارائه می دهید شروع می شود. تعمیركار پس از شنیدن مشکل از زبان شما، به بررسی و بررسی حرفه ای تلویزیون می پردازد. با پشتیبانی تلویزیون ال جی در ارتباط باشید.

قطعات تلویزیون ال جی در بعضی از مدل ها تفاوت دارند و همین مسئله موجب ایجاد تفاوت هایی در تعمیر انواع تلویزیون ال جی شده است. در هر صورت تعمیر تلویزیون Samsung شامل بررسی تلویزیون و ترمیم قطعات آسیب دیده است. گاهی هم شدت آسیب دیدگی بعضی قطعات بالبوده و عملا امكان تعمیر آنها وجود ندارد.

در این صورت اجزای ممشکلات تلویزیون تعویض می شوند تا روند كاری تلویزیون به حالت عادی بازشود. در ادامه جزئیات بیشتری را در مورد نحوه تعمیر تلویزیون ال جی به شما ارائه می دهیم.

تاریخچه برند ال جی

ال جی (LG Corporation) كه پیش از این با نام Lucky-Goldstar شناخته می شد هولدینگی بین المللی در کشور کره جنوبی است. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

این نمایندگی لقب چهارمین هولدینگ بزرگ کره جنوبی را یدک می کشد. پشتیبانی مدیریت ال جی در برج های دوقلویی به نام همین نمایندگی در منطقه یئوویدو-دونگ در سئول واقع است.

شرکت ال جی رسما فعالیت خود را از سال ۱۹۵۸ با نام گلداستار شروع كرد. ال جی در سال ۱۹۶۲ اولین تلفن کره ای را تولید كرد و در سال ۱۹۶۵ اولین یخچال کره ای، در سال ۱۹۶۶ اولین تلویزیون سیاه سفید کره ای و در سال ۱۹۶۸ اولین تهویه هوای کره ای را تولید و به بازار عرضه كرد.

با پیشرفت های چشمگیر ال جی در سال های ۱۹۶۸ و ۱۹۷۸ اولین شعبه های خارجی خود را در کشورهای نیویورک و ایالات متحده امريكا تاسیس كرد. این نمایندگی در سال ۱۹۹۲ با گلدستار و گلدات ارتباطات ادغام شد و از گلدستار به ال جی الکترونيک در سال ۱۹۹۵ تغییر نام یافت. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

در پی پیشرفت های روز افزون در سال ۱۹۹۱ با بالاترین صادرات لوازم خانگی مقام نخست را در دنیا بدست آورد و در ۱۹۹۵ دومین نمایندگی خود را تاسیس كرد.

ال جی با شعار Life’s Good همواره کیفیت و خوش ساختی را هدف خود قرار داده بوده و در سال ۲۰۱۳ نخستین تلویزیون تجاری با نمایشگر از نوع OLED كه نمایشگرهایی بسیار نازک تر و واضح تر از نمایشگرهای LCD می باشند را روانه بازار كرد.

گفتنی است در سال ۲۰۰۰ اولین یخچال اینترنتی در کره و نمایندگی ال جی تولید شد و تلفن GSM كه از دیگر محصولات این نمایندگی بود توانست به کشورهای دیگر از جمله روسیه، اندونزی و ایتالیا راه یابد.

ال جی در تاریخ بیش از ۷۰ ساله خود صنایع مختلفی اعم از محصولات شیمیایی، لوازم بهداشتی، لوازم خانگی الکترونيکی، گوشی های هوشمند و محصولات مخابراتی را به حوزه فعالیت خود اضافه كرده است.

از زیرمجموعه های بزرگ این نمایندگی می توان ال جی الکترونيکس، ال جی دیسپلی، زنیث و ال جی کميكال (LG Chem) را نام برد. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

در این میان ال جی الکترونيکس را می توان مشهورترین زیرمجموعه این نمایندگی کره ای نامید كه به خاطر عرضه محصولات مخصوص مصرف كنندگان، در میان كاربران عادی شناخته شده است.

محصولات صوتی و تصویری ال جی در بخش سرگرمی های خانگی این نمایندگی تولید خواهند شد. در این بخش محصولاتی همزیرا انواع تلویزیون ها از قبیل پلاسما، LCD، LED، OLED و تلویزیون های اسمارت تولید خواهند شد.

البته محصولاتی دیگری همزیرا انواع پخش كننده های بلوری، پخش كننده DVD و CD، فلش مموری، پنل، سینما خانگی و … در نمایندگی ال جی تولید خواهند شد.

شرکت ال جی يکی از فعال ترین کمپانی های سازنده تلویزیون در دنیا است، كه هر ساله با تولید محصولات جدید، منتقدان و دیگر رقبای خود را به چالش می کشد. بهترین تلویزیون های ال جی در سال 2019 سری 9 OLED می باشند.

رقابت بر سر تصاحب رتبه نخست در تولید تلویزیون در بین دو برند ال جی و سامسونگ يک بحث تمام نشدنی و ادامه دار است، كه هر ساله این دو کمپانی را به تلاش بیشتر وا می دارد.

در مقایسه کلی بین سامسونگ و ال جی در سال می توان گفت نمایندگی تلویزیون ال جی سهم بیشتری از فروش تلویزیون ها را در اختیار دارد و با رونمایی از تلویزیون سیگنچر خود توانست باری دیگر نام LG را در صدر تولید كنندگان تلویزیون به ویژه OLED ها قرار دهد.

نمایندگی سونی كه يکی از رقیب های دیگر ال جی است، همواره در تلاش است تا با تولیدات خود از این دو برند کره ای پیشی بگرید اما در زمان حال این غول ژاپنی در رتبه سوم ساخت تلویزیون قرار می گیرد. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

طی چند سال گذشته نمایندگی ال جی (LG) يک روند صعودی در کمیت و کیفیت تولیدات خود داشته و از يک نمایندگی محدود تولید كننده لوازم صوتی و تصویری به تولید كننده بزرگ کلیه لوازم منزل تبدیل شده است.

در میان انبوه تولیدات ال جی در طی چند سال گذشته مواردی از ضعف در طراحی و تولید دیده می شود كه سری LN و ضعفی كه در بخش Back Light آن وجود دارد از معروفترین این نمونه ها بوده كه به علت استفاده از LED های بی کیفیت در مدت کوتاهی دچار نقص شده و مصرف كننده را راهی تعمیر تلویزیون ال جی می كند.

خرابی بک لایت تلویزیون ال جی يکی از مشکلات شناخته شده در بین تعمیركاران تلویزیون در طی چند سال گذشته شده است. در این قسمت بعضی از مهم ترین مشکلات تلویزیون های ال جی را بررسی می كنیم.

روشن و خاموش شدن متوالی تلویزیون ال جی

در این حالت تلویزیون روشن شده و پس از نمایش لوگوی ال جی مجدد خاموش می شود كه در اصطلاح تعمیر تلویزیون به این حالت reboot شدن گفته می شود. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

در این حالت معمولا مین برد تلویزیون دچار نقص شده و راه حل تعمیر تلویزیون از تعویض نرم افزار تا تعویض كامل برد را شامل می شود. این ایراد در بسیاری از مدل های تلویزیون ال ای دی ال جی مثل سری LB و LED و LED دیده می شود.

قطع شدن تصویر تلویزیون ال جی

این ایراد بیشتر در سری LN و مخصوصا مدلهای بدون گارانتی و اصطلاحا بانه ای اتفاق می افتد و ایراد در بخش بک لایت تلویزیون و يک ضعف كارخانه ای بوده كه با تعمیر بکلایت تلویزیون و اصلاحاتی كه روی تلویزیون شما انجام خواهد شد درصد احتمال خرابی بسیار کم می شود. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد

در این ایرد ابتدا توصیه می كنیم تلویزیون را ریست نرم افزاری كرده و از اتصالات تلویزیون مطمئن شوید و در صورت رفع نشدن ایراد از بخش خدمات پس از فروش و تعمیر تلویزیون ال جی کمک بگیرید. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

خاموشی ناگهانی تویزیون ال جی به مدل ۴۲led5600 مربوط به برد مین است. تلویزیون ال ای دی ال جی معولا دچار خرابی تصویر می شوند كه بعد از روشن كردن تلویزیون اتفاق می افتد.

تعمیر تغذیه تلویزیون ال ای دی از تعمیر تغذیه تلویزیون CRT ساده تر است. زیرا نسبت به آن کوچکتر بوده و معمولا دارای يک خروجی ۱۲ ولت با جریان ۲ تا ۴ آمپر است.

بعضی از مدل ها دارای خروجی ۱۸ یا ۲۴ ولت می باشند. هم اكنون مدارات منبع تغذیه و مادربرد روی يک برد طراحی می شوند، مانند تلویزیون های جدید ال ای دی ال جی در حالی كه در مدل های قدیمی تر در ماژول جدا طراحی می شدند.

تعمیر آداپتور منبع تغذیه تلویزیون بسیار ساده است، زیرا به راحتی می توان با جایگزین يک مدل سالم از خرابی آن اطمینان حاصل كرد. می توان از تلویزیون منبع تغذیه خارجی برای تست تلویزیون (از طریق جک ورودی) استفاده كرد.

اگر از منبع تغذیه دسترسی نداشتید می توان از طریق بررسی ( نداشتن ولتاژ، پایین بودن ولتاژ و نوسان ولتاژ) به حل عیب آن پرداخت. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

با استفاده از لامپ ۲۴ ولت اتومبیل كه خروجی آداپتور به آن متصل می شود، می توان این تست را انجام داد. اگر لامپ پر نور بود منبع سالم بوده و اگر به حالت چشمک زن یا کم نور روشن شد، منبع تغذیه خراب است.

تلویزیون خود به خود خاموش شد

این عیب بیشتر به علت نوسان برق بوده و در بیشتر موارد برد پاور خراب می شود. تلویزیون های جدید به علت اینكه با ولتاژ بسیار پایین كار می كنند احتمال خرابی در برد مین هم هست كه بايد مورد بررسی قرار بگیرد.تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود.

تلویزیون های ال ای دی ال جی هم به علت خرابی تلویزیون های ورودی كه به آنها متصل می شود باعث از كار افتادن مین برد تلویزیون می شود كه در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد بايد برای تعمیر تلویزیون برد مین تعویض شود. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد

رایج ترین مشکلات تلویزیون ال جی – تلویزیون های ال جی به مدل lw كه بیشتر روی حالت استند بای می مانند این مشکل از برد مین بوده كه در ۹۰ در صد موارد برد مین قابل تعمیر بوده و تعمیر تلویزیون با ضمانت یک ماهه انجام می شود تعمیر به صورت حرفه ای و جز به جز انجام می شود كه کمترین هزینه را برای مشتری داشته باشد. تعمیر تلویزیون ال ای دی ال جی در منزل و محل شما و تعمیر با قطعات اصلی و فابريکی مدل تلویزیون شما هم صورت میپذیرد. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

خرابی تلویزیون های ۴۲Led5600

تلویزیون های ال جی به مدل led هم روی حالت استندبای می مانند و در بعضی موار ورودی HDMI آنها از غیر فعال می شود كه مشکل از برد مین بوده و تعمیر تلویزیون در منزل و محل شما با ضمانت یک ماهه انجام می شود. تعمیر به صورت حرفه ای و با قطعات اصلی و فابريکی تلویزیون شما انجام می شود.

خرابی تلویزیون های ال جی به مدل ۴۲LN5420 و ۴۷LN5420

تلویزیون های سری LN بیشتر در قسمت پاور و بک لایت دچار خرابی می شوند به این صورت كه صدا دارند ولی تصویر ندارند كه عیب در منزل و محل شما رفع و به مدت یک ماه ضمانت می شود. این مدل كه خرابی بک لایت در آنها رایج است نیاز به تغیراتی بر روی بردها بوده كه مشکل رفع شود و خرابی تکرار نشود. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

تلویزیون LF

این سری تلویزیون LF بیشترا در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند به این صورت كه تلویزیون خاموش و روشن میشود و زمانی كه آرم تلویزیون نمایان می شود دوباره خاموش میشود و در بعضی موارد آرم باقی مانده و دیگر هیچگونه تغییری در صفحه نمایش دیده نمیشود كه این عیب در منزل و محل شما رفع و به مدت یک ماه ضمانت می شود.

خرابی تلویزیون های ال جی به مدل UH850

در سری تلویزیون UH در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند و در بیشتر موارد شبكه های دیجیتال آن تنظیم نمیشود و یا تلویزیون خاموش روشن میشود. تلویزیون مدل UF850 در مواقع اتصال USB و اتصال به اینترنت دچار ایراد میشود و تلویزیون در حالت استند بای می ماند.

خرابی تلویزیون های ال جی معروف به اسكارلت ۴۲lg60r و ۴۲lh700 پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

رایج ترین مشکلات تلویزیون ال جی – تلویزیون هال ال سی دی ال جی معروف به اسكارلت كه حدود چند سال از عمر آنها می گذره تلویزیون های بسیار با کیفت و دارای مدیریت زمان می باشند.

معمولا خرابی این نوع تلویزیون ها خاموش و روشن شدن زمان كار بوده كه در بعضی از مواقع صدای تلویزیون قطع می شود و هنگ می كنند كه این مشکل مربوط به برد مین تلویزیون بوده كه در بیشتر موارد برد مین قابل تعمیر بوده و تعمیر با قطعات اصلی انجام می شود و نگرانی برای برگشت به این عیب وجود ندارد.

تعمیر با ضمانت نامه کتبی انجام می شود كه بعد از تعمیر تلویزیون به مشتری تحویل داده می شود. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

خرابی تلویزیون های ال جی سری LB

تلویزیون های سری LB كه از جدید ترین تلویزیون های ال جی در بازار است از عیب های رایج این سری ال جی از كار افتادن ورودی HDMI بوده كه از برد مین بوده كه در بعضی موارد برد تعمیر و در مواردی هم برد بايد تعویض شود كه تعویض برد با هزینه پایین انجام می شود و به مدت یکماه ضمانت می شود.

تلویزیون سری LD پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

تلویزیون های سری LD این مدل تلویزیون ها بیشتر در قسمت مین برد دچار خرابی می شوند و در بعضی موارد برد تلویزیون تعمیر می شود و در مواردی كه CPU برد سوخته باشد بايد مین برد تلویزیون تعویض شود و همه تعمیر در منزل و محل مشتری انجام می شود. تعمیر به ضمانت یک ماهه انجام می شود.

عیب های تلویزیون ال جی سری LA

عیب های تلویزیون های سری LA در قسمت مین برد بوده كه اوایل خرابی تلویزیون مشکل هنگ كردن و قطع و وصل دارد و بعد از مدتی دیگر روشن نمی شود.

كه این ایراد گاهی با تعمیر برد رفع می شود و در بعضی موارد بايد برای تعمیر تلویزیون برد تعویض شود.

خرابی در تلویزیون های ال جی سری C

رایج ترین مشکلات تلویزیون ال جی – عیب های رایج این سری از تلویزیون های ال جی خرابی در قسمت پاور تلویزیون ها بوده كه بعد از خاموش كرد تلویزیون دیگر روشن نمی شود كه در ۸۰ درصد موارد برد پاور قابل تعمیر بوده و نیازی به تعویض برد پاور نیست. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

خرابی تلویزیون های ال سی دی ال جی سری B

مشکلات رایج این سری از تلویزیون های ال سی دی ال جی قطع و صل كردن بوده كه گاهی اوقات تلویزیون روشن می شود و گاهی روشن نمی شود. برای تعمیر برد مین بايد تعویض شود و در بعضی موارد برد مین تعمیر می شود. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

تلویزیون در حالت HDMI تصویر ندارد

خرابی این سری از تلویزیون ها بیشتر در قسمت بک لایت تلویزیون بوده كه تعمیر بک لایت تلویزیون در محل مشتری انجام می شود.

این سری از تلویزیون ها كه دارای ریسیور می باشند در بعضی موارد دچار خرابی قسمت حافظه می شوند و پس از هر بار خاموش و روشن شدن تلویزیون بايد تنظیمات تکرار شود. تعمیر با ضمانت سه ماهه انجام می شود.

مدل ۴۳LF540T سریLFال جی بیشترین ایراد در قسمت مین برد را داراست.در این مدل تلویزیون روشن و خاموش می شود كه با تعویض مین برد ایراد بر طرف خواهد شد.

خرابی تلویزیون های ال جی سری LY

رایج ترین ایراد این سری از تلویزیون های ال جی مدل ۴۲Ly345 در قسمت بک لایت بوده و تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

خرابی تلویزیون های ال جی سری LX مدل ۴۲ Lx 552

این مدل در قسمت مین برد خرابی زیاد دارد در این مدل بیشترا ایجاد ایراد در مواقع استفاده گوشی و اتصال آن به smartmoring تلویزیون ایجاد شده وبه حالت استند بای در می آید.

تلویزیون خود به خود خاموش می شود

این عیب بیشتر به علت نوسان برق بوده و در بیشتر موارد برد پاور خراب می شود. تلویزیون های جدید به علت اینكه با ولتاژ بسیار پایین كار می كنند احتمال خرابی در برد مین هم هست كه بايد مورد بررسی قرار بگیرد.تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود.

تلویزیون های ال ای دی ال جی هم به علت خرابی تلویزیون های ورودی كه به آنها متصل می شود باعث از كار افتادن مین برد تلویزیون می شود كه در بیشتر موارد باعث سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد بايد برای تعمیر تلویزیون برد مین تعویض شود.

تلویزیون زمان كار كردن هنگ می كند و خاموش و روشن می شود

هنگ كردن تلویزیون بیشتر مربوط به برد مین است. خرابی برد مین ال ای دی ال جی قابل تعمیر بوده كه در منزل انجام می شود و برد تلویزیون های ال ای دی ال جی هم در بیشتر موارد تعمیر می شوند. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

راهكارهای تعمیر تلویزیون در خانه

يک روز كاملا عادی كه از سركار به خانه برگشته بودم و طبق معمول در فکر پختن شام شب بودم، قبل از هر كاری كنترل تلویزیون را برداشتم تا تکرار فیلم مورد علاقه ام را هم در حین كارهایم ببینم، هر چقدر بیشتر دکمه كنترل را فشار می دادم تا تلویزیون روشن شود فایده نداشت، تلویزیون روشن نمی شد و در کمال ناباوری به كنترل و تلویزیون نگاه می كردم و انگار التماس می كردم كه نه! خواهش می كنم روشن شو! ولی خانه غرق در سکوت بود و انگار كار از كار گذشته بود.

تلویزیونم روشن و خاموش می شود، چاره چیست؟

اگر تلویزیون شما چند وقتیست با مشکل خاموش و روشن شدن را به را شده است، بايد قبل از هر تصمیمی نكات طلایی حل این مشکل را بدانید تا بتوانید برای تعمیر آن تصمیم بهتری بگیرید. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

اولین سوالی كه از شما می پرسیم این بوده كه آیا تلویزیون ال جی شما سر ساعت خاصی خاموش و روشن می شود؟ زیرا در این حالت امكان دارد كه تنظیمات تایمر آن را دستكاری كرده باشید. به این معنی كه در قسمت تنظیمات تلویزیون مشخص كرده اید كه در ساعتی خاص خاموش شود.

البته فراموش نكنید كه اگر پشت سر هم تلویزیون ال جی خاموش و روشن می شود ممكن است مربوط به برق تلویزیون شما باشد یا اینكه اگر به محافظ وصل است آن محافظ قطعی داشته باشد.

پس برای بررسی این موضوع بايد تلویزیون های جانبی متصل به تلویزیون خود را جدا كنید و بعد بررسی كنید كه مشکلی نداشته باشند. زیرا امكان دارد خاموش و روشن شدن خودكار تلویزیون به علت نویز منتقل شده از طرف تلویزیون جانبی باشد.

در مرحله بعدی بايد باتری كنترل را برای مدت زمانی خارج كنید (مثلا نیم ساعت) تا متوجه شوید كه آیا كنترل پیغام اشتباه به تلویزیون شما ارسال می كند یا خیر؟ شاید مشکل از كنترل باشد و نه تلویزیون. در صورت مشخص شدن مشکل در هرکدام از آن ها بايد به بررسی، توسط متخصص آن بپردازیم.

و در آخر چنانچه مشکل مربوط به هیچکدام از این موارد نبود، نیاز است برای تعمیر تلویزیون ال جی، متخصص معتبر آن را خبر كنید. پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران

وقتی تلویزیون روشن نمی شود، چيكار كنیم؟

گاهی امكان دارد با مشکل روشن نشدن تلویزیون را به را شوید و شروع كنید به نفرین فرستادن به آن. اما آیا این مشکل برای تلویزیون های دیگر با هر برند و مارکی رخ نمی دهد؟ بايد اینگونه پاسخ دهیم كه این مشکل در هر وسیله برقی غیر قابل پیش بینی نخواهد بود.

اما بايد بگوییم كه متاسفانه اینبار شانس هم با شما همراه نبوده كه با این مشکل را به را شدید. برای تعمیر تلویزیون ال جی خود وقت را از دست ندهید.

برای حل مشکل روشن نشدن تلویزیون، قبل از هر چیزی چک كنید كه پریز و یا محافظ برق تلویزیون تان مشکلی نداشته باشد. پس تلویزیون را به برق مستقیم متصل كنید تا متوجه شوید كه ایراد از محافظ بوده و یا تلویزیون.

شاید ایراد از محافظ بوده باشد.
البته دقت داشته باشید كه بعضی از مدل های قدیمی، يک کلید پاور پشت یا زیر تلویزیون دارد، كه حتما بايد چک كنید كه روی حالت روشن باشد، پس با دکمه پاور تلویزیون هم روشن بودن تلویزیون را چک كنید.

اگر فقط لوگوی ال جی ظاهر می شود بايد به صورت حرفه ای مشکل تلویزیون بررسی شود.

اما اگر به طور کلی برق وارد تلویزیون شما نمی شود، در مرحله آخر تلویزیون های جانبی آن را ( سینما خانگی و…) قطع كنید و آنها را هم بررسی كنید كه ایراد از برق رسانی آنها است یا تلویزیون.

اگر تلویزیون شما اصلا روشن نشد برای تعمیر آن نیاز بوده كه متخصص و تعمیركار پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران به آن مراجعه كند.

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

اگر فقط صدای تلویزیون به گوش شما می رسد و از دیدن تصاویر محروم شده اید، بايد برای حل این مشکل و نداشتن تصویر در تلویزیون خود فوری دست بكار شوید.

پس اول دقت كنید كه تلویزیون روشن است؟

در مرحله بعد دکمه منو Menu یا Home را روی كنترل فشار دهید و چک كنید كه تصویر منو روی صفحه تلویزیون شما ظاهر می شود؟ یا چک كنید كه آیا تلویزیون در ورودی دیگر یعنی مثلا در فلش تصویر دارد؟ البته فقط چک كردن مورد اول کفایت می كند.

در صورت نداشتن تصویر نیاز بوده كه تعمیرکار پشتیبانی تلویزیون ال جی تهران به آن مراجعه كند. البته به این نکته دقت كنید كه شاید گزینه صرفه جویی در مصرف برق بر روی حالت ” نمایشگر خاموش” باشد كه با زدن يکی از دکمه ها تصویر تلویزیون مجدد نمایش داده می شود.

اگر تلویزیون تصویر دارد اما کم نور است، سه بار پشت سرهم دکمه mute روی كنترل را فشار دهید تا تنظیمات تصویر برایتان بازنشانی شود و در صورتيكه موفق به این كار نشدید وارد قسمت تنظیمات شده و گزینه صرفه جویی در مصرف برق تلویزیون را خاموش كنید و حالت تصویر را روی درخشان قرار دهید.

اگر مشکل در همه ورودی ها وجود داشت، برای مراجعه تكنسین متخصص، برای تعمیر تلویزیون ال جی خود اقدام كنید.

اشتراک گذاری :

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی