پشتیبانی تلویزیون ال جی در تهران

پشتیبانی تلویزیون ال جی در تهران

پشتیبانی تلویزیون ال جی در تهران

پشتیبانی تلویزیون ال جی در تهران را به سرویس تی وی بسپارید و بهترین نتایج را دریافت كنید! این مجموعه در تلاش است با بهترین متدهای تعمیراتی نظر شما را جلب كند.

پشتیبانی تلویزیون ال جی در تهران

تعمیرات حرفه ای تلویزیون در تهران و کرج

استفاده از خدمات پشتیبانی تلویزیون سرویس تی وی دارای مزیت های بسیاری است؛ از این رو باید درباره مزایای انتخاب خدمات پشتیبانی های معتبر بیشتر صحبت کنیم و برای تعمیر تلویزیون تصمیم درستی بگیریم.

گارانتی تعمیرات
پشتیبانی تلویزیون ال جی در تهران پس از تعمیر دستگاه مدت زمانی را به عنوان گارانتی سرویس تعمیر در نظر می گیرند و اگر دستگاه مجدد مشکل پیدا كند، مشکل را رفع خواهند كرد. در حالی كه پشتیبانی های غیر مجاز پس از تعمیر محصول با شما خداحافظی می كنند!

تعمیر با پرداخت هزینه استاندارد
پشتیبانی تلویزیون ال جی در تهران علاوه بر اینكه بهترین راهکار را برای تعمیر انتخاب می كنند، هزینه را طبق استانداردها دریافت خواهند نمود. شاید بخواهید تلویزیون شما با هزینه کم تعمیر شود؛ اما ممكن است هزینه تعمیر تخصصی بیشتر از انتظار شما شود. بعضی اوقات تعمیرگاه های غیر مجاز با هزینه کمتر تلویزیون را تعمیر می كنند و به جای تعویض و یا تعمیر اصولی قطعه، برای مدت کوتاهی مشکل را رفع می نمایند.

وب سایت پشتیبانی تلویزیون سامسونگ

استفاده از قطعات اصلی
پشتیبانی تلویزیون ال جی در تهران با توجه به تعهدی كه به مشتریان خود دارند از قطعات اصلی استفاده می كنند و محصول را با جایگزین قطعه بدون کیفیت تعمیر نمی کنند؛ اگر نمایندگان غیر معتبر برای تعمیر محصول از قطعه غیر اصلی استفاده كنند بهای تعمیر کم می شود اما باز هم مشکل رخ می دهد.

ارائه مشاوره فنی
پشتیبانی مجاز تعمیر تلویزیون ال جی می تواند در مورد مشکل دستگاه به شما مشاوره بدهن و بهترین راهکار را برای رفع مشکل پیش روی شما قرار دهد. طوری كه بعضی اوقات مشکل دستگاه شما با راهنمایی رفع می شود و دیگر به تعمیر نیاز نداریم.

تخصص و مهارت تعمیرکاران
تعمیرکاران پشتیبانی های مجاز تعمیر تلویزیون ال جی، دوره های آموزشی مربوط به تعمیرات را به شکل حرفه ای می گذارنند و بعد از موفقیت در امتحانات، به مشتریان ارائه خدمات می کنند.

پشتیبانی تعمیرات ال جی

ما در پشتیبانی تلویزیون ال جی در تهران همه مدل های ال جی در انواع تلویزیون های HD، LED، LCD، OLED، Plasma و غیره را در تمامی سایزهای مختلف پوشش داده و تعمیر می كنیم. معمولا بک لایت تلویزیون های ال جی، بخش پاور تلویزیون، صفحه نمایش و قسمت هایی همچون پورت های صدا، تصویر، HDMI، دکمه های دستگاه، ریموت كنترل و… در معرض مشکل و خرابی قرار می گیرند و مشکلات متفاوتی را سبب می شوند.

اولویت متخصصین تلویزیون ال جی ما تعمیر قطعات و نه تعویض آنان است. با این حال تمامی قطعاتی كه ممكن است نیازمند تعمیر یا تعویض باشند، بر طبق اصول استاندارد ال جی تعمیر شده و یا با قطعات اصلی دیگر تعویض می شوند.

خرابی ها و مشکلات متداول در تعمیر تلویزیون ال جی

در سالهای اخیر، تولیدکنندگان شرکت ال جی، به طور گسترده ای به ساخت تلویزیون های هوشمند با ساختارها و قابلیت‌های متفاوت روی آورده اند. این تلویزیون ها با توجه به قابلیت های گسترده ای که دارند از قطعات مختلف و حساسی تشکیل شده اند و ممکن است گاهی دچار اشکال شده و نیازمند سرویس و تعمیرات تخصصی شوند.

در چنین شرایطی می بایست با نمایندگی های تعمیرات ال جی یا تعمیرگاه های مجاز لوازم خانگی تماس گرفته و درخواست راهنمایی نمایید. از جمله مشکلات احتمالی که ممکن است برای تلویزیون های ال ای دی SAMSUNG به وجود آید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • خاموش و روشن شدن ناگهانی تلویزیون ال ای دی ال جی

این مشکل جزء ایرادات رایج در تلویزیون می باشد. تلویزیون به صورت ناگهانی خاموش می شود و به حالت استند بای می رود. این مشکل می تواند بر اثر فرسودگی قطعات اتفاق افتاده باشد همچنین در صورتی که تلویزیون روشن نمی شود، بهتر است تا کابل اچ دی ام آی را نیز بررسی کنید. همچنین اگر کابل hdmi تقلبی باشد می تواند به برد دستگاه آسیب برساند، در نتیجه لازم است تا از کابل اورجینال استفاده کنید.

علاوه بر این خاموش و روشن شدن ناگهانی دستگاه می تواند بخاطر نوسانات برق، سوختن آی سی برد پاور، معیوب بودن مدار استند بای، وصل کردن فلش ویروسی به دستگاه و…. نیز اتفاق افتاده باشد.

 • پرش تصویر در تلویزیون ال ای دی ال جی

وقتی تصویر تلویزیون مدام دچار پرش می شود، یعنی دستگاه یک مشکلی دارد. معمولا در این صورت مشکل از مین برد، خرابی پنل، مشکل پاور، ضعیف بودن لامپ ال ای دی تلویزیون و… می باشد. بنابراین لازم است تا هر یک از این مواردی که گفته شدند، به طور دقیق بررسی شوند.

 • ترکیب شدن و مبهم بودن رنگ ها در تصویر تلویزیون ال ای دی ال جی

گاهی ممکن است که هنگام تماشای تلویزیون متوجه شوید که رنگ ها به هم ریخته اند و مثلا دو رنگ متفاوت را به یک رنگ ببینید. همچنین ممکن است که نوشته و حروف لاتین را به صورت مبهم یا به صورت هاشور زده شده ببینید. در این صورت احتمالا پنل یک مشکلی دارد و به احتمال زیاد نیاز است تا پنل تعویض شود.

 • کم نور بودن یا پر نور بودن بخشی از تصویر

یکی دیگر از مشکلات رایجی که ممکن است برای تلویزیون شما ایجاد شود، پر نور بودن یا کم نور بودن قسمت هایی در تصویر می باشد. این مشکل عموما بخاطر خرابی بک لایت اتفاق می افتد. به عبارتی این مشکل بخاطر برخورد TFT به مانیتور دستگاه اتفاق می افتد. در این صورت لازم است تا بک لایت تعویض شود. اما اگر امکان تعویض بک لایت وجود نداشت، لازم است تا پنل تعویض شود.

 • مشکل صدای تلویزیون ال ای دی ال جی

وقتی تلویزیون صدا ندارد، لازم است تا مواردی از قبیل وصل بودن صحیح کابل اچ دی ام آی به دستگاه، وصل بودن هدفون یا رسیور به دستگاه بررسی شوند. همچنین بهتر است تا تنظیمات صدا نیز بررسی شود. همچنین لازم است تا کابل های صوتی را بررسی کنید و اگر نسبت به سلامت آن ها مشکوک هستید، کابل های صوتی را تعویض کنید.

شماره تلفن پشتیبانی ال جی

در صورت تأیید مشتری، متخصصان پشتیبانی تلویزیون ال جی در تهران اقدام به تعمیر تلویزیون خواهند كرد و تمام تلاش این مجموعه آن است كه دلیلی كه باعث خرابی تلویزیون شده است رفع شود كه موجب خرابی دوباره نشود. و به شما اطمینان داده می شود كه تمامی قطعاتِ تعویضی اصل باشند.

پس از اتمام فرآیند بازسازی و تعمیرات، بررسی های نهایی انجام شده و کارشناسان فنی، پس از انجام تست های اولیه و اطمینان از عملكرد صحیح تلویزیون، آن را تحویل میدهد. در غیر اینصورت، کالا به بخش مرکز فنی ارجاع داده خواهد شد.

پشتیبانی ال جی در شهرستان های تهران و تهران

 • مرحله اول
  با تماس با ما، درخواست نصب، سرویس و یا تعمیرات خود را ثبت كنید.
 • مرحله دوم
  کارشناسان ما با در نظر گرفتن نوع دستگاه، برند، مشکل دستگاه و لوکیشن، درخواست شما را به بهترین تكنسین را ارسال می کنند.
 • مرحله سوم
  تكنسین جهت هماهنگی با شما تماس خواهد گرفت تا در زمان مورد نظر شما به محل مراجعه كند.
 • مرحله چهارم
  بعد از انجام کار و دریافت گارانتی کتبی، میتوانید هزینه را به تكنسین و یا به صورت آنلاین پرداخت نمایید.

 

 

 

اشتراک گذاری :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دسته‌ها
برچسب‌ها
اتصال تلویزیون سونی به اینترنت تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون ال جی در منزل تعمیر تلویزیون در منزل تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در منزل تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر مین برد تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون سونی خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ روشن نشدن تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون شماره تعمیر تلویزیون علت خاموش شدن تلویزیون سونی فروش قطعات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون ال جی در تهران نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران نمایندگی تلویزیون سونی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ وصل کردن تلویزیون سونی به اینترنت پشتیبانی تلویزیون ال جی پشتیبانی تلویزیون سامسونگ پشتیبانی تلویزیون سونی پنل تلویزیون ال جی