هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل یکی دیگر از حرفه ای ترین خدمات ارائه شده در گروه تعمیر سرویس تی وی است. گروه تعمیر سرویس تی وی با همکاری با ماهرترین کارشناسان و تعمیرکاران در زمینه ارائه خدمات تعمیرات برندهای مختلف تلویزیون در کنار شما هستند تا در سریع ترین زمان ممکن مشکلات مربوط به پنل، برد، پاور، بک لایت و … را رفع کنند و تلویزیون را به کیفیت روزهای اولیه بازگردانند.

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل

اگر نگران جا به جا کردن تلویزیون برای انتقال به تعمیرگاه و بدتر شدن مشکلات آن به علت ضربه های احتمالی هستید، می توانید از خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل کمک بگیرید. در این صورت کارشناسان به آدرس مورد نظر آمده و علاوه بر عیب یابی تلویزیون، اقدامات لازم برای برطرف کردن اشکالات آن را به کار می گیرند. به این ترتیب شما تلویزیون را جا به جا نمی کنید و خطرات ناشی از ضربه خوردن و … هم به حداقل می رسند.

شما می توانید پس از برقراری تماس با تعمیر تلویزیون در گروه سرویس تی وی، درخواست دریافت سرویس در محل را ثبت کنید. تعمیرکاران ما اطلاعاتی مثل آدرس و مدل و اشکالات تلویزیون را از شما دریافت کرده و در اولین فرصت، به محل اعزام می شوند. اگر در زمان اعلام شده در منزل حضور داشته باشید، خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل سریع تر به شما ارائه شده و مشکلی در این زمینه به وجود نمی آید. یکی از مواردی که موجب پیشرفت سرویس تی وی شده است، این است که کلیه هزینه های دریافتی این مجموعه طبق مصوبه و بسیار منصفانه می باشد.

هزینه تعمیر تلویزیون چقدر است؟

شما می دانید برای تعمیر یک تلویزیون باید چقدر هزینه پرداخت کنید؟ برای جواب دادن به چنین سوالی تباید به شدت و نوع مشکل در تلویزیون توجه داشت. در گروه تعمیر تلویزیون، تلویزیون بررسی می شود تا نوع تعمیرات مورد نظر مشخص شده و قطعات آسیب دیده آن شناسایی شوند.

سپس کارشناسان بررسی می کنند که کدام قطعات قابل تعمیر هستند و کدام قطعات نیاز به تعویض دارند. مثلا پنل در بیشتر موارد قابل تعمیر نبوده و باید تعویض گردد. البته هزینه تعویض این قطعه بسیار بالا بوده و تقریبا با قیمت خرید یک تلویزیون جدید برابر است. قطعاتی مثل مین برد، برد پاور، برد تی کان، تیونر، آمپلی فایر و بک لایت قابل تعمیر می باشند.

یعنی تلاش کارشناسان، تعمیر آن ها است با این حالا گاه هم شدت آسیب دیدگی آن ها بالا بوده و باید تعویض گردند. در صورت تعویض قطعه، قیمت آن قطعه هم به هزینه نهایی تعمیر اضافه می شود. در هر صورت تا وقتی تلویزیون شما توسط یک تعمیرکار با تجربه و ماهر عیب یابی نشود، نمی توان در مورد هزینه و قیمت تعمیر آن نظر مشخصی داد.

قیمت تعمیر تلویزیون ال سی دی

تلویزیون های LCD دارای ساختاری ساده تر به نسبت تلویزیون های LED دارند و قطعات آن ها دارای قابلیت تعمیر پذیری بیشتری می باشد. مشخص کردن هزینه تعمیر تلویزیون ال سی دی در عموم موارد مراجعه تعمیر تلویزیون نیازمند عیب یابی و مشکل یابی کارگاه تلویزیون است. در اکثر مواثع مراجعه تعمیر تلویزیون LCD با خرابی یکی از قسمت های تلویزیون روبرو هستیم اما علت خرابی قطعه یا قطعهات دیگری بوده که اگر از دید مجموعه تعمیر تلویزیون مغفول بماند احتمال دارد در مدت کوتاهی باعث تکرار ایراد شود. مثلا خرابی خازن های الکترولیت اطراف یک آی سی می تواند باعث آسیب دیدن آی سی اصلی شود. در این مثال احتمال دارد با تعویض آی سی خراب به ظاهر ایراد برطرف شود اما با گذشت زمان در اثر فشار وارده اختلال برمی گردد.

در ادامه به این نکته اشاره می کنیم که با توجه به شرایط سنی در عموم تلویزیون های LCD در اکثریت موارد مراجعه قسمت تعمیر تلویزیون ال سی دی میزان قیمت تعمیر تلویزیون در حداقل نگه داشته می شود.

قیمت تعمیر تلویزیون پلاسما

در بحث مشخص میزان هزینه تعمیر تلویزیون ها، لازم بوده که قبل از پرداختن به تلویزیون های LED به تلویزیون های پلاسما بپردازیم. ساختار و نوع طراحی و قطعات تلویزیون های پلاسما به کلی با تلویزیون های LCD و LED متفاوت بوده و طبیعتا نوع خرابی و میزان هزینه آن ها هم متفاوت با آن ها است.
همینطور که در عموم نوشته های تعمیر تلویزیون پلاسما گفتیم بیشترین میزان خرابی در آن ها مربوط به بردهای Y و X است. با توجه به هزینه بالای تعویض بردهای Y و X، اکثر مراجعین این قسمت به تعمیرگاه هایی مراجعه می کنند که توانایی تعمیر این بردها را دارند.

قیمت تعمیر تلویزیون ال ای دی

خرابی مین برد تلویزیون و نیاز به تعمیر آن ایراد شایع بعدی در تلویزیون های ل ای دی است. با توجه به قیمت بالای مین بردهای متنوع، امکان انجام تعمیر بجای تعویض مین برد می تواند باعث ایجاد صرفه جویی حداقل به میزان ۵۰% در هزینه تعمیر تلویزیون شود.

اشکالات متداول تلویزیون سامسونگ

سیاه شدن تصویر، ایجاد خطوط یا نقطه های رنگی روی تصویر، عدم نمایش تصویر، عدم وجود صدا، کم نور شدن همه یا بخشی از تصویر، وجود خطوط عمودی یا افقی در تصویر، خاموش شدن ناگهانی، روشن نشدن، روشن ماندن چراغ جلوی تلویزیون، کار نکردن پورت ها، قطعی های مکرر تصویر و مواردی از این دست، مهم ترین اشکالات تلویزیون سامسونگ به حساب می آیند.

تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ

بعضی از کاربران تلویزیون های سامسونگ از این مسئله گلایه دارند که چرا تلویزیون سامسونگ خود به خود خاموش می شود و مجدداً روشن می شود یا اینکه چرا با چند دقیقه تاخیر روشن می شود؟ اگر شما هم با یکی از این مشکلات رو به رو شده اید، خوب است که به یاد داشته باشید احتمال بروز مشکل در گرو برد پاور تلویزیون بوده و باید مورد سرویس اساسی قرار بگیرد.

تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون سامسونگ

یکی از اشکالات متداولی کاربران تلویزیون عدم استفاده صحیح از اسپری برای پاک کردن صفحه تلویزیون بوده که به صورت آبخوردگی بروز می کند. تلویزیون های باکیفیت و مدرن سامسونگ هم از این قاعده مستثنی نبوده و احتمال دارد با ایراد آبخوردگی دچار اختلالات ساختاری فراوانی شوند. به طور کلی می توان گفت که پنل از قطعات اصلی تلویزیون به شمار می رود و خرابی یا آبخوردگی آن سبب بروز اشکالات جدی در کارآیی اصلی تلویزیون می شود.

هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ به مدل و جنس بک لایت فرق دارد. این موضوع بسیار مهم بوده که چطور می توان بهترین نوع بک لایت را با کمترین هزینه ممکن انتخاب نمود. ما این توصیه را به شما عزیزان برای انتخاب بک لایت داریم. اول اینکه بک لایت باید نور کاملا سفید داشته باشد و بک لایت ها درجه دوم و سوم دارای نور مایل به آبی و سبز هستند که کیفیت تصویر را پایین می آورد.

گزینه دوم گارانتی بک لایت می باشد اینکه شرکت تعویض کننده بک لایت چند ماه ضمانت برای تعویض LED های بک لایت به شما می دهد. و اینکه از معتبر بودن شرکت خدمات دهنده اطمینان پیدا کنید. مسله سوم اینکه ظاهر بک لایت دقیقا باید با بک لایت فابریک تلویزیون یکی باشد. در غیر این صورت بالا و پایین بودن ولتاژ بک لایت و یا ظاهر بک لایت باعث خرابی زود هنگام بک لایت می گردد و آخرین نکته این است که بک لایت های تعویضی نباید هاله بر روی تصویر ایجاد کند.

پایان مقاله هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ …

عیب یابی دقیق تلویزیون و برطرف سازی اشکالات آن با توجه به علائم، تعمیر و تعویض پنل، تعمیر آمپلی فایر، تعمیر و تعویض برد، تعمیر برد پاور، تعمیر اسپیکر، تعمیر و تعویض پاور، تعمیر برد تی کان، تعمیر بک لایت، اصلاح وضعیت لامپ های بک لایت (فلورسنت یا LED) تعمیر تیونر، تعمیر انواع مدل های LCD و LED سامسونگ، تعمیر حرفه ای سینمای خانگی و تعمیر تلویزیون در محل اشاره نمود. سرویس های حرفه ای تعمیرات تلویزیون سامسونگ دارای گارانتی برای ارائه تعمیرات هستند و شما می توانید در صورت نیاز به بازبینی مجدد از آن استفاده کنید.

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید

برچسب‌ها
تعمیرات تلویزیون LED تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیرات تلویزیون سونی براویا تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون براویا تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی Sony A9G تعمیر تلویزیون سونی Sony X800H تعمیر تلویزیون سونی  Sony X950H تعمیر تلویزیون سونی براویا تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر لامپ تصویر تلویزیون سونی تعمیر لامپ تلویزیون سونی تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تعویض پنل تلویزیون تلویزیون ال جی خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سونی شماره نمایندگی تلویزیون سامسونگ علت خاموش شدن تلویزیون سونی قیمت تعمیرات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سونی نمایندگی تلویزیون سونی تهران نمایندگی تلویزیون سونی در تهران نمایندگی سامسونگ نمایندگی سونی در تهران هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ هزینه تعمیر سامسونگ پنل تلویزیون ال جی