تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

چگونه خراب شدن بک لایت تلویزیون را تشخیص دهیم؟

تیره شدن بخشی از صفحه نمایش و کم نور شدن تلویزیون می تواند از عوامل خراب شدن بک لایت باشد. همینطور اگر بخشی از صفحه نمایش تلویزیون، تیره باشد و یا ظاهرا خاموش به نظر برسد اما صدا داشته باشد به معنی آسیب دیدگی بک لایت است. اگر صدای تلویزیون شنیده می شد و تصویر خاموش به نظر می‌رسید، با یک چراغ قوه صفحه نمایش آن را بررسی کنید و نور را به صورت مورب به صفحه بتابانید؛ احتمالا متوجه می شوید که تصویر است اما نور پس زمینه نیست این علائم خراب شدن بک لایت شما است  و شما باید به مراکز تعمیر تلویزیون سامسونگ مراجعه کنید.

دیگر عوامل خراب شدن بک لایت تلویزیون

  • قطعی و وصلی تصویر
  • لکه های سیاه
  • نقطه های روشن
  • خاموش شدن تلویزیون بعد از چند دقیقه
  • یکسان نبودن میزان روشنایی در سراسر صفحه نمایش
  • ظاهر شدن لوگوی برند تلویزیون بعد از روشن کردن و سپس خاموش شدن تلویزیون

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

سری B از تلویزیون های سامسونگ

در این سری از تلویزیون های سامسونگ که دارای چند ورژن متنوع مثل B530، B550، B570 می شود برد بک لایت و برد پاور با هم ادغام شده و به صورت یک برد که با نام برد پاور بک لایت شناخته می شود استفاده شده است. در این مدل آسیب برد بک لایت به صورت قطع شدن تصویر بعد از مدتی عملکرد تلویزیون ایجاد می شد که به مرور زمان و با افزایش عمر لامپ های فلورسنت خراب شدن لامپ ها هم امکان دارد موجب ایجاد آسیب بک لایت شود.

سری C از تلویزیون های سامسونگ

در این سری از تلویزیون های سامسونگ دوبارها برد بک لایت از برد پاور جدا شد و ایجاد تغییراتی در چینش و نوع قطعات موجب شده بوده که آسیب بک لایت به نسبت سری B در تعداد بسیار کم‌تری به وجود بیاید. خراب شدن برد پاور به نحوی که موجب ایجاد آسیب بک لایت شود در این سری از تلویزیون های سامسونگ بیش‌ترین آسیب دیده شده در بخش تعمیر بک لایت در تلویزیون های LCD سامسونگ سری C است.

سری D از تلویزیون های سامسونگ

این سری شباهت زیادی از نظر ساختار و قطعات با سری C دارد اما تغییرات جزئی در طراحی موجب از میان رفتن آسیب بک لایت در این سری از تلویزیون های سامسونگ شده است.

هشدار در خصوص تعمیر غیر اصولی بک لایت تلویزیون

گاهی اوقات مشاهده شده است، بعضی از تعمیرکاران غیر مجاز، از بک لایت عملکرده جهت تعمیر تلویزیون استفاده می کنند، یا اقدام به تعویض تنها یک ال ای دی از یک شاخه بک لایت می کنند که باعث خراب شدن دوباره تلویزیون در کوتاه مدت می گردد و حتی بعضی از این افراد با دستکاری برد تغذیه زمان برگشت آسیب را کمی به تاخیر می‌اندازند. از این رو پیشنهاد می شود حتما از تعمیرکاران مجاز سرویس تی وی کمک بگیرید. زیرا تعمیر بک لایت توسط تعمیرکاران‌های غیر متخصص و دور از دید شما امکان دارد، موجب خراب شدن‌های بیشتری برای شما باشد، که حدامکان از آن ها درخواست کنید تعمیر در حضور خود شما انجام گردد.

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ را به سرویس تی وی بسپارید!

با داشتن خدمات بعد از فروشی مثل سرویس تی وی، تعمیر تلویزیون سامسونگ، دیگر نگران کننده نیست. از آنجایی که تلویزیون ها یکی از اصلی‌ترین تلویزیون های خانه به شمار می رود، وقتی دچار خرابی شود، برای رفع آسیب آن باید در سریع‌ترین زمان و به درست‌ترین شیوه خرابی را حل نمود. ما با راهکار‌های متنوع در زمینه تلویزیون، آگاهی و اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می دهیم و به یاد داشته باشید در هنگام خراب شدن محصولاتتان بهترین و بزرگ ترین پشتیبان برای شما گارانتی است، که اگر تمدید گارانتی تلویزیون را به موقع انجام داده باشید، از شر هزینه‌های گزاف تعمیر تلویزیون هم راحت می شوید. سرویس تی وی با ارائه این خدمات به مشتریان خود همیشه در کنار آن ها قدم برمی دارد.همینطور اگر خرابی یا سوالی در این رابطه داشتید خوشحال می شویم آن را در نظرات برای ما بنویسید تا به شما کمک کنیم. برای تماس با ما از راه های ارتباطی درج شده در وب سایت کمک بگیرید.

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید

برچسب‌ها
تعمیرات تلویزیون LCD تعمیرات تلویزیون LED تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیرات تلویزیون سونی براویا تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون LCD تعمیر تلویزیون LED تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون براویا تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی Sony A9G تعمیر تلویزیون سونی Sony X800H تعمیر تلویزیون سونی  Sony X950H تعمیر تلویزیون سونی براویا تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر لامپ تصویر تلویزیون سونی تعمیر لامپ تلویزیون سونی تعمیر پنل تلویزیون سونی تعویض صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ تعویض صفحه نمایش صفحه سامسونگ تعویض پنل تلویزیون تعویض پنل تلویزیون سامسونگ شماره نمایندگی تلویزیون سامسونگ قیمت تعمیرات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سونی نمایندگی تلویزیون سونی تهران نمایندگی تلویزیون سونی در تهران نمایندگی سامسونگ نمایندگی سونی در تهران هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ هزینه تعمیر سامسونگ