مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

در سال های اخیر، شاهد  مواردی از  ضعف در طراحی و تولید محصولات ال جی بوده ایم. خاموش روشن شدن تلویزیون ال جی به این شکل دیده می شود که، در ابتدا تلویزیون روشن شده و پس از نمایش لوگوی ال جی مجددا خاموش می شود. به این حالت، در اصطلاح تعمیر تلویزیون reboot شدن گفته می شود.معمولا در این صورت  مین برد دستگاه دچار نقص شده می باشد.  راه حل تعمیر تلویزیون ال جی از تعویض نرم افزار تا تعویض کامل برد را در بر می گیرد. این مشکل در بسیاری از مدل های تلویزیون LED ال جی ازجمله سری LB و ال ای دی و ال ای دی دیده می شود. درواقع دلایل خاموش شدن تلویزیون های ال جی در مدل های مختلف متفاوت می باشد. به عنوان مثال به این موارد می پردازیم :

  • خاموش شدن تلویزیون LED ال جی سری lw مربوط به برد مین آن ها است.
  • خاموش شدن تلویزیون LED ال جی به برد پاور ربط دارد.
  • خاموش شدن تویزیون ال جی به مدل ۴۲ال ای دی۵۶۰۰ مربوط به برد مین است.
  • تلویزیون LED ال جی، معمولا دچار اختلال تصویر می شوند که با روشن کردن تلویزیون رخ می دهد.

مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

راه حلی که جهت جلوگیری از این ایراد باید به آن اشاره کنیم این می باشد که از اتصالات دستگاه خود مطمئن شوید. همچنین باید بدانید نوسانات برق می تواند موجب ایجاد این ایراد شود.

این تلوزیون ها به دلیل اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند، نوسانات برق می تواند تاثیرات مخربی برروی آن ها بگذارد. در واقع این یک ضعف جهت دستگاه محسوب می شود که، با یک نوسان  برق شاهد از کار افتادن تلویزیون باشیم. راه حلی قطعی جهت جلوگیری از ایجاد این ایراد وجود ندارد.

جهت رفع این ایراد مراحل زیر را انجام دهید.

احتمالاً ذخیره برق یا تابع تایمر خواب باید تنظیم شود.

این می تواند باعث شود در زمان هایی که تلویزیون هیچ فعالیتی را تشخیص نمی دهد خاموش یا روشن شود. اگر تلویزیون در فواصل منظم مانند ۳۰ دقیقه یک بار یا یک ساعت یک بار خاموش یا روشن شود، احتمال دارد یکی از این تابع ها تنظیم شده باشد.

از اتصال دقیق و صحیح برق اطمینان داشته باشید

  • اگر سیم تلویزیون شما از پشت قابلیت خارج شدن دارد، اطمینان حاصل کنید که به صورت صحیح و کامل به پشت تلویزیون وصل شده می باشد
  • اگر تلویزیون شما دارای یک آداپتور برق متناوب می باشد، از اتصال سیم برق اصلی تلویزیون و آداپتور اطمینان حاصل کنید
  • اطمینان داشته باشید که سیم برق به درستی به منبع برق بر روی دیوار متصل شده می باشد
  • از واسطه ها جهت اتصال تلویزیون به برق استفاده نکنید و آن را مستقیم به برق وصل کنید تا مطمئن شوید که دستگاه های اضافی باعث ایجاد ایراد در تلویزیون نشوند
  • پریزهای برق مختلفی را امتحان کنید و مطمئن شوید که جریان برق خروجی های برق برقرار می باشد

باتری های کنترل (ریموت) تلویزیون را بررسی کنید و مطمئن شوید که هنوز شارژ دارند.

این آزمون را زمانی انجام دهید که نمی توانید از راه دور به خوبی تغییراتی را در تلویزیون اعمال کنید.

همه دستگاه های خارجی که به تلویزیون متصل هستند را جدا کنید

فقط سیم برق را متصل کنید و بررسی کنید که دستگاه های خارجی باعث این ایرادات شده اند یا خیر. اگر ایراد را پیدا کردید دستگاه ها را دوباره متصل کنید و یا دستگاه ها را به صورتی تکی متصل کنید تا ایراد را پیدا کنید.

تنظیمات تلویزیون را به حالت کارخانه برگردانید

این کار را هم جهت تلویزیون های اندرویدی و هم تلویزیون های دیگر انجام دهید. اگر با انجام راهکارهای گفته شده ایراد تلویزیون شما حل نشد احتمالاً باید که توسط یک فرد متخصص سرویس و ایراد یابی شود.

 

بیشتر بخوانید:

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ مرکز تهران

 

 

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر ال جی و علت خاموش روشن شدن تلویزیون ال جی، در این بخش جهت مطالعه ی شما عزیزان مورد بررسی قرار گرفته می باشد. مرکز ال جی از طریق پرسنل متخصص خود اقدام به تعمیر تلویزیون های این کمپانی می کند. کارشناسان این مرکز در ابتدا به یافتن علت خاموش روشن شدن تلویزیون ال جی می پردازند.

بعد با به کمک پیشرفته ترین تجهیزات به رفع مشکل دستگاه شما عزیزان اقدام می کنند. کارشناسان این مرکز با آمادگی کامل، در مرکز و محل مورد نظر کاربران به تعمیر تلویزیون ال جی می پردازند. با کمک تعمیر در محل می توانید علاوه بر رفع مشکل دستگاه، در وقت و هزینه خود نیز صرفه جویی نمایید. همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با سرویس تی وی تماس بگیرید.

 

 

 

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید

برچسب‌ها
تعمیرات تلویزیون LCD تعمیرات تلویزیون LED تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیرات تلویزیون سونی براویا تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون LCD تعمیر تلویزیون LED تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون براویا تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی Sony A9G تعمیر تلویزیون سونی Sony X800H تعمیر تلویزیون سونی  Sony X950H تعمیر تلویزیون سونی براویا تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر لامپ تصویر تلویزیون سونی تعمیر لامپ تلویزیون سونی تعمیر پنل تلویزیون سونی تعویض صفحه نمایش تلویزیون سامسونگ تعویض صفحه نمایش صفحه سامسونگ تعویض پنل تلویزیون تعویض پنل تلویزیون سامسونگ شماره نمایندگی تلویزیون سامسونگ قیمت تعمیرات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سونی نمایندگی تلویزیون سونی تهران نمایندگی تلویزیون سونی در تهران نمایندگی سامسونگ نمایندگی سونی در تهران هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ هزینه تعمیر سامسونگ