خاموش شدن تلویزیون ال جی

خاموش شدن تلویزیون ال جی

خاموش شدن تلویزیون ال جی

ما باز هم با مقاله ( خاموش شدن تلویزیون ال جی ) پیش شما آمده ایم تا اطلاعات مختصری درباره تعمیر تلویزیون ال جی به شما ارائه كنیم.

خاموش شدن تلویزیون علت های مختلفی دارد كه ما چند مورد از این اختلال ها را برای شما توضیح می دهیم. مهمترین علتی كه می توان برای خاموش شدن تلویزیون های LCD و LED ال جی می توان گفت فرسودگی بردهای تلویزیون است كه به علت چند سال كاركردن به وجود آمده است. در زیر علت خاموش شدن تلویزیون ال جی و روش تعمیر تلویزیون توضیح داده شده است.

خاموش شدن تلویزیون ال جی با ذکر مدل ها

خاموش شدن تلویزیون مدل ۴۲lw۵۷۰۰

این اختلال به این صورت است كه تلویزیون هنگام كاركردن خاموش می گردد و وقتی دوباره دكمه پاور را می زنیم چراغ جلوی تلویزیون شروع به چشمك زدن می كند ولی تلویزیون روشن نمی گردد. این مشكل معمولا از مین برد تلویزیون است و برد مین در بیشتر موارد قابل تعمیر است. تعمیر تلویزیون در منزل انجام می گردد و شامل سه ماه ضمانت است.

 

خاموش شدن تلویزیون ال جی مدل ۴۲lv۳۷۱۰۰

این مدل تلویزیون قبل از اینكه به صورت كامل خاموش شوند هنگام كاركردن تصویر آنها قطع می گردد و یا در بعضی از مواقع تصویر یك سایه سبز و یا قرمز پیدا می كند كه این مشكل از مین برد تلویزیون است و علت آن را می توان كاركرد چند ساله تلویزیون دانست. تعمیر برد مین در منزل امكان پذیر است و تعمیر توسط افراد متخصص انجام می گردد.

 

خاموش شدن تلویزیون مدل ۴۲led۵۶۰۰

در این مدل از تلویزیون ها اختلال هم بیشتر از برد مین تلویزیون است و احتمال اختلال برد پاور وجود دارد و خوشبختانه این برد ها قابل تعمیر می باشند و تعمیر تلویزیون در منزل انجام می گردد. همه تعمیر شامل سه ماه ضمانت برای آسودگی از سالم بودن تلویزیون است.

 

خاموش شدن تلویزیون ال جی ۴۲LV۵۵۰۰

این مدل تلویزیون ها بیشتر در بخش مین برد دچار اختلال می شوند به این صورت كه گیرنده داخلی تلویزیون از كار می افتد و پس از مدتی ورودی های HDMI تلویزیون غیر فعال می گردد و در آخر تلویزیون خاموش می گردد. در این مدل تلویزیون ها در بیشتر موارد برد قابل تعمیر است و تعمیر تلویزیون در منزل انجام می گردد.

 

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی به علت اختلال برد پاور

یكی دیگر از مواردی كه باعث خاموش شدن تلویزیون می گردد اختلال ic برد پاور تلویزیون است كه باید IC تعویض گردد و خازن های اطراف IC هم باید تعویض گردد كه اختلال تكرار نگردد.

اشتراک گذاری :

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در facebook

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیشتر بخوانید

دسته‌ها
برچسب‌ها
تعمیرات تلویزیون ال جی تعمیرات تلویزیون سامسونگ تعمیرات تلویزیون سونی تعمیر بک لایت تعمیر بک لایت تلویزیون تعمیر بک لایت تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون ارزان تعمیر تلویزیون ال جی تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل تعمیر تلویزیون سامسونگ در کرج تعمیر تلویزیون سامسونگ کرج تعمیر تلویزیون سونی تعمیر تلویزیون سونی در کرج تعمیر لامپ تصویر تلویزیون سونی تعمیر لامپ تلویزیون سونی تعمیر پاور تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون تعمیر پنل تلویزیون سونی تعویض پنل تلویزیون تلویزیون ال جی تلویزیون سامسونگ خاموش شدن تلویزیون خاموش شدن تلویزیون سونی سرویس تلویزیون سرویس تلویزیون ال جی سرویس تلویزیون سامسونگ سرویس تلویزیون سونی علت خاموش شدن تلویزیون سونی قیمت تعمیرات تلویزیون سونی قیمت تعمیر تلویزیون نمایندگی تلویزیون ال جی نمایندگی تلویزیون سامسونگ نمایندگی تلویزیون سونی نمایندگی تلویزیون سونی تهران نمایندگی تلویزیون سونی در تهران هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ هزینه تعمیرات تلویزیون سونی هزینه تعمیر تلویزیون هزینه تعمیر تلویزیون ال جی هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ هزینه تعمیر تلویزیون سونی هزینه تعمیر سامسونگ پشتیبانی تلویزیون ال جی پنل تلویزیون ال جی