تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون شما در هرکجای تهران و کرج که باشید، تخصص ماست!
برای تعمیر تلویزیون سامسونگ، سونی، ال جی در محل با ما تماس بگیرید و خدمات را به همراه گارانتی معتبر دریافت کنید!


سرویس تی وی یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج است! شما می توانید در صورت مواجه شدن با هر مشکل سخت افزاری و نرم افزاری در تلویزیون خود با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خود را برای تعمیر تلویزیون سونی، ال جی و سامسونگ به محل مورد نظر اعزام کنیم. همه خدمات این گروه به همراه ضمانت نامه ارائه می گردند.

تعمیر تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون ال جی جزو خدمات بسیار تخصصی سرویس تی وی محسوب می شود که توسط تیم حرفه ای و کاربلد این مجموعه صورت می گیرد. در واقع شما می توانید در صورت بروز کوچکترین مشکلی در تلویزیون (مشکل در صدا، تصویر، هرگونه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و …) با ما تماس بگیرید تا در زمانی که شما تعیین می کنید تعمیرکار مربوطه را به محل بفرستیم.

تلویزیون ال جی یکی از برندهای معروفی است که طرفداران خود را دارد اما امکان رخ دادن مشکلاتی مثل اختلال رنگ در تصویر، نقص رنگ، حالت رنگین کمانی شدن و پدیدار شدن خطوط افقی یا عمودی در آن وجود دارد. بهترین راهکار برای تلویزیون ال جی کمک از کارشناسان تعمیر تلویزیون ال جی ماهر و آشنا به قطعات می باشد.

قطعات تلویزیون می تواند با گذشت زمان با تغییراتی رو به رو شود تعمیرکاران حرفه ای قطعات و تعمیرات مربوط به مدل های قدیمی و جدید را می دانند. در این مطلب قصد داریم مشکلات رایج در تلویزیون ال جی را به همراه راه حل های احتمالی شرح دهیم. با سرویس تی وی همراه باشید.

تعمیر تلویزیون ال جی

به هر دلیلی که در جست و جوی مرکز مناسب برای تعمیر تلویزیون ال جی باشید، سرویس TV راهکاری بی نظیر برای رفع مشکلات پیش آمده می باشد. تعمیر تلویزیون ال جی توسط این مرکز از مزایای بسیاری مثل مناسب ترین و به صرفه ترین هزینه برای تعمیر انواع مدل ها، کمترین دردسر برای کاربران، تعویض قطعات با قطعات اصل و ارجینال و جا به جایی اصولی با کمک تجهیزات پیشرفته برخوردار می باشد. در صورت مشاهده هر گونه مشکل در تلویزیون های خود، همین حالا با ما تماس بگیرید.

بهتر است بدانید که هرگونه دستکاری توسط کسانی که دارای تخصصی در این زمینه نیستند، می تواند مشکلات بسیاری به تلویزیون وارد کند.

تعمیر تلویزیون ال جی

رایج ترین مشکلات پیش آمده برای تلویزیون های ال جی + راه حل های احتمالی

ما با کمک تکنسین حرفه ای که در اختیار داریم، خیلی خوب متوجه هستیم کدام از ایراد‌ها بیشتر برای تلویزیون ال جی رخ می دهد. قصد داریم با بیان خرابی های رایج تلویزیون ال جی به همراه راه حل و علت بروز مشکل به شما کمک کنیم. به شما پیشنهاد می کنیم بعد از تماس با ما مدل و برند تلویزیون را هم ذکر کنید.

روشن نشدن تلویزیون ال جی و تعمیرات مربوطه

روشن نشدن تلویزیون از ایراداتی هست که خودتان نمی توانید برای رفع این خرابیدست به کار شوید و برای تعمیر تلویزیون ال جی نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای دارید.

این دسته از ایرادات مربوط به روشن نشدن تلویزیون، معمولا به علت خرابی در عملکردهای برق رسانی دستگاه دیده می شود، اما امکان دارد اختلال اصلی در سخت افزار تلویزیون باشد. اگر اختلالی در برق رسانی یا سخت افزار تلویزیون دیده شود، ایرادها به این صورت نمایان می شوند:

 • تلویزیون ال جی روشن نمی شود
 • تلویزیون ال جی روشن و خاموش می شود
 • یک لحظه تصویر ظاهر شده و دوباره خاموش می شود
 • شاهد چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون ال جی هستیم
 • بعد از چند ساعت تلویزیون ال جی خاموش می شود

اما برای تعمیرات تلویزیون ال جی در این مواقع چه باید کرد؟

کاربرانی برای تعمیر تلویزیون و رفع خرابی روشن نشدن تلویزیون با ما تماس می گیرند. این حالت وقتی رخ می دهد که به هیچ وجه تلویزیون روشن نمی شود. در این صورت بررسی کنید پریز و یا محافظ برق خرابی نداشته و بعد دستگاه را به برق مستقیم وصل کنید تا متوجه شوید ایراد از محافظ است یا تلویزیون؟

در بعضی مدل‌ های قدیمی یک کلید پاور پشت یا زیر دستگاه قرار دارد که باید آن را روی حالت روشن قرار دهید، پس دکمه پاور دستگاه را بررسی کنید. اگر تلویزیون فقط لوگو ال جی را نشان می دهد باید با یک مرکز تخصصی تعمیر تلویزیون LG تماس بگیرید تا دستگاه به صورت تخصصی بررسی شود.

اگر به طور کلی برق وارد دستگاه نمی ‌شود، سالم بودن دستگاه هایی همچون محافظ برق را بررسی کنید؟ ممکن است ایراد از محافظ برق باشد. در آخر اگر اصلا دستگاه روشن نشد، باید بدانید که تلویزیون در این حالت هم قابل تعمیر است و شما باید با ما تماس بگیرید.

اگر در تلویزیون ال جی یک لحظه تصویر می آید و خاموش می شود، با چشمک زدن چراغ پاور و یا روشن نشدن تلویزیون های ال جی رو به رو هستید باید از این راه حل ها که در ادامه ذکر می‌کنیم برای رفع این ایرادها کمک بگیرید.

بررسی کنید پریز و یا محافظ برق خرابی نداشته باشد و بعد دستگاه را به برق مستقیم وصل کنید تا متوجه شوید ایراد از محافظ است یا تلویزیون؟ ممکن است در این موارد دستگاه هنگ کرده باشد.

برای تعمیر تلویزیون ال جی در حالتی که دکمه پاور چشمک می زند ولی تلویزیون تصویر ندارد دستگاه های جانبی همچون سینما خانگی و… وصل به تلویزیون را جدا کنید و آن ها را هم بررسی کنید. اگر دستگاه اصلا روشن نشد تعمیرات را به متخصصین ما بسپارید.

تعمیر تلویزیون ال جی که روشن و خاموش می شود

این حالت وقتی رخ می دهد که تلویزیون روشن می شود، لوگو را نمایش می دهد و بعد به صورت فوری خاموش می شود. در اصطلاح به این حالت reboot شدن گفته می شود.

اگر تلویزیون مدام reboot می شود همه چیز زیر سر مین برد است و باید آن را تعمیر نمود. با کمک ابزارهای پیشرفته مثل دستگاه ریبال REBALL یا ریسولد RESOLD می توان بسیاری از تعمیر برد را انجام داد.

همیشه نیازی به تعویض و جایگزین کردن این قطعه نیست. گاهی با تغییرات نرم ‌افزاری می توان تلویزیون را تعمیر نمود. ریبوت شدن تلویزیون علل دیگری هم می تواند داشته باشد و فقط به مین برد مربوط نیست. برای مثال ایراد در قطعه پنل هم می تواند موجب بروز این مشکل باشد.

توصیه ما این است که مراحلی که گفته خواهد شد را امتحان کنید و اگر نتوانستید ایراد را رفع کنید از متخصصین ما برای رفع خرابی تعمیر تلویزیون ال جی کمک بگیرید.

برای تعمیر تلویزیون در این حالت امکان دارد تنظیمات تایمر تلویزیون را انجام داده باشید، که در این حالت تلویزیون باتوجه به اون تنظیماتی که از قبل انجام دادید روشن و خاموش می شود. اگر دستگاه پشت سر هم خاموش و روشن می شود، امکان دارد مربوط به برق باشد و یا محافظ برق قطعی داشته باشد پس محافظ را بررسی کنید.

دستگاه های جانبی وصل شده به تلویزیون را جدا کنید و آن ها را هم بررسی کنید. ممکن است اصلا خرابی به وجود آمده مربوط به آن‌ها باشد. همچنین می توانید باتری کنترل را برای مدتی خارج کنید تا بررسی کنید که کنترل پیغام اشتباه به تلویزیون می دهد یا خیر؟

اگر همه موارد را انجام دادید و خرابی رفع نشد تکنسین حرفه ای و باتجربه ما تعمیر تلویزیون ال جی را انجام دهند.

تعمیر خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی

گاهی امکان دارد با این ایراد رو به رو شوید که خودکار تلویزیون خاموش شود. بعضی از مدل‌های تلویزیون با توجه به مدت تعریف شده اگر تغییر برنامه، ورودی و ولوم روی دستگاه انجام ندهید به طور خودکار خاموش می شوند. برای تغییر این مدت و یا خاموش کردن این گزینه در مدل‌های SJ و LH , UH، LJ، UJ می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

تنظیمات – عمو می – تایمر ها – خاموش شدن خودکار روی حالت خاموش و یا بازه‌ای متفاوت قرار دهید.

گاهی امکان دارد با قطع و وصل شدن برق، تلویزیون خود به خود روشن شود، این حالت به علت اینکه دستگاه عملکردی با عنوان روشن شدن خودکار دارد، طبیعی است و این حالت به صورت پیش فرض روشن می‌باشد. این ایراد می تواند به علت تایمر بیدار باش دستگاه هم باشد که این مورد باید بررسی شود.

دقت کنید خاموش شدن مداوم و بدون علت، نیاز به بررسی موارد بسیاری دارد. با ثبت درخواست تکنسین سرویس تی وی برای تعمیرات تلویزیون ال جی اعزام می شوند.

تعمیر تلویزیون ال جی

مشکلات مربوط به تصویر تلویزیون ال جی

قطعه اصلی که وظیفه نمایش تصویر را بر عهده دارد ماژول تلویزیون یا پنل نام دارد. اختلالات تصویر هم می توانند به این قطعه یعنی ماژول تلویزیون یا پنل که گرانترین قطعه تلویزیون هم هست برگردد. با پیشرفت تکنولوژی تعمیر تلویزیون و افزایش دانش متخصصین می توان این قطعه را با کمک بکلایت تعمیر نمود.

به طور کلی تشخیص اینکه ماژول تلویزیون شما دچار خرابی است یا خیر کمی سخت است. اگرچه راه ‌هایی هست تا خودتان به طور شخصی در خانه این خرابی را تشخیص دهید، اما توصیه می‌کنیم تشخیص آن را به تکنسین و متخصصین بسپارید. اگر این کار توسط کارشناسان سرویس تی وی، صورت گیرد علاوه بر سهولت و سرعت تشخیص بسیار ایمن‌تر هم می باشد.

– اختلال در تصویر می تواند به صورت این ایرادها در تلویزیون‌های ال جی مشاهده شود:

 • تلویزیون ال جی صدا دارد ولی تصویر ندارد
 • تصویر تلویزیون ال جی بی کیفیت است
 • علت شطرنجی شدن صفحه تلویزیون ال جی
 • رنگ تصویر در تلویزیون ال جی خوب نیست
 • ابعاد تصویرتلویزیون ال جی بهم ریخته است
 • تصویر تلویزیون ال جی بعد از مدتی کار کردن قطع می شود
 • تلویزیون ال جی به صورت لحظه ای قطع می شود

می‌خواهید ماژول تلویزیون را عیب یابی کنید؟ از این روش ها کمک بگیرید:

 • چک کنید که تلویزیون روشن باشد.
 • دکمه منو یا Home کنترل را فشار دهید و بررسی کنید تصویر منو ظاهر می شود یا خیر؟

در صورت انجام دادن این کارها و نداشتن تصویر باید تعمیر کار برای تعمیر تلویزیون اعزام شود. مرحله بعد بررسی کنید دستگاه در ورودی دیگر تصویر دارد؟ اگر بررسی کردید و تصویر منو روی تلویزیون رفع شد با ورودی‌های دیگر همچون فلش، سی دی و… بررسی کنید.

گاهی امکان دارد گزینه صرفه جویی در مصرف برق روی حالت نمایشگر خاموش باشد که با انتخاب یکی از دکمه‌ها تصویر مجدد نمایش داده می شود، اگر تصویر وجود دارد، اما کم نور است سه بار پشت سرهم دکمه mute کنترل را فشار دهید تا تنظیمات تصویر بازنشانی شود و اگر موفق نشدید وارد قسمت تنظیمات شوید. گزینه صرفه جویی در مصرف برق را خاموش کنید و حالت تصویر را روی درخشان قرار دهید.

در چنین حالتی که تلویزیون تصویر ندارد، باید متخصصین ما را مطلع کنید تا با کمک شناخت دقیق آن ها از قطعات تلویزیون شما، ایراد اصلی را پیدا کرده و تعمیر تلویزیون ال جی را انجام دهند.

اگر تصویر تلویزیون ال جی کیفیت ندارد، کیفیت تصویر آن پایین است و تصویر تلویزیون ال جی شطرنجی نشان داده می شود باید از راه کارهای مشترکی که در ادامه درباره آن توضیح خواهیم داد کمک بگیرید. گاهی احساس می کنید تصویر با کیفیت نیست یا کیفیت تصویر پایین است. معمولا این خرابی در تلویزیون می تواند وقتی رخ دهد که تصویر در حال پخش، با کیفیت نباشد.

برای مثال سیگنال ‌هایی که از فرستنده ایران یعنی صدا و سیما یا حتی تصاویر ماهواره‌ ای و سی دی کپی پخش می ‌شوند، با وضوح و کیفیت پایین باشند. یکی از روش‌ها این است که باید سیگنال با وضوح HD و FULL HD به تلویزیون دهید تا با کیفیت مطلوب تصاویر را ببینید. با انجام دادن تنظیماتی می توانید کیفیت تصویر را بهتر کنید.

خب برای انجام تنظیمات نیاز داریم حالت تصویر در منوی تصویر روی درخشان قرار گیرد، وضوح کمی پایین تر انتخاب شود و دمای رنگ و گزینه رنگ را هم می توانید به دلخواه خودتان تنظیم کنید.

با انتخاب دکمه OK و یا INFO می توانید مشخصات تصویر ارسالی صدا و سیما را ببینید. اگر با انتخاب این کلید مشخص شد رزولوشن تصویر پایین است، کیفیت تصویر هم کم بوده و دستگاه ایرادی ندارد.

در تلویزیون‌های جدید می توانید به گزینه چک تصویر در قسمت پشتیبانی یا تنظیمات تصویر بروید و بررسی کنید ایرادی مشاهده می شود یا خیر؟ اگر با طی کردن این مراحل خرابی دستگاه رفع نشد باید تعمیر کار برای تشخیص اختلال و تعمیر تلویزیون ال جی مراجعه کند.

تعمیر تلویزیون ال جی

رنگ تصویر تلویزیون ال جی خوب نیست

در قسمت تنظیمات، تنظیمات تصویر، کیفیت تصویر را بررسی کنید و یک مرتبه ریست تنظیمات تصویر را انجام دهید. سه مرتبه دکمه mute روی کنترل را فشار دهید و بعد بازنشانی صدا و تصویر را تایید کنید.

حالت تصویر را روی حالت درخشان انتخاب کنید و تنظیمات رنگ همچون دمای رنگ، ته رنگ و… را تنظیم کنید. استفاده از این تنظیمات برای تنظیم دمای رنگ و ته درنگ برای وقتی است که با غیر طبیعی بودن رنگ‌ها رو به رو می‌شوید که انجام این تنظیمات تاثیراتی روی تصویر دارد.

بررسی کنید  در تنظیمات رنگ، همه ورودی‌ها این خرابی وجود دارد؟ دقت کنید اگر گزینه اعمال برای همه ورودی ها در منوی تصویر را انتخاب کردید، تنظیمات تصویر روی همه ورودی‌ها را انجام دهید و ضمنا بررسی کنید با چه دستگاه جانبی همچون فلش، سینما خانگی و… تصویر را امتحان کردید.

در صورت حل نشدن ایراد باید تعمیر تلویزیون ال جی از سوی تعمیر متخصصین باتجربه ما به صورت حرفه ای بررسی شود.

وضوح تصویر تلویزیون ال جی پایین است

در صورت رو به رو شدن با همچین مسئله ‌ای دقت کنید که با راهکار‌های خیلی ساده‌ای که در ادامه خواهید خواند، می توانید از خرابی تلویزیون در قسمت صفحه نمایش اطمینان پیدا کنید.

 1. یک فیلم با کیفیت روی فلش بریزید و به تلویزیون وصل کنید.
 2. چک کنید تلویزیون تصویری که از فلش پخش می شود را با کیفیت نمایش می دهد یا خیر؟

اگر تصویری که با فلش روی تلویزیون پخش می شود کیفیت داشته باشد خرابی از شبکه صدا و سیما یا تصویری بوده که در آن زمان در حال پخش بوده، اما اگر تصویری که می‌بینید با فلش هم کیفیت نداشت تعمیرات تلویزیون ال جی را به متخصصین بسپارید. باید ایراد تلویزیون به صورت تخصصی توسط تعمیر کاران بررسی گردد.

باید اشاره داشت که برای تعمیرات تلویزیون ال جی که دچار مشکل در صفحه نمایش خود شده است، تا جایی که می توانید خودتان دست به کار نشوید و تعمیرات مربوطه را فقط به افراد کاردان در این امر بسپارید، چرا که هرگونه دستکاری غیرکارشناسانه می تواند مشکلات به وجود آمده در تلویزیون ها را افزایش دهد.

ابعاد تصویر تلویزیون ال جی بهم ریخته است

وقتی با تصویری بهم ریخته رو به رو شدید می توانید با اطالاعاتی که در ادامه در اختیارتان می‌گذاریم دست به کار شوید و مطمئن شوید دستگاه ایراد دارد یا خیر؟

اگر در یک ورودی خاص برای مثال فلش، سی دی و… خرابی وجود دارد، دقت کنید که دستگاه های جانبی هم چنین تنظیماتی را دارند، پس در دستگاه جانبی هم ابعاد تصویر را تنظیم کنید. همچنین دقت کنید که در صورت پخش تصاویر تلویزیونی در حالت 16/9 تصویر به حالت پهن و کشیده پخش می شود که یک امر طبیعی است.

از قسمت تنظیمات، تصویر، نسبت ابعاد تصویر تصویر تلویزیون را روی حالت 16:9 قرار دهید اگر مورد بر طرف نشد، حالت‌های دیگر را چک کنید. اگر همه ورودی ‌ها به این صورت بود باید کار را به متخصصین ما بسپارید تا تعمیر تلویزیون ال جی به صورت حرفه ای انجام شود.

تعمیر قطع شدن تصویر در تلویزیون ال جی

گاهی امکان دارد یک دفعه تصویر قطع شود اما صدای تلویزیون باقی بماند. این خرابی بیشتر مربوط به تلویزیون ‌هایی است که از مراکز اصلی فروش ال جی خریداری نشده و سیستم اصلی آن‌ها دچار اختلال است.

باید بگوییم تعمیر تلویزیون در این حالت هم امکان دارد. تکنسین با تغییراتی روی سیستم تلویزیون شما تلاش می‌کنند خرابی را حل کنند و از پدیدار شدن مشکلات دیگرجلوگیری کنند.

می خواهید بدانید که چرا مشکلات تصویری در تلویزیون به وجود می آید؟

این اختلالات به ایراد لیکویید دستگاه اتفاق می افتد و ایراد هایی مثل خط نازک عمودی و نوار پهن عمودی از ایراد های تصویر می باشند که با کمک دستگاه های پیشرفته به نام tab bonder توسط تعمیر کاران باتجربه صورت می گیرد. در مورد ایراد هایی مثل نویز بادی مشکل را در عملکرد برد مین تلویزیون و یا برد تیکان جست و جو کرد.

تعمیر وسایل الکتریکی در خانه ریسک بسیاری دارد و امکان دارد آشنا نبودن شما با تعمیر، آسیب های دیگری وارد کند. پس به راحتی می توانید با درخواست تعمیرات تلویزیون ال جی آرامش خاطر خود را تضمین کنید.

برای اینکه متخصص دستگاه خود شوید تلاش ما این است تا با مطالب ذکر شده بتوانید خرابی دستگاه را متوجه شوید و آن را رفع کنید در مرحله آخر هم اگر نتوانستید ایراد تلویزیون را رفع کنید کار را به متخصص حرفه ای ما بسپارید. به تعمیر تلویزیون ال جی نیاز دارید؟ از تعمیر کار‌های مجرب سرویس تی وی کمک بگیرید.

در صورت دیده شدن خطوط پهن عمودی روی پنل تلویزیون، دیده شدن شدن خط نازک، پهن، عمودی یا افقی روی پنل تلویزیون در نخست بررسی کنید که  در ورودی‌های دیگر همچون آنتن، ماهواره و… هم خط‌های عمودی و افقی مشاهده می شود؟

اگر پاسخ شما بله هست: باید متخصصین خبره سرویس تی وی را مطلع کنید تا اختلال اصلی را پیدا کرده و آن را رفع کنند.

اگر پاسخ شما خیر است: مشکل می تواند از ورودی مورد نظر باشد، اگر آنتن یا ماهواره دارید قدرت و کیفیت سیگنال را بررسی کنید و اگر ایراد از دستگاه جانبی همچون سینماخانگی و… می باشد کابل و پورت را بررسی کنید.

علت قاطی شدن رنگ تلویزیون ال جی

وقتی رنگ تصویر تلویزیون اختلال داشته باشد یا رنگ ادغام شود، راهکارهای زیر به رفع این مشکل کمک می کند. اگر خرابی رفع نشد، متخصصین باتجربه برای حل همین اختلالات آماده ارائه خدمات هستند.

 1. در قسمت تنظیمات، تصویر را بررسی کنید.
 2.  ریست تنظیمات تصویر را انجام دهید، سه مرتبه دکمه mute را فشار داده و بعد بازنشانی صدا و تصویر را تایید کنید.
 3. حالت تصویر را روی درخشان انتخاب کنید و تنظیمات رنگ را انجام دهید.
 4. بررسی کنید  در تنظیمات رنگ همه ورودی‌ها، این مشکلات وجود دارد؟

اگر گزینه اعمال برای همه ورودی‌ها در منوی تصویر را انتخاب کردید، تنظیمات تصویر روی همه ورودی‌ها را انجام دهید و بررسی کنید با چه دستگاه جانبی تصویر را تست کردید. امکان دارد یک دستگاه جانبی ایراد تصویر داشته باشد. از قسمت چک تصویر هم می توانید این موارد را بررسی کنید. در صورت مشاهده این ایراد تلویزیون از سوی کارشناسان  به صورت حرفه ای تعمیر می شود.

نویز در تصویر تلویزیون ال جی

نویز تصویر تلویزیون علل متفاوتی دارد. گاهی بخاطر ایراد آنتن تلویزیون این اتفاق رخ می دهد، گاهی به خاطر اتصالات در سیم آنتن، خرابی ایراد پنل و وجود اشکال در محافظ سیستم برق و عدم هماهنگی آن با تلویزیون رخ می دهد.

اگر از تلویزیون و اتصالات استاندارد و معتبر کمک بگیرید، ایجاد چنین خرابی بسیار کم است. اگر روی تصویر تلویزیون نویز دیدید، اتصالات و همچنین محافظ برق سیستم را کنترل کنید. اگر خرابی حل نشد به متخصصین ما برای تعمیر تلویزیون ال جی اطلاع دهید.

تعمیر تلویزیون در خانه ریسک بالایی دارد و امکان دارد آشنا نبودن شما با تعمیر تلویزیون، آسیب های دیگری وارد کند.

ایرادات صدا در تلویزیون های ال جی

گاهی ناگهان صدا قطع می شود اما تصویر تلویزیون باقی می ماند.  این اختلالات هم مربوط به تلویزیون ‌هایی است که از مراکز اصلی فروش ال جی خریداری نشده اند و سیستم اصلی دچار خرابی می باشد.

خبر خوب این است که تعمیر تلویزیون در این حالت هم امکان دارد. در مورد ایرادهای صدا باید بررسی کنید که ایراد از دستگاه جانبی و یا آنتن نباشد. اگر بررسی کردید و متوجه شدید که دستگاه های جانبی و آنتن خرابی ندارد و ایراد صدا از تلویزیون است، تلویزیون را روی ورودی‌های دیگر بررسی کنید.

اگر روی بقیه ورودی‌ها خرابی نیست، اختلال به علت ورودی مشکل دار است و متخصص برای بازدید دستگاه باید مراجعه کند. همچنین در مورد نداشتن صدا باید در قسمت تنظیمات، باید خروجی صدا را بررسی کنید.

اختلالات مرتبط با صدا در تلویزیون به شکل های زیر هم می تواند رفع شود:

 • تلویزیون ال جی صدا ندارد
 • صدای تلویزیون ال جی ضعیف است
 • در تلویزیون ال جی صدا زیر یا بم است
 • صدا در تلویزیون ال جی ناگهان بالا می رود یا کم می شود
 • صدا و تصویر در تلویزیون ال جی هم گام نیست
 • صدای تلویزیون ال جی قطع می شود
 • صدای تلویزیون ال جی به صورت منقطع پخش می شود
 • صدای تلویزیون ال جی نویز دارد
 • تلویزیون ال جی صدای اضافه از جایی غیر از بلندگو ها دارد

تعمیر تلویزیون ال جی که صدا ندارد

 • چک کنید  دستگاه در ورودی‌های دیگر صدا دارد یا خیر؟
 • خروجی صدا را در منوی صدا روی حالت بلندگوی تلویزیون قراردهید
 • صدای تلویزیون mute نباشد

اگر میزان صدای کم شده را روی حالت استاندارد گذاشتید و خرابی رفع نشد، تعمیر تلویزیون باید توسط کارشناسان متخصص ما صورت بگیرد.

صدای تلویزیون ال جی ضعیف است

سه مرتبه کلید mute کنترل تلویزیون را انتخاب کنید تا پیغام بازنشانی صدا و تصویر رفع شود و بعد پیغام را تایید کنید، در منوی صدا گزینه چک صدا را انتخاب کنید و دقت کنید که  صدا به صورت واضح پخش می شود یا خیر.

از منوی صدا حالت صدای استاندارد را انتخاب کنید. این گزینه از سوی کارخانه به شما توصیه می شود. بعضی از تلویزیون‌ها بسته به مدل، دارای باندهای 6، 10 و یا 20 وات هستند که صدای زیادی ندارند. برای رفع این مشکل از سینمای خانگی یا ساندبار کمک بگیرید.

اگر دستگاه خرابی دارد و صدا به صورت غیر طبیعی کاهش پیدا کرده برای بررسی تلویزیون از سوی مراکز مجاز تعمیر سرویس تی با ما تماس بگیرید.

در تلویزیون ال جی صدا زیر یا بم است

 • سه مرتبه کلید mute کنترل تلویزیون را انتخاب کنید تا پیغام بازنشانی صدا و تصویر رفع شود و بعد پیغام را تایید کنید
 •  در صورت عدم نمایش گزینه فوق لطفا حالت صدا را از منوی صدا روی گزینه استاندارد انتخاب کنید و بازنشانی صدا را از این قسمت انجام دهید
 • وضوح صدای دستگاه را از طریق گزینه چک صدا و یا از طریق محتوای یک ورودی دیگر همچون USB و HDMI بررسی کنید

اگر نتوانستید این مشکل را حل کنید، از مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی کمک بگیرید!

صدا در تلویزیون ال جی ناگهان بالا می‌رود یا کم می شود

 • وقتی صدای تلویزیون مرتب کم و زیاد می شود، این مراحل را که ذکر می‌کنیم انجام دهید:
 • باتری‌های کنترل را خارج کنید و ببینید کنترل فرمان اشتباه ارسال می‌کرده یا خیر؟
 • حالت خودکار میزان صدا در منوی صدا را روشن کنید، این گزینه روی دستگاه جانبی اگر به تلویزیون وصل باشد عمل نمی‌کند.

اگر باز هم مشکل رفع نشد، می توانید برای تشخیص ایراد و تعمیرات مربوطه، درخواست تعمیر تلویزیون ال جی را ثبت کنید.

کانال یابی در تلویزیون ال جی

در مورد ایراد‌های کانال باید از صحت عملکرد آنتن، فیش و سیم‌های تلویزیون مطمئن شوید، به این منظور در صورت امکان برای چک کردن سلامت دستگاه باید تلویزیون را با آنتن دیگری امتحان کنید. اگر در ساعات خاصی از شبانه روز خرابی وصل نشدن کانال دارید، ایراد می تواند به علت سیگنال ارسالی از صدا و سیمای شهر باشد. اگر اطمینان پیدا کردید که اختلال مربوط به کانال تلویزیون است، با راهکارهایی مثل تعویض تیونر دستگاه و یا تعمیر یا تعویض مین برد خرابی را برطرف نمود.

کانال یابی تلویزیون ال جی به صورت دستی

کانال یابی دستی روش بهتری از کانال یابی خودکار است چرا که در این روش کانالی تکراری و نا مرتب نخواهد بود.

در قسمت تنظیمات تلویزیون وارد منوی کانال‌ها شوید و گزینه کانال یابی دستی را انتخاب کنید، بعد گزینه تلویزیون دیجیتال را انتخاب کرده و در صفحه‌ای که می بینید در قسمت UHFCH کد کانال را وارد کنید.

نکته: کد کانال در تهران 37-43 و کانال‌های چکی 34 می‌باشد. در استان البرز کدهای 29، 35 و 23 و افرادی که در بقیه شهرستان‌ها ساکن می باشند باید از روابط عمومی استان خود این کدها را بگیرید.

بعد گزینه به روزرسانی یا افزودن را انتخاب کنید تا کانال اضافه شود.

نکته: اگر سیگنال‌ها را با قدرت و کیفیت بالا دریافت نمی‌کنید، در این صفحه پیغام سیگنال موجود نیست مشاهده می شود و امکان انتخاب گزینه به روزرسانی و افزودن وجود ندارد و باید آنتن را بررسی کنید.

کانال یابی تلویزیون ال جی به صورت خودکار

اگر فرکانس‌ها را برای انجام کانال یابی ندارید، می توانید از این راهکار کمک بگیرید. در این روش به صورت خودکار تلویزیون کانال یابی را انجام می دهید و دیگر نیازی به دادن کد ندارید، اما امکان دارد کانال ‌ها تکراری و نامرتب باشند.

در منوی کانال‌ها گزینه کانال یابی خودکار را انتخاب کنید یا وارد تنظیمات قسمت کانال‌ها و یا راه اندازی شوید. بعد گزینه تنظیم کانال انتخاب شود. گزینه کانال یابی دیجیتال را انتخاب کنید. تلویزیون شروع به کانال یابی می‌کند.

تعمیر تلویزیون ال جی که پیغام بدون برنامه ریزی می دهد

اگر تلویزیون این پیغام را داد باید کانال یابی را به دو روشی که در بالا توضیح داده شد انجام دهید. وارد تنظیمات شوید و بعد تنظیمات قسمت کانال را باز کنید. بعد گزینه تنظیمات کانال‌ها را انتخاب کنید.

تعمیر تلویزیون ال جی تهران

تلویزیون ال جی یکی از قدرتمند ترین و محبوب ترین تلویزیون هایی است که در بازار ایران هم خرید و فروش می شود. به هر دلیلی ممکن است تلویزیون شما دچار مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری شود.

شما می توانید برای رفع مشکلات تلویزیون با ما در تماس باشید و سفارش خود را برای ارسال تعمیرکار به منزل یا محل کار خود ثبت کنید.

تعمیر تلویزیون ال جی در شرق تهران

ساکن شرق تهران هستید و تلویزیون شما با مشکل مواجه شده است؟ ما در کنار شما هستیم تا تلویزیون شما را به حالت عادی برگردانیم. همین حالا تماس بگیرید و به کارشناس مربوطه مشکل تلویزیون خود را شرح دهید.

تعمیر تلویزیون ال جی در غرب تهران

تلویزیون ال جی یکی از پر استفاده ترین برندها بوده و اگر شما هم ساکن یکی از آن ها هستید می توانید برای تعمیرات با ما تماس بگیرید!

ما در غرب تهران خدمات کاملی ارائه می دهیم و شما با خیالی آسوده می توانید از این خدمات نهایت استفاده را ببرید.

تعمیر تلویزیون ال جی در شمال تهران

سرویس تی وی برای ساکنین شمال تهران هم برنامه دارد! این عزیزان هم برای تعمیر تلویزیون خود می توانند با ما در ارتباط باشند تا به بهترین شکل ممکن خدمات را ارائه دهیم.

تعمیر تلویزیون ال جی در جنوب تهران

اگر ساکن مناطق جنوب تهران هستید و از تلویزیون ال جی استفاده می کنید، ما در کنار شما هستیم تا بتوانید بهترین تعمیرات تلویزیون را دریافت کنید.

تعمیرات تلویزیون ال جی در این مرکز با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می گردد.


تعمیرات تلویزیون ال جی را به ما بسپارید

خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون ال جی، در سرویس تی وی به دو روش انجام می شود. روش اول مراجعه به مراکز تعمیر تلویزیون ال جی و تحویل تلویزیون به متخصصین تعمیر تلویزیون LG است. در این روش همه عملیات مورد نیاز برای سرویس و تعمیر تلویزیون در تعمیرگاه انجام می شود. روش دوم، ثبت درخواست «تعمیر در محل تلویزیون » توسط شما و حضور متخصصین در محل است.

تعمیر تلویزیون ال جی چه در محل مورد نظر و چه در نمایندگی آن محصول، تفاوتی ندارد و هر دو سرویس به دست متخصصین با تجربه و با به کارگیری از پیشرفته‌ ترین ابزار و دستگاه های روز انجام می‌پذیرند. برای کسب رضایت و آسایش‌خاطر کاربران کلیه خدمات ارائه شده توسط متخصصین این مرکز، مشمول یک ماه گارانتی و ضمانت کتبی است.

فقط باید با مرکز تعمیرات تلویزیون ال جی سروبس تی وی تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن تعمیرکاران برای رفع مشکل تلویزیون شما اعزام شوند. تخصص با اهمیت ترین وجه برای اعتماد شما به ماست و ما با بالاترین سطح در مراکز تعمیرات تلویزیون ال جی در کنار شما هستیم!

برآورد هزینه تعمیر تلویزیون ها با بررسی تلویزیون به شما پیش از انجام تعمیرات اعلام می گردد و به نوع مشکل و مدت زمان مورد نیاز برای رفع آن بستگی دارد.

هر مشکلی که لذت تماشای تلویزیون ها را از شما سلب کند مثل مشکلات مربوط به پنل، مشکلات مربوط به صدای تلویزیون و اختلال در خاموش روشن شدن دستگاه در این مرکز قابل تعمیر است.

شما می توانید برای ثبت سفارش تعمیر تلویزیون همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت یا شماره 02122873005 با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

اشتراک گذاری :

48 پاسخ

 1. من تلویزیون از دیجی کالا خریدم با ضمانت نامه شما تعمیر می کنین با ضمانت؟

 2. تلویزیون ما وقتی از جعبه بیرون اوردیم خط و خش داشت شما نمایندگی شو قبول می کنین؟

  1. سلام. بستگی به نوع گارانتی داره. با ما تماس بگیر ما در این مرکز تعمیرات انجام میدیم

 3. هزینه های شما از مراکز دیگه مناسب تر و خوش قول تر هستین ممنونم

 4. با سلام من تلویزیون ال جی مدل LA62100دارم بعد از اپدیت دیگه فلش وصل می کنم هیچکدام از فیلمها رو پخش نمی کنه سایت divx هم که میرم نمیدونم توی کدوم بخشش باید کد تلویزیون را بزنم. راهنمایی کنین

  1. سلام! برای ثبت کد DIVX وارد سایت DIVX.VOD بشید و کد داخل منوی پشتیبانی (بخش اطلاعات تلویزیون) رو رجیستر کنین تا تلویزیون فیلم هایی با فرمت DIVX رو اجرا کنه. اگه هیچ فایلی رو اجرا نمی کنه از طریق شماره تماس 02122873005 درخواست تعمیر ثبت کنین.

 5. سلام من یهو LCD 32 اینچ دارم موقعی که تلویزیون برا مدتی خاموش بوده و می خوام روشن کنم در ابتدا رنگ تصویر یهو چیزی شبیه سیاه و سفید و یا کمی رنگی نشوند میده و بعد از حدود نیم ساعت الی یهو ساعت درست می شه می خواستم ببینم مشکل چی می تونه باشه

  1. سلام! باید ماژول، بکلایت و… از طرف کارشناس بررسی بشه تا اعلام نظر قطعی داشته باشیم. می تونین درخواست تعمیر ثبت کنین تا برای بررسی تلویزیون مراجعه بشه.

 6. سلام وقت بخیر گوشه سمت راست تلویزیون یکم ضربه خورده وقتی روشن می کنم رنگ قاطی می کنه امکان تعمیرش هست؟و اگه عوض بشه تقریبی چقد هزینه داره؟43اینچ ال جی

  1. سلام! لازمه تلویزیون بررسی بشه و بعد اعلام نظر کنیم. درخواست تعمیر تلویزیون ال جی ثبت کنین تا برای بررسی تلویزیونتون مراجعه صورت بگیره.

  1. سلام! بیشتر مشکلات رو کارشناسان نمایندگی تلویزیون ال جی میتونن در محل تشخیص بدن اما در مورد تعمیر نمی شه نظر داد و بستگی به نوع خرابی داره.

 7. ۱ خط عمودی با ضخامت ۱ پیکسل از بالا تا پایین تلوزیون افتاده. چیکار بابد بکنم؟

  1. پنل تلویزیون شما خراب شده و باید تعمیر شه. تعمیر پنل با تلویزیون بندینگ انجام می شه. از طریق شماره تماس 02122873005 با نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی تماس بگیرین.

 8. سلام من یک تلویزیون ۴۲ls۴۶۰۰ال جی دارم صدا روی دوباند بزاری قطع می شه و اخطار خودش میزنه که این عملکرد در دسترس نیست و خودش خاموش می شه و جلو و عقب می کنه وارد منو می شه. مشکل از چی هستش? ممنون

  1. مین برد تلویزیون خراب شده و باید تعمیر شه. در صورت ایراد بلندگو هم مشکل به وجود میاد ولی احتمال آن خیلی کمه.

 9. سلام تلویزیون تصویرش دارای خط های خاکستری افقی که هی قطع و وصل می شه تصویر هنگ کرده و پشت سر هم تکرار می شه

  1. پنل تلویزیون خراب شده و باید تعمیر شه. برای تعمیر پنل تلویزیون باید به تعمیرگاه منتقل شه.

 10. با سلام تلویزیون ما ۴۲ ال جیه که وقتی آنتن را وصل می کنیم آیکن آنتن خاموشه وپیام اتصالات را بررسی کنین میده ولی آیکنای دیگه همه کار می کنند

 11. با عرض سلام و تلویزیون ال جی مدل lm۶۶۹۰۰ دارم چند روز پیش صبح که تلویزیون رو روشن کردم تصویرش دارای خطوط بنفش رنگ عمودی شده بود و فقط تصویر لگوی بدون سیگنال اونم انگار که تصویر بزرگ شده و فقط علامت ضربدر (کلوز) گوشه ی تصویر به صورت مات دیده میشد. چیکار کنیم

  1. به احتمال زیاد مین برد تلویزیون خراب شده و باید تعمیر شه.

 12. سلام من یه تلوزیون ۵۵sj۸۰۰ دارم که بعد یه ماه از خرید تصویر چند ثانیه مکس می کرد ولی صدا داشت و تصویر تند میشد با صدا هماهنگ میشد چه تو فلش چه تو دیجیتال بعد کم کم تلوزیون وقت استپ زدن خاموش میشد تا مین برد رو عوض کردم ولی بازهم استپ میزنم و آرم یه فلش نیفته می نویسه unknown device is disconnected و خاموش روشن هم می شه بعضی وقتا مشکل از کجاس

  1. مین برد خرابه و باید تعمیر شه. اگه با تعویض مین برد مشکل حل نشه پنل خرابه.

 13. سلام مدل ۴۲LB۵۶۱۰۰ تصویر داره صدا هم داره چند تا سایه سیاهکمرنگ دور تا دور تی وی است ایا مشکل بک لایته؟ هزینه تعمیر چقدره؟در ضمن واسه تست پنل ای پی اس چند تا ضربه معمولی به صفه زده شده وبعد از ۲ هفته این اتفاق افتاد ایا مشکل ایجاد شده از ضربه هاست؟

  1. احتمال ایراد بک لایت وجود داره. برای اطلاع از هزینه تعمیرات تماس بگیرین.

 14. سلام تلویزیون مدل ۴۲lb۵۶۱۰ ایراد ان تصویر مشکل نداره صدا هم مشکل نداره ولی در پس زمینه ان ۸ عدد چراغ کم نور سایه ان به صورت ثابت دیده می شه.

  1. بک لایت تلویزیون خراب شده و بهتره به بک لایت کامل عوض بشه.

 15. سلام، ۵۵uh850v بعد از روشن شدن و نمایش لوگوی ال جی تصویر نمیاد و منو هم کار نمی کنه ولی نمایشگر ریموت روی صفحه حرکت می کنه
  ” راهنمایی کنین.

  1. مشکل تلویزیون شما مربوط به ایراد مین برد تلویزیون ال جی شما است و خود برد قابل تعمیره. برای تعمیر با نمایندگی تلویزیون ال جی تماس بگیرین.

 16. می خواستم بدونم هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون ال جی مدل ۴۲ln 54000 چقدر هست؟

  1. سلام. برای اطلاع از قیمت ها و هزینه تعمیر با نمایندگی تلویزیون ال جی تماس بگیرین.

 17. سلام من یک ال ای دی ال جی ۵۵ اینج مدل uh850 دارم یه چند روزی است که یک خط از بالای تصویر تا پایین ظاهر شده چند روز اول وقتی بخش پایین صفحه و فرم فلزی رو فشار میدادم خط حذف میشد ولی بعد چند روز کلا ظاهر شده و با فشار دادن فقط کم رنگ و پرنگ می شه راهنماییم کنین که چیکار بکنم اصلا قابل درست شدن است ؟ احتمال داره بیشتر بشه

  1. سلام. پنل تلویزیون شما خراب شده و ایراد مربوط به بخش فلت های پنل است. حتما تلویزیون رو خاموش کنین و سریعا اقدام به تعمیر آن کنین.

 18. سلام من یک تلویزیون ال جی ۵۵ دارم که بچه ها زدن صفحه اش را شکستن هزینه تعمیرش حدودا چه قدر است

  1. سلام. پنل تلویزیون باید کامل عوض شه و قیمت پنل بستگی به مدل تلویزیون داره. برای اطلاعات بیشتر با نمایندگی تلویزیون ال جی تماس بگیرین.

 19. سلام مرسی خوب بود. تعمیر تلویزیون ال جی در محل هم ضمانت نامه داره؟

  1. سلام همراه عزیز سرویس تی وی – بله. سرویس تی وی همه تعمیراتی که انجام میده رو یک ماه ضمانت می کنه.

 20. سلام ما روی تلویزیونمون ال جی یه نقطه نورانی افتاده، مشکل از بک لایته یا این پنل باید عوض بشه؟

  1. سلام دوست عزیز! شما باید با مرکز تعمیر تلویزیون ال جی تماس بگیرین. فقط با بازدید مشخص میشه.

 21. مقاله خوبی بود، من می خوام وارد حوزه تعمیر تلویزیون ال جی بشم، نمی دونین از کجا باید شروع کنم؟

  1. سلام. شما باید با گذراندن دوره های آموزشی و تجربی که بعضی آموزشگاه ها انجام می دن، نکات و روش های تعمیراتی رو دریافت کنی.

  1. سلام همراه عزیز! هزینه تعمیرات تلویزیون ال جی به عوامل زیادی مثل نوع خرابی، مدل تلویزیون، میزان اشغال وقت تعمیرکار و … داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *