تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون شما در هرکجای تهران و کرج که باشید، تخصص ماست!
برای تعمیر تلویزیون سامسونگ، سونی، ال جی در محل با ما تماس بگیرید و خدمات را به همراه گارانتی معتبر دریافت کنید!


سرویس تی وی یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج است! شما می توانید در صورت مواجه شدن با هر مشکل سخت افزاری و نرم افزاری در تلویزیون خود با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خود را برای تعمیر تلویزیون سونی، ال جی و سامسونگ به محل مورد نظر اعزام کنیم. همه خدمات این گروه به همراه ضمانت نامه ارائه می گردند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ را به سرویس تی وی بسپارید و اطمینان پیدا کنید که بهترین خدمات را دریافت خواهید کرد! تعمیر تلویزیون سامسونگ یکی از بهترین و پرطرفدار ترین خدماتی است که در صورت بروز مشکل در این دستگاه های حساس و گرانقیمت به شما ارائه می گردد.

شما بعد از بروز مشکل در تلویزیون های خود سه مرحله پیش رو دارید:

 1. با ما از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت تماس بگیرید
 2. مشکل تلویزیون را شرح دهید
 3. برند و مدل تلویزیون را که پشت قاب تلویزیون درج شده است را اعلام کنید

بعد از انجام این سه مرحله، کارشناسان به محل موردنظر اعزام می شوند و در سریع ترین زمان ممکن مشکلات پیش آمده را حل می کنند.

شرکت سامسونگ در سال 1938 در کره جنوبی شروع به کار کرده و حالا با سابقه 80 ساله تجربه در تولید محصولات مختلف یکی از برندهای بزرگ تولید لوازم خانگی و الکترونیکی می باشد. در ایران سامسونگ شناخته شده است و محصولات آن در بازار به فروش می رسد به همین علت تعمیر تلویزیون سامسونگ از خدمات پردرخواست بوده و تعمیر کاران متخصص همیشه مشغول به کار هستند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

اگر دغدغه جا به جا کردن تلویزیون برای انتقال به تعمیرگاه و ضربه دیدن آن در حین جا به جایی را دارید،  از خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل کمک بگیرید. در این نوع تعمیر متخصصین به آدرس مورد نظر شما  آمده و به جز بازبینی تلویزیون، اقدامات لازم را برای رفع اختلالات ایجاد شده انجام می دهد. به همین صورت تلویزیون جا به جا نشده و خطرات ناشی از ضربه خوردگی هم به کمترین حد ممکن می رسند.

شما می توانید بعد از تماس با نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ در مرکز سرویس تی وی، درخواست دریافت سرویس در محل را به کارشناسان ارائه دهید. متخصصین پس از دریافت آدرس، مدل و مشکل مربوط به تلویزیون در سریع ترین زمان ممکن، برای تعمیرات نزد شما می آیند. در این صورت خدمات تعمیرات تلویزیون سامسونگ در محل را دریافت می کنید و تلویزیون خود را به روال عادی بر می گردانید.

اختلالات رایج تلویزیون سامسونگ

بیشتر افراد عادت دارند تلویزیون را ساعت های بسیاری بدون دادن استراحت به آن استفاده کنند. همین کار پیش زمینه اتفاقاتی مثل نوسان برق و ضربه دیدن و …، اختلالاتی در روند عملکرد تلویزیون خواهد شد. تیره شدن تصویر، بروز خط و خطوط یا نقطه های رنگی روی پنل، نمایش ندادن تصویر، قطعی صدا، کم نور شدن قسمتی از صفحه، وجود خطوط عمودی یا افقی در تصویر، خاموش شدن ناگهانی، روشن نشدن، روشن ماندن چراغ جلوی تلویزیون، کار نکردن پورت ها، قطعی های مکرر تصویر و مواردی از این دست، رایج ترین مسائل مر بوط به تلویزیون سامسونگ به حساب می آیند.

این مشکلات منحصر به تلویزیون های سامسونگ نیست و امکان دارد در محصولات برندهای دیگر هم مشاهده شوند. نکته مهم این است که تکرار هر کدام از موارد ذکر شده می تواند شدت آن را افزایش داده و روند تعمیر تلویزیون Samsung را با خرابی های گسترده رو به رو کند.

احتمال دارد بیشتر این خرابی ها بعد از چند روز از بین بروند، بسیاری از افراد با تصور رفع کامل مشکل مراجعه به مراکز تعمیر تلویزیون اسمسونگ را پشت گوش انداخته و به همین صورت، موجب خرابی های گسترده تر و جبران ناپذیر می شوند. پس در صورت رو به رو شدن با هر کدام از خرابی های ذکر شده در ادامه، از یک متخصص حرفه ای تلویزیون بخواهید آن را بازبینی و تعمیر کند.

تعمیر تلویزیون فقط بایدتوسط افرادی که آموزش دیده اند انجام شود، در غیر این صورت مشکلاتی رخ می دهد که نمی توان به اسانی آن ها را رفع نمود.

تعمیر برد پاور تلویزیون

اختلال برد پاور در تلویزیون های LCD و LED یک ایراد رایج است. از نشانه های خرابی برد پاور تلویزیون این است که تلویزیون دیر روشن شده و در تلویزیون هایی رخ می دهد که حداقل چهار سال از عمر آن ها بگذرد. وقتی این مشکل برای تلویزیون شما رخ می دهد باید در اولین فرصت تلویزیون خود را تعمیر کنید، در غیر این صورت احتمال خرابی برد مین بالا رفته که در صورت رخ دادن این موضوع هزینه تعمیر چند برابر خواهد شد.

یک نشانه دیگر از خراب بودن برد پاور این است که تلویزیون خاموش شده و علائم حیاتی نشان نمی دهد البته این عیب از برد مین هم می تواند باشد اما احتمال آن کمتر است. برد پاور وظیفه برق رسانی به قسمت های مختلف تلویزیون را دارد و با خراب شدن این قسمت، تلویزیون کاملا خاموش می شود.

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

وقتی تلویزیون LCD و LED صدا دارد ولی تصویر ندارد باید این اختلال را در قسمت بک لایت تلویزیون جست و جو کرد که می توان آن را در منزل حل کرد. اختلال بک لایت در تلویزیون های LCD و LED رایج است. در تلویزیون های LED سری f سامسونگ اختلال بک لایت بیشتر است. البته در بعضی از موارد اختلال برد پاور از بین رفتن تصویر را به دنبال دارد. به این صورت که خروجی ولتاژ بک لایت قطع شده و تصویر تلویزیون سیاه می شود. در این حالت اگر دقت کنید یک تصویر بسیار محو می بینید. اگر نیاز به تعمیرات تلویزیون سامسونگ به صورت تخصصی و با هزینه ای بسیار منصفانه دارید، با ما تماس بگیرید!

چراغ LED تلویزیون چشمک می زند ولی روشن نمی شود

در این مورد اختلال تلویزیون بیشتر در قسمت پاور می باشد و برد پاور در بیشتر مواقع قابل تعمیر می باشد و تعمیر با ضمانت یک ماهه حل می شود. در بعضی از مواقع نادر می توان این ایراد را از برد مین دانست.

تلویزیون دیر روشن می شود

دیر روشن شدن تلویزیون در بیشتر مواقع به برد پاور ربط دارد و خود برد قابل تعمیر است. تعمیر برد پاور تلویزیون در محل مشتری حل می شود و به مدت یک ماه ضمانت دارد.

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

تعمیر بک لایت در منزل کار دشواری است اما متخصصین تعمیرات تلویزیون سامسونگ سرویس تی وی برای آسان تر شدن خدمات تعمیرات جزئی را در منزل انجام می دهند. سوال رایجی که در این زمینه وجود دارد این است که هزینه تعمیر بک لایت چقدر است؟ هزینه تعمیر بک لایت به علت وجود LED ها با کیفیت های متفاوت در بازار متفاوت است اما سعی ما این است که با کیفیت ترین LED ها را با قیمت مناسب برای تلویزیون شما نصب کنیم که هزینه تعمیر به صرفه تر باشد و چند سال بدون مشکل و با کیفت بالا از تلویزیومن خود استفاده کنید.

اختلال بک لایت در تلویزیون های جدید ایراد رایجی است و برای تلویزیون های امروزیرخ می دهد این است که چه کنیم تا بک لایت بعد از تعمیر دوبارها خراب نشود؟ ما باید به این سوال اینطور جواب دهیم که به طور حتم نمی توان گفت که می توان بک لایت را به صورت مادام العمر تولید کرد ولی می توان با کمک بک لایت با کیفیت مرغوب عمر این قطعه از تلویزیون برا افزایش داد. روش دیگری که می توان برای طولانی کردن عمر بک لایت استفاده کرد اجرای اصلاحیه بر روی برد پاور تلویزیون است که باعث می شود تلویزیون عمر بالاتری داشته باشد.

HDMI تلویزیون کار نمی کند

اختلال HDMI مربوط به برد مین می باشد که در اکثر اوقات برد قابل تعمیر است و در صورت تعمیر نشدن برد باید کامل عوض شود. متخصصین تعمیرات تلویزیون سامسونگ سرویس تی وی برای رفع این مشکل همراه شما هستند.

تلویزیون روی چراغ پاور مانده و روشن نمی شود

این اختلال در تلویزیون های LCD مربوط به برد پاور بوده ولی در تلویزیون های LED بیشتر به برد مین مربوط می شود. برد پاور و برد مین سامسونگ در اکثر مواقع قابل تعمیر است.

تلویزیون صدا ندارد

اختلال صدای تلویزیون مربوط به برد مین و بلندگو می باشد و احتمال اختلال بلندگو در تلویزیون های LED خیلی کم بوده و به برد مین مربوط می شود. این مشکل در اکثر اوقات برد تلویزیون قابل تعمیر نیست و باید برد عوض شود. در تلویزیون های LCD سامسونگ احتمال اختلال بلندگو هم می باشد چرا که در طولانی مدت بلندگو خراب می شود.

علت خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ 40d5500 و 40d595

این عیب به این شکل است که تلویزیون روشن می شود و بعد از چند ثانیه دوباره خاموش شده و بارها این اتفاق رخ می دهد و این اختلال بیشتر در تلویزیون LED سامسونگ مدل 40d5500 دیده شده که این اختلال از مین برد تلویزیون می باشد که تعمیر مین برد در منزل و محل مشتری با ضمانت یک ماهه قابل انجام است. تعمیر با قطعات فابریک و اصلی صورت می گیرد.

اختلال های تلویزیون سامسونگ مدل 40f5550

در این مدل تلویزیون بک لایت تلویزیون خراب می شود و به این صورت که بالا یا پایین صفحه تلویزیون تیره می شود. اختلال دیگر این مدل تلویزیون خاموش شدن ناگهانی تلویزیون می باشد و این اختلال مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد در بعضی از موارد برد قابل تعمیر است. یکی دیگر از اختلال های رایج این مدل تلویزیون خاموش و روشن شدن متناوب تلویزیون می باشد که این اختلال از مین برد تلویزیون می باشد و در منزل قابل تعمیر است.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

اختلال تلویزیون سامسونگ مدل 48h6490

مشکلی که در این مدل به وجود می آید لکه لکه شدن صفحه تلویزیون می باشد که علت اختلال خاموش شدن LED های پشت پنل تلویزیون می باشد و در این مدل برای تعمیر تلویزیون باید کل LED های پنل عوض شود. تعمیر با قطعات اصلی صورت می گیرد.

قسمت بالای تلویزیون تیره تر از پایین تلویزیون است

این اختلال در تلویزیون های LED سری D مربوط به پنل تلویزیون می باشد که برای تعمیر بهترین حالت عوض پنل می باشد. در سری تلویزیون های F و ES معمولا بک لایت تلویزیون خراب می شود که باید بک لایت تلویزیون LED سامسونگ تعمیر شود که تعمیر تلویزیون در منزل و محل مشتری با ضمانت حل می شود. تعمیر تلویزیون با قطعات اصلی و فابریک همان مدل از تلویزیون حل می شود.

مشکل از تنظیم خارج شدن تلویزیون های مدل 40d5950

این اختلال مربوط به مین برد تلویزیون می باشد و در اکثر مواقع با عوض آی سی ایپیرام مشکل برطرف می شود. برای تعمیرات تلویزیون سامسونگ که مربوط به مین برد است، به هیچ وجه خودتان دستکاری نکنید و از متخصصین بخواهید برای ارائه خدمات به محل اعزام شوند.

تلویزیون بعد از چند ساعت خاموشن می شود

تلویزیون بعد از چند ساعت کار کردن خاموش می شود این اختلال بیشتر مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد که تعمیر برد پاور LED سامسونگ در منزل حل می شود.

پاک شدن برنامه

پاک شدن برنامه مین برد LCD که به دلیل زدن فلش ویروس وارد سیستم می شود و برنامه LCD را خراب می کند. برای تعمیر LCD های که برنامه آن ها پاک شده است باید ای سی حافضه LCD دوباره برنامه ریزی شود.یکی دیگر از عیب های تلویزیون LCD خرابی برد مین LCD است که ای سی کنترل کننده برد LCD(CPU) خراب می شود و برد ال س دی دیگر قابل تعمیر نمی باشد. برای تعمیر LCD باید برد مین LCD عوض شود که هزینه تعمیر LCD زیاد می شود.

یکی از شایع تریین عیب های تلویزیون های LCD شکستن پنل تلویزیون است که برای تعمیر LCD باید پنل عوض شود که هزینه تعمیر LCD تقریبا هشتاد درصد قیمت تلویزیون می شود.افتادن خط روی پنل LCD جز موارد خرابی پنل LCD است که قابل تعمیر نمی باشد و برای تعمیر تلویزیون LCD باید پنل عوض شود.

در اکثر مواقع تعمیر LCD در منزل و یا محل کار شما انجام می شود. در موارد برای مثال عوض برد تعمیر تلویزیون LCD در منزل امکان پذیر نیست و باید در شرکت انجام شود. ولی در 90 در صد موارد تعمیر تلویزیون LCD منزل یا محل کار شما انجام می شود.

علت بوی سوختگی تلویزیون

در فرایند تولید قطعات، تلویزیون ها و سایر محصولات الکترونیکی دارای قطعاتی با پوشش پلاستیکی هستند که امکان دارد بعد ازاولین روشن شدن دستگاه و گرم شدن آن بوی سوختگی تلویزیون به مشام برسد. این بو معمولاً ظرف چند روز بعد ازاستفاده از بین می رود و بر نمی شود.

اما اتصال کوتاه شدن یکی از اجزای الکترونیکی تلویزیون شما و سوختن خازن ها هم می تواند علت بوی سوختگی از پشت تلویزیون و استشمام بوی شبیه بوی سیم سوخته یا پلاستیک سوخته باشد. نفس کشیدن این بو در مقادیر غلیظ خطرناک است، اما یک اتصال کوتاه معمولی بوی خیلی زیادی ایجاد نمی کند که مضر باشد.

پس اگر تلویزیون خود را به تازگی خریداری کرده اید، استشمام بوی سوختگی جزئی در دو سه روز اول روشن کردن تلویزیون طبیعی است؛ در غیر این صورت استشمام بوی سوختگی از پشت تلویزیون امکان دارد به علت ایجاد نقص فنی رخ داده باشد که در این صورت باید حتما با یک متخصصین حرفه ای مشورت کنید.

خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ

بازبینی تلویزیون و عیب یابی آن به صورت کامل، تعمیر تخصصی با توجه به نوع مشکل، تعمیر و عوض کردن پنل، تعمیر آمپلی فایر، تعمیر و عوض کردن برد، تعمیر برد پاور، اسپیکر، پاور، برد تی کان، بک لایت، اصلاح وضعیت لامپ های بک لایت، تیونر، تعمیر مدل های LCD و LED سامسونگ، تعمیر تخصصی سینمای خانگی و تلویزیون در محل از خدمات سرویس تی وی می باشد. سرویس های تخصصی تعمیر تلویزیون سامسونگ از ضمانت نامه معتبر مرکز سرویس تی وی برخوردار بوده و شما می توانید در صورت بروز دوباره مشکلات بعد از تعمیر، آن را پیگیری کنید.

ویژگی های نمایندگی تلویزیون سامسونگ

از جمله ویژگی های قابل توجه نمایندگی تلویزیون سامسونگ، می توان به برخورداری از پیشرفته ترین تجهیزات روز دنیا در بخش های مختلف اشاره کرد. به عنوان مثال، در بخش تعمیر این مرکز انواع ابزارآلات و دستگاه مدرن دنیا فراهم شده است تا متخصصین بتوانند خدمات ترمیم انواع تلویزیون سامسونگ را به بهترین شکل ممکن به افراد ارائه دهند. همچنین، امکان استفاده از جدیدترین متدهای روز تعمیر در این نمایندگی فراهم شده است.

به عنوان دیگر ویژگی این مرکز، باید به حضور کادر متعهد و کاربلد این مجموعه اشاره کرد. پرسنل نمایندگی مورد بحث، کسب رضایت مشتری را دغدغه ی اصلی خود دانسته و با همه توان در راستای تحقق این امر مهم تلاش می کنند. به همین جهت می توان کیفیت مثال زدنی خدمات ارائه شده را هم یکی دیگر از خصوصیات مثبت نمایندگی تلویزیون سامسونگ به شمار آورد.

تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ

برخی از افراد تلویزیون‌های سامسونگ از این مسئله گلایه دارند که چرا تلویزیون سامسونگ خود به خود خاموش می‌شود و دوبارهاً روشن می‌شود یا اینکه چرا با چند دقیقه تاخیر روشن می‌شود؟ اگر شما هم از افراد تلویزیون‌های سامسونگ هستید و با یکی از این اختلالات روبه‌رو شده‌اید، باید بدانید که به احتمال زیاد برد پاور تلویزیون شما خراب شده و به تعمیر تخصصی نیاز دارد.

آن دسته از دوستانی که با برد پاور آشنایی ندارند، لازم است بدانند که برد پاور ولتاژ مورد نیاز قطعات تلویزیون برای کار کردن را فراهم می‌کند؛ پس روشن شدن تلویزیون را مدیون این قطعه زحمت‌کش هستیم. درصورتی که با هر یک از این اختلالات در تلویزیون سامسونگ خود مواجه شدید، می‌توانید با نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید تا متخصصین‌های این مرکز بعد ازحاضر شدن در محل مورد نظر با عیب‌یابی دقیق، خدمات تعمیر تخصصی تلویزیون سامسونگ را به شما ارائه دهند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون سامسونگ

یکی از اختلالات رایجی که افراد دستگاه های تلویزیون به دلایل مختلفی چرا که عدم استفاده ی درست از اسپری برای تمیز کردن صفحه ی تلویزیون با آن رو به رو می شوند، آبخوردگی پنل است. تلویزیون های باکیفیت و مدرن سامسونگ هم از این قاعده مستثنی نبوده و امکان دارد با مشکل آبخوردگی دچار اختلالات ساختاری فرواوانی شوند. به طور کلی می توان گفت که پنل از قطعات اصلی تلویزیون به شمار می رود و اختلال یا آبخوردگی آن سبب ایجاد خرابی های گسترده در عملکرد اصلی دستگاه می شود.

پس تعمیر آبخوردگی پنل تلویزیون سامسونگ از اهمیت بسزایی برخوردار بوده و نیازمند دانش به روز کارشناسان تعمیر تلویزیون سامسونگ می باشد. نمایندگی رسمی تعمیر سامسونگ در فرآیند بازیابی کارکرد پنل های تلویزیون های Samsung به یاری افراد این کمپانی محبوب شتافته و فرآیند تعمیر تخصصی تلویزیون سامسونگ را مطابق با استانداردهای جهانی انجام می دهد.

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

در تعمیر بک لایت تلویزیون LED سامسونگ در صورتی که لامپ های LED خراب شده باشند ابتدا باید بخش ماژور و صفحات پولاریزه برداشته شود. در مرحله بعد لامپهای معیوب شناسایی شده و لامپ های سالمی جایگزین آن ها می شود. (در غالب تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ به علت برداشته شدن صفحه ماژور و ضخامت پایین این بخش، احتمال شکستگی پنل ایجاد شده. به همین علت غالب مراجعان، عمدتاً از تعمیر این بخش صرف نظر کرده و ترجیح می‌دهند تا در فرآیند تعمیر تلویزیون سامسونگ، پنل جدیدی را جایگزین پنل قبلی کنند.

تعمیر بک لایت تلویزیون در سری های LCD شامل لامپ های فلورسنت، مدارات و قطعات تأمین کننده ولتاژ است. قطعی نور بک لایت در واقع به علت فعال شدن بخش محافظت کننده از دستگاه یا همان پروتکتور رخ می دهد. در تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ تعمیر صحیح پیش از اقدام به تعمیر –تعمیر شامل تست قطعات و کنترل کیفیت دستگاه- اهمیت بسیاری دارد. سرویس‌های تخصصی مرتبط با این بخش با حضور در مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ قابل دریافت است.

تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ

اختلال مین برد تلویزیون سامسونگ، علائم متعددی دارد، که با مشاهده آن ها می توان ایجاد اشکال در این قطعه را تشخیص داد. ایجاد این اشکال عموماً باعث خاموشی تلویزیون می شود و تلویزیون را به حالت استند بای stand by می برد. ایجاد این مشکل به این شکل است که هنگام تماشای تلویزیون، دستگاه به طور ناگهانی خاموش می شود و بعد از روشن کردن دوباره تلویزیون، چراغ پاور جلوی تلویزیون چشمک می زند ولی تلویزیون روشن نمی شود. اختلال این بخش از دستگاه، عموماً به علت استفاده از کابل hdmi است که اورجینال دستگاه نیست و نامرغوب است.

استفاده از کابل های نامرغوب و اتصال آن ها به تلویزیون، باعث سوختن cpu و در نهایت اختلال مین برد می شود. در صورت اختلال این بخش از دستگاه، هم امکان عوض و هم تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ ایجاد شده. مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ ارائه دهنده همه خدمات تخصصیِ مرتبط با ارتقا، ترمیم، بهسازی، سرویس و تعمیر این محصول است. خدمات مرتبط با عوض و تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ در این مرکز صرفاً بعد ازتعمیر صحیح دستگاه و تشخیص درست اشکال پیش آمده در آن انجام می پذیرد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ و رفع اشکالات تصویر

اختلال تصویر تلویزیون یکی از اشکالات رایج پیش آمده در همه دستگاه های تلویزیون است و این اشکال منحصر به تلویزیون های سامسونگ نیست. عللی که سبب نبود تصویر در تلویزیون سامسونگ می گردند بسیار متعدد بوده و روش های رفع آن ها هم بسیار متنوع است. به عبارتی دیگر بسته به اشکال پیش آمده و علت آن، راهکار مورد استفاده جهت رفع این اشکال هم متفاوت است. شما افراد گرامی می توانید جهت دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با این بخش از دستگاه و یا سایر سرویس های تعمیر تلویزیون سامسونگ به مرکز تخصصی سرویس تی وی مراجعه کنید. در بخش زیر برخی علل به وجود آورنده این اشکال و شیوه های رفع آن ها را شرح خواهیم داد:

هنگامی که تلویزیون تصویر ندارد اما چراغ LED روشن شده و از قرمز به آبی یا سبز تغییر رنگ می دهد به این معنی است که مادربرد سیگنال Start-up را به برد PSU ارسال می کند.

نیمی از صفحه خالی است و تلویزیون تصویر ندارد در حالی که نیمی دیگر عادی است

عمدتا این نوع علامت به خاطر کابل (های) FPC ایجاد می شود. این کابل خروجی از T-CON به برد راه انداز Source Driver) Source) است. در این وضعیت علاوه بر کابل FPC، کانکتورهای آن در برد T-CON و برد راه انداز Source هم باید بازبینی شوند. بعضی از همکاران در حوزه تعمیر، بر این تصور را دارند که بعد ازعوض برد T-con و حل شدن این مشکل، کار به پایان رسیده اما مشکل واقعی فقط به خاطر وجود لحیم سردی در کانکتور یا … است.

صفحه سیاه و بدون تصویر در تلویزیون

اگر تلویزیون سامسونگ نمی تواند در یکی از ورودی های سیگنال ویدیو، تصویری را نمایش دهد اما ورودی های سیگنال ویدیو دیگر سالم هستند، این نوع علامت تلویزیون به خاطر وجود مشکل در مادربرد است. خدمات مرتبط با رفع این اشکال در مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ ارائه می شود.

خطوط یا نوار عمودی روی صفحه

اگر خط یا نوار در میان منوی OSD و همه ورودی های سیگنال ویدیویی دارای اثر یکسانی باشد، یعنی پانل LCD تلویزیون ایراد دارد.

تصویر نگاتیوی (Negative)

این نوع مشکل به خاطر وجود نقصی در مدار GAMMA در برد T-con ایجاد می شود. پس فقط برد T-con را عوض کنید و مشکل برطرف خواهد شد. خدمات مرتبط با رفع این اشکال در مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ ارائه می شود.

نیمی از تصویر غیر عادی بوده، تلویزیون تصویر ندارد و نیمی دیگر عادی است

پس این نوع مشکل به خاطر اختلال برد T-con ایجاد می کند. خدمات مرتبط با این رفع این اشکال در مرکز تعمیرات تلویزیون سامسونگ ارائه می شود.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در بخش بک لایت

در تعمیر تلویزیون سامسونگ بخش بک لایت، در صورتی که لامپ های LED خراب شده باشند ابتدا باید بخش ماژور و صفحات پولاریزه برداشته شود. در مرحله بعد لامپهای معیوب شناسایی شده و لامپ های سالمی جایگزین آن ها می شود. (در غالب تعمیر بک لایت تلویزیون به علت برداشته شدن صفحه ماژور و ضخامت پایین این بخش، احتمال شکستگی پنل ایجاد شده. به همین علت در مراکز تعمیر سرویس تی وی عمدتاً از تعمیر این بخش صرف نظر کرده و پنل جدیدی جایگزین پنل قبلی می شود. هزینه بسیار بالایی را می طلبد.) شما افراد گرامی می توانید جهت دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با این بخش از دستگاه و یا سایر سرویس های تعمیر تخصصی تلویزیون سامسونگ به مرکز تخصصی تعمیر تی سرویس تی وی مراجعه کنید.

تعمیر تخصصی تلویزیون سامسونگ، بخش بک لایت، در سری های LCD شامل لامپ های فلورسنت (تعداد آن ها بین ۱۰ تا ۱۸ متغیر است)، مدارات و قطعات تأمین کننده ولتاژ است. در تلویزیونهای LCD، معمولاً تور تولید شده توسط بک لایت بعد ازمدتی –مثلاً نیم ساعت بعد ازکار کردن تلویزیون- قطع می شود. قطعی نور بک لایت در واقع به علت فعال شدن بخش محافظت کننده از دستگاه یا همان پروتکتور رخ می دهد. بدین معنا که با نیمه خراب شدن تعدادی از لامپهای فلورسنت و گرم شدن آن ها مدارات پروتکتور فعال شده و برای حفاظت از دستگاه ولتاژ این بخش را قطع می کنند.

در تعمیر تلویزیون سامسونگ تعمیر صحیح پیش از اقدام به تعمیر تعمیر شامل تست قطعات و کنترل کیفیت دستگاه- اهمیت ویژه ای دارد. شما افراد گرامی می توانید جهت دریافت تخصصی ترین خدمات مرتبط با این بخش از دستگاه و یا سایر سرویس های تعمیر تلویزیون سامسونگ به مرکز تخصصی تعمیر سرویس تی وی مراجعه کنید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ

دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ بیشتر به علت وجود اشکالاتی در برد تغذیه این دستگاه است. بیشتر قریب به اتفاقِ تعمیری که جهت رفع این اشکال بر روی دستگاه پیاده می شوند رضایت‌بخش بوده و منجر به بازگشت تلویزیون به وضعیت اولیه می‌گردند. بنابرباین در صورتی که دیر روشن شدن تلویزیون سامسونگ تان شما را نگران کرده بهتر است با یکی از کارشناسان مرکز تعمیر سرویس تی وی و یا مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرید و راهنمایی مورد نیاز را دریافت کنید.

(تلفن های تماس با کارشناسان این دو مرکز در وب سایت درج شده است) در چنین وضعیتی بهتر است از دستکارهایی خودسرانه پرهیز کرده و عملیات مورد نیاز را تنها با راهنمایی کارشناسان مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ انجام دهید.

تعمیر اشکالات ناشی از نوسان برق

تعمیر اشکالاتی که در تلویزیون های سامسونگ به علت نوسانات برق ایجاد می شوند، یکی دیگر از خدمات تخصصی ارائه شده در مرکز تخصصی تعمیر سرویس تی وی است. نوسانات برق و بالا رفتن ولتاژ (High Voltage) گاه آسیب شدیدی به دستگاه وارد کرده و هزینه های سنگینی به صاحب آن تحمیل می کند.

آسیب وارد شده گاه بردهای Main و Assy Power را تحت تأثیر قرار داده و حتی برد دستگاه را سوراخ می کند. تنها راه حل برای جلوگیری از این مشکل استفاده از محافظ برق های استاندارد و معتبر است.

تعمیر اشکالات WI-FI تلویزیون سامسونگ

تعمیر اشکالات WI-FI تلویزیون سامسونگ یکی دیگر از سرویس های ارائه شده در واحد تعمیر تلویزیون سامسونگ است. کارنشاسان مرکز تعمیر سرویس تی وی در صورت ایجاد چنین اشکالی در دستگاه ابتدا فریمور (Firmware) تلویزیون را از طریق منوی آن آپدیت می کنند.

در مرحله بعد در صورتی که این اشکال همچنان پابرجا بود سخت افزار مرتبط با این بخش – بعد ازکسب اجازه از صاحب دستگاه- عوض می شود. درون همه تلویزیون های هوشمند سخت افزاری به نام برد WI-FI ایجاد شده که این قطعه مانند نمونه مشابه خود در لپ تاپ ها وظیفه اتصال و برقراری ارتباط با سیستم های بی سیم را دارد.

تعمیر تلویزیون سامسونگ تهران

سرویس تی وی با هدف دسترسی اسان شما به خدمات این مجموعه در هر کجای تهران که باشید بهترین خدمات را ارائه می کند. اگر تلویزیون سامسونگ شما به هر دلیلی با مشکلی مواجه شد می توانید با ما تماس بگیرید.

از دست کاری های غیر اصولی خودداری کنید و مشکل تلویزیون را حادتر نکنید! فقط یک تعمیرکار حاذق می تواند تلویزیون شما را به حالت عادی بازگرداند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در شرق تهران

تلویزیون سامسونگ یکی از پرمصرف ترین و محبوب ترین برندهای بازار است. اگر به هر دلیلی این تلویزیون دچار مشکلاتی شد که نمی توانستید مثل سابق از آن لذت ببرید روی ما حساب کنید.

ما تعمیرکار ماهر و کاربلد را به سوی شما می فرستیم تا در سریع ترین زمان ممکن تلویزیون شما را به حالت عادی بازگردانند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در غرب تهران

تلویزیون یکی از مهم ترین وسایل خانه است که خراب شدن آن می تواند یکی از مهم ترین سرگرمی های اهل خانه را از بین ببرد. اگر ساکن غرب تهران هستید و به هر دلیلی مشکلاتی در تلویزیون شما دیده می شود با ما تماس بگیرید!

ما با ارزان ترین روش های موجود سعی در رفع مشکل می کنیم تا بتوانید آرامش را به خانه برگردانید!

تعمیر تلویزیون سامسونگ در شمال تهران

ساکن شمال تهران هستید و تلویزیون سامسونگ شما خراب شده است؟ اصلا سعی نکنید با دستکاری های غیر اصولی مشکل را حاد تر کنید. چاره شما تماس با تیم سرویس تی وی است.

سرویس تی وی یکی از بهترین مراکز تعمیر تلویزیون در تهران و کرج بوده که به واسطه تجربیات و سابقه درخشان خود توانسته است جزو بهترین ها باشد. تماس بگیرید و سفارش ارسال تعمیرکار تلویزیون را ثبت کنید.

تعمیر تلویزیون سامسونگ در جنوب تهران

ساکنین مناطق جنوب تهران هم می توانند برای تعمیرات اصولی تلویزیون های خود با ما در ارتباط باشند. کافیست با ما تماس بگیرید و مدل تلویزیون خود را ذکر کنید.

پس از شرح دادن مشکل شما کارشناس مربوطه به محل اعزام می شود و همه تلاش خود را برای تعمیرات به کار می گیرد!

 

 

تماس با نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ

در صورتی که مشکلی در تلویزیون شما رخ داده است که نمی توانید مثل سابق از آن لذت ببرید، می توانید به ما برای ارائه تعمیرات با کیفیت اعتماد کنید.

باید بگوییم که همه خدمات نمایندگی تعمیرات تلویزیون سامسونگ با گارانتی معتبر مرکز سرویس تی وی به افراد ارائه شده و بدین ترتیب، صحت و کیفیت این خدمات تضمین می شود. برای آگاهی یافتن از روند سرویس دهی نمایندگی تلویزیون Samsung می توانید با شرکت سرویس TV از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در تماس باشید.

 

 

هزینه تعمیر تلویزیون با توجه به نوع مشکل، نیاز تلویزیون به قطعات جدید و مدت زمان ارائه خدمات بستگی دارد. کارشناسان با برآورد هزینه تعمیر و در جریان گذاشتن شما شروع به تعمیرات می کنند.

سرویس تی وی از قطعات اصل، کارشناسان مجرب و آموزش دیده، سرعت خدمات رسانی بالا برخوردار است و همین باعث شده بتواند در میان بهترین ها شناخته شود.

بله! با ثبت سفارش شما سرویسکاران مربوطه در سریع ترین زمان ممکن در محل حاضر شده و شروع به تعمیر تلویزیون با بهترین کیفیت ممکن می کنند.

شما می توانید همین حالا از طریق شماره 02122873005 با ما تماس بگیرید و با شرح مشکل به وجود آمده درخواست حضور تعمیرکار در محل یا ارسال دستگاه به مرکز تعمیرات خود را ثبت کنید.

اشتراک گذاری :

37 پاسخ

 1. نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ سرویس در محل هم داره؟

 2. من تلویزیون سامسونگ دارم یه مدتی میشه تصویرش كم نور شده، علتش چیه ؟

  1. اول به بخش تنظیمات تلویزیون برین و میزان نور رو چك كنین. ممكنه فقط یه بهم ریختگی ساده تنظیمات باعث كم نور شدن تلویزیون شده باشه. اگه تنظیمات تلویزیون هیچ اختلالی نداره، مشكل از بی كیفیتی فسفر به كار رفته در تلویزیون. فسفر به كار رفته در تلویزیون های ال سی دی، ال ای دی و پلاسما با استفاده چند ساله از تلویزیون دچار كاهش كیفیت هستیم. این موضوع امری طبیعیه كه به تعمیر نیاز داره.

 3. تلویزیون من سامسونگ هوشمنده همه كانالاش پاك شده و فقط 3 تا از كانالاش باقی مونده باید چیكارش كنم تا درست بشه؟

  1. ممكنه مشكل از عدم وجود سیگنال باشه كه در این صورت مشكل از آنتن هواییه شماست كه با تعویض اون میتونین این مشكلو حل كنین اما اگه منشأ مشكل از آنتن هوایی نباشه به احتمال زیاد مشكل از برد تلویزیونه كه نیاز به بررسی و بررسی دقیق داره. به همین علت بهتره با نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرین و از خدمات تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل استفاده كنین.

  1. هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ به عوامل مختلفی از جمله علت خرابی تلویزیون، نیاز به تعویض یا تعمیر قطعات و… بستگی داره و بعد از بررسی و بررسی تلویزیون توسط متخصص به شما اعلام خواهد شد. همه هزینه های دریافتی از شما منصفانه و تحت نظارت این مجموعه بوده و پس از اتمام کار مطالبه می شه.

 4. سلام تلویزیون ضربه خورده و فقط نوار كلفت مستطیل شكلی تا بالا كاملا سیاهه مشكلش چیه و چقدر هزینه ش؟

  1. سلام، پنل تلویزیون آسیب دیده و فقط با تعویض پنل مشكل حل میشه.

 5. سلام من تلوزیون led smart 5500 دارم وتصویر آن خیلی كم رنگ شده كه به سختی دیده می شه.

 6. تلویزیون oled 55 دارم صفحه تصویر از یك لكه كوچك سیاه شروع شد و مرتب بزرگتر میشه ایا قابل تعمیر هست

 7. سلام من یك تلویزیون تلویزیون پروجكشن ۴۳ اینچ سامسونگ دارم كه دیروز در حین تماشای برنامه ها، تلویزیون جرقه ای زد و خاموش شد و مجددا روشن شد اما الآن رنگهایش قاطی كرده دو تصویره شده. خواستم ببینم درست میشه؟

 8. موجود است؟ چراغ قرمز روشن میشه ولی تلوزیون یا دیر روشن میشه یا روشن نمیشه. به نظر شما بورد تعمیر بشه بهتره یا تعویض؟

  1. سلام، تعویض بشه بهتره. می تونین از کارشناسان ما خدمات تعمیراتی دریافت کنین.

 9. سلام صفحه ال ای دی من شكسته مدل ua49k6960 میخوام بدونم هزینش چقدر میشه و اینكه استان گیلان هستم چطور میتونم بفرستم براتون. تشکر

  1. هزینه پنل دو سوم قیمت خود تلویزیونه و تعویض آن خیلی به صرفه نیست. تعمیرات سرویس تی وی فقط قابل ارائه به تهران و کرج هستش.

 10. ورودی HDMI تلویزیون سامسونگ ۴۹c6900 بر اثر اتصالی برقی رسیور از كار افتاده هر ۴ تا ورودی از HDMI كار نمیكنه اما دیگر ورودی ها ( VGA , Av و component) سالم هستند خواستم بدونم مشكلات احتمالی و قیمت حدودی تعمیر تلویزیون سامسونگ مشخصه؟ آیا برد باید تعویض شه یا آی سی HDMI به تنهایی تعویض میشه؟

  1. سلام، قیمت بعد از بازدید مشخص میشه ولی ما اینجور مواقع برد كامل عوض میكنیم.

 11. سلام ال ای دی من یك دفعه صفحه قرمز شده آیا قابل تعمیر است؟

  1. سلام، بله. برای دریافت خدمات با ما از طریق شماره 02122873005 تماس بگیرین.

 12. با سلام من یك الایدی سامسونك ۶۵ اینچ هلالی مدلUA65HC8880AWSHDدارم ضربه خورد وسط صفحه یك طرف صفحه نرمال و طرف دیگر سه خط عمودی از بالا تا پائین صفحه پیر آمده به نظر شما امكان داره بشه اگه از پنل باشه خود پنل تعمیر شه اصلا نظر تا و چیه چكار كنم اگه بخوام همین طور بفروشم چند بفروشم؟

 13. یك نقطه سیاه حدوددومیلی مربع روی صفحه نمایش ایجاد شده ومدت یكساله بدون تغییر است ومشكلی در نمایش تصویر وجود نداره ایا امكان تعمیر وجود داره

 14. با درود. تلوزیون QLED 55 داریم كه با پارچه و مایعی كه شركت داده بود چندین بار آنرا تمیز كردیم اما رد و لك مایع روی صفحه نمایش بر جا مونده! و خوب پاك نمیشه و وقتی تلوزیون خاموشه این آثار و رد پاك شدگی روی آن دیده میشه و جالب نیست! این رو چیكار باید كرد؟ امكانداره متخصصی از شركت بیاید و صفحه رو از این جای لك و رد مایع و دستمال پاك كند؟

 15. سلام مرسی خوب بود فقط تعمیر تلویزیون سامسونگ در خانه هم ضمانت نامه داره؟

  1. سلام همراه عزیز سرویس تی وی – بله. سرویس تی وی همه تعمیراتی که انجام میده رو یک ماه ضمانت می کنه.

 16. سلام ما روی تلویزیونمون که سامسونگ هست یه نقطه نورانی افتاده، از بک لایته یا این که پنل باید عوض بشه؟

  1. سلام دوست عزیز! شما باید با مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ تماس بگیرین. فقط با بازدید مشخص میشه.

 17. مطلب خوبی بود، من می خوام وارد حوزه تعمیر تلویزیون سامسونگ بشم، نمی دونین از کجا باید شروع کنم؟

  1. سلام دوست عزیز. شما باید با گذراندن دوره های آموزشی و تجربی که بعضی آموزشگاه ها انجام می دن، نکات و روش های تعمیراتی رو دریافت کنی.

 18. می خواستم ببینم هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ چقدره؟

  1. سلام همراه عزیز! هزینه تعمیرات تلویزیون سامسونگ به عوامل زیادی مثل نوع خرابی، مدل تلویزیون، میزان اشغال وقت تعمیرکار و … داره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *