تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون شما در هرکجای تهران و کرج که باشید، تخصص ماست!
برای تعمیر تلویزیون سامسونگ، سونی، ال جی در محل با ما تماس بگیرید و خدمات را به همراه گارانتی معتبر دریافت کنید!


سرویس تی وی یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج است! شما می توانید در صورت مواجه شدن با هر مشکل سخت افزاری و نرم افزاری در تلویزیون خود با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خود را برای تعمیر تلویزیون سونی، ال جی و سامسونگ به محل مورد نظر اعزام کنیم. همه خدمات این گروه به همراه ضمانت نامه ارائه می گردند.

تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون سونی یکی از حرفه ای ترین و تخصصی ترین خدماتی است که در سرویس تی وی، زیرنظر کارشناسان آموزش دیده و کاربلد انجام می گیرد. شما می توانید در صورت مشاهده هر مشکلی در تصویر، صدا، کیفیت و حتی مشکلات سخت افزاری تلویزیون با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن کارشناس را به هر کجا از تهران و یا کرج ارسال کنیم.

شما برای تماس با ما باید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت اقدام کنید، بعد از وصل شدن به کارشناس مربوطه مشکل پیش آمده را شرح دهید و برای تسریع خدمات تعمیراتی، مدل و برند تلویزیون را که پشت قاب تلویزیون درج شده است ضمیمه کنید. بعد از ثبت درخواست شما کارشناس مربوطه به منحل اعزام می شود و بعد از انجام تعمیرات به شما ضمانت نامه یک ماهه تعمیرات انجام شده تعلق می گیرد.

تعمیرات تلویزیون سونی باید توسط کارشناسان خبره صورت بگیرد، از این رو سعی کردیم در مطلبی شما را موارد تعمیرات و برآورد هزینه مربوط به آن آشنا کنیم. شرکت سونی یکی از معتبر ترین شرکت های تولید وسایل صوتی_تصویری در دنیاست و کیفیت و رضایت کامل را در مشتریان آن ها می شود به خوبی مشاهده کرد. کیفیت بالای پنل تلویزون و عمر بالای آن ها موجب شده در اکثر خانه ها این برند تلویزیون ترجیح داده شود و می توان آن ها را تلویزیون های امنی دانست که فناوری ساخت آن ها از حد معمولی فراتر است.

تعمیر تلویزیون سونی از مهمترین خدمات ارائه شده در مرکز سرویس تی وی بوده که توسط تکنسین آموزش دیده صورت می  گیرد. بهره مندی از نوین ترین روش های اختصاصی برای تعمیر تلویزیون باعث بالا رفتن کیفیت خدمات عیب یابی، افزایش سرعت تعمیرات و هزینه ای بسیار به صرفه می گردد. با ما همراه باشید تا شما را با تلویزیون های سونی، ایرادات رایج و عیب یابی اصولی آشنا کنیم.

مشکلاتی که شما را به تعمیر تلویزیون سونی نیازمند می کنند:

به علت فناوری تقریبا یکسان در ساخت تلویزیون های سونی، پدیدار شدن ایرادات در آن ها شبیه به هم می باشد. با ما همراه باشید تا این ایرادات رایج را با هم مرور کنیم.

مشکلات مربوط به چشمک زدن چراغ پاور تلویزیون سونی

یکی از خصوصیات ویژه در تلویزیون سونی، این است که بعضی از اشکالات ایجاد شده را با چشمک چراغ جلوی تلویزیون یا همان پاور نشان می دهد. تنها کاری که شما باید کنید، شمردن این چشمک هاست. با ما همراه باشید تا معنی تعداد چشمک تلویزیون سونی را بررسی کنیم.

6 بار چشمک در تلویزیون سونی

اگر پاور تلویزیون سونی شما 6 بار به طور پی در پی چشمک می زند، باید این ایراد را در لایت دستگاه سی دی جست و جو کرد. قسمت بک لایت هر تلویزیون ال سی دی از لامپ های فلورسنت (بین 10 تا 18) تشکیل شده و در زمان اختلال در یک یا چند لامپ فلورسنت، مدارات پروتکتور روشن می شود و برای جلوگیری از وارد شدن آسیب های بیشتر، ولتاژ این بخش را متوقف می کند. بیشتر تلویزیون های این برند ایجاد شدن این مشکل را با چشمک زدن از طریق منو عیب‌یاب بروز می دهد.

5 بار چشمک در تلویزیون سونی

لامپ تصویر در تلویزیون سونی برای نمایش تصویر به کار برده می شود، این قطعه از 3 تفنگ الکترونیکی ساخته شده که تولید رنگ ها برای تصویر بر عهده آن هاست. در واقع آن ها وظیفه پخش و ادغام سه رنگ اصلی را ایفا می کنند. هروقت یکی از این تفنگ ها که نام دیگرشان کاتد است دچار مشکل شوند، رنگ های دیگر خودشان را جایگزین آن می کنند. با رخ دادن این اختلال متوجه 5 بار چشمک زدن پاور تلویزیون خود خواهید شد. پس هرگاه با 5 بار چشمک تلویزیون سونی رو به رو شدید، بدانید که یکی از این تفنگ های داخل تلویزیون دچار ضعف یا اختلال شده است.

4 بار چشمک در تلویزیون سونی

4 بار چشمک زدن تلویزیون سونی هم می تواند نشانه ای برای بیان یک ایراد پیش آمده دیگر باشد. هر گاه با 4 چشمک پی در پی در پاور تلویزیون سونی رو به رو شدید باید بدانید که برد درایور در قسمت بک لایت و مین برد دستگاه ایراد پیدا کرده و باید هر جه سریعتر توسط شرکت تعمیر تلویزیون Sony مورد بازبینی قرار بگیرد..

3 بار چشمک در تلویزیون سونی

یکی از رایج ترین مشکلات پیش آمده در تلویزیون های سونی این است که سه بار پشت سر هم چراغ پاور چشمک می زند و توجه ما را به مشکل پیش آمده جلب می کند. اما این نشانه چه مشکلی می تواند باشد؟ خرابی در برد پاور یا مین برد با سه چشمک نشان داده می شود و باید بدون دستکاری برای تعمیرات به کارشناسان با تجربه تعمیرات تلویزیون سونی سپرده شود. کارشناسان ما بعد از تماس شما در سریع ترین زمان ممکن برای رفع ایرادات در محل مورد نظر شما می آیند.

روشن نشدن تلویزیون سونی

اگر با وحود چک کردن اتصالات الکتریکی، امتحان کردن دکمه های کنترل در همه حالات و دکمه روشن و خاموش خود دستگاه هم نتوانستید تلویزیون خود را روشن کنید، بهتر است خودتان را بیش از این خسته نکنید و با دستکاری های آسیب زننده آسیب های جدی تر به دستگاه وارد نکنید. روشن نشدن تلویزیون می تواند دلایل بسیاری داشته باشد که باید توسط تکنسین حرفه ای مورد عیب یابی قرار بگیرد. در هر صورت اگر خیلی نگران هستید و می خواهید بدانید چه کاری از دستتان بر می آید ما دو راه را به شما پیشنهاد می کنیم:

 1. مطمئن شوید کنترل دستگاه سالم است و ایرادی ندارد، برای این کار باید ریموت را بدون هیچ حائلی جلوی تلویزیون بگیرید و دکمه خاموش و روش شدن را امتحان کنید. اگر چراغ‌ های  LED تلویزیون روشن شد ولی باز با صفحه خاموش رو به رو هستید، باید به ری استارت و راه اندازی مجدد تلویزیون سونی فکر کنید. توصیه می کنیم برای این کار و جلوگیری از بهم ریختن تنظیمات دستگاه با متخصصین تماس بگیرید.
 2. راه دوم این است که با فشار دادن دکمه پاور تلویزیون آن را مورد بررسی قرار دهید. اگر تلویزیون روشن شد یعنی مشکل از ریموت است و اگر باز هم عکس العملی از تلویزیون دریافت نکردید، باید اختلال را در قطعات داخلی دستگاه تلویزیون جست و جو کرد. پیشنهاد می کنیم مراجعه به مراکز مجاز تعمیرات تلویزیون را به تاخیر نندازید. چرا که این امر می تواند اختلال در دستگاه را گسترش دهد و شما را ناچار به پرداخت هزینه های بیشتر برای تعمیر تلویزیون کند.

تعمیر تلویزیون سونی

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون سونی

یکی از بیشترین عیوبی که در تلویزیون ها شایع است این است که در هنگام روشن بودن بدون هیچ عوامل خارجی خاموش می شود. پیش از این که به دلایل رخ دادن این مشکل اشاره کنیم، باید بگوییم که تعمیرات تلویزیون در صورتی که بدون هیچ دلیلی خاموش می شود فقط باید توسط کارشناس مربوطه صورت بگیرد. و اما دلایل خاموش شدن ناگهانی تلویزیون:

نوسانات برق

پیش از هرچیزی باید جریان اتصالات الکتریکی و ولتاژ برق را در نظر بگیرید. باید نوسانات آن غیر معمول نباشد یا این که قطعی برق بر اثر عوامل دیگر رخ ندهد. تلویزیون ها با ولتاژ های کم روشن می شوند و اگر یک نوسان هر چند کوچک در آن ها رخ دهد، با خاموش شدن ناگهانی آن رو به رو می شویم. اگر این وضعیت ادامه پیدا کند پاور دچار ایراد شده و تامین ولتاژ با اختلال رو به رو می گردد.

اتصال فلش ویروسی

اگر عادت دارید مدام به تلویزیون فلش وصل کنید، باید مقصر اصلی خاموش شدن ناگهانی دستگاه را ویروسی شدن فلش بدانید. ویروس های موجود در فلش به تلویزیون سرایت می کنند و باعث بروز ایراد در برنامه های اصلی تلویزیون می شوند. یکی از این اختلالات می تواند خاموش شدن ناگهانی تلویزیون بر اثر مختل شدن برنامه های اصلی باشد.

خراب شدن آی سی پاور

یکی دیگر از دلایل رایج برای بروز اختلال در تلویزیون های سونی، خراب شدن آی سی برد پاور دستگاه بوده که باید توسط متخصصین تعمیرات تلویزیون سونی بازبینی شود.

پاور مسئولیت تامین ولتاژ قطعات تلویزیون را برعهده دارد و اگر دچار ایراد در قطعات داخلی خود شود، با روشن و خاموش شدن دستگاه رو به رو می شویم. اکثر تعمیر کاران علاوه بر عوض کردن IC های پاور، خازن های آن را هم عوض می کنند.

استفاده از کابل HDMI بی کیفیت

باید به یاد داشته باشید که تا جای ممکن از کابل ها و اتصالات درجه یک و اورجینال برای تلویزیون خود کمک بگیرید. می توان به جرات یکی از علل مهم در خاموش و روشن شدن تلویزیون را، کابل های HDMI تقلبی دانست. با استفاده از کابل های بی کیفیت برای اتصال انواع دیوایس ها به تلویزیون اتصالی دستگاه و در نهایت خرابی آن رخ می دهد. پس پیشنهاد می‌ کنیم برای اتصال دستگاه‌ های دیگر به تلویزیون از کابل مخصوص دستگاه کمک بگیرید.

خرابی مین برد تلویزیون سونی

ایجاد هر اختلالی در مین برد می تواند روشن و خاموش شدن تلویزیون شما را در پی داشته باشد. اختلال در مین برد تلویزیون سونی به طور معمول در زمان کارکردن و خاموش شدن بی مورد تلویزیون بروز می کند و با فشار دادن دکمه پاور شاهد چشمک زدن چراغ جلوی تلویزیون خواهیم بود. مین برد از قطعات پر اهمیت در تلویزیون هاست که به با تمام بخش های آن ارتباط دارد. پدیدار شدن ایراد در این قطعه را اگر نادیده بگیرید کم کم به کل سیستم سرایت کرده و خرابی های گسترده تری به چا خواهد گذاشت.

از کار افتادن مدار استندبای

مدار استند بای برای تغذیه توان و قطعات دیگر تلویزیون (در زمان خاموش بودن تلویزیون) مورد کاربرد قرار می گیرد و برای همین نام آن حالت استند بای است. این مدار روی برد smps قرار داشته و توسط ترانسفورمر سویچینگ کوچک خود شناسایی می شود.

دیده شدن نوار صورتی در بالای تصویر

یکی از مشکلات رایج در تلویزیون های که شما را به فکر تماس با یک مرکز تعمیر تلویزیون سونی می اندازد پدیدار شدن یک نوار صورتی رنگ است که در قسمت بالایی صفحه دیده می شود. پیش از این که این نوار دیده شود، نور تصویر کدر شده و با تعویض لامپ تلویزیون پر رنگ تر می شود. دلیل اصلی پدیدار شدن این نوار صورتی، آسیب دیدگی های عمدی یا غیر عمدی می باشد و باید توسط تعمیرکاران آزموده مورد تعمیر قرار بگیرد. دست کاری های بی مورد در رفع این اختلال فایده ای ندارند و تنها راه اصلی آن تعویض لامپ می باشد.

لکه های رنگی

گذر زمان می تواند موجب ایجاد لکه های رنگی در تلویزیون سونی شود که در حقیقت به علت استفاده های مکرر روزانه ایجاد می شود. اگر روزانه استفاده های بسیاری از تلویزیون دارید و آن ها در مواقعی که تماشا نمی کنید خاموش نکنید، باید منتظر بروز چنین اختلالی باشید. پس اگر می خواهید دیگر با این مشکل رو به رو نشوید زمان هایی هرچند کوتاه برای استراحت تلویزیون در نظر بگیرید.

اما برای برطرف کردن این اختلال باید به تعویض پنل تلویزیون بپردازید، اما اشاره کوتاهی هم داشته باشیم که گاهی این لکه ها با تعمیر توسط افراد حرفه ای نابود می شوند.

تعمیر تلویزیون سونی

قطع شدن صدا

از متداول ترین اختلالات تلویزیون سونی قطع شدن صدا در صورت کم نشدن ولوم می باشد. بروز این مشکل به این صورت است که شما هیچ مشکلی در نمایش تصاویر تلویزیون ندارید ولی هیچ صدایی از آن شنیده نمی شود. اگر با این مشکل رو به رو شدید اولین کاری که باید انجام دهید این است که اتصالات و سیم ها را مورد بررسی قرار دهید. هر اختلالی در سیم ها موجب رفتن صدای تلویزیون خواهد شد. از مشکلات دیگری که درباره پخش صدای تلویزیون رخ می دهد این است که پخش صدا، عدم هماهنگی با تصویر دارد و دیر تر از زمان معمول پخش می شود.

اگر با این مشکل رو به رو شدید باید پاور دستگاه را مورد برسی قرار دهید. اگر جهت رفع این مشکل قدمی برندارید باید شاهد سرایت این اختلال به قسمت پخش تلویزیون باشید و مشکلات گسترده تری را برای دستگاه رقم بزنید. پس هر چه سریع تر برای تعمیر تلویزیون سونی و تعویض پاور آن با ما تماس بگیرید.

تعمیرات مربوط به آب خوردگی تلویزیون

آبخوردگی از شایع ترین علل اختلال در تلویزیون در خانه هاست، حضور کودکان خردسال در خانه و تمیز کردن تلویزیون با آب می تواند مشکل آبخوردگی تلویزیون در درجه های متفاوت را به دنبال داشته باشد.

باید اشاره کنیم که اگر شدت آبخوردگی تلویزیون بالا باشد، احتمال تعمیر کمی ضعیف می شود. ولی اگر با مراجعه زودهنگام مشتریان رو به رو باشیم، تعمیر پنل آبخورده تلویزیون، با تعویض آن ممکن می شود.

در این شرایط که شما باید محتاتانه عمل کنید و سریعا پس از آبخوردگی دستگاه، تلویزیون را خاموش کرده و به مراکز مجاز در حوزه تعمیرات تلویزیون مراجعه کنید، در این صورت می توان امکان موفقیت برای تعمیر پنل آبخورده تلوزیون را بالا در نظر گرفت. در این صورت توصیه می کنیم به از مراکز معتبری کمک بگیرید که از تجهیزات پیشرفته برخوردار باشند و دوره های تعمیر تلوزیون سونی را پشت سر گذاشته باشند.

روند تعمیر تلویزیون در مرکز تخصصی سرویس تی وی

متخصصین تعمیرات تلویزیون سونی قبل از هر حرکتی، اطلاعات و راه حل های مربوطه را به شما ارائه می دهند تا ضمن حل شدن نگرانی های شما، بتوانید با کمترین هزینه ایرادات پیش آمده را رفع کنید.

ما با:

 • پاسخگویی به همه سوالات شما
 • روش تعمیرات تلویزیون
 • ارائه زمان تعمیر تلویزیون تا تحویل آن
 • گزارش کلی از مراحل تعمیر تلویزیون سونی
 • برآورد هزینه نهایی برای تعمیرات تلویزیون

در کنار شما هستیم تا در سریع ترین زمان ممکن بتوانید تلویزیون خود را به شرابط عادی بازگردانید.

بعد از اعلام هزینه تقریبی تعمیر تلویزیون، در صورت تایید شما، متخصصین شروع به تعمیرات تلویزیون کرده و همه سعی این مجموعه این است با تعمیر حرفه ای هیچ نیازی به عوض کردن قطعات اورجینال تلویزیون پیدا نشود. اما اگر آسیب به قدری گسترده بود که باید قطعات مرود تویض قرار بگیرند، به شما اطمینان می دهیم که همه اجزای تلویزیون را اصل در نظر می گیریم تا هیچ ایراد دیگری دستگاه را تهدید نکند.

پس از تمام شدن فرآیند بازسازی و تعمیرات، بررسی‌های انجام شده و کارشناسان فنی، با کمک تست‌ و اطمینان از عملکرد درست تلویزیون، آن را تحویل می دهند.

تعمیر تلویزیون سونی

موارد تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر برد پاور تلویزیون سونی

یکی از پر اهمیت ترین قطعات برای روشن شدن تلویزیون برد آن هاست که نقش اصلی را برای تامین ولتاژ مورد نیاز قطعات تلویزیون برعهده دارد. وجود هر اختلالی در برد پاور می تواند عملکرد قطعات اصلی تلویزیون را با اختلال مواجه کند که برای رفع آن باید با یک مرکز خبره در تعمیر تلویزیون سونی تماس بگیرید.

تعمیرات پنل تلویزیون سونی

پنل تلویزیون را میتوانیم از پر اهمیت ترین و گران ترین قطعات تلویزیون بدانیم. تعمیر و تعویض پنل تلویزیون نیاز به تجربه و مهارت فنی مورد نظر دارد، چرا که کوچک ترین اشتباه در جا انداختن پنل تلویزیون می تواند باز هم تلویزیون را دچار مشکلات مشابه کند.

و اما دلایل مختلفی که باعث می شود به عوض کردن پنل تلویزیون سونی رو بیاورید، میتوان به آبخوردگی، نفوذ مایعات شست و شو، ضربه های محکم و شکستگی بر اثر صدمات اشاره داشت. اگر در این مواقع تعمیر پنل تلویزیون غیرممکن باشد، باید به تعویض پنل تلویزیون رو آورد.

ما برای تعمیر پنل تلویزیون سونی شما بیشترین تجربه خود را به کار می گیریم اما اگر باز هم نتوانستیم آن را به علت گستردگی صدمات تعمیر کنیم با هزینه ای بسیار معقول به تعویض آن می پردازیم.

تعمیرات مربوط به پخش نشدن تصویر

اگر ورودی های سیگنال ویدیو با تصویر را پخش نکننددلیل اصلی آن مادربرد است. تعمیرات لازم برای رفع این اشکال در مرکز سرویس تی وی صورت می گیرد. وقتی تلویزیون تصویر ندارد اما چراغ LED روشن می شود ولی تغییر رنگ می دهد یعنی که مادربرد سیگنال Start-up را به برد PSU ارسال کرده و باید مورد بررسی قرار بگیرد.

از عوامل دیگری که سیاه شدن تصویر تلویزیون را در پی دارد سوختن پیکسل هاست. همانطور که می دانید هر صفحه نمایش از تعدادی پیکسل تشکیل شده که با حرکت های خود موجب نمایش رنگ ها در تصویر می گردند. لکه های تیره در صفحه نمایش که بیشتر در تلویزیون ال سی دی مشاهده می شود به خرابی پنل ربط دارد. یکی دیگر از پر اهمیت ترین علل تیره شدن تصویر تلویزیون، سوختن بک لایت یا لامپ تصویر می باشد. از آن جایی که بک لایت برای نمایش تصاویر در پنل روشنایی به وجود می آورد. خرابی بک لایت تصویر تلویزیون را به دنبال دارد.

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی

بک لایت به مجموعه LED ها گفته می شود که در تامین نور زمینه صفحه نقش دارد. با اختلال در LED ها مدار قطع شده و تصویر تلویزیون تیره می گردد. برای تعمیر این قسمت باید از قطعات اصلی کمک گرفت، وگرنه اختلال پیش آمده مجددا تکرار می گردد.

هزینه تعمیر بک لایت به مدل و جنس LED ها بستگی دارد و برای هر مدل تلویزیون قیمت تعمیر دارای تفاوت هایی می باشد. در بعضی موارد سوختگی LED های تلویزیون گسترده هستند و باید تمام LED ها عوض شوند. اگر می خواهید از قیمت تقریبی تعمیر بک لایت مطلع شوید هنگام تماس با ما برای تعمیر تلویزیون سونی مدل و مدت زمان کارکرد تلویزیون را ذکر کنید.

تعمیر مین برد تلویزیون سونی

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون به خرابی مین برد تلویزیون ربط دارد. مین برد یکی از پر اهمیت ترین قطعات تلویزیون محسوب می شود. روی مین برد، پردازشگر تلویزیون، حافظه رم و ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی و HDMI و … قرار دارد پس خرابی این قسمت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون را در پی دارد.

بار دیگر به شما هشدار می دهیم که برای پیشگیری از اختلال در مین برد تلویزیون از کابل های استاندارد و اورجینال کمک بگیرید. یکی از دلایل مخرب در رخ دادن اختلال در مین برد تلویزیون، اتصال کابل های ارزان قیمت و تقلبی به جای نمونه های اورجینال می باشد. اتصال کابل های بی کیفیت، موجب سوختن cpu و در آخر سوختن مین برد می شود. باید اشاره کنیم که همه اختلالات مین برد تلویزیون های سونی در مرکز تعمیر تلویزیون سونی سرویس تی وی قابل حل هستند.

تعمیر تلویزیون سونی

هزینه تعمیرات تلویزیون سونی

هزینه خرید لوازم خانگی به خصوص لوازم برقی مثل تلویزیون روز به روز بیشتر می شود، پس باید توجه بیشتری به نگهداری و استفاده از آن ها دهیم. تلویزیون از آن دسته لوازمی است که در صورت نیاز به تعمیر باید توسط متخصصین مورد اعتماد صورت بگیرد تا با تعمیر غیر اصولی مجبور به صرف هزینه برای خرید و تعمیرات سنگین تر نشویم.  پس اگر جهت تعمیر و عیب یابی تلویزیون سونی در جست و جوی یک مرکز معتبر هستید علاوه بر حساسیت نشان دادن روی امر تعمیرات باید شخصی را پیدا کنید که دارای مهارت کافی باشد.

سرویس تی وی همه هزینه های دریافتی در این مجموعه را طبق استانداردهای لازم دریافت می کند.این مجموعه برای رضایت شما هزینه های تعمیرات را بسیار منصفانه درنظر گرفته است.

قیمت تعمیر تلویزیون سونی چگونه محاسبه می شود؟

 1. فاکتورهای موثر روی قیمت تعمیر پنل تلویزیون سونی چه چیزهایی هستند؟
 2. تعرفه تعمیرات مربوطه به بک لایت تلویزیون سونی و با برندهای دیگر چه تفاوت هایی دارد؟
 3. چگونه می توان قیمت حدودی تعمیرات تلویزیون را پیش بینی کرد؟

این طبیعی است که به محض وارد شدن اختلال به عملکرد تلویزیون اولین چیزی که در ذهنمان تداعی می شود این است که چقدر باید هزینه کنیم؟ حتی مقایسه هزینه ها با یک دیگر یکی از کارهایی است که باید با توجه به کیفیت خدمات مورد بررسی قرار دهیم.

قطعات تلویزیون روی هزینه تعمیرات تلویزیون سونی اثر گذار است

از مهم ترین عامل موثر روی هزینه تعمیر تلویزیون آب خورده، بررسی قطعات آسیب دیده و نیاز آن به تعویض است. هرچه آسیب در قطعات گسترده تر باشد هزینه تعمیرات بیشتر خواهد شد.

برند و مدل تلویزیون روی قیمت تعمیرات تلویزیون سونی اثر گذار است
هر مارکی دارای سیستم انحصاری خود بوده و قطعات هر برند از لحاظ هزینه با هم فرق دارد و می تواند در هزینه تعمیر تلویزیون تاثیرگذار باشد.

نوع خرابی تلویزیون بر هزینه تعمیر تلویزیون اثر گذار است
برای یک تلویزیون احتمال دارد ایرادات بسیاری رخ دهد که نیاز به تعمیرات صفحه و یا پنل پیدا کند. از این رو هزینه تعمیر پنل تلویزیون سونی یا هزینه تعمیر پنل تلویزیون برندهای دیگر مهم می شود. مثلا احتمال دارد تلویزیون ایراداتی مثل خرابی منبع تغذیه، اشکال برد دیجیتال، عدم تنظیم باندهای صدا و مشکلات مربوط به پنل را دارا باشد.

هزینه حمل و نقل بر قیمت تعمیرات تلویزیون اثر گذار است

از مهم ترین فاکتورهای موثر روی قیمت تعمیر تلویزیون در منزل، هزینه جا به جایی می باشد. احتمال دارد تعمیرکار تلویزیون مشکل آن را در مکان رفع کرده و یا تلویزیون به کارگاه تعمیرات انتقال داده شود. در هر صورت باید بدانید که بعضی از شرکت ها هزینه جا به جایی تلویزیون را به قیمت تعمیر تلویزیون اضافه می کنند.

اگر تلویزیون شما نیاز به تعمیر پیدا کند، باید سریعا برای تعمیر آن دست به کار شوید. در صورت ثبت درخواست می توانید در اسرع وقت و به انتخاب خود در هر ساعت و روز درخواست تعمیر تلویزیون بدهید و با جواب دهی به سوالات، از هزینه تعمیر تلویزیون آگاهی پیدا کنید.

نعمیر تلویزیون سونی خود را با خیالی آسوده به ما بسپارید

یکی از محبوب ترین برندهایی که در سطح جهانی اقدام به تولید تلویزیون می کند شرکت سونی می باشد. اما با این همه نمی توان انتظار داشت در تلویزیون های سونی مشکلی رخ ندهد و با گذر زمان هیچ ایرادی پیدا نکند. اختلال در تلویزیون سونی به خاطر ایجاد صدمات یا ضربه مستقیم به پنل نمایش رخ می دهد که باید توسط یک مرکز حرفه ای که در کار خود ثابت شده است صورت بگیرد چرا که در صورت کیفیت پایین خدمات مشکلات گسترده شده و یا ممکن است در صورت رفع دوباره رخ دهند.

قیمت بالای تلویزیون های سونی و تمایل به پیشگیری از خسارات وارده، خواه یا ناخواه شما را مستلزم یافتن کارشناسان برند سونی برای تعمیرات مربوطه می باشد. مجموعه تعمیر تلویزیون سرویس تی وی همه تکنسین خود را در بازه های زمانی برای بروز رسانی اطلاعات در زمینه تکنولوژی های روز امتحان می کند و رضایت شما را به هر چیزی مقدم می دارد.

چرا باید ما را برای تعمیر تلویزیون سونی انتخاب کنید؟

مرکز تعمیر تلویزیون سرویس تی وی به خوبی از اهمیت وقت و هزینه شما اطلاع دارد و برای همین هم در سریعترین زمان ممکن بعد  از تماس شما کارشناس مربوطه را به محل برای عیب یابی به محل اعزام می کند. همه نقل و انتقالات تلویزیون به مراکز تعمیرات اختصاصی و متجهز تعمیرات تلویزیون سرویس تی وی با نهایت دقت به همراه ابزار لازم صورت می گیرد. همینطور باید گوشه چشمی به این داشته باشیم که گارانتی متعلق به خدمات انجام شده، تضمین بزرگی روی کیفیت کار کارشناسان مجرب و آموزش دیده سونی در مجموعه سرویس تی وی می باشد.

برای ارائه خدمات نصب و تعمیرات تلویزیون سونی تسلط بر تکنولوژی های به کار رفته در ساخت این محصولات و اطلاع از ساختار و اجزای مدل های جدید سونی مرکز تعمیر تلویزیون سونی سرویس تی وی بهترین و متخصص ترین افراد را برای رسیدگی به محل مورد نظر اعزام می کند.

به یاد داشته باشید که نصب غیر اصولی تلویزیون سونی، می تواند پیش زمینه ساز اختلالات بسیاری باشد. نصب صحیح و بر طبق استاندارد تلویزیون در جای مورد نظر شما و … توسط تعمیرکاران ما، می تواند از ایجاد این اختلالات پیشگیری کند.

تعمیرکاران آموزش دیده

همه تعمیرکاران و تعمیرکاران نصب، سرویس تعمیر تلویزیون که در مجموعه سرویس تی وی فعالیت می کنند موظف به گذراندن دوره های مربوطه در زمینه تعمیر تلویزیون هستند تا با به روز ترین تنکولوژی های روز دنیا آشنایی پیدا کنند.

پیشگیری از هر گونه هزینه متفرقه

همه نیرو های مجموعه ما در زمینه تعمیر تلویزیون به همه نقاط قوت و ضعف این وسایل گران بها آگاه هستند و می توانند در کوتاه ترین زمان ممکن اقدام به عیب یابی تلویزیون شما کرده و از هزینه های گزاف پیشگیری کنید.

کیفیت و سرعت بالای خدمات

مجموعه سرویس تی وی با دارایی از تعمیرکاران حرفه ای و دوره دیده در اقصی نقاط شهر تهران دارای ظرفیت ارائه خدمات سریع، به موقعه و با کیفیت می باشد، تا در کم ترین زمان ممکن اقدام به تعمیر تلویزیون شما کنند.

جایگزینی قطعات اصل

ما با ارائه قطعات اصلی و اورجینال، تعمیر تلویزیون شما را تضمین میکنیم، همین می تواند موجب پیشگیری از بروز مشکلات بعدی باشد.

تعمیر تلویزیون سونی تهران

اگر تلویزیون شما دچار مشکلی شده است که نمی دانید چگونه آن را تعمیر کنید و به حالت عادی بازگردانید، با مرکز تعمیر تلویزیون سونی سرویس تی وی تماس بگیرید!

این مجموعه در همه نقاط تهران در دسترس است و به اسانی یک تماس می توانید مشکلتان را شرح دهید و درخواست ارسال تعمیرکار موجه به منزل برای تعمیرات داشته باشید.

تعمیر تلویزیون سونی در شرق تهران

اگر ساکن شرق تهران هستید، پیروزی، نارمک، تهرانپارس، امام حسین، نظام آباد و … هرکجای شرق تهران که هستید به اندازه یک تماس با ما فاصله دارید! تماس بگیرید و درخواست تعمیر تلویزیون سونی خود را ثبت کنید!

تعمیر تلویزیون سونی در غرب تهران

تعمیرکاران ما برای دسترسی آسان شما عزیزان برنامه هایی درنظر دارند و آن ارسال تعمیرکار برای تعمیر تلویزیون در هرکجای غرب تهران که هستید می باشد. 

سرویسکار حرفه ای ما به منزل یا محل کار شما اعزام می شود و با بهترین تجهیزات ممکن تلویزیون شما را تعمیر می کند.

تعمیر تلویزیون سونی در شمال تهران

تعمیر تلویزیون در شمال تهران هم توسط تیم متخصص سرویس تی وی انجام می شود و شما کافیست برای استفاده از خدمات با ما تماس بگیرید! ما در کنار شما هستیم و تمام تلاشمان را برای تعمیر تلویزیون های شما به کار می گیریم.

هدف ما رضایت شماست و برای جلب آن از بهترین متدهای تعمیرات استفاده می کنیم.

تعمیر تلویزیون سونی در جنوب تهران

آیا می دانستید که ما از بهترین کارشناسان برای تعمیرات استفاده می کنیم؟ این کارشناسان دوره های آموزشی را گذرانده اند و از نظر وجهات اخلاقی در درجات مناسبی قرار دارند.

از این رو ما می توانیم با خیالی آسوده آن ها را به محل موردنظر اعزام کنیم تا تعمیرات لازم را انجام دهند.

 

سرویس تی وی کدام مشکلات تلویزیون سونی را تعمیر می کند؟

اگر به علت اختلال بک لایت تصویر، پاور تلویزیون، پنل و یا برد الکترونیکی تلویزیون، اختلالاتی مانند وضوح کم، نور کم، رنگ های بهم ریخته، تاخیر در روشن شدن، بهم ریختن تنظیمات و غیره را تجربه می کنید و لذت تماشای فیلم و سریال محبوب تان از شما گرفته شده، دیگر نگرانی خاصی وجود ندارد. تعمیرکاران تلویزیون سونی ما با تجربه هزاران تعمیر موفق انواع تلویزیون های سونی، توانمند به رفع تضمینی اختلال تلویزیون هستند و لذت تماشای دست جمعی برنامه ها را به شما بر می گردانند.

نگران جدید یا قدیمی بودن مدل تلویزیون خود نباشید. تعمیرکاران سرویس تی وی تمامی مدل های تلویزیون سونی از جمله LCD، LED، OLED، QLED، Plasma، 3D و غیره را در انواع سایزها از 30 تا 80 اینچ پشتیبانی می کنند.

برای استفاده از خدمات با کیفیت تعمیرات این مجموعه می توانید در صورت مشاهده افت کارآیی دستگاه و یا مشاهده هر مشکلی در بدنه و تصاویر آن و اختلال در قسمتی از آن با مرکز تعمیرات تلویزیون سونی تماس بگیرید و از مشاوره و راهنمایی کارشناسان این مرکز نهایت استفاده را داشته باشید.

هزینه تعمیر تلویزیون سونی بستگی به شدت مشکل وارد شده به تلویزیون، نیاز تلویزیون به قطعات جدید و زمان موردنیاز برای اعمال تعمیرات دارد.

بله، در صورت تعمیر تلویزیون ما با ارائه ضمانت نامه معتبر در صورت تکرار مشکل آن را مجدد به رایگان تعمیر می کنیم.

برای ثبت سفارش تعمیرات تلویزیون سونی می توانید با شماره تماس 02122873005 تماس بگیرید تا با شرح مشکل توسط شما، کارشناسان به محل موردنظر اعزام شوند.

اشتراک گذاری :

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook

34 پاسخ

 1. مدتی رنگ تلویزیون ما خراب شده، حتما باید پنل عوض کنیم؟

  1. سلام دوست عزیز. بستگی داره این مشکل از کجا آب میخوره. لطفا از طریق شماره 02122873005 با ما تماس بگیر!

 2. سلام تلویزیون ما چند روزی میشه که صداش رفته ولی تصویر داره چیکار کنیم

  1. دوست عزیز اتصالات رو چک کن فیش و سیم هارو بررسی کن اگر مشکل حل نشد با ما تماس بگیر

 3. سلام تلویزیون ما 48w600bهست که موقع روشن شدن ازسمت بردی که سیم اصلی برق بهش وصل میشه یک دقیقه صدای صوت کشیدن میاد بعدقطع میشه. یکبارهمین بردپنل راکه سیم برق وصل میشه راعوض کردیم ولی درست نشد لطفاً راهنمایی کنید منتظرم

  1. سلام دوست عزیز برد تلویزیون ایراد پیدا کرده، کارتابل کنین. برای دریافت خدمات و تعمیر تلویزیون سونی با 02122873005 تماس بگیرین.

  1. همه تعمیرکاران سرویس تی وی علاوه بر سال ها تجربه در زمینه برخورد با مشتریان و آموزش رعایت حفظ حریم شخصی دارای مدارک تایید شده از همه مراجع نظارتی هستن.

 4. سلام مدل sony46lcdex520 مدتی بالای صفحه چندتاخط عمودی افتاده ایا درست شدنیه ممنون؟

  1. سلام این ایراد از پنل و معمولا درست شدنی نیست. برای تعویض پنل می تونین اقدام کنین.

 5. سلام، تلویزیون سونیLED ما۴روزه که بعد از روشن شدن وحتی گاهی چند دقیقه با کیفیت بودن، تصویر تبدیل به خطوط رنگی می شه و فقط صدا داره و تصویر نداره .لطفا راهنمایی کنین. منتظرم

 6. سلام شماره تلفن نمایندگی تلویزبون سونی رو میخواستم در استان کرمانشاه

  1. سلام. خدمات ما فقط مربوط به استان تهران و کرجه و از دیگر استان ها اطلاعی نداریم.

 7. سلام . تلوزیون من مدل سونیKDL-48W600B هنگامی که توی برق می زنم و روشن می کنم، یکدفعه خاموش می شه و دیگه روشن نمی شه. چشمک زن هم چند بار با رنگ قرمز میزنه و اگه بخوام دوباره روشن کنم باید از تو پریز بکشم و دوباره بزنم اما باز خاموش می شه. ممنون از شما..

  1. سلام اون معنی ارور هست، برد مین یا برد پاور آسیب دیده. برای دریافت خدمات و تعمیر تلویزیون سونی با 02122873005 تماس بگیرین.

 8. سلام من یه تلویزیون قدیمی سونی اگه اشتباه نکنم مدل n95 باشه دارم که روشن نمیشه میخواستم ببینم امکان تعمیرش وجود داره ؟

  1. سلام بله. برای دریافت خدمات و تعمیر تلویزیون سونی با 02122873005 تماس بگیرین.

 9. سلام وقت بخیر.من سونی مدلkdl 40wk600دارم روشن میکنم تا چن دقیقه روشنه بعد خاموش میشه چراغ قرمز چشمک زن میشه.خاموش میشه .اگ از مین برد باشه قیمت مین برد چنده ممنون؟

  1. سلام بستگی به مدل تلویزیون داره. برای دریافت خدمات و تعمیر تلویزیون سونی با 02122873005 تماس بگیرین.

 10. با درود، تلویزیون سونی Bravia 46 موجود در منزل ما ابتدا که روشن می شه نصف صفحه سیاه و بصورت عمودی خط خطه ولی بعد از نیم ساعت تصویر عادی میگردد. لطفا راهنمایی بفرمایید ایا ایراد از پنله ودرست شدنی است؟

  1. سلام ایراد از پنل هست، احتمال درست شدن کمه. برای تعویض اقدام کنین.

 11. تلویزیون ال ای دی سونی دارم چند وقته تقریبا از وسط تصویر روبه بالا تصویر سایه داره، آیا این ایراد قابل حله؟ تشکر

 12. سلام تلویزیون سونی ما روشن می شه ولی تصویر سیاه و صدا داره علتش چی میتونه باشه قیمت تعمیر هم لطف کنین بگید.

  1. سلام احتمالا بک لایت سوخته، اعلام هزینه هم فقط بعد از بازدید. برای بررسی های بیشتر با 02122873005 تماس بگیرین.

 13. سلام مرسی خوب بود. تعمیر تلویزیون سونی هم ضمانت داره؟

  1. سلام همراه عزیز سرویس تی وی – بله. سرویس تی وی همه تعمیراتی که انجام میده رو یک ماه ضمانت می کنه.

 14. سلام ما روی تلویزیونمون سونی چندتا نقطه نور افتاده، از بک لایته یا پنل باید عوض شه؟

  1. سلام دوست عزیز! شما باید با مرکز تعمیر تلویزیون سونی تماس بگیرین. فقط با بازدید مشخص میشه.

 15. خوب بود، من می خوام وارد حرفه تعمیر تلویزیون سونی بشم، نمی دونین چطور باید شروع کنم؟

  1. سلام دوست عزیز. شما باید با گذراندن دوره های آموزشی و تجربی که بعضی آموزشگاه ها انجام می دن، نکات و روش های تعمیراتی رو دریافت کنی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.