تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون شما در هرکجای تهران و کرج که باشید، تخصص ماست!
برای تعمیر تلویزیون سامسونگ، سونی، ال جی در محل با ما تماس بگیرید و خدمات را به همراه گارانتی معتبر دریافت کنید!


سرویس تی وی یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج است! شما می توانید در صورت مواجه شدن با هر مشکل سخت افزاری و نرم افزاری در تلویزیون خود با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خود را برای تعمیر تلویزیون سونی، ال جی و سامسونگ به محل مورد نظر اعزام کنیم. همه خدمات این گروه به همراه ضمانت نامه ارائه می گردند.

تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون را می توان یکی از اقدامات تخصصی سرویس تی وی محسوب می شود که تمرکز ویژه ای روی آن گذاشته می گردد. گروهی از تکنسین مجرب در زمینه تعمیر اجزای متنوع تلویزیون، با بهره مندی از تجهیزات به روز، عهده دار این مسئولیت می باشند. برای ارائه خدمات مناسب به کاربران این دستگاه، جدیدترین دستگاه ها و ابزارآلات تعمیری موجود در دنیا در واحد تعمیر تلویزیون آماده شده است. از آنجا که تلویزیون دستگاه بسیار پرکاربرد بوده و قطعات بسیاری در نحوه عملکرد آن تاثیرگذار می باشند، همکاران ما نهایت دقت و تخصص خود را به کار می بندند تا تعمیرات تلویزیون را به حرفه ای ترین شکل ممکن انجام دهند. برای ارائه جزئیات بیشتر تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

سرویس و تعمیر تلویزیون در منزل

اولین کسی که اسم جعبی جادو را روی تلویزیون گذاشت فکرش را هم نمی کرد جادوهای این جعبه انقدر افزایش پیدا کند که اعضای خانواده را برای تماشای برنامه های مختلف ساعاتی دورهم جمع کند. این روزها همه ما ساعت‌ها جلوی تلویزیون می‌نشینیم و برنامه های تلویزیون، فیلم‌های روز دنیا، مسابقات ورزشی و فوتبال و هربرنامه‌ای که به آن علاقه داریم را مشاهده می کنیم. به همین علت وقتی تلویزیون منزل خراب می شود حس می کنیم چیزی در منزل کم است. وقتی تلویزیون خراب می شود در جست و جوی یک کارشناس تلویزیون هستیم که در بیشترین سرعت ممکن، تلویزیون را تعمیر کند؛ اما چطور می توانیم یک کارشناس تعمیر تلویزیون حرفه ای بیابیم که با قیمت مناسب، دستگاه ما را مورد عیب یابی قرار دهد؟ ما به شما کمک می کنیم تا با خیال راحت از خدمات مناسب بهره مند شوید. این مرکزر از بهترین مراکز ارائه خدمات توسط کارشناسان بوده و شما می توانید با خیالی آسوده روی ما حساب کنید. تعمیر تلویزیون

خدمات قابل ارائه در تعمیرات تلویزیون

 • تعمیر تلویزیون LCD، LED، پلاسما، OLED و…
 • تلویزیون هوشمند، سه بعدی
 • راه‌اندازی و نصب انواع تلویزیون ایرانی و خارجی
 • تنظیم نرم افزاری، بررسی و رفع اختلال تلویزیون
 • نصب تلویزیون روی دیوار، میز و براکت
 • تعمیر تخصصی تلویزیون، تعمیر اسپیکر و بلندگو، عوض کردن برد، پنل، تعمیر لامپ تصویر و…
 • نصب و تنظیم آنتن دیجیتال و آنالوگ تلویزیون
 • تعمیر انواع برندهای تلویزیون سامسونگ، سونی، ال جی، شارپ، ایکس ویژن، شهاب، پارس و…

چه مواقعی به کارشناس تلویزیون در تهران نیاز داریم؟

خرابی تلویزیون کاملا طبیعی است. اما به صورت کلی در مواقع زیر به خدمات تعمیر تلویزیون نیاز پیدا می کنیم:
 • نصب و راه‌اندازی تلویزیون
 • مشکل در صدا یا تصویر دستگاه
 • ایجاد خط و خطوط، رنگ های غیر معمول و … در پنل
 • تنظیم آنتن دهی تلویزیون
و هراختلال دیگری که برای تلویزیون پدید آید، می توانید از یک کارشناس تلویزیون در محل بخواهید که تلویزیون شما را در منزل تعمیر کند.

مراحل تعمیر تلویزیون در سرویس تی وی

مشکل را ذکر کنید با ما تماس بگیرید و بگویید چه تعمیری برای تلویزیون خود نیاز دارید. سفارش تعمیر را رایگان ثبت کنید. روز و ساعت موردنظر برای تعمیر را رزرو کنید. محل دلخواه خود را برای تعمیر مشخص کنید. ما تعمیرکار می فرستیم سفارش شما به متخصصین مربوطه ارجاع می گردد. نزدیک‌ترین تعمیرکار ما با شما تماس می‌گیرد و در محل حاضر می گردد. تلویزیون ال سی دس یا تلویزیون LED در حضور شما تعمیر می گردد. در صورت نیاز، تلویزیون شما به مرکز تعمیر سرویس TV ارسال می گردد. دستگاه تعمیر می شود بعد از یک ساعت دستگاه شما تعمیر شده است. هزینه را بعد از تعمیر پرداخت می کنید. قطعات عوض کردن‌شده گارانتی می شوند. همه چیز همچون سابق کار می کند. کارشناسان تعمیر سرویس تی وی پیش از هراقدامی، اطلاعات و راهنمایی‌های مورد نیاز را در اختیار شما قرار می دهند تا امکان یک انتخاب آگاهانه برای شما آماده گردد. در صورت نیاز به تعمیر تلویزیون اطلاعات اولیه و راهنمایی های فوق الذکر شامل موارد زیر میباشد :
 • پاسخگویی به کلیه سوالات کاربران
 • مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر تلویزیون
 • روند تعمیر تلویزیون
 • برآورد هزینه تعمیر
 • نیاز یا عدم نیاز به عوض کردن قطعات
در صورت تأیید مشتری، کارشناسان شروع به تعمیر تلویزیون می کنند و کلیه تلاش این مجموعه آن بوده که علتی که موجب خراب شدن تلویزیون شده است رفع شود که باعث خراب شدن دوباره نشود. و به شما اطمینان داده می شود که همه قطعاتِ عوض کردنی اصل ‌باشند. پس از اکلیه فرآیند بازسازی و تعمیر، بررسی‌های نهایی انجام شده و متخصصین فنی، پس از انجام تست‌های اولیه و اطمینان از عملکرد صحیح تلویزیون، آن را تحویل می دهد. در غیر اینصورت، دستگاه به تعمیرگاه منتقل شده و مورد عیب یابی دقیق قرار می گیرد. سرویس تی وی مرکز تعمیر تلویزیون های LED و LCD با بیش از 30 سال تجربه در زمینه تعمیر برد و ماژول تلویزیون با بکارگیری از مجموعه کارشناس تعمیر تلویزیون، آمادگی دارد تعمیر تلویزیون شما را در اسرع وقت و با قیمت بسیار مناسب در محل یا محل شما به عهده بگیرد. وجه تمایز این گروه از لحاظ فنی : تسلط کامل تعمیرکاران ها به آخرین تکنولوژی ساخت و تعمیر انواع تلویزیون ال جی می باشد، آنالیز و تحلیل با بهره گیری از جدید ترین تجهیزات تعمیر تلویزیون و از طرفی دیگر قیمت بسیار مناسب تعمیر و قطعات می باشد. تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون در منزل

تعمیر تلویزیون در محل برای کاربرانی است که تلویزیون آن ها دچار خراب مشکل شده بوده و به هرعلت امکان جابه جایی و تحویل آن به کارگاه وجود ندارد. شرکت سرویس تی وی برای آسایش خاطر و رفاه حال هموطنان، این امکان را آماده کرده است تا در صورت درخواست کاربران محترم، کادر فنی تعمیر و تعمیرکاران این حوزه، برای تعمیر تلویزیون به محل اعزام گردند. در این سرویس متخصصین تعمیر خود به محل مورد نظر اعزام گشته و همه عملیات مورد نیاز برای تعمیر و تست کامل دستگاه را انجام می کنند. تعمیرکاران های اعزامی مجموعه ای از قطعات و لوازم جانبی دستگاه مورد نظر را با خود به همراه دارند تا در صورت نیاز نسبت به عوض کردن قطعات خراب اقدام کنند. این امر باعث صرفه‌جویی در زمان و سرعت بخشی به روند تعمیر تلویزیون در محل صورت گرفته بوده و شما را از سردرگمی برای خرید قطعه مناسب و اصلی رها خواهد کرد. خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون محدود به مورد تعمیری خاصی نیست و همه مشکلات و اشکالات مرتبط با انواع تلویزیون را شامل می گردد. شما کاربران گرامی می توانید با کمک راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت درخواست خود مبنی بر اعزام تعمیرکاران تعمیر تلویزیون به محل را ثبت کنید. متخصصین این مرکز قسمتی از دانش اطلاعاتی خویش درباره تعمیر و فناوری های مرتبط با این دستگاه ها را در قسمت پاسخگویی به شما کاربران گرامی ارائه می دهند. لطفا برای اینکه با بتوانیم بهتر به سوالات شما پاسخ بدهیم مدل دستگاه خود را که پشت قاب تلویزیون می باشد برای ما ارسال کنید. به طور معمول در هرمدل تلویزیون یک نقطه ضعف متداول وجود دارد که با اعلام مدل برای ما بسیار کمک کننده است.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ دربردارنده همه خدمات تعمیر، عوض کردن برد بوده که در فهرست خدمات پس از فروش این نمایندگی ذکر شده است. در این مرکز برای کسب رضایت و آسایش خاطر هموطنان گرامی همه سرویس‌های مرتبط با تعمیر تلویزیون سامسونگ، تلویزیون LED، تلویزیون هوشمند smart و پنل های led،lcd همراه ضمانت عرضه‌ می‌گردد. مهندسان و متخصصین فعال در نمایندگی سرویس تی وی با دارا بودن چندین دهه تجربه در زمینی تعمیر قادر به ترمیم همه مشکل ها و رفع ایرادات تلویزیون سامسونگ هستند. یکی از راهکارهای ارائه شده توسط مدیریت مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ، امکان اعزام تعمیرکاران تعمیر به محل است که در راستای رفاه حال کاربران و هموطنان گرامی ایجاد شده است.

نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ

یکی از خدمات تخصصی ارائه شده سرویس تی وی تعمیر تلویزیون samsung است. تعمیر منحصر به مشکل خاص نیست و تعمیر همه مشکل ها و اختلال های مرتبط با این دستگاه را در شامل می گردد. هدف نهایی سرویس تی وی تعمیر و ترمیم قطعات خراب این دستگاه است؛ از این‌ رو حتی الامکان از عوض کردن قطعات اصلی(اورجینال) تلویزیون خودداری می شود تا دستگاه کیفیت اولیه خود را از دست ندهد و بتواند با همان قطعات اصلی به کار خود ادامه دهد. اما از طرفی دیگر اگر مقدار اختلال قطعه دستگاه بالا بوده و نیاز به عوض کردن داشته باشد، به شما این اطمینان را می دهیم که قطعات جایگزین شده در مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ از بالاترین سطح کیفی برخوردار باشند. تعمیر تلویزیون سامسونگ اگر به دست متخصصین سرویس تی وی و با کمک تجهیزات به روز این کار انجام شود می تواند کیفیت اولیه این دستگاه را بازیابی کرده و مجدداً به کاربر، لذت استفاده با یک دستگاه نو و سالم را برگرداند.

بررسی تلویزیون سامسونگ

ما در این قسمت چند مشکل متداول تلویزیون سامسونگ را برای شما مطرح می کنم و راه حل های که از طرف شما قابل انجام است را مطرح می کنیم.

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

وقتی تلویزیون LCD و LED صدا دارد ولی تصویر ندارد بیشتر خراب شدن در قسمت بک لایت تلویزیون می باشد که تعمیر تلویزیون در محل صورت می گیرد. خراب شدن بک لایت در تلویزیون های LCD و LED متداول است. در تلویزیون های LED سری f سامسونگ خراب شدن بک لایت بیشتر است. البته در بعضی از موارد خراب شدن برد پاور موجب از بین رفتن تصویر می شود به این صورت که خروجی ولتاژ بک لایت قطع می شود و تصویر تلویزیون سیاه می شود. در این حالت اگر دقت کنید یک تصویر بسیار محو می بینید.

خراب شدن برد پاور تلویزیون

ایراد در برد پاور در تلویزیون های LCD و LED یک مشکل متداول است. یک مشکل متداول در پاور این بوده که تلویزیون دیر روشن می شود و این مشکل برای تلویزیون های اتفاق می افتد که حداقل چهار سال از عمر آن ها گذشته باشد. وقتی این اختلال برای تلویزیون شما اتفاق می افتد بهترین کار این بوده که سریع تلویزیون خود را تعمیر کنید در غیر این صورت امکان خرابی برد مین وجود دارد که این موضوع اگر اتفاق بیفتد هزینه تعمیر چندین برابر می گردد.پ

چراغ LED تلویزیون چشمک می زند ولی روشن نمی شود

در این مورد خراب شدن تلویزیون بیشتر در قسمت پاور بوده و برد پاور در بیشتر مواقع قابل تعمیر بوده و تعمیر با گارانتی سه ماهه صورت می گیرد. بعضثی مواقع خراب شدن از برد مین هم می تواند باشد که امکان آن بسیار کم است.

تلویزیون صدا ندارد

اختلال صدای تلویزیون مربوط به برد مین و بلندگو بوده و امکان خراب شدن بلندگو در تلویزیون های LED خیلی کم کست و بیشتر به برد مین مربوط می شود و در بعضی مواقع برد تلویزیون قابل تعمیر نبوده و باید برد عوض شود. در تلویزیون های LCD سامسونگ امکان خراب شدن بلندگو هم می باشد به علت این که در طولانی مدت بلندگو خراب می گردد.

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

خراب شدن بک لایت در تلویزیون های جدید عیبی متداول بوده و برای همه تلویزیون های امروزی پیش می آید و این سوال مطرح می شود که برای اینکه بک لایت بعد از تعمیر دوباره خراب نشود وجود دارد؟ ما باید به این سوال اینطور جواب دهیم که به طور حتم نمی توان گفت که می توان بک لایت مادم العمر تولید کرد ولی می توان از بک لایت مناسب مرغوب استفاده کرد که چندین سال تلویزیون بدون خراب شدن بک لایت کارکند. یک روش دیگر که می توان برای طولانی کردن عمر بک لایت استفاده کرد اجرای اصلاحیه بر روی برد پاور تلویزیون می باشد که موجب می شود تلویزیون دیر تر خراب شود.

رفع مشکلات تلویزیون سامسونگ مدل 48h6490

مشکلی که در این مدل به وجود می آید لکه لکه شدن صفحه تلویزیون می باشد که علت خراب شدن خاموش شدن LED های پشت پنل تلویزیون بوده و در این مدل برای تعمیر تلویزیون باید کل LED های پنل عوض شود. تعمیر با قطعات اصلی صورت می گیرد.

تعمیرات تلویزیون سامسونگ مدل 40f5550

در این مدل تلویزیون به طور معمول بک لایت تلویزیون خراب می شود و به این صورت که بالا یا پایین صفحه تلویزیون تیره می گردد. خراب شدن دیگر این مدل تلویزیون خاموش شدن ناگهانی تلویزیون بوده و این خراب شدن مربوط به برد پاور تلویزیون می باشد در بعضی از موارد برد تعمیر می شود. یکی از دلایل خراب شدن این مدل تلویزیون خاموش و روشن شدن متناوب تلویزیون می باشد که این خراب شدن از مین برد تلویزیون بوده و در محل تعمیر می شود.

تعمیر تلویزیون 40d5500 و 40d595

این مشکل به این صورت بوده که تلویزیون روشن می شود و بعد از چند ثانیه دوباره خاموش می شود و مجدد این اتفاق تکرار می شود و این خراب شدن بیشتر در تلویزیون LED سامسونگ مدل 40d5500 به وجود می آید که این خراب شدن از مین برد تلویزیون می باشد که تعمیر مین برد در محل و محل مشتری با گارانتی سه ماهه صورت می گیرد. تعمیر با قطعات فابریک و اصلی صورت می گیرد.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ال جی

نماینگی تعمیر تلویزیون ال جی هرساله با برگزاری دوره های آموزشی برای تعمیرکارن تلویزیون ال جی، این کارشناسان را با روش ها و دستگاه های جدید تعمیر آشنا کرده و نحوه صحیح تعمیر تلویزیون ال جی را به آن ها آموزش می دهند. شما می توانید با خیال آسوده زمانی که تلوزیون شما خراب می شود و نیاز به تعمیر دارد با کارگاه سرویس تی وی تماس گرفته تا ما کارشناس ترین و متخصص ترین کارشناس را برای شما اعزام کنیم تا در کمترین زمان و با هزینه مناسب نسبت حل خراب شدن تلویزیون شما اقدام شود و دستگاه را مثل روز اولش به شما همشهری گرامی تحویل دهیم.

اختلال رنگ در LCD های ال جی

یکی از مشکلات رایج که در تلویزیون های LCD ال جی دیده می شود عیب در رنگ تصویر بوده و بررسی آن ها تقریبا اختلال است.مشکلات رنگ در LCD های ال جی متعدد می باشند،مثل حالت رنگین کمان پیدا کردن(پخش شدن رنگ در صفحه نمایش ) از بین رفتن یکی از رنگ های اصلی (قرمز،آبی،سبز) به وجود آمدن خطوط افقی یا عمودی در صفحه نمایش،به هم ریختگی رنگ و… تجربه ثابت کرده است ایرادات رنگ در مانیتور ها،اگر منبع تغذیه،برد اینورتر و بک لایت ها سالم باشد به مواردی چون مادر برد و برد کنترلر (پنل LCD) مربوط است. تعمیر تلویزیون

آیا امکان تعمیر پنل LCD شکسته وجود دارد؟

توجه داشته باشید هیچ روشی برای تعمیر پنل LCD شکسته وجود ندارد و تنها راه برای تعمیر آن عوض کردن پنل شکسته با یک پنل جدید است.کریستال مایعی که می تواند از پنل LCD شکسته خارج شود فوق العاده سمی بوده و برخورد آن با چشم و دهان خطر دارد.

تعمیر تلویزیون ال جی مدل 42LN5420 و 47LN5420

تلویزیون های سری LN بیشتر در قسمت پاور و بک لایت دچار مشکل می شوند به این صورت که صدا دارند ولی تصویر ندارند که مشکل در محل و محل شما رفع و به همراه گارانتی می گردد. این مدل که خراب شدن بک لایت در آن ها متداول است نیاز به تغیراتی بر روی بردها می باشد که اختلال رفع شود و خراب شدن تکرار نشود همه تغیرات و تعمیر در محل شما صورت می گیرد. تعمیر تلویزیون ال جی سری LN با قطعات اصلی و فابریک همان صورت می گیرد. تعمیر با LED های فابریکی با عمر بالا انجام می شود سعی ما انجام بهترین خدمات به شما کاربران عزیز می باشد. هزینه تعمیر بک لایت به مدل و سایز تلویزیون بستگی دارد.

تلویزیون خود به خود خاموش شد

این مشکل بیشتر به علت نوسان برق بوده و در بیشتر اوقات برد پاور به مشکل جدی بر می خورد. تلویزیون های جدید به علت اینکه با ولتاژ بسیار پایین کار می کنند امکان خراب شدن در برد مین هم هست که باید مورد بررسی قرار بگیرد.تعمیر تلویزیون در محل صورت می گیرد. تلویزیون های LED ال جی هم به علت خراب شدن دستگاه های ورودی که به آن ها وصل می شود موجب از کار افتادن مین برد تلویزیون می شود که در بیشتر موارد موجب سوختگی cpu تلویزیون می شود و در این موارد باید برای تعمیر تلویزیون برد مین عوض شود.

تعمیرات تلویزیون ال جی مدل 42lw5700 و 47lw5700

تلویزیون های ال جی به مدل lw که بیشتر روی حالت استند بای می مثل این عیب برد مین می باشد که در 90 در صد موارد برد مین قابل تعمیر بوده و تعمیر تلویزیون ال جی با گارانتی سه ماهه انجام می شود تعمیر به صورت تخصصی و جز به جز انجام می شود که کمترین هزینه را برای مشتری داشته باشد. تعمیر تلویزیون در محل شما. تعمیر با قطعات اصلی و فابریکی مدل دستگاه شما. تعمیر با پیشترفته ترین دستگاهای تعمیر برد شکل می گیرد.

استندبای تلویزیون های 42la6600

این خراب شدن به این صورت بوده که دستگاه به حالت استند بای می رود و با روشن کردن تلویزیون چراغ پاور تلویزیون چشمک می زند ولی صدا و تصویر ندارد. به طور معمول این اختلال مربوط به برد مین تلویزیون بوده و برد در بیشتر موارد تعمیر می شود. تعمیر با دستگاه های پیشترفته صورت می گیرد.

تعمیر تلویزیون ال جی اسکارلت 42lg60r و 42lh700

تلویزیون هال LCD ال جی معروف به اسکارلت که حدود چندین سال از عمر آن ها می گذره تلویزیون های بسیار مناسبی هستند. معولا خراب شدن این نوع تلویزیون ها خاموش و روشن شدن زمان کار می باشد که در بعضی از مواقع صدای تلویزیون قطع می شود و هنگ می کنند که این اختلال مربوط به برد مین تلویزیون می باشد که در بیشتر موارد برد مین قابل تعمیر بوده و تعمیر با قطعات اصلی انجام می شود و نگرانی برای برگشت به این مشکل وجود ندارد. تعمیر با گارانتی نامه کتبی انجام می شود که بعد از تعمیر تلویزیون ال جی به مشتری تحویل داده می گردد.

تعمیرات  تلویزیون های 42Led5600

تلویزیون های ال جی به مدل led هم روی حالت استندبای می مثل و در بعضی موار ورودی Hdmi آن ها از غیر فعال می گردد. یه اختلال دیگر در مدل تلویزیون ها نبودن سیگنال می باشد که این اختلال هم از برد مین بوده و تعمیر تلویزیون در محل و محل شما با گارانتی سه ماهه صورت می گیرد. تعمیر به صورت تخصصی و با قطعات اصلی و فابریکی دستگاه شما صورت می گیرد. همکاران محترم ریبال مین بردهای led5600 پذیرفته می گردد.

تعمیرات تلویزیون مدل 42lb552v

این مدل تلویزیون رسیور داخلی دارد و اختلال این تلویزیون ها پاک شدن برنامه تلویزیون بعد از خاموش و روشن کردن تلویزیون می باشد که این مشکل مربوط به برد مین تلویزیون بوده و برد مین قابل تعمیر بوده و تعمیر در محل صورت می گیرد. یکی از خراب شدن های این مدل تلویزیون خراب شدن بک لایت تلویزیون بوده و تعمیر بک لایت در محل امکان پذیر بوده و بعد از تعمیر بک لایت اصلاحیه انجام می شود تا از خراب شدن مجدد تلویزیون جلوگیری شود.

تعمیر تلویزیون ال جی مدل 42lb6900 و 42lb6700

این مدل تلویزیون ها بیشتر در قسمت بک لایت دچار خراب شدن می شوند به این صورت که بعد از روشن کردن تلویزیون یک لحظه لوگوی ال جی می آید و تصویر قطع می گردد. در بعضی مواقع پیش از قطعی کامل تصویر سمت راست تلویزیون یک لکه سیاه ایجاد می شود و بعد از چند ماه کل تصویر سیاه می گردد. تعمیر بک لایت این مدل تلویزیون ها با قطعات اصلی و با گارانتی صورت می گیرد. در بعضی از موارد این خراب شدن از برد پاور تلویزیون می باشد که تعمیر برد در محل صورت می گیرد.

تلویزیون های LED ال جی مدل 42LH597

اختلال عمده این نوع تلویزیون ها خاموش و روشن شدن تلویزیون ها می باشد که این عیب مین برد تلویزیون بوده و مین برد در بیشتر موارد قابل تعمیر می باشد تعمیر با قطعات اصلی و گارانتی صورت می گیرد.

تلویزیون مدل ال جی 42lf549v

در این مدل تلویزیون ها خراب شدن در قسمت برد مین می باشد به این صورت که تلویزیون خود به خود خاموش و روشن می گردد. یک خراب شدن دیگر که در این مدل تلویزیون ها وجود دارد پاک شدن حافظه تلویزیون با هرخاموش و روشن می باشد که این خراب شدن هم از برد می باشد که تعمیر تلویزیون در محل صورت می گیرد.

تلویزیون مدل ال جی 49lh510

در این مدل تلویزیون برد پاور به صورت آداپتور بوده و کلیه ولتاژ ها توسط یک آی سی رگولاتر پخش می شود به همین علت امکان خراب شدن برد مین زیاد می باشد. اگر آی سی روگولاتور دچار خراب شدن شود ولتاژ زیاد وارد برد مین می شود و موجب خراب شدن برد می شود و برای تعمیر تلویزیون باید برد مین کامل عوض شود.

تلویزیون مدل 42lj510

این مدل تلویزیون در دو مدل با رسیور و بدون رسیور هستند که در بیشتر موارد مین برد تلویزیون خراب می شود و مین برد قابل تعمیر می باشد. تعمیر مین برد با قطعات اصلی و گارانتی صورت می گیرد. در مدل تلویزیون های رسیور سر خود که به طور معمول آی سی حافظه خراب می شود و با عوض کردن آی سی اختلال رفع می گردد.

تلویزیون LCD مدل 42lcd460

اختلال متداول این مدل تلویزیون ها خاموش و روشن شدن زمان کارکردن می باشد به طور معمول این عیب مین برد تلویزیون می باشد که برد تعمیر می شود. در موارد کمی هم مشکل از بک لایت تلویزیون می باشد و تعمیر بک لایت در محل صورت می گیرد.

تعمیر تلویزیون ال جی مدل 43uj651

این مدل تلویزیون رزولیشن تصویر بالای دارد و جز جدید ترین تلویزیون های حال حاضر می باشد. خراب شدن این مدل تلویزیون بیشتر در قسمت مین برد بوده و یک از دلایل بروز مشکل می تواند سیم آنتن بی کیفیت باشد که اتصالی کرده و تلویزیون را از کار می اندازد. گاهی برد تعمیر می شود و اگر چنین امکانی وجود نداشته باشد، تعویض می شود.

تعمیر تلویزیون LCD سونی

تلویزیون سونی یکی از پرطرفدارترین برندهای موجود در بازار است و ما سعی داریم در ادامه به معرفی مشکلات رایج این برند و راهنمایی های لازم برای تعمیر تلویزیون سونی بپردازیم.

تلویزیون LCD که زمان کار کردن خاموش شده است

به چند علت می تواند این مشکل به وجود آمده باشد که ما به اختصار برای شما عزیزان توضیح می دهیم. یه علت این که تلویزیون زمان کار کردن خاموش می شود این بوده که به امکان زیاد نوسان برق زیاد شده و برد تغذیه یا پاور تلویزیون دچار سوختگی می گردد. یه علت دیگر این بوده که به علت گذشت زمان خازن های برد پاور فرسوده شده و دیگر کار خود را به درستی انجام نمی دهند و برای تعمیر باید خازن های فرسوده عوض شود. یک علت دیگر خراب شدن برد مین می باشد که امکان آن بسیار کمتر از موارد ذکر شده است.

تلویزیون به طور مداوم خاموش و روشن می گردد

این عیب برد مین تلویزیون می باشد برای تعمیر باید برد مین عوض شود.در مواردی برد مین تعمیر می شود که برای تعمیر تلویزیون باید به کارگاه منتقل شود. تعمیر تلویزیون سونی در محل و بدون هیچ هزینه ایاب و ذهاب صورت می گیرد.تلویزیون های سونی که توسط سرویس کاران شرکت سرویس TV سرویس می شود شامل سه ماه ضمانت بی قید و شرط می باشد.تعمیر تلویزیون سونی با قطعات فابریک و اصلی صورت می گیرد.

قطعی صدای تلویزیون

قطعی صدای تلویزیون مربوط به برد مین بوده و باید برد مین تعمیر و یا عوض شود. در مواردی می تواند از بلندگوی تلویزیون باشد که امکان آن بسیار ضعیف می باشد.

خط عمودی روی تصویر

در 90 در صد موارد اشکالات مربوط به پنل LCD و LED بوده و برای تعمیر تلویزیون باید پنل عوض شود.

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

این اختلال می تواند از برد پاور تلویزیون باشد و اگر برد پاور تلویزیون سالم باشد قسمت بک لایت خراب شده و تلویزیون برای تعمیر باید به کارگاه منتقل شود.

تلویزیون دیر روشن می گردد.

این حالت در بیشتر اوقات بعلت اختلال در برد پاور بوده و پنل سالم می باشد. تعمیر این نوع مشکل در محل صورت می گیرد.

اختلال رنگ در تلویزیون LCD سونی

یکی از مشکلات رایج که در تلویزیون های LCD به وجود می آید عیب رنگ در تصویر بوده و بررسی آن ها تقریبآ سخت است. مشکلات رنگ در تلویزیون های LCD متعدد می باشند، مثل حالت رنگین کمان پیدا کردن(پخش شدن رنگ در صفحه نمایش)،از بین رفتن یکی از رنگ های اصلی (قرمز،آبی یا سبز) به وجود آمدن خطوط افقی یا عمودی در صفحه نمایش،به هم ریختگی رنگ و… تجربه ثابت کرده است ایرادات رنگ در تلویزیون ها،اگر منبع تغذیه،برد اینتورتر و بک لایت ها سالم باشند به مواردی چون مادر برد،خراب شدن کابل رابط و برد کنترلر(پنل LCD) مربوط می باشند.

بررسی و نحوه بررسی اختلال خاموش متناوب تلویزیون سونی مدل 40bx420

در این قسمت به بررسی مشکل تلویزیون LCD مدل 40bx420 پرداخته می شود که اختلال خاموشی متناوب دارد.به این معنی که وقتی کلید on/off فشار داده می شود گاه روشن می شود و گاه روشن نمی شود.وقتی تلویزیون روشن می شود به خوبی کار می کند تا وقتی که بخواهیم آن را دوباره روشن کنیم. بیشتر اوقات کار می کند ولی گاه لامپ led جلوی پنل روشن نمی شود.این مشکل به طور معمول می تواند به علت خراب شدن مکروسویچ on/off می باشد. اگر چنین مشکلی در تلویزیون crt رخ دهد به طور معمول مشکلات زیر سر مقاومت های start است.چون مقاومت های مدار start اهم بالای پیدا می کنند موجب بروز مشکلی می شوند.هم چنین این اختلال می تواند به علت خراب شدن سویچ خاموش و روشن هم باشد.حال بحث را در مورد تلویزیون LCD ادامه دهیم. در این دستگاه امکان خراب شدن مقاومت start بسیار پایین است، زیرا سیگنال خاموش و روشن مکانیکی استفاده می شود امکان خراب شدن مدار start،همان طور که تلویزیون های crt کاربرد دراند وجود دارد.

تعمیر تخصصی تلویزیون ایکس ویژن

برند ایکس ویژن (X.VISION) یکی از برندهای محبوب در ایران بوده که در زمینه پکیج فعالیت دارد. مرکز تعمیر وسرویس تی وی به علت ارج نهادن به نظر مردم و آسایش خیال آن ها شروع به ارائه خدمات برای این برند با بالاترین کیفیت را کرده است. آشنایی و به روز بودن نیروهای این مرکز به فناوری های جدید و نوین دنیا و همچنین توانایی منحصر به فرد این نیرو ها، در زمینه تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن موجب شده و خدمات و سرویس دی به این دستگاه ها، بدون نیاز به جابه جایی، در محل انجام گرفته تا هزینه تعمیر تلویزیون و LED ایکس ویژن در تهران برای کاربران گرامی تا بیست درصد کم شود. نمایندگی تعمیرات تلویزیون LED ایکس ویژن در تهران با برخورداری از تعمیرکاران متخصص و کارآمد در زمینه تعمیر تلویزیون و LED ایکس ویژن در تهران (X.VISION)، یک مرکز تخصصی و منحصر به فرد در استان فارس بوده و به طور شبانه روزی و بی وقفه مشغول خدمات رسانی به کاربران محترم می باشد.

ایرادات رایج تلویزیون ایکس ویژن (X.Vision)

 • لرزش تصویر
 • کم شدن نور تصویر
 • وجود خطوط رنگی روی تصویر
 • نبودن صدا در صورت روشن شدن تلویزیون
 • چشمک زدن چراغ پاور به حالت سبز و آبی
 • نبودن تصویر در صورت روشن شدن تلویزیون
 • وجود خطوط افقی و عمودی روی صفحه تلویزیون

در خدمات تخصصی تلویزیون ایکس ویژن چه کاری صورت می گیرد؟

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن در محل شامل عوض کردن برد، تعمیر پنل، انجام تنظیمات نرم افزاری بوده که برای انواع تلویزیون قدیمی و هوشمند صورت می گیرد. تلویزیون شما هرمشکلی که داشته باشد، توسط تعمیرکار کارشناس سرویس TV رفع خواهد شد. همچنین علاوه بر بحث تعمیر، در این قسمت از خدمات سرویس TV، سرویس تلویزیون هم صورت می گیرد. یعنی به صورت دوره ای و بر اساس میزان استفاده شما از تلویزیون، دستگاه شما مورد بازدید کارشناس تلویزیون قرار خواهد گرفت، قسمت های متنوع تلویزیون چک می شود و پیش از خراب شدن قطعه ای خاص کلیه مشکلات دستگاه رفع خواهند شد.

چرا تعمیر تلویزیون را به سرویس TV بسپارم؟

از مزایای سرویس تعمیر تلویزیون سرویس TV، می توان به:
 • ضمانت خدمات
 • به کار بردن قطعات اصل
 • وجود کارشناسان متخصص برای ارائه تعمیرات
 • پشتیبانی، از زمان درخواست سرویس تا پایان کار
شما می توانید برای استفاده از خدمات تعمیر تلویزیون سرویس تی وی همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم، ما در تلاشیم بهترین ها را برای شما رقم بزنیم و در سریع ترین زمان ممکن مشکلات شما را رفع دکنیم. لازم به ذکر است کلیه هزینه های دریافتی این مجموعه طبق مصوبه بوده و بسیار منصفانه در نظر گرفته شده است!    

هزینه تعمیر تلویزیون به عواملی مثل گستردگی مشکل به وجود آمده، نیاز تلویزیون به تعویض قطعات و مدت زمان اعمال تعمیرات بستگی دارد.

بله. همه خدمات تعمیرات تلویزیون با ضمانت معتبر صورت می گیرد و در صورت تکرار مشکل می توانید با کمک ضمانت نامه آن را پیگیری کنید.

بله، بعد از ثبت سفارش تعمیرات تلویزیون، متخصصین با بیشترین در محل مورد نظر حاضر می شوند.

برای ثبت سفارش می توانید همین حالا از طریق شماره 02122873005 با ما در ارتباط باشید و به شرح مشکل خود و دریافت خدمات تعمیر تلویزیون بپردازید.

اشتراک گذاری :

14 پاسخ

 1. سلام می خواستم ببینم شما ضمانت نامه دارین؟ چند ماهه اس؟

  1. بله، ما ضمانت نامه معتبر یک ماهه برای تضمین خدمات ارائه می دیم.

 2. ما یک بار برای تعمیر تلویزیون از شما کمک گرفتیم خدماتتون خیلی دقیق بود ممنونم

 3. سلام چرا تلویزیون ما روشن نمیشه؟ یعنی گاهی روشن نمیشه یا دیر روشن میشه ولی در هر صورت باز روشن میشه. میشه درستش کرد؟

  1. دوست عزیز مشکل شما می تونه دلایل زیادی داشته باشه، یکی از اون ها اختلالات برق و یا خراب شدن پاور تلویزیون. برای بررسی های بیشتر و تعمیر تلویزیون می تونین با ما تماس بگیرین.

  1. به علت مشکلات پنل خط صورتی ایجاد میشه که با تعویض قابل رفعه.

 4. سلام من تعمیر تلویزیون سرویس تی رو رو استفاده کردم واقعا خوب و مسئولیت پذیر هستین ممنونم ازتون

 5. سلام، تلویزیون ما یه مدت طولانی هستش که به نقطه رنگی وسطش داره. قابل تعمیر هست؟

  1. سلام. مشکل اگر به علت ضربه خوردگی یا آبخوردگی ایجاد شده باشه باید پنل تعویض بشه. برای اطلاعات بیشتر برای تعمیر تلویزیون با 02122873005 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *