نمایندگی تلویزیون ال جی

تعمیر تلویزیون شما در هرکجای تهران و کرج که باشید، تخصص ماست!
برای تعمیر تلویزیون سامسونگ، سونی، ال جی در محل با ما تماس بگیرید و خدمات را به همراه گارانتی معتبر دریافت کنید!


سرویس تی وی یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج است! شما می توانید در صورت مواجه شدن با هر مشکل سخت افزاری و نرم افزاری در تلویزیون خود با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خود را برای تعمیر تلویزیون سونی، ال جی و سامسونگ به محل مورد نظر اعزام کنیم. همه خدمات این گروه به همراه ضمانت نامه ارائه می گردند.

نمایندگی تلویزیون ال جی

نمایندگی تلویزیون ال جی سرویس تی وی، یکی از بهترین مراکزی است که می توانید به آن برای سپردن دستگاه حساس و گرانقیمت خود اعتماد کنید. در صورتی که هرمشکلی در تلویزیون شما رخ داده که مثل گذشته نمی توانستید از آن لذت ببرید، کافیست با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مربوطه را به محل مورد نظر اعزام کنیم.

اگر مشغل خواندن این مقاله هستید، به احتمال زیاد تلویزیون دچار آسیب شده و به دنبال یک مرکز نمایندگی تلویزیون ال جی برای رفع اشکالات پیش آمده هستید. ما در نمایندگی تعمیرات تلویزیون سرویس تی وی، بهترین و کامل ترین خدمات را به شما عزیزان ارائه داده و در تلاشیم لذت تماشای تلویزیون را به شما عزیزان بازگردانیم!

اگر در شرایطی قرار دارید که باید سریعا تلویزیون خود را به مراکز تعمیراتی بفرستید احتمالا به این مسائل فکر می کنید:

 • چگونه با هزینه کم تلویزیون خود را به نمایندگی تلویزیون ال جی بسپارم؟
 • کدام نمایندگی تلویزیون ال جی می تواند برای رفع مشکل من مفید باشد؟
 • اگر بعد از تعمیر تلویزیون محددا دستگاه با ایراد مواجه شد چه کاری انجام دهم؟
 • آیا نمایندگی تلویزیون مورد نظر، از قطعات اصلی استفاده می کند؟

نمایندگی تلویزیون ال جی

برای این که دغدغه های تعمیر تلویزیون را از خود دور کنید و بتوانید دستگاه خود را مثل روز اول با کیفیت و بدون مشکل تحویل بگیرید، باید از مراکز نمایندگی تلویزیون معتبر کمک بگیرید. این مرکز دارای گروهی بسیار حرفه ای و آموزش دیده در تعمیر و عیب یابی برندهای مختلف است و می تواند بیشترین بهره را از آن شما کند.

در واقع ما برای هر برندی کارشناسان مخصوصی داریم که می توانند به شما برای اعمال تعمیرات بیشترین فایده را از لحاظ کیفیت و هزینه برسانند. این افراد با پیشرفت تکنولوژی دانش خود را به روز می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن تلویزیون شما را تعمیر کنند.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ال جی

با این که در تلویزیون های ال جی بهترین فناوری های ساخت در نظر گرفته شده است، اما بروز مشکلاتی در تلویزیون ها فارغ از برند طبیعی است که به نوع استفاده از بستگی دارد. یکی از مشکلات رایجی که در تلویزیون ها شاهد آن هستیم، خاموش شدنی ناگهانی دستگاه است که بدون این که ما بخواهیم رخ می دهد.

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون ها به عواملی بستگی دارد که تصمیم داریم آن ها را بررسی کنیم. بارز ترین مشکلی که می توان برای خاموش شدن تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی ال جی درنظر گرفت فرسودگی بردهای تلویزیون بوده که با چند سال کار مداوم ایجاد می شود.

خاموش شدن تلویزیون مدل 42lw5700

در این مدل از تلویزیون، دستگاه به صورت ناگهانی خاموش شده و و با فشار دادن دکمه پاور، چراغ جلوی تلویزیون شروع به چشمک زدن می کند اما تلویزیون همچنان روشن نخواهد شد. علت بروز چنین مشکلی مین برد می باشد که در 90 در صد مواقع می توان آن را تعمیر کرد. تعمیر تلویزیون ها در محل انجام می شود و یک ماه گارانتی معتبر دارد.

خاموش شدن تلویزیون مدل 42led5600

خاموش شدن ناگهانی این مدل تلویزیون را هم می توان بر اثر برد مین تلویزیون دانست و خرابی برد پاور هم می تواند در بروز چنین مشکلی نقش داشته باشد. خوشبختانه برد ها تعمیر پذیر هستند و تعمیر تلویزیون را می توان در محل انجام داد. همه تعمیرات دارای گارانتی بعد از تعمیر برای جلب خاطر شما می باشد.

خاموش شدن تلویزیون مدل 42lv37100

این مدل تلویزیون پیش از خاموش شدن تصویر آن ها قطع شده و یا در اغلب مواقع تصویر با یک سایه سبز و یا قرمز پدیدار می شود که این مشکل را باید در مین برد تلویزیون جست و جو کرد و از علل بروز آن گذشتن عمر مفید تلویزیون می باشد. تعمیر برد مین در محل صورت می گیرد و تعمیرات توسط افراد آموزش دیده انجام خواهد شد.

تعمیر تلویزیون ال جی مدل اسکارلت

تلویزیون های مدل اسکارت که از عمر تولید آن ها 8 تا 10 سال می گذرد و از مدل های پرطرفدار ال جی بوده اند، با گذشت چند سال با فرسودگی قطعات برد مین و برد پاور مواجه شده اند. با یان که این تلویزیون ها تقریبا عمر مفید خود را گذرانده اند اما با عوض کردن قطعات فرسوده می توان چند سال دیگر به عمر این تلویزیون اضافه کرد.

بیشترین مشکلاتی که در این دسته از تلویزیون های ال جی شاهد هستیم این است که آن ها خاموش و روشن می شوند و در اغلب اوقات تعمیرات مربوطه در محل امکان پذیر بوده و نیازی نیست نگرانی هایی بابت جابه جای تلویزیون داشته باشید.

مزایای کمک از نمایندگی تلویزیون ال جی

استفاده از خدمات نمایندگی تلویزیون سرویس تی وی دارای مزیت های بی شماری است؛ شاید بهتر باشد درخصوص این مزیت ها اطلاعات بیشتری به دست آورید تا برای تعمیر تلویزیون خود از نمایندگی های معتبر کمک بگیرید. با ما همراه باشید تا این مزایا را با هم مرور کنیم.

انجام تعمیرات در نمایندکی تلویزیون با بهترین هزینه

وقتی تلویزیون خود را برای اعمال تعمیرات به مراکز نمایندگی تلویزیون ال جی می سپارید، باید انتظار هرگونه قیمت برای تعمیرات کامل دستگاه را داشته باشید؛ در واقع بسته به نوع ایراد وارد شده به تلویزیون هزینه تعمیر تعیین می شود.

گاهی تعمیر تلویزیون با تعویض قطعات صورت میگیرد که در این صورت هزینه بالاتر خواهد رفت. شاید تعمیرگاه‌های غیر مجاز با هزینه کم تری تلویزیون را تعمیر کنند اما باید گوشزد کنیم که آن ها با تعویض و یا تعمیر اصولی قطعه، برای مدت کوتاهی مشکل را رفع می کنند. نمایندگی تلویزیون سرویس تی وی به صرفه ترین و با کیفیت ترین راهکارها را برای تعمیر برمی گزینند، ما در تلاشیم با در نظر گرفتن تعرفه های رقابتی شما را خوشنود کنیم.

ارائه گارانتی

کارشناسان نمایندگی تلویزیون ال جی، بعد از اعمال تعمیرات مدت زمانی را به عنوان گارانتی تعمیر در نظر می‌گیرند و اگر در این زمان دستگاه مجددا با همان ایراد رو به رو شد، مسئولیت رفع آن را برعهده می گیرند. اما نمایندگی‌های غیرمعتبر بعد از تعمیر تلویزیون کارشان با شما تمام شده و در صورت بروز مشکلات دوباره، به بهانه های دیگر از شما طلب دستمزد می کنند.

تعویض قطعات فقط با قطعات اصلی

نمایندگی تلویزیون ال جی، با توجه به تعهد خود به مشتریان از قطعات اصل و استاندارد بهره می برند و تلویزیون را با جایگزین قطعات بی کیفیت تعمیر نمی کنند؛ ولی نمایندگان غیر مجاز برای تعمیر محصول از قطعات تقلبی استفاده می کنند تا هزینه تعمیر کم شده و شما خیال کنید تعرفه تعمیر آن ها کم تر است. عمر قطعات تقلبی کمتر بوده و می تواند برای سایر قطعات داخلی مخرب باشد.

در اختیار داشتن تکنسین مجرب

تعمیرکاران نمایندگی‌ تلویزیون ال جی با گذراندن دوره های اختصاصی برای تعمیرات تلویزیون دانش خود را در این زمینه محک می زنند و پس از موفقیت در آزمون مجاز به ارائه خدمات به مشتریان خواهند بود؛ اما تعمیرکاران نمایندگی ‌های غیر مجاز موظف به گذراندن این دوره ها نیستند و نمی توانند تعمیرات انجام شده برای تلویزیون ها را ضمانت کنند.

مشاوره رایگان

مراکز نمایندگی تعمیر تلویزیون ال جی سعی دارند ضمن مشاوره رایگان برای ارائه بهترین راهکار درخصوص رفع ایراد به شما کمک کنند. به طوری که اکثر مواقع با همین راهنمایی ها مشکل دستگاه شما رفع خواهد شد و نیازی به تعمیر نخواهید داشت. همچنین برای انتخاب نوع بهترین تعمیر هم در کنار شما هستیم.

فقط باید با ما تماس بگیرید، مشکل تلویزیون را شرح دهید و در نهایت برند و مدل آن را در پشت تلویزیون درج شده است را اعلام کنید تا با کیفیت ترین و سریع ترین خدمات را به شما ارائه کنیم.

نمایندگی تلویزیون LG

مرکز نمایندگی تلویزیون ال جی

ما در نمایندگی تلویزیون ال جی، تعمیرات را به کسانی می سپاریم که با تجربه چندین ساله در تعمیر مدار ها و قطعات این مارک پرطرفدار، توانایی حل کلیه عیوب و اشکالات را به دست آورده‌اند. سرویس TV با کمک بروزترین متدها و در اختیار داشتن تجهیزات عالی برای تعمیر پنل و برد، توانمندی رفع کامل ایرادات تلویزیون شما را دارد. تلاش ما بر این است که مشتریان این مرکز، آرامش و لذت کار با تلویزیون نو و بدون نقص را دوباره تجربه کرده و نیازی به پرداخت هزینه برای خرید تلویزیون جدید پیدا نکنند.

اگر مرکز نمایندگی تلویزیون LG سرویس TV، را جزو مجهزترین کارگاه ‌های تعمیر تلویزیون ال جی در تهران بدانیم اشتباه نکرده ایم. تعمیرگاه این مرکز، مجهز به دستگاه باندینگ لیزر، BGپروگرامر حافظه و … برای تعمیر بروزترین تلویزیون‌ها می باشد. تعمیرات تلویزیون ال ‌جی توسط کارشناسان باسابقه این مجموعه و به همراه عیب یابی دقیق صورت می گیرد.

نمایندگی تلویزیون سرویس TV، از منحصربفرد ترین و قابل اعتمادترین مراکز برای سرویس و تعمیر تلویزیون LCD و LED شماست. تعمیرات به دست متخصصین آزموده و با تجربه در سراسر تهران به همراه گارانتی صورت می گیرد و اعتماد و راحتی شما با اهمیت ترین دغدغه ماست.

نظارت کارشناسان سرویس TV روی تعمیرات، تضمینی برای کیفیت عالی در خدمات و رضایت مشتریان این مجموعه می باشد. همه تعمیرات تلویزیون این مجموعه با گارنتی تعمیر همراه هستند. سرعت بالا در تعمیر تلویزیون، قیمت مناسب و شفافیت در تعمیرات، از موارد رضایت مشتریان از این مجموعه است.

تماس با نمایندگی تلویزیون ال جی

کلیه سوالات شما درباره چگونگی پذیرش، مراحل ارزیابی و عیب یابی دستگاه، شیوه های تعمیر، مدت زمان مورد نیاز برای تعمیر و هزینه‌ تعمیر، از طریق راه‌های ارتباطی پاسخ داده می شود.

ما این اطمینان را به شما می دهیم که کارشناسان نمایندگی تلویزیون ال جی همیشه با صبر و حوصله به کلیه درخواست‌ها و پرسش‌های شما پاسخگو هستند. پس برای رفع مشکلات پیش آمده و برگرداندن کیقیت به تلویزیون های خود با ما تماس بگیرید. شما عزیزان می ‌توانید با کمک راه‌ های ارتباطی ذکر شده در وب سایت سرویس تی وی، خدمات مورد نیاز خود را با ما در میان بگذارید.

نمایندگی تلویزیون ال جی تهران

برند ال جی را می توان جزو قدرتمند ترین برندهای دنیا در تولید تلویزیون دانست و احتمالا شما هم صاحب یکی از این دستگاه های صوتی-تصویری باشید.

شما می توانید برای تعمیرات تلویزیون ال جی خود با ما تماس بگیرید و در عرض چند ساعت از بهترین خدمات بهره مند شوید.

نمایندگی تلویزیون ال جی در غرب تهران

هدف سرویس تی وی رضایت شماست و ما برای رسیدن به این جایگاه در همه مناطق تهران و غرب این شهر با ارسال تعمیرکار به همراه تجهیزات پیشرفته تلویزیون را به حالت عادی برمیگردانیم.

شما می توانید برای ثبت سفارش از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت استفاده کنید.

نمایندگی تلویزیون ال جی در شرق تهران

مناطق شرق تهران می توانند در صورت مشاهده کوچکترین مشکلی در تلویزیون خود با ما در ارتباط باشند. سرویس تی وی بهترین خدمات را ارائه می دهد و همه تکنسین این مجموعه دوره های آموزشی را به بهترین شکل گذرانده اند.

اضافه کنیم از همه این کارشناسان تست های مختلف گرفته شده و آن ها در وجهات اخلاقی دارای مراحل خوبی می باشند. همین حالا با ما تماس بگیرید و سفارش خود را مبنی بر ارسال تعمیرکار ثبت کنید.

نمایندگی تلویزیون ال جی در شمال تهران

به ساکنین شمال تهران مژده می دهیم که دیگر مثل گذشته نیازی ندارید برای تعمیر تلویزیون گرفتار هزینه ارسال و جابجایی تلویزیون خود شوید!

اگر مشکلی برای تلویزیون شما پیش آمد کافی است با ما تماس بگیرید تا با ارسال تعمیرکار تلویزیون شما را در محل تعمیر کنیم.

نمایندگی تلویزیون ال جی در جنوب تهران

اگر در مناطق جنوب شهر تهران ساکن هستید و به هر دلیلی نمی توانید از تماشای تلویزیون خود لذت ببرید ما در کنار شما هستیم! این مجموعه با بهترین کارشناسان به شما کمک می کند نمایندگی را به خانه ببرید.

لازم به ذکر است که سرویس تی وی همه تعمیرات خود را با ضمانت نامه معتبر ارائه می کند.

 

رفع همه ایرادات مربوط به تلویزیون مثل خرابی پنل و تعویض آن، رفع مشکلات صدا و تصویر و … در این مرکز توسط کارشناسان انجام می شود.

بله. کلیه خدمات در این مجموعه با ارائه ضمانت نامه معتبر صورت می گیرد.

بله، بعد از ثبت سفارش تعمیر تلویزیون، کارشناسان در زمان اعلام شده به محل مورد نظر اعزام می شوند.

شما می توانید با تماس با 02122873005 و شرح مشکل خود به متخصصین در سریع ترین ممکن خدمات را در محل دریافت کنید.

اشتراک گذاری :

47 پاسخ

 1. تلویزیون ما یه مدتی هست که آضربه دیده و وقتی روشن میشه چند تا خط کمرنگ وسطش میفته، میشه تعمیر کرد؟

  1. همه مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری تلویزیون به دست تکنسین ما تعمیر میشه!

 2. دختر من یه اسباب بازی پرت کرد سمت تلویزیون و ازون روز صفحه اش می پره چیکار باید کنم؟

  1. دوست عزیز احتمالا به بک لایت پنل تلویزیون آسیب وارد شده و شما باید هر چه سریعتر برای این که مشکل گسترده تر نشه برای تعمیرات اقدام کنین.

 3. فکر میکردم باید قید تلویزیون رو دیگه بزنم اما شما بهم کمک کردین دوباره بتونم یه تلویزیون سالم داشته باشم ممنونم

 4. سلام وقت بخیر،تلویزیون من شبکه های تلویزیونی نمیاره،نه روی دیجیتال و نه روی انالوگ.انتن و اتصالات هم هیچ مشکلی ندارن،با تلویزیون دیگه امتحان کردم وصل می شه

  1. سلام! امکان داره مربوط به تیونر دیجیتال داخلی تلویزیون باشه. برای بررسی این مورد از طریق شماره تماس 02122873005 درخواست تعمیر تلویزیون ال جی ثبت کنین.

 5. سلام امکان اپ دیت سخت افزاری تلویزیون وجود داره؟ بنده uf69000 دارم که شبکه های hd رو نشون نمیده میخام uj69000 بشه با تعویض قطعات امکان داره؟ یه مورد صفحه شکستشو دارم هر دو 49 اینچ

 6. سلام وقت بخیر بنده تلویزیون مدل uf85000gi دارم و از ابتدا از تصویرش راضی نبودم و وقتی با تلویزیون ال جی دوستان مقایسه می کنم وضوح خوبی نداره این مدل مشکل داره یا احتمال داره مشکل داشته باشه؟

  1. سلام! حالت تصویر رو درخشان انتخاب کنین و دوباره امتحان کنین.

 7. سلام روزتون بخیر علت پاک شدن کانال های تلویزیون ال جی چیست ؟

  1. سلام! ممکنه مربوط به آنتن، مشکل سیگنال ها، مشکل کانال ها و… باشه. آنتن رو بررسی کنین و دوباره کانال یابی کنین. بهتره به قدرت و کیفیت سیگنال هم توجه کنین اگه قدرت و کیفیت سیگنال ضعیف باشه کانال رو نشون نمیده. اگه همه موارد بررسی شد و همچنان مشکل وجود داشت از طریق شماره تماس 02122873005 درخواست تعمیر ثبت کنین تا برای بررسی تلویزیون مراجعه بشه.

 8. سلام خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی به چه صورت قابل حله ؟

  1. سلام! خاموش شدن ممکنه مربوط به تنظیمات خاموشی خودکار، تایمر یا حالت سلامتی تلویزیون باشه. محافظ برق رو هم بررسی کنین مشکلی نداشته باشه، میتونید تلویزیون رو مدتی مستقیم به برق وصل کنین و در مورد صحت عملکرد محافظ برق اطمینان پیدا کنین. تلویزیون های جانبی رو از تلویزیون جدا کنین و بعد تلویزیون رو بررسی کنین. اگه مشکل حل نشد از طریق شماره تماس 02122873005 با نمایندگی تلویزیون ال جی تماس بگیرین.

 9. سلام الی ای دی ۴۷، ln۵۴۲۰ روی صفحه ش با چاقو خط کشیده شده تصویر نداره، می شه بگین درست می شه یا نه
  و هزینه ش چقد می شه؟

  1. اگه پنل تلویزیون شکسته باشه تلویزیون قابل تعمیر نیست. برای تعویض از طریق شماره تماس 02122873005 با ما تماس بگیرین.

 10. سلام تلویزیون ال جی ۴۹sj۸۰۰ دارم، امشب در موقع پخش تلویزیون گوشه سمت چپ پایین یک مربع ۱۰ در ۱۰ سیاه شد، دوبار تکرار شد و به حالت عادی برگشت، مشکل تلویزیون چی هست؟

 11. من یه تلویزیون ال جی مدل ls۴۶ ال ای دی دارم. وقتی روشن می کنی بعد چند دقیقه صفحه سیاه می شه. اگه نور صفحه رو خیلی کم بزاری فقط روشن می مونه به محض اینکه نور زیاد می کنی صفحه سیاه می شه. سمت چپ تلوزیون هم سیاه شده مشکل چیه؟

  1. بک لایت تلویزیون خراب شده و بهترین راه تعمیر تعویض کامل بک لایته.

 12. تلویزیون ال جی مدل uh ۸۵۰ صفحه نمایش ضربه خورده شکسته. ۴۹ اینچ. میتوان پنل رو عوض کرد.ارزش دراه. هزینه تعویضش چقده ممنون

  1. هزینه تعویض پنل هفتاد در صد قیمت تلویزیونه. برای اطلاع از موجودی از طریق شماره تماس 02122873005 با ما تماس بگیرین.

 13. سلام و من یه led lg ۳۲lf۵۱۰d دارم یه چند دقیقه که روشنه هنگ می کنه دیکه نه کنترل روش جواب میده نه می شه با دکمه پاور خاموشش کنیم فقط باید از برق بکشیش تا خاموش شه. ممنون

  1. سلام. مین برد تلویزیون خراب شده و باید مین برد تعمیر شه. در بعضی از مواقع مین برد قابل تعمیر نیست و مین برد باید به طور کامل عوض بشه.

 14. با سلام من یه تلوزیون ال جی مدل lh۶۰۲v ماهواره دار با سیستم عامل webos دارم دیروز تلوزیون و تنظیمات کارخانه زدم ولی بعد از ریست شد و روشن و خاموش شد و لوگو ال جی میاد بعد نام سیستم عامل یعنی webos میاد و دیگه هیچی نمی شه نمیدونم چرا اینطور شده چن بار هم ریست گرده بودم ولی اینطوری نشده بود مشکل چیه باید برنامشو توسط پروگرامر رک ای سی زد یا چیز دیگه ایه

 15. تلویزیون ال جی مدل ۴۳LJ۵۱۰v دارم. مشکلی که داره با کنترل روشن می شه ولی بعد لوگوی ال جی که میاد دیگه کلا اصلا هیچ دکمه ای از کنترل و تلویزن کار نمی کنه با کنترل سرویس هم کار نمی کنه…مشکل از کجاست و هزینه تعمیر چقدره؟

  1. مین برد تلویزیون خراب شده وباید تعمیر شه. برای اطلاع از هزینه تعمیر تلویزیون ال جی از طریق فرم تماس با ما اقدام کنین.

 16. سلام، گیرنده دیجیتال داخلی تلویزیون کار نمی کند مشکل هم از آنتن نیست، چطور این مشکل را حل کنم مدل تلویزیون ۴۲ls۳۴۰۰

  1. مین برد تلویزیون خراب شده و قابل تعمیره. می تونین برای دریافت بهترین خدمات در تهران و کرج با ما تماس بگیرین.

 17. تلویزیون ما تقریبا ۴ ساله داریم مدل ۴۷ln۶۱۵۰۰ الان وقتی میخواییم روشنش کنیم چراغ جلوش شروع می کنه به چشمک زدن هر ۱ ثانیه و روشن نمی شه

 18. .یک تلویزیون ال مدل ۴۹uj651v-ta دارم که شبکه سه و دو صداس هی قطع و وصل می شه ولی بقیه شبکه ها صدای واضح داره و مشکلی نداره..آیا احتمال داره مشکل سخت افزار باشه؟؟تورو خدا جواب بدید..خیلی تو فکرم با این گرونیها

 19. سلام خدمت شما تلویزیون ما LG 42 LB هستش که یه چند وقته دوتا لکه سفید دایره ای شکل در صفحه نمایشش نمایان شده. مشکل چی است … ممنون

  1. سلام. دوست عزیز مشکل تلویزیون شما از بخش بک لایت بوده که تا مدتی بعد صفحه تلویزیون سیاه می شه و دیگر تصویری نمی بینید. هرچه زودتر اقدام به تعمیر آن کنین هزینه تعمیر پایین تر است.

 20. سلام تلویزیون من ۴۹uf640t است و مشکل اینه یه بخش هایی از تصویر ب شکل دایره ای رنگش میل ب آبی کرده و نورش یه کم کمتر شده. مشکل از چی میتونه باشه و هزینشم ب صورت حدودی بگین.

  1. سلام. ایراد تلویزیون شما مربوط به بخش بک لایت بوده که در مدل ۴۹uf640 زیاده. برای اطلاع از هزینه تعمیر با نمایندگی تلویزیون ال جی تماس بگیرین.

 21. سلام در نمایندگی تلویزیون ال جی تعمیرات انجام میشه یا فروش؟ مشهد هم دارین؟

  1. سلام. سرویس تی وی فقط تعمیرات مربوط به تلویزیون هارو انجام می ده و در شهر کرج و تهران آماده ارائه خدماته.

 22. کامل بود ولی بازم باید به نکات بیشتری اشاره کنین. مثلا من نمیدونم تلویزیونم الان تعمیر کنم یا جدید بخرم.

 23. سلام خسته نباشید. تلویزیون ال جی توی تعمیرات کم هزینه تره یا سونی؟

 24. خدا خیرتون بده فکر میکردم باید تلویزیون نو بخرم ولی شما برام حلش کردین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *