نمایندگی تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون شما در هرکجای تهران و کرج که باشید، تخصص ماست!
برای تعمیر تلویزیون سامسونگ، سونی، ال جی در محل با ما تماس بگیرید و خدمات را به همراه گارانتی معتبر دریافت کنید!


سرویس تی وی یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج است! شما می توانید در صورت مواجه شدن با هر مشکل سخت افزاری و نرم افزاری در تلویزیون خود با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خود را برای تعمیر تلویزیون سونی، ال جی و سامسونگ به محل مورد نظر اعزام کنیم. همه خدمات این گروه به همراه ضمانت نامه ارائه می گردند.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ

ارائه خدمات نمایندگی تلویزیون سامسونگ در محل یکی از اختصاصی ترین خدمات ارائه شده در مرکز نمایندگی تلویزیون سرویس TV است. مرکز سرویس TV با کمک گروهی از ماهرترین کارشناسان تعمیرات تلویزیون، به ارائه اختصاصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون سامسونگ می پردازد.

مرکز نمایندگی تلویزیون سامسونگ از کلیه خدمات تعمیرات مثل تعویض برد یا پنل پشتیبانی می کند که همگی به دست متخصصین این امر و بهره مندی از قطعات اصل صورت می گیرد. در این مجموعه برای دریافت رضایت و آسایش مشتریان عزیز کلیه سرویس های مرتبط با تعمیر تلویزیون سامسونگ، تلویزیون های LED، تلویزیون های هوشمند smart و پنل های led ,lcd همراه گارانتی عرضه‌ می شود. کارشناسان و تعمیرکاران فعال در نمایندگی مرکز سرویس تی وی با چندین سال تجربه در زمینه‌ تعمیر، توانایی رفع انواع عیوب پیش آمده و رفع مشکلات تلویزیون سامسونگ را دارند.

در صورتی که تلویزیون شما با مشکلی رو به رو شده است که دیگر مثل گذشته از تماشای آن لذت نمی برید، می توانید با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن، کارشناسان مربوطه را برای عیب یابی و تعمیرات اصولی به محل موردنظر اعزام کنیم. این مرکز دارای تیم قدرتمند پشتیبانی و هزینه های بسیار منصفانه در برابر اعمال تعمیرات با کیفیت بوده و همین باعث جلب رضایت همیشگی شما عزیزان خواهد شد.

نکته دیگری که بهتر است به آن اشاره کنیم تعلق گرفتن ضمانت نامه معتبر بعد از انجام تعمیرات بوده و شما تا یک ماه در صورت بروز مشکل مشابه در تلویزیون خود می توانید از طریق ضمانت نامه آن را پیگیری کنید.

تعمیر تلویزیون خود را به دست هر شرکت و تعمیرکاری نسپارید! تعمیر تلویزیون دارای نکاتی است که فقط یک تعمیرکار حرفه ای از آن ها باخبر است. نمایندگی تلویزیون سامسونگ سرویس تی وی دارای تیم حرفه ای و آموزش دیده ای است که در سریع ترین زمان ممکن مشکلات شما را حل می کنند. همین حالا تماس بگیرید و سفارش خود را برای تعمیر تلویزیون ثبت کنید.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در محل

پیشنهاد ما به کسانی که متوجه وجود اشکال در تلویزیون سامسونگ خود شده‌‌اند، اما به هر علت امکان جابجایی دستگاه و تحویل آن به نمایندگی تلویزیون سامسونگ را ندارند، کمک گرفتن از سرویس تعمیر در محل تلویزیون سامسونگ است. در صورت انتخاب این سرویس نیازی به صرف انرژی و زمان برای پیدا کردن تعمیرگاه ندارید و همه خدمات تعمیر سخت افزار و نرم افزار تلویزیون، در محل مورد نظر انجام خواهد شد.

با کمک این سرویس، تعمیرکاران تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل حضور یافته و جهت تعمیر و عیب یابی دستگاه اقدام می کنند. برای کمک این سرویس کافی است از طریق راه های تماس با ما در وب سایت با تعمیرکاران ما تماس بگیرید و درخواست خود مبنی بر نیاز به سرویس تعمیر در محل تلویزیون را ثبت کنید.

تعمیر اختصاصی تلویزیون سامسونگ

تعمیر اختصاصی تلویزیون سامسونگ زمانی موفق آمیز بوده و موجب بازیابی کارایی اصلی دستگاه می شود که از دانش و تجربه چند ساله تکنسین متخصص استفاده گردد. پیشنهاد ما این است که، همواره دو ویژگی مهم را سرلوحه اقدامات مرتبط با تعمیر تلویزیون Samsung قرار دهید که عبارتند از :

بهره مندی از قطعات اصل

نکته ای که در تعمیر تلویزیون سامسونگ اهمیت دارد، عوض کردن قطعات خراب با قطعه اصل مشابه است. کمک قطعات تقلبی می تواند به طور کلی کارایی دستگاه شما را مختل سازد. باید گفت که نمایندگی تلویزیون Samsung به آرشیو کاملی از قطعات اصل را در دسترس دارد و شما را در مسیر رفع اشکالات ساختاری انواع تلویزیون های مدرن کمپانی محبوب سامسونگ یاری می کند.

عیب یابی اصولی در نمایندگی تلویزیون سامسونگ

عیب یابی صحیح نقش کلیدی در پروسه تعمیر اختصاصی تلویزیون سامسونگ ایفا می کند. اگر تلویزیون خراب مورد نظر به درستی عیب یابی نشود، امکان دارد هزینه های تعمیر چند برابر شده و حتی اختلال به بخش های دیگر سیستم هم سرایت کند. تعمیرکاران ارشد مرکز تعمیر تلویزیون سامسونگ با کمک تجهیزات پیشرفته و مدرن به ریشه یابی و بازرسی اصولی و ریز بینانه دستگاه پرداخته و تلویزیون شما را مطابق با استانداردهای جهانی تعمیر خواهند کرد.

بعضی ایرادت متداول در تعمیر تلویزیون سامسونگ

تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد

وقتی تلویزیون LCD و LED صدا دارد ولی تصویر ندارد بیشتر اختلال در قسمت بک لایت تلویزیون است که تعمیر تلویزیون در منزل انجام می شود. اختلال بک لایت در تلویزیون های LCD و LED شایع است. در تلویزیون های LED سری f سامسونگ اختلال بک لایت بیشتر است.

چراغ LED تلویزیون چشمک می زند ولی روشن نمی شود

در این مورد اختلال تلویزیون بیشتر در قسمت پاور است و برد پاور در اغلب اوقات قابل تعمیر است و تعمیر با ضمانت وگارانتی طلایی انجام می شود. بعضی اوقات اختلال از برد مین هم می تواند باشد که احتمال آن بسیار کم است.

HDMI تلویزیون کار نمی کند

اختلال HDMI مربوط به برد مین است که در بعضی اوقات برد تعمیر می شده و در صورت تعمیر نشدن برد باید کامل عوض شود.

تلویزیون روی چراغ پاور مانده و روشن نمی شود

این اختلال در تلویزیون های LCD بیشتر مربوط به برد پاور است ولی در تلویزیون های LED بیشتر مربوط به برد مین است. تعمیر برد مین هم در بعضی موارد امکان پذیر است.

تلویزیون صدا ندارد

اختلال صدای تلویزیون مربوط به برد مین و بلندگو است و احتمال اختلال بلندگو در تلویزیون های LED خیلی کم است و بیشتر به برد مین مربوط می شده و در بعضی اوقات برد تلویزیون قابل تعمیر ناست و باید برد عوض شود. در تلویزیون های LCD سامسونگ احتمال اختلال بلندگو هم است چرا که در طولانی مدت بلندگو خراب می شود.

خاموش و روشن شدن تلویزیون سامسونگ

وقتی تلویزیون روشن می شده و بعد از چند ثانیه دوباره خاموش می شده و مجدد این اتفاق تکرار می شده و این اختلال بیشتر در تلویزیون LED سامسونگ به وجود می آید که این اختلال از مین برد تلویزیون است. تعمیر با قطعات فابریک و اصلی انجام می شود.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ در محل با گارانتی خدمات

متخصصان حاضر در واحد تعمیر تلویزیون سامسونگ در گام اول با بازرسی های اصولی به عیب یابی دستگاه می پردازند و قطعه خراب را شناسایی می کنند. عیب یابی اصولی بااهمیت ترین بخش در فرآیند تعمیر تلویزیون به شمار می رود و اگر به درستی انجام نشود نتیجه مطلوبی نخواهد داشت. وقتی عیب یابی تلویزیون به درستی صورت نمی گیرد تعمیر بی نتیجه بوده و اشکالات دستگاه حل نخواهد شد.

بعد از عیب یابی دقیق و مطلع شدن از مشکل وارد پروسه تعمیر خواهیم شد. تعمیر در واحد تعمیر تلویزیون سامسونگ با کمک مدرن ترین ابزارآلات انجام می شود. متخصصان و تعمیرکاران حرفه ای در این واحد به علت بهره مندی از به روز ترین متد های تعمیری در مدت زمانی کوتاه همه عیوب دستگاه را برطرف خواهند کرد. کلیه دستگاه ها پس از اعمال تعمیرات برای کاربران تست شده و در نهایت در صورت کارآیی صحیح به مشتری منتقل خواهد شد.

تعمیر قطعات تلویزیون سامسونگ چگونه انجام می شود؟

قدم هایی که برای تعمیرات قطعات تلویزیون سامسونگ باید برداشته شود:

 1. توجه به علائم ایجاد شده در تلویزیون مثل ظاهر شدن خطوط در تصویر، تیرگی و نقاط قرمز، روشن و خاموش شدن پشت سر هم  و …
 2. تست کارکرد قطعات
 3. شروع به تعمیر و یا تعویض قطعات تلویزیون
 4. چک کردن قطعه بعد از تعمیر یا تعویض آن در تلویزیون

خدمات ارائه شده در نمایندگی تلویزیون سامسونگ

در ادامه به سرویس‌های اختصاصی برای تعمیر و عوض کردن قطعات تلویزیون پرداخته ایم:

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

دلیل اصلی ایجاد همه این اشکالات در صفحه نمایش سامسونگ، بروز مشکل در بک لایت تلویزیون می باشد. تلویزیون براینمایش دادن تصاویر را به یک نور پس‌زمینه نیازمند است که این نور پس‌زمینه توسط بک لایت دستگاه تامین می شود. قطعات باکیفیت متوسط در بعضی از تلویزیون‌های اقتصادی و میان‌رده سامسونگ، بالا بودن ولتاژ لامپ‌ها در چند ثانیه ابتدایی روشن شدن تلویزیون، جدایی لامپ‌های بک لایت از شاسی دستگاه و به کارگیری بالاترین میزان نور بک لایت در تنظیمات تلویزیون را می توان از پراهمیت ترین دلایلی دانست که موجب خراب شدن بک لایت تلویزیون خواهند شد.

تعمیر پنل تلویزیون سامسونگ

اگر خطوط عمودی که بر روی پنل تلویزیون نمایش داده می شود از بالاترین نقطه نمایشگر تا پایین‌ترین نقطه آن کشیده شده باشند یعنی که یا برد تیکان تلویزیون یا فلت‌های ارتباط‌دهنده آسیب‌دیده است. اگر این خطوط عمودی از وسط نمایشگر تا پایین یا بالا کشیده شده باشند یعنی که پنل تلویزیون خراب شده است.

وارد شدن ضربه و رطوبت به تلویزیون از پراهمیت ترین دلایلی می باشند که خراب شدن پنل تلویزیون را به دنبال دارند. پس از ایجاد چنین اتفاقاتی در تلویزیون خود پیشگیری کنید تا پنل آسیب ندیده و درصورت ایجاد مشکلی برای آن با نمایندگی تلویزیون Samsung تماس بگیرید.

تعمیر برد پاور تلویزیون سامسونگ

خاموش شدن ناگهانی تلویزیون یا روشن نشدن این دستگاه، فقط به خراب شدن مین برد مربوط نمی شود. بلکه خراب شدن برد پاور یا همان منبع تغذیه تلویزیون عم می تواند در ایراد به وجود آمده دخیل باشد. نقش منبع تغذیه تلویزیون در این دستگاه تامین برق مورد نیاز تلویزیون است. با این وجود روشن شدن تلویزیون و کار کردن آن را مدیون منبع تغذیه آن هستیم.

اگر جریان برق نوسان داشته باشد، برد پاور دچار مشکل شده و مین برد تلویزیون را هم دچار مشکل می کند. با این وجود برای پیشگیری از ایجاد این مشکل باید تلویزیون خود را به محافظ برق وصل کنید. اگر تلویزیون شما هم روشن نمی شود یا ناگهان خاموش می شود باید تعمیر اختصاصی آن را برعهده نمایندگی تلویزیون سامسونگ قرار دهید.

تعمیر مین برد تلویزیون سامسونگ

اختلال مین برد تلویزیون از احتمالاتی است که می‌توان درصورت ایجاد چنین اشکالاتی به آن فکر کرد. هر دستوری که کاربر به تلویزیون می‌دهد از روشن و خاموش شدن تلویزیون تا عوض کردن کانال و … همه ابتدا به مین برد تلویزیون ارسال می شوند. سپس مین برد درخواست کاربر را به قطعه موردنظر ارسال می کند و اینگونه نقش و مسئولیت همه قطعات تلویزیون را مشخص می کند.

همچنین مین برد تلویزیون ارتباط بین همه بخش‌های این دستگاه را شکل می‌دهد. با خراب شدن مین برد، تلویزیون ناگهان خاموش می شده و نمی توانیم آن را روشن کنیم. دقت کنید که پراهمیت ترین دلیل اختلال مین برد در کنار وارد شدن ضربه به تلویزیون و همچنین رطوبت، نوسان برق است. به همین علت پیشنهاد می شود که تلویزیون را به محافظ برق وصل کنید تا مین برد و قطعات دیگر آسیب نبینند. اگر مشکل شما هم روشن نشدن یا خاموش شدن ناگهانی تلویزیون سامسونگ است، عیب یابی و تعمیر این دستگاه را برعهده نمایندگی تلویزیون سامسونگ بگذارید.

تعمیر برد اینورتر تلویزیون سامسونگ

اگر بک لایت تلویزیون به مشکل دچار شود، دیدن تصاویر در با مشکل مواجه خواهد شد. اما سوالی که در این زمینه ایجاد می شود این است که پگونه می توان بک لایت تلویزیون را روشن کرد؟

بک لایت تلویزیون به کمک برد اینورتر روشن می شود. درواقع برد اینورتر جریان برقی که برد پاور به مین برد تلویزیون انتقال داده است را از مین برد دریافت کرده و بک لایت تلویزیون را روشن می کند. به همین علت تیره شدن بخشی از تصویر، صدا داشتن اما نداشتن تصویر تلویزیون و هر مشکل دیگری که مربوط به بک لایت است، همیشه به علت خراب شدن خود بک لایت تلویزیون نیست و گاهی‌اوقات هم به علت اختلال در برد اینورتر تلویزیون رخ دهد.

تعمیر برد تیکان تلویزیون سامسونگ

برد تیکان به عنوان یکی دیگر از پراهمیت ترین بردهای تلویزیون نقش پردازش اطلاعات تصویر در این دستگاه را بازی می کند و به طور مستقیم با پنل تلویزیون ارتباط دارد. اگر تلویزیون شما هم به هر یک از اشکالاتی که به آن‌ها اشاره کردیم دچار شده باید بررسی و تعمیر آن را به نمایندگی تلویزیون سامسونگ سرویس تی وی بسپارید.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ

هزینه عیب یابی در نمایندگی تلویزیون سامسونگ

برآورد هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ به عوامل بسیاری مانند: علت خراب شدن تلویزیون، نوع اختلال تلویزیون، تعمیر یا تعویض قطعه خراب شده تلویزیون و … بستگی دارد؛ کارشناسان حرفه ای نمایندگی تلویزیون سامسونگ با عیب یابی دقیق این دستگاه هزینه تعمیر آن را برآورد کرده و به کاربر اطلاع می دهند تا پروسه تعمیر اختصاصی این دستگاه را آغاز کنند؛ پس از تمام شدن تعمیر اختصاصی تلویزیون سامسونگ هم به بازرسی نهایی این دستگاه پرداخته تا از رفع اشکالات آن مطمئن شوند.

شما باید این را بدانید که اعتماد به تعمیرکاران منفرد که تحت حمایت هیچ شرکتی نیستند اشتباه بزرگی است و اصولا این افراد دارای تجربه کاملی در زمینه تعمیرات نبوده و ضمانت نامه ای به شما تعلق نخواهد گرفت.

همین حالا برای اطلاعات بیشتر و ثبت سفارش خود برای تعمیرات مربوطه در نمایندگی تلویزیون سامسونگ با ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنیم.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ تهران

تلویزیون های سامسونگ پایه ثابت خانه ها هستند و دارای بهترین ویژگی هایی می باشند که یک تلویزیون باید از آن ها برخوردار باشد. در صورتی که تلویزیون شما دچار مشکل شده و نیاز به تعمیر دارد از سرویس تی وی کمک بگیرید.

سرویس تی وی در همه مناطق تهران خدمات ارائه می کند و همه خدمات تعمیراتی خود را به همراه گارانتی یک ماهه انجام می دهد.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در غرب تهران

سرویس تی وی برای سهولت دسترسی و خدمات سریع در همه مناطق تهران به خصوص غرب تهران اقدام به ارسال تعمیرکار می نماید. در صورتی که تلویزیون شما دچار مشکل شده و نیاز به بازرسی دارد با ما تماس بگیرید.

همه خدمات با بالاترین کیفیت و بهترین هزینه ارائه می گردد.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در شرق تهران

ساکنین شرق تهران می توانند در صورت بروز مشکل در تلویزیون سامسونگ خود با ما تماس بگیرند و با شرح مشکل و اعلام مدل تلویزیون خود درخواست خود را برای دریافت خدمات نمایندگی تلویزیون ثبت کنند.

ما در کنار شما هستیم تا بتوانید آرامش را به خانه های خود برگردانید.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در شمال تهران

تلویزیون روشن نمی شود، تلویزیون تصویر ندارد، تلویزیون صدا ندارد، نمی توانم تلویزیون را تنظیم کنم، تلویزیون من به کنترل پاسخ نمی دهد، و …. همه این ها مواردی هستند که شما را برای تعمیر تلویزیون تشویق می کنند.

با ما تماس بگیرید و از خدمات ما همراه با ضمانت نامه معتبر استفاده کنید.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در جنوب تهران

ساکنین جنوب تهران می توانند از خدمات نمایندگی تلویزیون با بهترین قیمت ممکن بهره مند شوند. در این مجموعه تلاش ما پیش از هرچیزی روی تعمیر قطعات است و اگر قطعه به هیچ وجه قابل تعمیر نبود آن را فقط با قطعات اصلی جایگزین می کنیم.

در این مجموعه خدمات سریعا ارائه می شوند و شما می توانید شاهد بهترین قیمت ها با بالاترین کیفیت تعمیراتی باشید.

تعمیر کلیه مشکلات مربوط به تلویزیون مانند وجود خطوط در پنل و کم نور شدن آن، رفع مشکلات بک لایت و … در این مرکز توسط کارشناسان صورت می گیرد.

بله. برای بالا بردن رضایت شما از خدمات این مجموعه ضمانت نامه معتبر به شما تعلق می گیرد.

بله، بعد از ثبت سفارش تعمیرات تلویزیون، متخصصین در زمان اعلام شده به محل مورد نظر اعزام می شوند.

همین حالا با شماره 02122873005 تماس بگیرید و علاوه بر شرح مشکل خود، سفارش خود را ثبت کنید.

اشتراک گذاری :

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook

47 پاسخ

 1. سلام دوستان تلویزیون ما متاسفانه چند وقتی خودش خاموش روشن میشه، چیکار میتونیم کنیم؟

  1. دوست عزیز اول اتصالات تلویزیون و برق رو چک کنین. تلویزیون رو با یه محافظ برق دیگه امتحان کنین. اگه مشکل همچنان وجود داشت با ما تماس بگیر.

 2. شما به کدوم مناطق نیرو برای تعمیر تلویزیون میفرستین؟

  1. سلام. ما به کلیه مناطق تهران و کرج نیرو اعزام می کنیم و چند تا شعبه فعال داریم!

 3. سلام ما پنل صفحه تلویزیون رو به شما سپردیم خیلی عالی بود متشکرم

  1. علت اصلی دیر روشن شدن تلویزیون خراب شدن برد پاوره. این موضوع از خرابی كل ساختار برد پاور یا فقط سوختن خازن های اون نشات میگیره. تعمیر این مشكل رو باید به تعمیركاران حرفه ای مثل سرویس تی وی بسپارین.

  2. بله نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ همیشه به فكر رفاه مشتریان خودش بوده و میتونین بدون نیاز به جابجایی تعمیر هر كدوم از تلویزیون های سامسونگ در منزل انجام بدین.

  1. از كارافتادگی مین برد و برد تغذیه تلویزیون نقشی پررنگ در روشن نشدن تلویزیون دارن. برای رفع این دسته از خرابی ها، نمایندگی تعمیر تلویزیون سامسونگ مناسب ترین گزینه انتخابیه.

 4. من یه تلویزیون 55 اینچی سامسونگ دارم كه سمت چپ بالای تصویر یه هاله نور به وجود اومده جدیدا هم تصویر همون بخش دوتایی شده علتش چیه؟

  1. یا بك لایت تلویزیون شما به مشكل خورده یا پنل اون. اگه مشكل از بك لایت تلویزیون باشه یا به این علت استش كه به تلویزیون شما ضربه وارد شده یا به این علته كه میزان نور بك لایت توی تنظیمات تلویزیون خیلی بالا بوده. اگه مشكل از پنل تلویزیون باشه یا باز هم به علت وارد شدن ضربه به تلویزیونه یا اینكه پنل تلویزیون شما دچار آبخوردگی شده.

 5. سلام پنل تلویزیون ۵۸ اینچ سامسونگ UA58J5990AW شكسته برای تعویض پنل هزینه و آیا با تعویض پنل نمایش تصویر مثل اول با كیفیت میشه آیا از لحاظ مالی صرف میكنه كه درستش كنم

  1. قیمت پنل برابر با دو سوم قیمت خود تلویزیونه و به همین خاطر تعویض پنل از نظر اقتصادی به صرفه نیست.

 6. تلویزیون ال ای دی ۶۰ اینچ كه چند روزه از دیوار خریدیم والان دیدیم چندنقطه سیاه پایین داره ؟مشكلش حاده؟بنظرشما چكار كنیم؟

 7. سلام ببخشیدتلویزیون ما موقع حمل صفحه ش شكسته و رنگ ها قاطی شدن. میشه درستش كرد زود جواب بدید

  1. سلام. پنل تلویزیون شما شكسته و باید تعویض بشه، چون قابل تعمیر نیست.

 8. سلام اب ریخته جلوی تلویزیون خاموش شددیگه روشن نمیشه چیكارباید بكنم قیمت تعمیرش چقدرمیشه تشکر

  1. سلام، لطفا از طریق شماره تماس 02122873005 تماس بگیرید باید مورد بررسی قرار بگیره.

 9. تلویزیون سامسونگ مدل ۴۸H6400AR دارم.در بخشهایی از صفحه توده ابر مثل تیره شده و احتمالا مربوط به بك لایته. لطفا هزینه تعویض كامل بك لایت و اجرت آن رو بفرمائید تا دروقت مناسب هماهنگی برای تعویض انجام شه. با تشكر

 10. سلام یك تلویزیون ۵۰ LED سامسونگ دارم صفحش كلا سیاه شده از گوشه سمت راست ضربه دیده چیكار باید کرد؟؟؟

  1. سلام، معمولا مشکل پنل قابل تعمیر نیست و باید به تعویض پنل رو آورد.

 11. سلام تلویزیون سامسونگ ۴٨ یه نقطه روشنتر ازبقیه صفحه داره قابل تعمیر هست

 12. سلام یك تلویزیون ۵۵ LED سامسونگ دارم از گوشه سمت راست به علت ضربه دیدگی سیاه و نواری شده چیكار باید بكنم

 13. سلام وقت بخیر تلوزیون (اسمارت۳D) چند ماه قبل نیمه بالا كمی تاریك شد بعد اومد نیمه پایین بعد چند وقت صفحه نیمه سیاه شد العانم كه كل صفحه سیاه شده میخوام بدونم علتش چیه

 14. سللم من یه تلویزیون ۴۳ اینج سامسونگدارم كه افتاد و یه گوشه اش شكست الان نصف تصور درمیاد ولی نصفش درنمیاد. میشه لطف كنید بگید هزینه تعمیر آن چقدر است

  1. سلام، باید پنل تعویض بشه و هزینه آن دو سوم هزینه خود تلویزیونه.

 15. سلام تلویزیون من سامسونگ ال ای دی ۴۰ اینچه مشكلش یك خط سیاه باریك ازبالا به پایین درگوشه سمت راست داره مشكلش ازچیه تشکر میشوم راهنمایی كنید

 16. سلام. دخترم یه جسم رو به بخش پایین قاب دور تلویزیون پرتاب كرد و وقتی تلویزیون رو روشن كردم تقریبا وسط صفحه یه تیكه مشكی شده و و سطش چندتا خط رنگی داره. از بیرون و یا همون سطح تلویزیون هیچ شكستگی وجود نداره و این تیرگی فقط بخشی از تلویزیون رو پوشش داده. میخوام ببینم مشكل از كجاشه ؟ و ایا تعمیر صرف میكنه ؟

  1. سلام، متاسفانه قابل تعمیر نیست و باید پنل تعویض بشه که هزینه زیادی داره.

 17. سلام.صفحه تلویزیون ما یه خط باریك افتاده روش. قابل در نمایندگی تلویزیون سامسونگ شما قابل حله؟

  1. بله شما میتونید به یكی از شعب ما مراجعه كنید تا تلویزیون شما رو تعمیر كنن

 18. سلام، خسته نباشید من برای تعمیر پاور از شما کمک گرفتم واقعا خسته نباشید سریع و فوری بود.

 19. سلام ما تلویزیونمون یه خطر صورتی افتاده. مدلش هم سامسونگه.

 20. سلام شما در نمایندگی تلویزیون سامسونگ تعمیر می کنین یا فروش؟

  1. سلام. در نمایندگی تلویزیون سامسونگ فقط تعمیرات انجام میشه.

 21. تلویزیون سامسونگ ما خراب شده و خیلی قدیمی شده یعنی ال سی دی هست ولی مدل قدیمی میشه درست کرد؟ یعنی ارزش داره؟

  1. سلام دوست عزیز هر تلویزیونی که داشته باشین (بجز تلویزیون های پشت دار) در سرویس تی وی تعمیر میشه. ولی در بحث خرید تلویزیون جدید یا تعمیر تلویزیون قدیمی همه چیز به تصمیم شما و بودجه ای که دارین مربوط میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.