نمایندگی تلویزیون سونی

تعمیر تلویزیون شما در هرکجای تهران و کرج که باشید، تخصص ماست!
برای تعمیر تلویزیون سامسونگ، سونی، ال جی در محل با ما تماس بگیرید و خدمات را به همراه گارانتی معتبر دریافت کنید!


سرویس تی وی یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج است! شما می توانید در صورت مواجه شدن با هر مشکل سخت افزاری و نرم افزاری در تلویزیون خود با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خود را برای تعمیر تلویزیون سونی، ال جی و سامسونگ به محل مورد نظر اعزام کنیم. همه خدمات این گروه به همراه ضمانت نامه ارائه می گردند.

نمایندگی تلویزیون سونی

نمایندگی تلویزیون سونی یعنی مرکزی که خدمات مربوط به این تلویزیون ها را به شکلی اصولی به افراد مجاز و آموزش دیده می سپارد. با این که تعمیرات لوازم خانگی همیشه باید توسط تعمیرکار آموزش دیده صورت بگیرد تا از رفع اصولی مشکل مطمئن شد، اما تعمیرات مربوط به تلویزیون، ماجرای متفاتی دارد.

با توجه به هزینه رو به افزایش خرید تلویزیون جدید و نیز حساسیت بالای  این دستگاه های الکترونیکی، هر دستکاری غیر اصولی و حتی اتصال یک سیم به غلط، می تواند آسیب های هزینه سازی برای شما باقی بگذارد. پس توصیه می کنیم امور تعمیر تلویزیون خود را حتما به مراکز مجاز نمایندگی تلویزیون بسپارید، چرا که دارای تسلط کافی روی تکنولوژی تلویزیون شما هستند. سرویس تی وی با کمک متخصین حرفه ای و باسابقه قادر به انجام تعمیرات و خدمات متنوعی می باشد.

اگر تلویزیون شما در روشن و خاموش شدن مشکلاتی دارد، وضوح آن مثل گذشته نیست و یا این که به طور کل اگر دستگاه خراب شده و نیاز به بازبینی دارد سرویس تی وی بهترین مرکزی است که می توانید به آن ها اعتماد کنید.

تنها کافیست با ما تماس بگیرید، مشکل پیش آمده را شرح دهید و در نهایت با دکر مدل و برند تلویزیون خود (پشت قاب تلویزیون هم درج شده است)، درخواست خود را مبنی بر حضور تعمیرکار در محل ثبت کنید.

نحوه بررسی تلویزیون در نمایندگی تلویزیون سونی

برای آشنایی با عیب یابی تلویزیون sony باید بگوییم مدارهایی در این دستگاه هستند که بروز هر مشکلی در قسمت های مختلف آن را به شما نشان می دهند.

سیستم کنترل مرکزی با دریافت پیام، تلویزیون را خاموش کرده و طبق آسیب دیدگی، چراغ استندبای دستگاه شروع به چشمک زدن می کند. نوع چشمک زدن پاور تلویزیون و تعداد آن در سیکل زمانی خاص، نشان می دهد که کدام قسمت با مشکل مواجه شده است.

این الگوها در مدل های مختلف تلویزیون سونی معنای متفاوتی دارند و باید رمز گشایی شوند. مثلا اگر چراغ جلوی تلویزیون LED سونی شما 5 بار چشمک زد، خرابی برد تی کان را مشخص می کند و در صورت خرابی پاور، 2 چشمک را می بینید. به صورت کلی، بررسی تلویزیون سونی با کمک این سیستم نیاز به اطلاعاتی دارد که کارشناسان مراکز معتبر از پس آن بر می آیند.

چشمک زدن تلویزیون سونی

تلویزیون سونی دارای سیستمی است که با چشمک زدن می تواند به شما بگوید چه مشکلی دارد، شما با شمردن این چشمک ها در یک بازه زمانی می توانید تا حدودی از مشکل پیش آمده اطلاع پیدا کنید. در ادامه معنی هر تعداد چشمک را به شما می گوییم.

8 بار چشمک زدن تلویزیون سونی

8 بار چشمک زدن، به ندرت در تلویزیون های سونی نشانه وجود اختلال در قسمت صداست. با توجه به این که کیفیت صدای تلویزیون های سونی بسیار بالاست، به طور معمول چشمک زدن چراغ جلوی تلویزیون به تعداد 8 بار، بسیار کم مشاهده می شود.

5 بار چشمک زدن تلویزیون سونی

این مورد، شایع ترین نوع چشمک زدن تلویزیون است و برای بررسی تلویزیون سونی در این شرایط، باید برد T-Con و پنل بازبینی شوند. یعنی احتمال می دهیم پنل دچار آبخوردگی شده و یا فلت های پنل (cof) آسیب دیده باشند.

3 بار چشمک زدن تلویزیون سونی

در مواردی که پاور تلویزیون سونی سه بار چشمک زد، مشکل از برد پاور و مین برد می باشد. با تعمیر یا تعویض این قطعات می توان ایراد را رفع کرد.

خط افقی در تلویزیون سونی

خط یا نوار در میان منوی OSD و همه ورودی های سیگنال ویدیویی، نشانه خرابی پنل LCD تلویزیون است. این یعنی قسمت هایی از پنل آسیب دیده و نیاز به تعمیر دارد. به طور معمول امکان تعمیر قسمت های آسیب دیده وجود دارد اما گاهی نیاز به تعویض پنل تلویزیون سونی داریم.

روشن نشدن تلویزیون سونی براویا

تلویزیون ها یا به علت فرسودگی قطعات روشن نمی شوند و یا برد اصلی یا پاور آن ها دچار ایراد شده است. اگر با ایراد روشن نشدن تلویزیون مواجه شدید، اول کنترل را بازبینی کرده و مطمئن شوید که درست کار می کند. بعد از آن دکمه پاور را امتحان کنید. اگر تلویزیون با دکمه پاور روشن شد، احتمالا اختلال از ریموت کنترل است. در صورت عدم اصلاح مشکل در سریع ترین زمان با نمایندگی تلویزیون سونی تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون سونی در محل و بدون مراجعه حضوری

تلویزیون ها به طور معمول هم وزن بالایی دارند و هم جا به جا کردن آن ها تهدیدها و خطراتی را به همراه دارد. تعمیر تلویزیون سونی در محل و بدون مراجعه حضوری، به این صورت است که کاربر با نمایندگی تعمیر sony تماس می گیرد. سپس همکاران ما اطلاعاتی همزیرا مدل دستگاه، خرابی ها ایجاد شده و هم آدرس کاربر را از وی دریافت می کنند.

در مرحله بعد، کارشناسان با مجموعه ای از ابزار مورد نیاز، به آدرس مشتری اعزام می شود. بعد از بازبینی و بررسی تلویزیون، فرایند تعمیر آغاز شده و خرابی ها رفع می شوند. در آخر، تلویزیون در حضور شما تست می شود و شاهد کارآیی بی نقص آن هستید. تعمیر تلویزیون سونی در محل به شما این اجازه را می دهد که بدون مراجعه به مرکز تعمیر و در با بیشترین سرعت، شاهد رفع شدن ایراد دستگاه باشید.

خدمات ما در نمایندگی تعمیر تلویزیون سونی

تعمیر کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون سونی

روشن ماندن طولانی مدت تلویزیون می توان پیش زمینه ایجاد آسیب هایی در تلویزیون باشد. کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون سونی و یا هر برند دیگری، از اشکالات شایعی است که در اثر عملکرد زیاد از حد تلویزیون شکل می گیرد. گاهی کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون بخاطر به هم ریختگی تنظیمات آن به وجود می آید.

علاوه بر تنظیمات نادرست، بی کیفیتی فسفر به کار رفته در تلویزیون هم می تواند کم نور شدن صفحه تلویزیون را به دنبال داشته باشد. فسفر تلویزیون، بعد از استفاده چند ساله از تلویزیون دچار بی کیفیتی می شود. نمایندگی تلویزیون Sony همه اختلالات مرتبط با کم نور شدن صفحه نمایش تلویزیون رفع کرده و تلویزیون را مثل روز اول به شما تحویل می دهد.

تعمیر پرش تصویر در تلویزیون سونی

در زمان پیدایش این ایراد قابلیت motion interpolation را غیر فعال کنید. چرا که این حالت باعث افزایش فریم ویدیو و تاری تصویر شده و می تواند در بی کیفیتی تصاویر صفحه نمایش تلویزیون نقش داشته باشد.

به طور کلی پیدایش معضل پرش تصویر و سوسو زدن آن دلایلی بسیار دارد. ضعیفی پنل، خرابی مین برد، اختلالات منبع تغذیه و پاور سیستم و یا ضعیفی لامپ های تصویر می توانند باعث ایجاد اشکالاتی در نمایش تصاویر شوند. کارشناسان مجرب نمایندگی تلویزیون سونی در تهران با انجام مراحل بررسی ریزبینانه قطعات داخلی تلویزیون را بازبینی کرده و آن را رفع می کنند.

تعمیر قطع و وصل شدن تصویر تلویزیون سونی

از مشکلات شایعی که می تواند با کارکرد چند ساله از تلویزیون دیده شود، قطعی مکرر تصویر در صفحه نمایش تلویزیون است. این ایراد در اثر اختلالات سخت افزاری روی می دهد. باید بعد از بازبینی تنظیمات تلویزیون و هم کابل های اتصالی آن به سرعت تلویزیون مورد نظر را خاموش کنید و از گسترش خرابی در تلویزیون جلوگیری کنید. سپس در اولین فرصت با نمایندگی تلویزیون سونی تماس بگیرید تا مشکلات پیش آمده را برطرف کنیم.

تعمیر تعویض قطعات تلویزیون سونی

تعویض قطعات و یا ترمیم و تعمیر تلویزیون به مهارت و تخصص نیاز دارد و در صورت بروز خرابی در این دستگاه از مراجعه به مراکز غیر رسمی جلوگیری کنید. این مراکز به علت عدم دسترسی به قطعات اورجینال تعمیر تلویزیون را به خوبی انجام نمی دهند و کارآیی کلی دستگاه را با ایراد مواجه می کنند. اعمال تعمیر ناآگاهانه توسط افراد غیر ماهر آسیب های جبران ناپذیری برای تلویزیون برجا می گذارد.

برای همین اگر در دستگاه خود خرابی هایی دیدید، برای تعمیر و یا تعویض قطعات فقط به نمایندگی تلویزیون سونی سرویس تی وی مراجعه کنید.  با استفاده از قطعات اصل امکان بازگرداندن کیفیت و کارایی اولیه به دستگاه وجود دارد. قطعات فیک یا تقلبی با توجه به قیمت کم در حفظ کارایی تلویزیون تاثیری ندارند و دستگاه را با ایراد رو به رو می کنند.

نمایندگی تلویزیون سونی

تعمیر پنل تلویزیون در نمایندگی تلویزیون سونی

از اختصاصی‌ترین سرویس‌های ارائه شده در مرکز تعمیر تلویزیون سونی این مرکز، تعمیر پنل تلویزیون است. شکستگی پنل، آبخوردگی بیش از اندازه پنل تلویزیون، خرابی در تصویر و … بخشی از اشکالاتی است که در پنل تلویزیون ایجاد می‌شود و تعمیر یا تعویض پنل تلویزیون را مهم می کند. سرویس‌های مرتبط با تعمیر پنل تلویزیون سونی، به صورت تعمیر در محل هم ارائه می‌گردد.

تعمیر مین برد تلویزیون سونی

تعمیر مین برد تلویزیون از سرویس‌های اختصاصی ارائه شده توسط کارشناسان نمایندگی تلویزیون سونی می باشد. از آنجا که مین برد تلویزیون محل قرارگیری پردازشگر تلویزیون، حافظه رم تلویزیون و ورودی و خروجی های مختلف از جمله ورودی صدا، تصویر، یو اس بی، HDMI و … است، اشکالات پیش آمده می تواند به مین برد تلویزیون ربط داشته باشد.

به عبارتی دیگر علت بروز اشکال در صدا، تصویر، اتصالات تلویزیون و مواردی از این دست را می توان در مین برد جستجو کرد، چرا که قسمت سخت افزاری مرتبط با این قابلیت ها، روی مین برد قرار دارد.

تعمیر پاور تلویزیون سونی

پاور در تلویزیون نقش تامین کننده ولتاژ را دارد و روشن شدن تلویزیون را برعهده دارد. منشأ بروز ایرادات مربوط به روشن شدن تلویزیون (مثل دیر روشن شدن تلویزیون، چشمک زدن چراغ ال ای دی تلویزیون اما روشن نشدن آن و خاموش شدن ناگهانی تلویزیون) را می توان زیر سر پاور تلویزیون دانست.

اگر با هر یک از این خرابی ها در تلویزیون سونی رو به رو شدید با نمایندگی تلویزیون سونی تماس بگیرید. کارشناسان نمایندگی تلویزیون سونی، با حاضر شدن در محل مورد نظر، خدمات بررسی اصولی و تعمیر اختصاصی تلویزیون سونی را به شما ارائه می‌دهند.

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی

بک لایت‌، منبع تامین کننده نور نمایش تصویر در تلویزیون می باشد. اگر بک لایت تلویزیون خراب شود پخش تصویر در تلویزیون با اختلال مواجه خواهد شد. بک لایت تلویزیون قطعات متعددی مثل لامپ‌های فلورسنت، مدارات و سایر قطعات تامین کننده است، بنابراین بررسی و تعمیر آن نیاز به دانش و تخصص بالایی دارد.

لذا تعمیر بک لایت تلویزیون خود را به نمایندگی تلویزیون سونی بسپارید. کارشناسان متخصص نمایندگی سونی برخلاف برخی از کارشناسان غیرمتخصص با بررسی اصولی و تعمیر اختصاصی مشکلات پیش آمده را حل می کنند.

تعمیر آب خوردگی تلویزیون سونی

آب خوردگی قطعات داخلی تلویزیون خرابی فلت های انتقال تصویر، ایجاد جرقه، اتصالی سیستم داخلی و سولفاته شدن مدارهای تلویزیون را به دنبال دارد.

در زمان بروز ایراد آب خوردگی تلویزیون های سونی به سرعت دستگاه را خاموش کرده و از روشن کردن دوباره آن جلوگیری کنید. نمایندگی تلویزیون سونی با کمک تجهیزات مدرن خرابی های ناشی از نفوذ آب را در سطح کیفی بالایی بازیابی می کند.

مراحل تعمیر تلویزیون سونی در تهران

کارشناسان حاضر در واحد تعمیر تلویزیون سونی در تهران در قدم اول با بازبینی های اصولی به بررسی دستگاه می پردازند و قطعه خراب را شناسایی می کنند. عیب یابی ماهرانه پراهمیت ترین قسمت در فرآیند تعمیر تلویزیون به شمار می رود و اگر به درستی صورت نگیرد تعمیر بی نتیجه بوده و خرابی دستگاه حل نخواهد شد.

با عیب یابی فرآیند تعمیر شروع می شود. تعمیر در نمایندگی تلویزیون سونی با بهره مندی از بروزترین ابزارآلات صورت می گیرد. کارشناسان آموزش دیده به علت بهره مندی از جدیدترین راهکارهای تعمیر در کم ترین زمان عیوب دستگاه را رفع می کنند. همه دستگاه ها بعد از اعمال فرآیند تعمیر برای مشتریان چک می شوند و در مرحله آخر در صورت کارآیی درست به مشتری تحویل داده می شوند. خدمات ارائه شده در نمایندگی سونی محدود به تعمیرات خاصی نبوده و تعمیر همه ایرادات تلویزیون سونی را هم شامل می شود.

چرا تعمیرگاه تلویزیون سونی سرویس TV؟

کمک قطعات اصلی
ما از اهمیت استفاده قطعات اصلی برای تلویزیون ها آگاه هستیم و قطعات معیوب را فقط با قطعات اصل تعویض می کنیم.

سرعت در خدمات
ما با کمک تکنسین آموزش دیده که از ابزارهای بسیار جدید برخوردار هستند سرعت خدمات رسانی را تضمین می کنیم.

قیمت مناسب
هزینه تعمیر تلویزیون سونی طبق نرخ تعمیر ثابت بوده و توسط مراجع نظارتی مورد کنترل قرار می گیرد.

گارانتی خدمات
ما برای تعمیر تلویزیون گارانتی در نظر گرفته ایم و در صورت تکرار خرابی مشابه، رفع اشکال شامل هزینه نخواهد شد.

هزینه تعمیر تلویزیون در محل چقدر است؟

هزینه تعمیر تلویزیون به نوع و شدت ایرادی که رخ داده است وابسته می باشد. برای مثال قیمت تعمیر برد تلویزیون با قیمت تعمیر صفحه نمایش تلویزیون تفاوت دارد. همینطور دستمزد تعمیر تلویزیون LED با LCD متفاوت است.

شما ضمن تماس با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت می توانید تا حدودی از هزینه تقریبی مورد نیاز برای رفع مشکلات تلویزیون خود مطلع شوید.

روند سفارش خدمات تعمیر و سرویس تلویزیون در سرویس تی وی چگونه است؟

مشاوره و ثبت سفارشات تعمیر تلویزیون در نمایندگی تلویزیون سونی سرویس تی وی رایگان بوده و در زمان نیاز به تکنسین تلویزیون، می توانید سفارش خود را ثبت کنید. کارشناس مربوطه از شما در مورد نوع دستگاه سوال می کند. در مرحله بعد خدمت درخواستی خود را اعلام می کنید، حالا باید اختلال تلویزیون را با کارشناس مربوطه در میان بگذارید.

چطور می توانم از کیفیت تعمیر تلویزیون اطمینان داشته باشم؟

فرق نمی کند به دنبال تکنسین تلویزیون در شمال و جنوب تهران باشید و یا به تکنسین تلویزیون در غرب و شرق تهران نیاز داشته باشید. حتی فرق ندارد اگر نیاز به نصب براکت تلویزیون یا نصب آنتن تلویزیون داشته باشید؛ چرا که با اهمیت ترین خصوصیات با سرویس تی وی، کیفیت بالا و امنیت در دریافت خدمات از تکنسین تلویزیون می باشد. ما به شما کمک می کنیم بهترین تعمیرکار تلویزیون در منزل را در اختیار داشته باشید و دغدغه ای از این بابت نداشته باشید.

نمایندگی تلویزیون سونی تهران

نمایندگی تلویزیون سرویس تی وی در کنار شماست تا بهترین خدمات را به شما ارائه کند. در این نمایندگی کلیه خدمات تعمیراتی ارائه می گردد و شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن بهترین خدمات را دریافت کنید.

اگر صاحب یک تلویزیون سونی هستید و به هر دلیلی این دستگاه دچار مشکل شده است با ما تماس بگیرید تا تعمیرکار مربوطه را به محل موردنظر اعزام کنیم.

نمایندگی تلویزیون سونی در غرب تهران

ساکن مناطق غرب تهران هستید و تلویزیون شما دچار مشکلاتی شده که نمی توانید مثل گذشته از آن لذت ببرید؟ با ما تماس بگیرید تا با بهترین تجهیزات نزد شما بیاییم و با نوین ترین متدهای تعمیراتی تلویزیون را به روزهای اول برگردانیم.

همین حالا برای تعمیرات تلویزیون با ما تماس بگیرید!

نمایندگی تلویزیون سونی در شرق تهران

اگر ساکن شرق تهران هستید و تلویزیون با بروز مشکلاتی باعث شده است قید تماشا کردن برنامه مورد علاقه تان را بزنید وقتش رسیده با ما تماس بگیرید!

ما برای دسترسی و سهولت ارائه خدمات در همه مناطق شرق تهران آماده هستیم و شما با یک تماس و شرح مشکل خود می توانید با بهترین قیمت تلویزیون خود را به نمایندگی بسپارید.

نمایندگی تلویزیون سونی در شمال تهران

حتی ساکنین شمال تهران هم می توانند در صورت مشاهده هر اشکالی در تلویزیون خود با سرویس تی وی تماس بگیرند و نمایندگی تلویزیون را به خانه بیاورند! این مجموعه با بهترین کارشناسان تعمیراتی منتظر تماس شماست.

نمایندگی تلویزیون سونی در جنوب تهران

همانطور که گفتیم سرویس تی وی به فکر راحتی و رضایت مشتریان است و شما می توانید بدون تکان دادن تلویزیون و ارسال آن به مراکز تعمیراتی و در نهایت هزینه های اضافی ارسال به تعمیرگاه با ما تماس بگیرید.

تیم نمایندگی تلویزیون با اموزش های بی نظیر به محل اعزام می شوند و تلویزیون شما را در سریع ترین زمان و با کیفیت ترین خدمات تعمیر می کنند.

رفع همه مشکلات تلویزیون مثل مشکلات مربوط پنل و تعویض آن، رفع مشکلات مربوط به صدا و تصویر و … در این مرکز توسط متخصصین صورت می گیرد.

بله. کلیه خدمات تعمیرات تلویزیون با ضمانت معتبر صورت می گیرد و در صورت تکرار مشکل می توانید با کمک ضمانت نامه آن را پیگیری کنید.

بله، بعد از تماس شما، کارشناسان در زمان تعیین شده به محل مورد نظر اعزام می شوند.

شما می توانید ضمن تماس با شماره 02122873005 و شرح مشکل خود در سریع ترین زمان خدمات تعمیر تلویزیون را دریافت کنید.

اشتراک گذاری :

Share on telegram
Share on whatsapp
Share on email
Share on facebook

32 پاسخ

 1. سلام تلویزیون ما دیگه به وای فای وصل نمیشه چیکار باید کنیم؟

  1. بهتر که تلویزیون ریست بشه. اگر مشکل حل نشد یا نتونستین حل کنین لطفا از طریق شماره 02122873005 با ما تماس بگیر!

 2. تلویزیون ما تصویر نداره ولی صداش میاد چیکار میتونیم کنیم

  1. دو.ست عزیز اول اتصالات رو چک کن، صدا و بلندگوهارو بررسی کن اگر مشکل حل نشد با ما تماس بگیر!

 3. سلام اگه میشه لیست هزینه تعویض صفحه نمایش رو به من ایمیل کنین. متشکرم

  1. دوست عزیز دوست عزیز لطفا از طریق شماره 02122873005 با ما تماس بگیر!

 4. سلام یک تلویزیون سونی w660 خریداری کردم وقتی هارد اکسترنال رو بهش وصل میکنم اصلا تشخیص نمیده ولی روی دوتا تلویزیون قدیمی تر امتحان کردم جواب داد شما میدونید اشکال چیه؟

  1. سلام، این مدل جزو ضعیفترین مدل هاست اما اگه احساس می کنین تلویزیون مشکل سخت افزاری و یا نرم افزاری داره برای بررسی های بیشتر با 02122873005 تماس بگیرین.

 5. سلام، ال سی دی سونی ما ظرف ده روز گذشته چندبار خودبخود خاموش وروشن شد ویه دوبارهم صداش قطع میشه خودبخود، تا چند روز قبل کلا خاموش شد ودیگه روشن نشد، قبلا وقتی برقش رو قطع ووصل میکردیم اول چراغ قرمزش روشن میشد وبعداز زدن دکمه پاورش دکمه سبز میشد ولی الان وقتی میزنم برق از همون اول سبزه وبدو ن صدا وتصویر، تا وقتی پریز محافظ رو از برق نکشیدم حتی اگه دکمه محافظ رو خاموش کنم چراغ سبز جلو تلویزیون روشن هست، راهنماییم کنین، با تشکر

  1. سلام این ایراد مربوط به برد مین یا برد پاور تلویزیونه، ولی در کل نیاز به بازدید تلویزیون داریم. برای بررسی های بیشتر با 02122873005 تماس بگیرین.

 6. سلام. مدتی تنظیمات تلویزیون رو ندارم و نمیتونم شبکه های دیجیتال تلویزیون رو تنظیم کنم و موقع تنظیم فقط صفحه مشکی میشه .

  1. سلام تلویزیون باید مورد بررسی قرار بگیره و نمیشه در این زمینه نظر قطعی داد. برای دریافت خدمات و تعمیر تلویزیون سونی با 02122873005 تماس بگیرین.

 7. پنل تلویزیون من خطوط سفید در سمت چپ و راست دارد وبعد از دقایقی روشن موندن این خطوط بیشتر می شه، ایراد از کجاست، ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام متاسفانه پنل تلویزیون آسیب دیده و احتمالا درست شدن نیست. برای تعویض اقدام کنین.

 8. من یک تلویزیون سونی مدل ٨٠٠٠G دارم و روی ال سی دی خش افتاده میخواستم بدونم راهکاری برای برطرف کردنش هست؟

 9. سلام تلویزیون مدل ۵۰w800cرعد و برق زده خاموشه روشن نمیشه یعنی چراغ پاور روشن نیست تعمیرکار گفتش مین برد سوخته برق از hdmiوارد تلویزیون شده آیا مین برد گیر میاد؟

  1. سلام بله موجوده. برای دریافت خدمات و تعمیر تلویزیون سونی با 02122873005 تماس بگیرین.

 10. سلام/ بلندگو مدل TV Stand : SU-B460S مربوط به تلویزیون ۴۶NX710 سونی ناگهان خاموش شده آیا قابل تعمیره و اینکه شما انجام میدین؟

  1. سلام باید بررسی بشه. برای بررسی های بیشتر با 02122873005 تماس بگیرین.

 11. سلام تلویزیون اندروید سونی براویا دارم به اینترنت که وصل میشه میزنه بدون اینترنت. چرا؟ اینترنت هم دارم.

 12. ال سی دی سونی داریم هنگام تماشای فیلم خود به خود خاموش شد چن بار پشت سر هم روشن خاموش میشه در حد سه ثانیه صدا رو که میاره خاموش میشه ایرادش چیه ممنون میشم راهنمایی کنین

  1. سلام باید مورد بررسی قرار بگیره. برای دریافت خدمات و تعمیر تلویزیون سونی با 02122873005 تماس بگیرین.

 13. سلام شما در نمایندگی تلویزیون سونی تعمیرات انجام میدین یا فروش؟

 14. سلام، خسته نباشید خدا خیرتون بده فکر می کردیم باید تلویزیون نو بخریم ولی شما برام حلش کردین.

 15. سلام ما مدتی هست که تلویزیونمون رسیور رو نمی خونه. مدلش هم سونی

  1. سلام. احتمالا مشکل شما به فیش های ورودی ربط داره. اگر مشکل حل نشد با نمایندگی تلویزیون سونی 02122873005 تماس بگیرین.

 16. سلام تلویزیون سونی ما خراب شده چطوری از شما بخوایم بیاین – منزلمون یافت آباد هستش

  1. سلام همراه عزیز! با نمایندگی تلویزیون سونی 02122873005 تماس بگیرین.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.