نمایندگی تلویزیون

تعمیر تلویزیون شما در هرکجای تهران و کرج که باشید، تخصص ماست!
برای تعمیر تلویزیون سامسونگ، سونی، ال جی در محل با ما تماس بگیرید و خدمات را به همراه گارانتی معتبر دریافت کنید!


سرویس تی وی یکی از معتبرترین نمایندگی های تعمیرات تلویزیون در تهران و کرج است! شما می توانید در صورت مواجه شدن با هر مشکل سخت افزاری و نرم افزاری در تلویزیون خود با ما تماس بگیرید تا کارشناسان خود را برای تعمیر تلویزیون سونی، ال جی و سامسونگ به محل مورد نظر اعزام کنیم. همه خدمات این گروه به همراه ضمانت نامه ارائه می گردند.

نمایندگی تلویزیون

در ارتباط بودن با یک مرکز اختصاصی نمایندگی تلویزیون بسیار اهمیت دارد چرا که تلویزیون با لوازم دیگر خانه تفاوت مهمی دارد، خراب شدن ماشین ظرفشویی، غذاساز یا چرخ گوشت خیلی حس نخواهد شد، اما خراب شدن تلویزیون از بدترین مشکلاتی است که در خانه رخ می دهد.

همیشه به یاد داشته باشید که تعمیر تلویزیون در خانه توسط خودتان و افرادی که اختصاصی ندارند اصلا کار عاقلانه ای نیست. با توجه به افزایش هر روزه قیمت تلویزیون و قطعات داخلی آن و نایاب شدن بعضی از آن ها، اگر دستکاری های غیر اصولی روی تلویزیون انجام داده شود، امکان دارد ایراد پیش آمده گسترده تر شده و به همه جای تلویزیون سرایت کند.

یافتن متخصص تلویزیون ماهر کار آسانی نیست، بعضی تعمیرکاران به سیستم و ساختار تلویزیون های جدید آشنا نیستند و هر برندی را تعمیر می کنند بدون اینکه با ساختار تلویزیون های آن برند آشنایی باشند. اما در مرکز نمایندگی تلویزیون سرویس تی وی انواع تعمیرات به دست زبده ترین تکنسین این امر که مراحل آموزشی را به انتها رسانده اند صورت می گیرد.

تعمیر و نمایندگی تلویزیون در محل

از با اهمیت ترین نکات در انجام تعمیر تلویزیون، عدم جا به جایی آن است. بسیاری از شکستگی و ترک های ایجاد شده روی قطعات تلویزیون مربوط به همین جا به جایی‌هاست. بیشتر مواقع قطعاتی که متخصص تلویزیون می تواند آن را تعمیر کند با دستکاری‌های غیر اصولی و یا جا به جایی کاملا خراب شده و باید عوض شود، در این صورت هزینه بیشتری در بر خواهد داشت.

تعمیرکاران سرویس tv، تعمیر تلویزیون در محل را به انجام آن در تعمیرگاه در اولویت قرار داده اند. در نتیجه با مراجعه به محل تعمیر تلویزیون انجام میگیرد. اگر مشکل تلویزیون شما پیچیده باشد، نیاز به چند ساعت زمان برای تعمیر داشته باشیم و از نظر تعمیرکار نیاز به جا به جایی به تعمیرگاه اختصاصی تلویزیون سرویس tv ایجاد شود، این مورد با شما در میان گذاشته می شود.

مشکلات رایجی که برای تلویزیون ها رخ می دهد

مشکلات بسیاری می تواند برای تلویزیون رخ دهد. تلویزیون چه LCD باشد و چه LED و یا پلاسما یا هر نوع دیگری دچار مشکلات متفاوتی خواهد شد. از مشکلات شایع که برای تلوزیون پیش می آید می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تعمیر آبخوردگی تلویزیون
 • تعمیر پرش تصویر
 • تعمیر افت صدا
 • تعمیر بک لایت
 • تعمیر شکستگی فلت (LCD)
 • تعمیر پاور

لیست بالا بخشی از مشکلات شایع تلویزیون هاست که ما آماده هستیم به دو صورت آن ها را تعمیر کنیم. روش اول تعمیر در محل نمایندگی و روش دوم سرویس در محل و سرویس تلویزیون در خانه است.

در زمان سرویس تلویزیون در خانه، تعمیرکار ما قطعات و لوازم احتمالی را با خود به همراه دارد. در صورت امکان و وجود لوازم تا حد امکان، الویت با سرویس در خانه برای شما است. اما اگر قطعات بیشتری دچار آسیب شوند مجبور می شویم تلویزیون را به محل نمایندگی برده و تعمیر را در آنجا انجام دهیم.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ با توجه به محبوبیت این محصول در بازارهای داخلی از خدمات ضروری مشتریان این محصول است که می تواند به هر علتی، در عملکرد دستگاه‌ مورداستفاده آن ها مشکل بروز کند. در راستای تأمین این نیاز، مرکز نمایندگی تلویزیون سامسونگ با همکاری مجموعه متخصص و کارآمد، ارائه دهنده همه خدمات مرتبط با تعمیر و ترمیم مدل های تلویزیون سامسونگ می باشد تا شما دارنده هر کدام از مدل های تلویزیون سامسونگ که باشید، بتوانید ایراد تلویزیون خود را برطرف کنید.

هر مشکلی که برای تلویزیون شما ایجاد شود از روشن نشدن این دستگاه گرفته تا نمایش خطوط عمودی روی نمایشگر تلویزیون، تیرگی تصویر تلویزیون و یا دو تکه شدن آن، خاموش شدن ناگهانی تلویزیون و … می توانید بررسی و تعمیر آن را برعهده نمایندگی تلویزیون سامسونگ بگذارید. فقط باید با این مرکز تماس بگیرید تا تعمیرکار‌ان به آدرس موردنظر شما اعزام شده و خدمات بررسی و تعمیر تلویزیون سامسونگ را در محل به شما ارائه دهند.

تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر اختصاصی تلویزیون سامسونگ زمانی تاثیر دارد که از دانش و تجربه چندساله تعمیرکاران متخصص کمک بگیریم. پیشنهاد می کنیم همیشه دو ویژگی مهم را، سرلوحه اقدامات مرتبط با تعمیر تلویزیون Samsung قرار دهید که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

عیب یابی تلویزیون سامسونگ

عیب یابی اصولی نقش مهم را برای شروع کردن تعمیر اختصاصی تلویزیون سامسونگ را برعهده دارد. اگر تلویزیون خراب به درستی مورد بررسی قرار نگیرد، هزینه های تعمیر چند برابر شده و حتی ایراد به بخش های دیگر سیستم هم سرایت خواهد کرد. تعمیرکاران مرکز نمایندگی تلویزیون سامسونگ با تجهیزات پیشرفته و مدرن به ریشه یابی و بررسی دقیق دستگاه می پردازند و تلویزیون شما را طبق استانداردهای تعیین شده تعمیر می کنند.

به کار بردن قطعات ارجینال

چیزی که در تعمیر تلویزیون سامسونگ اهمیت دارد، تعویض قطعات معیوب با قطعات ارجینال است. قطعات تقلبی عملکرد تلویزیون را با مشکل مواجه می کند. نمایندگی تلویزیون Samsung به آرشیوی کاملی از قطعات ارجینال در اختیار دارد و شما را برای رفع مشکلات ساختاری تلویزیون های متنوع سامسونگ یاری می کند.

نمایندگی تلویزیون سامسونگ در محل

پیشنهاد ما به کاربرانی که متوجه وجود اشکال در تلویزیون سامسونگ خود می شوند اما امکان جا به جایی دستگاه و تحویل آن به نمایندگی تلویزیون را ندارند، کمک از سرویس تعمیر در محل می باشد. در صورت کمک از این سرویس نیازی به صرف انرژی و زمان برای یافت تعمیرگاه نیست و همه تعمیر سخت افزاری و نرم افزاری تلویزیون، در محل موردنظر صورت می گیرد.

به همین خاطر تعمیرکاران در محل حضور پیدا می کنند و برای تعمیر و بررسی دستگاه شروع به عیب یابی می نمایند. برای استفاده از این خدمات همین حالا از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در وب سایت با تعمیرکاران ما تماس بگیرید و درخواست خود را برای سرویس تعمیر در محل تلویزیون ثبت کنید.

هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعیین هزینه تعمیر تلویزیون سامسونگ به عوامل مختلفی مثل: علت خراب شدن و شدت خرابی تلویزیون، تعمیر یا تعویض قطعات خراب شده و … وابسته است؛ تعمیرکار‌ان متخصص نمایندگی تلویزیون سامسونگ با بررسی دقیق این دستگاه هزینه تعمیر را برآورد کرده و به مشتری اطلاع می دهند تا درصورت تایید، پروسه تعمیر اختصاصی این دستگاه را شروع کنند؛ بعد از تمام شدن تعمیر اختصاصی تلویزیون سامسونگ هم به بررسی نهایی این دستگاه مشغول شده تا از رفع مشکلات آن مطمئن شوند.

نمایندگی تلویزیون سونی

اگر بگوییم تلویزیون های سونی در بخش فروش، تافته ای جدابافته می باشند و در بخش خدمات و تعمیر تلویزیون جایگاهی مخصوص دارند اغراق نکرده ایم. در بخش مدل کد تلویزیون های LED سونی با پیشوند KDL و KLV شروع می شود و با سایز دستگاه برحسب اینچ ادامه پیدا می کند و بعد سری ساخت و ورژن تولید قید می شود. به عنوان مثال KDL-46EX520 تلویزیون LED سونی در سایز 46 اینچ و سری ساخت EX و ورژن 520 از این گروه می باشد.

در بخش تعمیر تلویزیون سونی مدل تلویزیون اهمیت بسیاری دارد چرا که هر مدل تلویزیون مشکلات شایع خودش را داراست. پس باید قبل از تماس با تعمیرگاه تلویزیون سونی مدل دستگاه را از قاب پشت تلویزیون بخوانید. اگر نتوانستید مدل تلویزیون را شناسایی کنید، از دفترچه راهنمایی تلویزیون و یا کارت گارانتی کمک بگیرید. یک قسمت از کارت گارانتی مربوط به مدل تلویزیون است.

تعمیر LED تلویزیون سونی

با اهمیت ترین نکته ای که در بخش تعمیرتلویزیون سونی موردتوجه قرار دارد سیستم Self Diagnostic باشد که با توجه به تفکیک کامل تر تلویزیون های LED و LCD در قطعات و بردهای تشکیل دهنده تلویزیون، نسبت به تلویزیون های قدیمی تر از عملکرد و حساسیت بالاتری برخوردار هستند.

عملکرد این سیستم به شکلی طراحی شده که در زمان ایجاد هر مشکلی در قطعات دستگاه، مدار پروتکشن دستگاه فعال شده و تلویزیون را به حالت استندبای می برد. در این زمان چراغ استندبای در حالت چشمک زن قرار می گیرد که این چشمک زدن دارای تعداد مشخص در یک واحد زمانی است و به زبان ساده تر در صورت اختلال یکی از مدارات، تلویزیون بعد از روشن کردن به حالت استندبای رفته و چراغ قرمز جلوی دستگاه چند بار چشمک می زند و بعد از مکث 2 ثانیه ای مجددا همان تعداد را تکرار می کند و این تعداد ثابت که تا خاموش کردن کامل و یا قطع برق دستگاه مشکل دار ادامه دارد مشخص کننده نوع ایراد به شمار می رود.

برای هر مدل تعداد چشمک ها و ایرادات معادل آن ها متغیر است و در ابتدای نقشه سرویس هر مدل شرح داده شده است. پیشنهاد اصلی شمردن این چشمک ها و ارائه آن به همراه مدل دستگاه برای مشاوره با ماختصاصین تعمیر سونی است.

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی

تعمیر بک لایت تلویزیون سونی در مرکز نمایندگی تلویزیون سونی توسط تعمیرکاران کاربلد این مرکز انجام می گیرد. تعمیرکاران این واحد برای انجام بهتر تعمیر بک لایت، از تجهیزات پیشرفته و بروز کمک می گیرند.

بک لایت تلویزیون را می توان نور پس زمینه تصویر دانست که با خراب شدن بک لایت تصویر سیاه می شود. دلایل اختلال بک لایت را می توان کمک از تلویزیون با حداکثر نور دانست. از دلایل بروز این مشکل قطعات عمر بک لایت هاست که بین 3 تا 5 سال تعیین گردیده و بعد از آن باید عوض شود. تعویض بک لایت در اکثرا در محل انجام شده و نیازی به حمل تلویزیون به تعمیرگاه نداریم. اما در بعضی از مدل ها بک لایت باید با ابزار خاصی عوض شود که باید آن را به مرکز نمایندگی تلویزیون منتقل کنیم.

تعمیر تلویزیون سونی در محل

تعمیر تلویزیون سونی در محل از خدمات اختصاصی ارائه شده در مرکز سرویس tv است که در راستای رضایتمندی مشتریان عزیز به دست گروهی از تعمیرکاران حرفه ای و مجرب انجام می گیرد.

تعمیر تلویزیون سونی با کمک گسترده‌ ترین مجموعه ارائه دهنده سرویس در محل و بهترین مرکز تماس با خدمات متنوع این حوزه در خدمت هموطنان عزیز است. شما کاربران عزیز می توانید درخواست خود را از طریق یکی از راه های ارتباطی بیان شده در وب سایت ثبت کنید. تعمیرکاران ما در کمترین زمان، بعد از تماس شما به محل موردنظر می آیند و اقدام به تعمیرات موردنظر می کنند.

تعمیر تلویزیون سونی در تهران

سرویس tv مرکز اختصاصی تلویزیون سونی در سراسر تهران شعبه هایی ایجاد کرده تا همه کاربران تلویزیون سونی برای تعمیر دستگاه خود در به راحتی به تکنسین دسترسی داشته باشند و با خیالی آسوده تعمیر دستگاه خود را به ما بسپارند.

چند سال قبل شما باید برای تعمیر تلویزیون سونی تلویزیون را با خود حمل می کردید تا تعمیرگاه مناسبی برای تعمیرات لازمه پیدا کنید. در بعضی مواقع مشکل تعمیر تلویزیون سونی با این مرحله حل نمی شد و بعد از یافتن تعمیرگاه تلویزیون سونی ممکن بود قطعات موردنیاز در این تعمیرگاه موجود نباشد و تا یافتن قطعات باید صبر می کردید.

هم اکنون سرویس tv با داشتن نمایندگی های متعدد در سراسر تهران این شرایط را ایجاد کرده که شما با تماس با این مرکز نمایندگی تلویزیون در محل انجام شود و نیازی نیست که برای تعمیر تلویزیون سونی خود دستگاه را از خانه خارج کنید و دنبال تعمیرگاه تلویزیون سونی بگردید.

نمایندگی تلویزیون سونی سعی کرده در همه مناطق شمال جنوب شرق و غرب تهران شعبه ایجاد کند تا همشهریان در بیشترین زمان به تعمیرکاران تلویزیون سونی دسترسی پیدا کنند و فقط با یک تماس در کوتاه ترین زمان ممکن تعمیرکار در محل شما حضور پیدا کرده و مشکل تلویزیون شما را رفع خواهد کرد.

شما می توانید برای سرویس های دوره ای تلویزیون خود با تعمیرگاه مجاز سونی تماس بگرید و در خواست خود را ثبت نمایید تا از معیوب شدن تلویزیون شما جلوگیری شود. سرویس های دوره ای شامل زدودن گرد و غبار تلویزیون و تعویض قطعات فرسوده برد پاور هستند.

نمایندگی تلویزیون

نمایندگی تلویزیون ال جی

سرویس تی وی نمایندگی مجاز نمایندگی تلویزیون ال جی آمادگی دارد تعمیر تلویزیون شما قطعات اصلی در خانه شما انجام دهد. سرویس تی وی با کادر آموزش دیده و مجرب یکی از معتبرترین مراکز نمایندگی تلویزیون ال جی است. از با اهمیت ترین نکات این است که سرویس تی وی به صورت اختصاصی به تعمیرکاران خود آموزش های لازم را ارائه می دهد. این تخصص باعث می شود که در صورت خراب شدن برد تلویزیون به جای تعویض آن را تعمیر کنند و در این صورت هم تلویزیون از قطعات ارجینال خود استفاده می کند و قیمت تعمیر هم بسیار کاهش می یابد.

از خدمات قابل ارائه توسط سرویس تی وی تعمیر تلویریون در شهرستان های تهران ( شهریار، اسلام شهر، اندیشه، پاکدشت، ورامین…)، فرستادن تکنسین متخصص و باتجربه به همراه قطعات موردنیاز به این شهرستان ها در سریع ترین زمان ممکن، پذیرش کار از همکاران دارای مجوز رسمی و تعمیر و فروش برد تلویزیون های مختلف است.

روند تعمیر تلویزیون ال جی

ماختصاصین تعمیر سرویس تی وی قبل از هر اقدامی، اطلاعات و راهنمایی‌های موردنیاز را در اختیار شما قرار می‌دهند تا امکان یک انتخاب هوشمندانه برای شما به وجود آید. در صورت نیاز به تعمیر تلویزیون بعضی از اطلاعات اولیه و راهنمایی ها، شامل موارد زیر می باشد:

 • پاسخگویی به همه سوالات کاربران
 • مدت زمانی که برای تعمیر تلویزیون مورد نیاز است
 • روند تعمیر تلویزیون به چه صورت است
 • چگونگی تعیین قیمت تعمیر تلویزیون
 • نیاز به تعویض قطعات داخلی

در صورت تایید مشتری، ماختصاصین اقدام به تعمیر تلویزیون می کنند و همه سعی این مجموعه این است که علت بروز عیب در تلویزیون رفع شود تا شاهد اختلال مجدد نباشیم. ما شما را مطمئن می کنیم که قطعات مورد تعویض همگی ارجینال ‌باشند.

بعد از تمام شدن فرآیند بررسی و تعمیر، بررسی‌های نهایی توسط تعمیرکاران، بعد از انجام چک های اولیه و مطمئن شدن از عملکرد صحیح تلویزیون، آن را تحویل می دهد. وگرنه دستگاه به بخش مرکز فنی بر میگردد.

ارائه خدمات بعد از تمام شدن گارانتی

همینطور باید بگوییم که همه ماختصاصین، مشاورین و پشتیبانان این مجموعه با تجربه، زبده و متخصص در این امر هستند و با کم ترین خطا و با تسلط کامل تعمیرات تلویزیون ها را به صورت اصولی در دست می گیرند. تا شما در سریع ترین زمان ممکن بتوانید از تلویزیون ال جی خود لذت ببرید.

همینطور نمایندگی تلویزیون ال جی در سراسر نقاط تهران و کرج به صورت پراکنده قرار دارند و همه شعبات این مجموعه آماده ارائه خدمت به شما مشتریان گرامی می باشند. شما با تماس با نزدیک ترین شعبه و یا مراجعه حضوری به این نمایندگی ها می توانید مشکلات خود را به طور کامل بیان کرده و از ماختصاصین و پشتیبانان کمک بگیرید.

پشتیبانان در مرحله اول به شما کمک می کنند خودتان مشکل را حل کنید یعنی با آگاه شدن از مشکل تلویزیون شما مرحله به مرحله از شما درخواست می کنند دکمه های موردنیاز را فشار دهید و یا بعضی از قسمت های تلویزیون را چک کنید تا به مرحله آخر برسید. اگر شما نتوانستید مشکل را حل کنید پشتیبانان برای تعمیر اختصاصی تلویزیون، ماختصاصین کاردان و زبده را به محل فرستاده و از آن ها می خواهند تا مشکل تلویزیون شما را رفع کند و در صورت نیاز گاهی باید تلویزیون از خانه خارج می شود تا موردبررسی اصولی قرار بگیرد.

باید گفت که ماختصاصین این مجموعه با توجه به مدل و نوع تلویزیون های متنوع متفاوت می باشند و هر کدام از این متخصص ها با توجه به مدل تلویزیون شما دوره های لازم را گذرانده اند تا بدون خطا و ایراد در کوتاه ترین زمان بتوانند به تعمیر تلویزیون و یا تعویض قطعات مشغول شوند.

ویژگی‌های سرویس تی وی در نمایندگی تلویزیون ال جی

از مزایای تعمیر تلویزیون های ال جی توسط نمایندگی‌های مجاز سرویس تی وی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • اعزام تعمیرکار درمحل، در کوتاه ترین زمان، برای بررسی ایراد تلویزیون های ال جی
 • تعمیر و رفع ایراد تلویزیون های ال جی در محل، بعد از بررسی عیب در کوتاه ترین زمان
 • اعزام تعمیرکار‌ در همه نقاط تهران که مسلط به همه قظعات تلویزیون های ال جی می باشند
 • مطمئن شدن از تعمیرات صورت گرفته توسط متخصص سرویس تی وی و کم کردن هزینه‌های اضافه تعمیر
 • کمک از قطعات و ابزارهای اصلی برای تعمیر، به جای کمک از قطعات و ابزارهای غیر مرتبط

وجود این خصوصیات مهم برای تعمیر تلویزیون های ال جی توسط سرویس تی وی، باعث شده آرامش خاطر مثال زدنی را برای تعمیرات تلویزیون، به مشتریان عزیز هدیه دهیم.

نمایندگی تلویزیون ال جی را به خانه بیاورید!

نمایندگی تلویزیون ال جی در خانه برای آن دسته از مشتریانی است که دستگاه تلویزیون آن ها دچار اختلال شده و به هر علت امکان جا به جایی و انتقال آن به تعمیرگاه وجود ندارد. مرکز نمایندگی ال جی برای رعایت حال مشتریان، این امکان را فراهم کرده تا در صورت درخواست مشتری، کادر فنی تعمیر و تعمیرکار این زمینه، برای نمایندگی تلویزیون ال جی در محل اعزام شوند. در این صورت تعمیرکاران به محل موردنظر اعزام شده و عملیات موردنیاز برای تعمیر و تست کامل دستگاه را انجام می دهند.

تعمیرکاران اعزامی مجموعه ای از قطعات و لوازم جانبی دستگاه موردنظر را با خود به همراه خواهند داشت تا در صورت نیاز نسبت به تعویض قطعات خراب اقدام کنند. این امر موجب صرفه‌جویی در زمان و سرعت بخشی به روند تعمیر تلویزیون خواهد شد و شما را از کلافگی برای خرید قطعات مناسب و اصلینجات می دهد. خدمات مرتبط با تعمیر تلویزیون محدود به تعمیرات خاصی نیست و کلیه ایرادات و مشکلات مرتبط با انواع تلویزیون را تشکیل می دهد.

شما مشتریان عزیز می توانید از طریق راه های ارتباطی در وب سایت درخواست خود مبنی بر اعزام تعمیرکار تعمیر تلویزیون به خانه را ثبت کنید. تعمیرکاران این مرکز بخشی از دانش اطلاعاتی خویش درباره تعمیر و فناوری های مرتبط با این دستگاه ها را در قسمت پاسخگویی به شما مشتریان عزیز ارائه می دهند. لطفا برای اینکه با بتوانیم بهتر به سوالات شما پاسخ دهیم مدل دستگاه خود را که پشت قاب تلویزیون است برای ما بخوانید. معمولا در هر مدل تلویزیون یک نقطه ضعف شایع وجود دارد که با اعلام مدل برای ما بسیار کمک کننده است.

نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن

در صورت ایجاد مشکل در تلویزیون ایکس ویژن باید دو مورد را حتما در یاد داشته باشید. اول اینکه مشکل به وجود آمده در دستگاه شما خود به خود ایجاد نشده و همینطور خود به خود از بین نمی رود و حتما باید برای تعمیر تلویزیون ایکس ویژن خود فوری با یک مرکز نمایندگی تعمیر تلویزیون تماس بگیرید. مورد بعدی به متخصص تلویزیون شما مربوط می شود که برای پیشگیری از ایجاد مشکلات جدید یا تشدید مشکلات پیش آمده، باید به متخصص تلویزیون ایکس ویژن مراجعه کنید.

خدمات نمایندگان تلویزیون ایکس ویژن

تلویزیون های ایکس ویژن از برندهای باکیفیت موجود در بازار به شمار می آیند که با توجه به تنوع مدل ها، سایزها و انواع متنوع مثل LCD، LED، OLED، QLED، Plasma، 3D و …، توانسته اند رضایت بسیاری را جلب کنند. کیفیت و عملکرد بالای تلویزیون ایکس ویژن شما تضمینی بر بروز مشکل در آن ها نیست. همانطور که روشن است تلویزیون دستگاهی الکترونیکی بوده و حساسیت بالایی دارد. یعنی هر ضربه، فشار، نوسان برق، تنش حرارتی و … می تواند به بروز اشکال در تلویزیون و نیاز به تعویض قطعات در آن منجر شود.

سرویس تی وی شما را از هر نگرانی و دردسر اختلال تلویزیون نجات می دهد. با کمک ماختصاصین مجرب تلویزیون ایکس ویژن، کارشناسان باتجربه ما در کوتاه ترین زمان ممکن در محل شما حضور یافته و در صورت نیاز، انتقال دستگاه شما را به کارگاه تعمیرات تلویزیون سرویس تی وی بدون هزینه متقبل می شوند.

خدمات تلویزیون ایکس ویژن در سرویس تی وی با کمک تجربه هزاران تعمیر صورت گرفته بر انواع مدل های قدیمی و جدید تلویزیون های ایکس ویژن توسط ماختصاصین حاذق و دوره دیده، و بر طبق اصول و استانداردهای ایکس ویژن صورت می گیرد.

نصب تلویزیون ایکس ویژن بر روی انواع پایه ها و سطوح از دیوار و سقف، سرویس منظم برای حفظ عملکرد دستگاه و رفع ایرادات جرئی و تعمیر اختصاصی تلویزیون ایکس ویژن برای رفع کردن هر مشکل پیش آمده برای دستگاه شما، تنها بخشی از خدمات عالی سرویس تی وی است که با اعطای بیمه در طول خدمات، دغدغه های موجود را از شما دور می کند و با اعطای گارانتی معتبر، خیال شما را کاملا آسوده می کند.

سرویس تی وی کدام مشکلات تلویزیون ایکس ویژن را تعمیر می کند؟

اگر در حین تماشای تلویزیون ناگهان دستگاه خاموش شود، یا در صورت وجود تصویر صدای تلویزیون قطع گردد یا بلعکس و یا خطوط سفید یا سیاه افقی یا عمودی بر روی تصویر ببینید، لذت تماشای تلویزیون از شما سلب خواهد شد. مشکلات متداول تلویزیون ایکس ویژن بسیار هستند که با توجه به دلایل متنوع و نوع استفاده کاربران امکان دارد ایجاد شند. به طور مثال:

 • روشن نشدن تلویزیون یا تاخیر در روشن شدن
 • بهم خوردگی تنظیمات رنگ، نور و صدا
 • بهم خوردگی سایز تصاویر و کش و قوس آمدن آن ها
 • ترکیب شدگی رنگ ها
 • از کار افتادگی بلندگوها یا دکمه های روی تلویزیون
 • شکستگی پنل نمایش یا ترک برداشتن آن
 • و…

ماختصاصین مجرب ما با تکیه بر دانش اختصاصی و هم تجهیزات پیشرفته و به روز خود در کارگاه مجهز تعمیر تلویزیون سرویس تی وی، تضمین رفع هر مشکل دستگاه شما را می دهند. علاوه بر این، مهم نیست که مدل و نوع تلویزیون ایکس ویژن شما کدام است. همه تلویزیون های ایکس ویژن صرف نظر از نوع، مدل و سایز توسط ماختصاصین حاذق سرویس تی وی پشتیبانی می شوند.

خدمات نمایندگی تلویزیون سرویس تی وی

در نمایندگی تلویزیون، خدمات بررسی و تعمیر انواع مدل های تلویزیون این شرکت انجام می شود. ارتقاء سطح کیفی خدمات، همیشه دغدغه اصلی مدیریت این مرکز بوده است؛ پس ضمن دعوت از زبده ترین مهندسان حوزه تعمیر تلویزیون، واحدهای اختصاصی را برای انجام عملیات تعمیر بخش های متنوع تلویزیون راه اندازی کرده است. تجهیز این واحدها به مدرن ترین ابزار تعمیر، امکان انجام تعمیر به شکل اختصاصی و با کیفیت را برای تعمیرکار ها فراهم آورده است.

همینطور نمایندگی تلویزیون، با هدف کسب رضایت کاربران خود، بررسی و تعمیر تلویزیون را در محل موردنظر مشتری فراهم کرده است. باید گفت که در این مرکز، برای تعویض قطعات تلویزیون و هم بررسی اختصاصی این محصول هم تعمهیداتی در نظر گرفته شده است.

عیب یابی تلویزیون

یکی از با اهمیت ترین اقداماتی که نمایندگی تلویزیون برای تعمیر مدل های متنوع این دستگاه انجام می دهد، بررسی تلویزیون است. بررسی یعنی بررسی جزئی تلویزیون برای تشخیص ریشه مشکل یا مشکلات موجود. تعمیرکاران نمایندگی با توجه به شناختی که از قطعات متنوع تلویزیون دارند، دستگاه را بررسی کرده و مشخص می کنند که به عنوان مثال، خاموش شدن تلویزیون ناشی از آسیب دیدگی کدام قطعات یا قطعات است. بررسی تلویزیون با این هدف انجام می شود که متخصص بهترین روش تعمیری را انتخاب کرده و نمای کلی از فرایندهای موردنیاز را ترسیم کند.

مشکلات تصویر تلویزیون، معمولا ناشی از آسیب دیدگی های پنل یا بک لایت می باشند. همینطور سیاه شدن تصویر تلویزیون، قطع و وصل شدن مکرر و صدا در تلویزیون های دیجیتال، به علت اختلال تیونر اتفاق می افتد. برد تی کان هم از قطعات دیگری است که در کیفیت و چگونگی نمایش تصویر تاثیرگذار است. کابل ها و اتصالات و دکمه ها هم جزو قطعاتی می باشند که در روند بررسی و تعمیر تلویزیون بازبینی می شوند.

تعمیر LCD تلویزیون

تعمیر LCD، اقدامی حساس است که نیاز به مهارت و تخصص مخصوصی دارد. قطعات به کار رفته در این محصول، به گونه ای طراحی شده اند که ایجاد کوچک ترین خطا در روند تعمیر آنها، می تواند منجر به از کار افتادگی کامل شان شود. پرسنل نمایندگی تلویزیون LCD با توجه به این مساله، از پیشرفته ترین ابزار و تجهیزات روز دنیا برای ترمیم این محصول استفاده می کنند. این تعمیرکاران، به خوبی با قطعاتی همچرا که پنل، بک لایت، پاور، بردهای الکترونیکی، ساختار خازن ها و … آشنایی داشته و می توانند این بخش ها را به صورت کامل و بی نقص تعمیر یا تعویض کنند.

به همین خاطر مشکلاتی مثل: روشن نشدن، سیاهی یا تار شدن تصویر، خاموش شدن ناگهانی و خود به خود، کم نور شدن بخشی از صفحه و … در این نمایندگی به بهترین شکل و در سریع ترین زمان ممکن رفع می شوند. گفتنی است با توجه به مشکلات موجود در فرایند جا به جایی و انتقال lcd به مرکز تعمیر، کلیه مراحل بررسی و تعمیر این محصول در محل موردنظر کاربران انجام می شود.

تعمیر LED تلویزیون

یکی دیگر از حوزه های اختصاصی فعالیت نمایندگی تلویزیون، ترمیم انواع LED های این برند است. تکنولوژی به کار رفته در led تا حد زیادی مشابه LCD است، به همین برای مراحل تعمیر این دو محصول هم بسیار مشابه و نزدیک به هم است. این در حالی است که LED در بعضی ویژگی ها و مشخصات فنی، دارای تفاوت های اساسی با lcd است؛ به عنوان مثال، ساختار بک لایت در این محصول متفاوت بوده و طبیعتا تعمیر آن هم مهارت مخصوصی را طلب می کند.

اگر مشاهده کردید که تلویزیون شما صدا دارد اما فاقد تصویر است، این یعنی بک لایت دچار ایراد شده و نیاز به بررسی و تعمیر دارد. نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن، با آماده سازی محیط حرفه ای، شرایطی ساخته تا تعمیر LED و قطعات آن به شکلی حرفه ای انجام بگیرد. اگر بک لایت یا هر قطعه دیگری نیاز به تعویض داشته باشند، همکاران ما با کمک نمونه های ارجینال، کیفیت عملکرد این محصول را تضمین می کنند.

سرویس در محل تلویزیون

با توجه به اینکه تلویزیون، از وسایلی به حساب می آید که حمل و نقل آن مشکل و هزینه بر است، نمایندگی تلویزیون، خدمات سرویس در محل را برای این محصول راه اندازی کرده است. در صورت تماس مشتری و درخواست این سرویس، مهندسین این مرکز با کلیه تجهیزات و قطعات لازم، به محل موردنظر اعزام می شوند. بعد از بررسی و بررسی دقیق، با کمک از ابزار تعمیری مناسب و پیشرفته، اقدام به ترمیم و تعمیر تلویزیون در محل مشتری می شود.

نکته مثبت در مورد این خدمت این است که خود مشتری به همه مراحل بررسی و تعمیر و در صورت لزوم، تعویض قطعات خراب محصولش نظارت کامل دارد. پس خدمات سرویس در محل تلویزیون، توانسته گام بزرگی در جلب هرچه بیشتر اعتماد مشتریان به مرکز نمایندگی بردارد.

تعمیر اختصاصی مراکز نمایندگی تلویزیون ایکس ویژن

در نمایندگی، واحدهای اختصاصی تعمیر راه اندازی شده است. در این واحدها، تعمیرکارانی فعالیت می کنند که همگی دارای مدارک معتبر بین المللی در زمینه تعمیر انواع قطعات تلویزیون می باشند. این تعمیرکاران، ضمن گذراندن دوره های اختصاصی و قبولی در آزمون های رده بالا، موفق به کسب این مدارک شده اند.

سالها تجربه کار در مراکز و تعمیرگاه های مجاز و معتبر تلویزیون، باعث شده تا شناخت دقیق و کاملی از قطعات و قسمت های متنوع تلویزیون داشته باشند. موارد گفته شده، به مهندسین نمایندگی تلویزیون، این امکان را می دهد که به شکل کاملا اختصاصی، تلویزیون شما و قطعات آن را وارسی کرده و به تعمیر آن در بالاترین سطح کیفی مشغول شوند. پس شما کاربران عزیز می توانید با مراجعه به واحدهای تعمیر تلویزیون، از ترمیم دستگاه خود به بهترین شکل ممکن، مطمئن شوید.

نمایندگی تلویزیون

چرا باید ما را انتخاب کنید؟

سرعت برای تعمیر دستگاه شما برای سرویس تی وی سرویس‌ حرف اول را می‌زند، چرا که درک می کنیم که نبود هر کدام از لوازم خانه چقدر آزاردهنده است. اما همیشه در کنار سرعت، کیفیت و تخصص را تعهد خودمان می‌دانیم. علاوه بر سرعت و کیفیت، هزینه‌های منصفانه از دیگر ویژگی‌های سرویس تی وی سرویس است.

ما در این زمینه شما را مطمئن می کنیم که کاملا طبق نرخ مصوب اتحادیه عمل می کنیم؛ چون سرمایه ما برای فعالیت در بازار رضایت خاطر شما است. ما با درک این موضوع، سودآوری کوتاه مدت را به اعتبار و توسعه کسب و کارمان در بلند مدت نمی‌ فروشیم. همینطور در تماس اولیه مشاوران ما برآوردی از قیمت را به شما ارائه می‌دهند. تیم پشتیبانی در سرویس تی وی سرویس در همه این مدت همراه شما است و برای مطمئن شدن از کیفیت حتی بعد از ارائه خدمات، برای سنجیدن رضایت شما از خدمات ارائه شده با شما تماس می‌گیرند.

هزینه ای کاملا منصفانه

شاید انتظار داشته باشید تلویزیون شما با کمترین هزینه تعمیر شود؛ اما امکان دارد تعمیر اختصاصی هزینه ای بیشتر از انتظار شما داشته باشد. گاهی تعمیرگاه‌های غیر مجاز با هزینه پایین تری دستگاه را تعمیر می کنند و به جای تعویض و یا تعمیر اصولی قطعات، برای مدت کوتاهی مشکل را رفع می کنند. نمایندگی های مجاز تعمیر تلویزیون علاوه بر اینکه بهترین راه حل را برای تعمیر انتخاب می کنند، هزینه را طبق استانداردها دریافت خواهند کرد.

گارانتی و پشتیبانی بعد از تعمیر

نمایندگی های مجاز نمایندگی تلویزیون، بعد از تعمیر دستگاه مدت زمانی را به عنوان گارانتی سرویس تعمیر در نظر می‌گیرند و اگر دستگاه مجددا ایراد پیدا کند، ایراد را رفع می کنند. در حالی که نمایندگی‌های غیر مجاز بعد از تعمیر محصول با شما خداحافظی می کنند!

به کار بردن قطعات ارجینال

نمایندگی های مجاز نمایندگی تلویزیون، با توجه به تعهدی که به مشتریان خود دارند از قطعات ارجینال و استاندارد استفاده می کنند و محصول را با جایگزینی قطعات بی کیفیت تعمیر نمی کنند؛ اما اکثر نمایندگان غیر مجاز برای تعمیر محصول از قطعات تقلبی استفاده می کنند تا بهای تعمیر را به صورت اختصاصی کاهش دهند.

کمک گرفتن از تعمیرکاران زبده

تعمیرکاران نمایندگی‌های مجاز نمایندگی تلویزیون، دوره های آموزشی مربوط به تعمیر را به صورت اختصاصی سپری می کنند و بعد از موفقیت در آزمون به مشتریان خدمات ارائه می‌دهند؛ اما تعمیرکاران نمایندگی‌های غیر مجاز موظف به طی این دوره ها و قبولی در آزمون نیستند.

مشاوره رایگان توسط کارشناسان

نمایندگی های مجاز نمایندگی تلویزیون ال جی می توانند در مورد ایراد دستگاه به شما مشاوره دهند و بهترین راه حل را برای رفع ایراد پیش روی شما قرار خواهند داد به طوری که بعضی مواقع مشکل دستگاه شما با راهنمایی رفع می شود و دیگر نیازی به تعمیر وجود ندارد.

همین حالا با ما تماس بگیرید!

برای هماهنگی تعمیر فقط کافیست باید با سرویس تی وی در ارتباط باشید. ابتدا اطلاعات شما در سامانه پشتیبانی ما به سرعت ثبت می شود، بعد بهترین ماختصاصین تعمیر تلویزیون با توجه به نوع و مدل دستگاه شما مشخص می شود. نمایندگان در کمترین زمان برای بررسی اولیه، دریافت اطلاعات و هماهنگی ساعت مراجعه با شما تماس می‌گیرند.

دریافت اطلاعات توسط تعمیرکاران، باعث می شود با آگاهی کامل و دسترسی به ابزارها و قطعات موردنیاز نزد شما اعزام شوند. حتی بیشتر مواقع اگر مشکل دستگاه شما سطحی باشد در همین مرحله به همراه مشاوره تلفنی رفع می شود، پس با ما تماس بگیرید تا با کیفیت ترین خدمات ممکن را به شما ارائه دهیم.

رفع کلیه ایرادات تلویزیون مثل آبخوردگی پنل و مشکلات مربوط به آن، تعویض پنل تلویزیون، رفع مشکلات مربوط به صدا و تصویر و … در این مرکز توسط کارشناسان برجسته صورت می گیرد.

بله. کلیه خدمات صورت گرفته در این مجموعه به همراه ضمانت نامه معتبر انجام می شود و در صورت بروز مشکل می توانید آن را پیگیری کنید.

بله، پس از ثبت سفارش تعمیرات تلویزیون در سریع ترین زمان ممکن، کارشناسان به محل مورد نظر اعزام می شوند.

شما می توانید همین حالا با شماره 02122873005 تماس بگیرید و ضمن برخوردار شدن از راهنمایی های کارشناسانه، درخواست ارسال تعمیرکار به محل را ثبت نمایید.

اشتراک گذاری :

14 پاسخ

  1. سلام. بستگی به نوع خرابی تلویزیون داره. لطفا از طریق شماره 02122873005 با ما تماس بگیر!

 1. برای تشکر کامنت گذاشتم تعمیرات تلویزیون شما عالی و سریعه

 2. سلام ممنون از بهترین شرکت نمایندگی تلویزیون که انقدر سریع به ما کمک کردن.

 3. خسته نباشید، تلویزیون ما خیلی کم نور شده، میشه کاری کرد؟

  1. دوست عزیز کم شدن نور تلویزیون به خاطر دستکاری تنظیمات و به پایان رسیدن عمر بک لایت ها اتفاق می افته. اول باید ریشه مشکل رو پیدا کنین و بعد برای بررسی و رفع دست به کار شین.

 4. درود- میخواستم بدونم شما بین تلویزیون سونی و ال جی کدوم رو پیشنهاد می کنین؟

  1. سلام دوست عزیز، هر دو برند دارای قدرت زیادی هستند و در بازار داخلی مطرح اند. شما می تونین برای اطلاعات بیشتر تحقیقات خودتون رو روی مدل های موردپسندتون قرار بدین و به برند اکتفا نکنین.

 5. سلام در نمایندگی تلویزیون فروش هم دارین یا فقط تعمیرات؟

  1. سلام دوست عزیز! در مرکز نمایندگی تلویزیون سرویس تی وی فقط خدمات تعمیراتی در اختیار شما قرار می گیره.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *